Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.12.2008, 0:34   #5521
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

WoW 86 godina.Kako god lepo je sto igra ali smatram da je to previse.Ali jbg sigurno nije iz Srbije te ne mora po ceo dan da cepa drva,da gleda krave itd
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
TOTTFIROOB (21.12.2008)
Stara 21.12.2008, 0:40   #5522
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ae imam 16 godina moze se reci da sam klinac ali ono sto vidjam u wowu je strasno.Kazem likovima ae ljudi da se lepo dogovorimo da uzmemo baze u ABu da pobedimo bar normalno.A svi pocnu ma idemo gde ko hoce i bla bla.Ili kada mi neko kaze da sam noob jer sam ga pobedio O.o sta je tu noobovski?!Ili lik dolazi na lvl 70 pre nekih 3 mesaca kada sam ja bio lvl 7 i kaze da probam soul fire na tebe.Pa jel on krsten sa 0 resia i na lvl 7 da probava soul fire na mene i na kraju kaze slabo pa onda liku sa 400+ resia(pricam o pre Wotlka) nemoze da prismrdi.A govorili su mi da na Al'akiru nema noobova jer je to jedan od prvih servera ae noobva ali klinaca koji pojma nemaju sta pricaju
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 1:18   #5523
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
pih, kolko ja znam igraca sa 30+ godina... Neki imaju po 35 godina... To je jos bolje, a ne da se skupljaju deca postavljaju glupa pitanja i pride lazu.
ja se sjecam zanimljivog iskustva kad sam bio u grupi za rfd sa covom od 67, njegovim sinom od 39, ja bio 24, i jos dvojica, jedan 19 i jedan 13 godina
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasha vukelic na korisnoj poruci:
sharlo_03 (21.12.2008)
Stara 21.12.2008, 4:16   #5524
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
WoW 86 godina.Kako god lepo je sto igra ali smatram da je to previse.Ali jbg sigurno nije iz Srbije te ne mora po ceo dan da cepa drva,da gleda krave itd
Po tvome ako imas 86 godina i ako si iz Srbije, osudjen si da cepas drva i gledas krave na osnovu cega lol?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 4:23   #5525
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
As a developer myself, I agree with this. However, many of these PvP issues, like burst damage and survivability could have been anticipated long ago, during your design phase on the new class abilities and talent trees. But it seems you neglected the PvP implication of your design choices in favor of PvE.

Examples:

How did Dismantle get even considered from a PvP point of view? Rogues already have high burst, high damage, a plethora of stuns and interupts, sap, blind, Cloak of Shadows, need I go on? Sure it's a cool ability, but did they need it? No. Did you give the classes that suffer from being dismantle the most (hunters, warriors) a means to counter dismantle? No?

When you designed the Deathknight, you wanted them to be able to tank, but in a different way than warriors or druids. As a result, they are wearing Plate, have presences without restrictions or any sort of counterbalance, a 1 minute shieldwall with IBF, another "shieldwall" with Bone Armor, a pet that does high damage and stuns, another "pet" that does crazy nature damage, magical attacks that ignore armor. On top of that, they have some pretty nice self-heal abilities that heal considerably much.

While this may all "balance" out in a PvE situation in your PvE spreadsheets, it was obvious from the start that this would make them far too powerful from a PvP point of view. Warriors f.e. do have almost no attacks that completely ignore armor, we are limited by rage, our shieldwall has a 5 minute cooldown, requires a shield and defensive stance, i.o.w. many counterbalances to be able to use shieldwall. Our self-healing is weak and heal over time instead of instant, etc etc. However, you "fixed" macestuns by removing them, but instead gave us Sudden Death, that procs even more than macestun and can crit for 13k on cloth. Sorry, but I fail to see the logic in that, with all due respect, what were you smoking when you made decisions like these? And can I have some?

Now there's the change to Feint on the PTR, while this may not make it live, did you realize when you came up with this brilliant, yet unneeded change, that rogues now have yet another way to counter warriors? Our 51 point talent in arms, bladestorm, that is on a 1.5min cooldown can now be shieldwalled by rogues using a trainable ability with a 10 seconds cooldown. Is this really a necessary change?

I could go on and on discussing balance issues for other classes, but it is clear that you designed LK with PvE in mind, and seemingly took not enough time in your design phase to consider the implications of your design-choices on PvP.

Now the PvP community has to sit back until you gather enough data to feed your spreadsheets before addressing the mess that in PvP right now.

You have failed the PvP community, you have failed many paying customers for whom PvP is the reason (or an important reason) why they play your game.
Evo jedan lik objasnio PvP za 1 klasu. Pogotovo lol za bolded a tek za underlined lol. Jes duzhe ali ishchitajte. Majke mi icicu na privatne servere da igram PvP... (gde je josh TBC)
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 13:24   #5526
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

I tako, sinoc, bolje reci jutro oko negde 5 sati sam zavrsio onaj quest The Battle for the Undercity i to je quest na kojem jednostavno ne mozes da umres, a posto dugo traje malo je smoran, ali je prica iza njega EPIC, sve u svemu da je samo malo brzi quest, bilo bi Legendary, ali ovako je Epic
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 13:48   #5527
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Kako bas da nahvali sve druge samo mu njegova klasa ne odgovara ...
Lik lupa gluposti teske, dobio je 2x2H za 5% hita...to je skoro duplo dmga (umesto da nosi 1h on nosi 2h, a 1h u osnovi ima 60% od 2h wepa, tako da je 200% u sustini skoro duplo od 120%). Talenat u principu daje 80% vise dmga za 5% hita. za 5% hita treba ti oko 6-7 socketa, za 80% vise dmga treba ti 50...lupam cifre ali razlike su drasticne, jos kad razmislis kad ukljuci deathwish i sto ima instantslam a kad nosi 2h sa po 800dmga onda stvarno...
On ako hoce da koristi bladestorm na roga onda neka umire -.- neki spellovi jos nisu shvaceni i u upotrebi u potpunosti (kao penance) ali sta bi on da dobije win-button posto je arms warr?

DK jeste OP za tenkovanje, mislim DK je OP u svakom pogledu, ali on ne shvata koliko je tesko tenkovati sa deathknightom, a nesto DK cak i ne moze da tenkuje kao sto je Patchwerk (heroic). Iskoristi bone shield, pa icebond fortitude, i dobije 1 shot kad nema nista posle...kazem tesko zato sto DK nema jedan rage pool koji mu je uvek pun i svi spellovi trose rage pa on pritisne sta treba. ne, kod DKa imas 6 runa, svaka ima svoju ulogu, i ako nemas runu da iskoristis spell na vreme gg.

I mene su 1 shottovali kad sam radio questove za sons of hodir, dosadno im pa dodje pala i ubije me iz 2 udarca, sad kad imam 25k hp i 800 resilienca od srede samo gledaju i prodju dalje, lik se muci pola sata da me ubije, jadan rog iskoristi sve Cdove da me ubije u stunlocku, ja lepo na 5% insignia+guardian spirit i kad treba da me ubije ja se lepo v ratim na 50% a on bez CDova, onda lepo dobije divine hymn koji traje u pvpu 18 sec, za to vreme sa mene se skinu svi poisoni i dok mu prodje hymn on dobije oko 5-6 smite-ova, 2 dota i holy fire i vec je na 30%, onda lepo macro clos+vanish i vidimo se dok se i njemu i meni ne obnove Cdovi . Onda ponovo... da je nosio insigniu ja bih bio mrtav i svestan sam toga i ne bunim se zato sto sam pure PvE spec, ali sad je niko ne nosi, misli da mu nece trebati...

Ne kazem ja da je izbalansirano, daleko je ovo od izbalansiranog, ali ne moze on da se zali samo na sebe a sve ostale da hvali, malo je glupo ako nije ni probao...jbg tudje je uvak sladje
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
Dr Zoidberg (21.12.2008), RUSuper (21.12.2008)
Stara 21.12.2008, 16:33   #5528
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Koji je po vama najbolji raid addone i sa kojeg sajta da ga skinem?

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (21.12.2008 u 18:23)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 17:20   #5529
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
TOTTFIROOB kaže: Pregled poruke
I tako, sinoc, bolje reci jutro oko negde 5 sati sam zavrsio onaj quest The Battle for the Undercity i to je quest na kojem jednostavno ne mozes da umres, a posto dugo traje malo je smoran, ali je prica iza njega EPIC, sve u svemu da je samo malo brzi quest, bilo bi Legendary, ali ovako je Epic
I ko je pobedio u Battle for UC?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 17:55   #5530
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
I ko je pobedio u Battle for UC?
Pa ja :P Taj quest moze da se zapocne na 74 lvl-u ja mislim, u dragonblightu, prihvatis sve questove u wyrmrest temple-u i kada odradis sve odatle, onda ides kod saurfanga mladjeg(ako se zove saurfang, ne secam se bas najbolje) odradis jos po koji quest, vratis se u wyrmrest, tu odradis nesto, pa onda ponovo kod saurfanga i onda ide cinematic, tu on zgine i tako to...
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TOTTFIROOB na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (21.12.2008)
Stara 21.12.2008, 18:24   #5531
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
Koji je po vama najbolji raid addone i sa kojeg sajta da ga skinem?
Juche sam ponovo bio u Black Temple...i OPET SMO IZGINULI...delom je krivica pala na mene jer sam kao RESTO shaman bio healer...a meni je najlakshe da lchim one iz moje grupe, ali oni hoce da lechim SVE...a sta rade drugi healeri?...dajte neki raid intarface addone pa da mogu sve da ih vidim..

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (21.12.2008 u 18:27) Razlog: hehe
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 19:22   #5532
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

http://img70.imageshack.us/my.php?im...8181604jf9.jpg Jel zna neko gde sam uslikao ovaj screenshot?
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 19:57   #5533
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

orgrimmar?
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 19:58   #5534
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
sasha vukelic kaže: Pregled poruke
orgrimmar?
da, ali na kojoj lokaciji u orgrimmaru?
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 20:27   #5535
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
TOTTFIROOB kaže: Pregled poruke
da, ali na kojoj lokaciji u orgrimmaru?
Lol
pa ako je o Ogrimmaru...treba ti NJAVISHE 5min da je nadjesh...
...a mozda ti to nas pitas...ja mislim da je u Ogrimmaru u Cleft of Shadows (valjda)

I NEED RAID ADDONE!
da li neko zna neki dobar i odakle da ga skinem?
hvala
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 20:35   #5536
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jednu stvar ne mogu da skapiram...ako se ja login u Wow a moj ujak je vec online on bi trebao da se Disconnectuje kad ja pokusam da se connectujem...i onda bi trebalo da ko brze ukuca passowrd bude login huh?
Nema SHANSE da se login tj. da ga izbacim iz igre...
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 20:45   #5537
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

http://www.wowarmory.com/guild-info....=Get+Silly&p=1

bio sam vodja ovog guilda jedno kratko vreme
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 20:50   #5538
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
Lol
pa ako je o Ogrimmaru...treba ti NJAVISHE 5min da je nadjesh...
...a mozda ti to nas pitas...ja mislim da je u Ogrimmaru u Cleft of Shadows (valjda)

I NEED RAID ADDONE!
da li neko zna neki dobar i odakle da ga skinem?
hvala
ja vas bre pitam jel zna neko gde sam ja to slikao, ali posto niko ne zna, evo, cu da kazem, Xmas tree u orgrimmaru :P
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2008, 20:54   #5539
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Pomislih sada ces da nam linkujes ensidiu
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (21.12.2008)
Stara 21.12.2008, 21:44   #5540
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

e sad ensidiu... oni njega zvali ali on nije hteo... bolje mu ovako, ono fora on i stric unbeatable duo... sutra vidimo "LJUDI PA JA SAM SOLO URADIO KEL THUZADA! BILO JE TESKO ALI SAM USPEO! ako hocete da znate kako - pm me".
E, uradih onaj "For The Alliance" achiev, sve je bilo lako jer smo radili od 2 do 4 ujutro, samo nas je Sylvana nervirala jer se blinkuje i nestaje al' dobro vazno je da sad imam black war bear
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Al3k5an9ar na korisnoj poruci:
RUSuper (21.12.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com