Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2008, 14:32   #3461
Darko Milanovic
Član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 36
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Lepo,sad ste mi objasnili resilence,tier 1.2.3.4.5.6,season 1.2.3.4. ...itd.sledi pitanje:kome ide loot u raid-u i da li ga uopste ima(valda ima posto ste rekli da bossovi bacaju tokene za koje se kupuje gear).kome od tih 40-60 likova ide loot?
Darko Milanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 14:44   #3462
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa postoji vise vrsta loota. U raidovima koji su pug, to jest gde nisu svi iz istog guilda bi trebalo da je need before greed, i onda se baca kocka i ko najvise rolluje (1-100) taj dobija item. Postoji i master loot, gde glavni u raidu bira ko ce koji item da dobije u slucaju da u raidu ima noobova ili jednostavno mentalno opicenih igraca. Ali se ML cesto zloupotrebi pa onda raid leader uzme ono sto njemu treba te ostale kojima taj item treba uskrati za isti. Valjda sam bio dovoljno detaljan.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sharlo_03 na korisnoj poruci:
Darko Milanovic (18.6.2008)
Stara 17.6.2008, 14:51   #3463
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
sasha vukelic kaže: Pregled poruke
sve dosad?!
E jbg zaboravio sam na [postove kao na primer bio je prvi put u sw i ubio provog bossa bas na isti dan kad je sw pusten na privatnim serverima.
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 14:54   #3464
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
Pa postoji vise vrsta loota. U raidovima koji su pug, to jest gde nisu svi iz istog guilda bi trebalo da je need before greed, i onda se baca kocka i ko najvise rolluje (1-100) taj dobija item. Postoji i master loot, gde glavni u raidu bira ko ce koji item da dobije u slucaju da u raidu ima noobova ili jednostavno mentalno opicenih igraca. Ali se ML cesto zloupotrebi pa onda raid leader uzme ono sto njemu treba te ostale kojima taj item treba uskrati za isti. Valjda sam bio dovoljno detaljan.
ML nikada nece biti zloupotrebljen na pravom serveru.....
ML se koristi zbog toga sto ti u jakim guildovima imas sistem sa egp poenima tako da ako ti imas negativan score moras da passujes ako neko drugi hoce ko ima pozitivan......
U raidovima na pravom serveru niko nece zloupotrebiti ml posto za to sledi automatski kick sa servera.......
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djuka90 na korisnoj poruci:
Darko Milanovic (18.6.2008)
Stara 17.6.2008, 15:04   #3465
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma ja sam jednom prosao tako, i na kraju smo lika prijavili GM-u i popio je ban na 6 meseci. Uvek se nadje neki tenkre. Ali u guild raidovima insistiram na ML, zato sto sve lepo ispadne. Ne igram na originalu, igrao sam neko vreme, ali nemam ni para ni zivaca da se lvlujem na originalu. Radije cu potrositi pare na nesto drugo. Nije 13e velika suma, ali jbga. Dobro mi je i na privatnom serveru
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 15:09   #3466
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
Ma ja sam jednom prosao tako, i na kraju smo lika prijavili GM-u i popio je ban na 6 meseci. Uvek se nadje neki tenkre. Ali u guild raidovima insistiram na ML, zato sto sve lepo ispadne. Ne igram na originalu, igrao sam neko vreme, ali nemam ni para ni zivaca da se lvlujem na originalu. Radije cu potrositi pare na nesto drugo. Nije 13e velika suma, ali jbga. Dobro mi je i na privatnom serveru
Ma razumem te mene je smorilo placanje na orginalu kad nista nemogu vise da radim bio sam u svim raidovima, radio arene, cak sam radio i sw...
I onda sam prestao da igram na pravom (pauziram do wotlk), i igram na wowscapefun serveru i mogu ti reci da je zanimljivo....
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 15:09   #3467
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Terms of use ne postoji pravilo izbacicu te sa servera ako odlucis da zadrzis T4, T5, T6 item za sebe, da i to se dogadja pogotovo u PUG ekipama i to u Karazanu gde lider raid-a zadrzava za sebe item koji padne od bossa na serveru na kome ja igram (Khadgar) postoji warlock koji je postao poznat po ovome da okupi pug ekipu (ekipu naivcina) da zatim pred bossa podesi ML i da pokupi item!
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 15:50   #3468
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

tachno!
i shto se loota tiche, GM nikad nece reagoavti, osim u sluchaju kada npr 2 igracha biduju za item (dkp sistem), i mastelooter greshkom dodeli item igrachu koji je izgubio (desilo se nama jednom u raidu). odmah je kontaktiran GM, i item je prebachen! mada i to retko rade! ali je nash RL neshto otplakao, poshto nam je bio 1st guild boss kill i tako, pa nam je uchinjena usluga...

inache mozesh ti i kao clother da needujesh na plate, niko ti nishta ne moze... u pug-ovima mogu samo da te izbace iz grupe, stave na ignore, spamuju da ti ninjalooter i tako...
isto i za raid... masterlooter moze da da kome hoce loot i ti ne mozesh da ga prijavish...
tj mozesh, al ce ti ticket samo biti ignorisan...
uostalom, sami ste krivi shto ste takvoj osobi dali da bude ML...

@Darko, e da loot se u raidovima uglavnom deli po dkp sistemu (dragon kill point), koji je ako se ne varam dobio naziv jer su prvi raidovi uglavnom bili sa zmajevima bossovima (bwl, ony) pa se to zapravo broji koliko si puta bio u raidu, koliko si bossova ubio, neki bonusi i kazne i to se sve tako skuplja, i onda kad padne loot, biduje se za item...
izgooglaj malo o dkp-u
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
Darko Milanovic (18.6.2008)
Stara 17.6.2008, 17:02   #3469
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: WOW kutak

Ccccc......ni na jednom privatnom serveru GM-ovi nece ni malo da se potrude....hunterovi petovi ne rade kako treba-imaju DOSTA smanjen DMG ,armor,health itd,takodje mobovi i ne bacaju magije. Ovaj bug je ama bas na svakom serveru,osim na smolderfoge. Igrao sam na milion servera i ni na jednom serveru se GMovi i admini ne trude da ulepsaju server ko na ovom...
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 17:21   #3470
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
E jbg zaboravio sam na [postove kao na primer bio je prvi put u sw i ubio provog bossa bas na isti dan kad je sw pusten na privatnim serverima.
to nije moj post,ili si se lose izrazio,nvm,u svakom slucaju rekao sam da sam za ono preterao ali zar covek nemoze da ubaci svog drugog heroja u njegov arena team koji vec ima personal team rating preko 2k,ili mi sada jos i reci da je nemoguce da on ima preko 2k rating.Nije bitno poenta je da je covek radio u igraonici i imao veliki broj heroja koji su full s3 i jednog koji je s1
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 17:26   #3471
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NIDZONSON kaže: Pregled poruke
Ccccc......ni na jednom privatnom serveru GM-ovi nece ni malo da se potrude....hunterovi petovi ne rade kako treba-imaju DOSTA smanjen DMG ,armor,health itd,takodje mobovi i ne bacaju magije. Ovaj bug je ama bas na svakom serveru,osim na smolderfoge. Igrao sam na milion servera i ni na jednom serveru se GMovi i admini ne trude da ulepsaju server ko na ovom...
A da i ti zelis sve kao na originalu a da je za dzabe?E pa bato nema ovde toga,ili za dzabe ali lose ili odlicno ali se placa.Za to im je potrebana OGROMNA konekcija,plus par kompova da ako jedan rikne drugi moze da drzi server,zatim im je potrebno ispraviti bugove koji se na piratima povecavaju izlaskom novog patcha.I milio radnika i na kraju sta oni od toga dobijaju?Oprobaj burning wow ali ti ako se nevaram tesko levelujes,a tu je levelovanje kao na originalu(prvi mobovi po 50EXP,prvi quest da popricas sa nekim 40 EXP)i sve moci rade i tako to,ali original je original,i zasto krivis GM-ove oni sa tim veze nemaju oni samo drze igrace u kontroli(kickuju,banuju itd)Veruj mi original je najzakon,od kada sam presao tamo da igram odusevio sam se(ali i dalje smatram da su to prevelike pare za bacanje).A da i za tebe Nidzonson da kazem da one heroje koje si poznavao na wowscape(legion) sam obrisao,nije htela nesto gilda da mi pomogne,poludeo sam i obrisao full epic priesta i roguea koji nije imao bog zna kakve iteme ali je bio lvl 70.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 19:11   #3472
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
to nije moj post,ili si se lose izrazio,nvm,u svakom slucaju rekao sam da sam za ono preterao ali zar covek nemoze da ubaci svog drugog heroja u njegov arena team koji vec ima personal team rating preko 2k,ili mi sada jos i reci da je nemoguce da on ima preko 2k rating.Nije bitno poenta je da je covek radio u igraonici i imao veliki broj heroja koji su full s3 i jednog koji je s1
Pazi po tvom je ispalo nedelju dana za ceo s3 aj se malo raspitaj koliko kocta ceo s3 i koliko poena donosi team sa 2000+ rating......
Pa ces onda videti koliko treba.....
I koliko ti treba pobeda za rating 2000 za ramena......
PS: sry onda za to pomesao sam te sa nekim......
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 19:13   #3473
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A da i ti zelis sve kao na originalu a da je za dzabe?E pa bato nema ovde toga,ili za dzabe ali lose ili odlicno ali se placa.Za to im je potrebana OGROMNA konekcija,plus par kompova da ako jedan rikne drugi moze da drzi server,zatim im je potrebno ispraviti bugove koji se na piratima povecavaju izlaskom novog patcha.I milio radnika i na kraju sta oni od toga dobijaju?Oprobaj burning wow ali ti ako se nevaram tesko levelujes,a tu je levelovanje kao na originalu(prvi mobovi po 50EXP,prvi quest da popricas sa nekim 40 EXP)i sve moci rade i tako to,ali original je original,i zasto krivis GM-ove oni sa tim veze nemaju oni samo drze igrace u kontroli(kickuju,banuju itd)Veruj mi original je najzakon,od kada sam presao tamo da igram odusevio sam se(ali i dalje smatram da su to prevelike pare za bacanje).A da i za tebe Nidzonson da kazem da one heroje koje si poznavao na wowscape(legion) sam obrisao,nije htela nesto gilda da mi pomogne,poludeo sam i obrisao full epic priesta i roguea koji nije imao bog zna kakve iteme ali je bio lvl 70.
Sta lvlovanje je problem....
Pa rekor je 19sati od 0-70lvl.
Meni je sa prvim karakterom trebalo 13dana sa drugim 10 sa trecim 8.......
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 22:46   #3474
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
Sta lvlovanje je problem....
Pa rekor je 19sati od 0-70lvl.
Meni je sa prvim karakterom trebalo 13dana sa drugim 10 sa trecim 8.......



ja sam 1shoot Reborned Lich Kinga iz naxx2, backstabom... i to bez daggera!!
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2008, 23:09   #3475
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
Sta lvlovanje je problem....
Pa rekor je 19sati od 0-70lvl.
Meni je sa prvim karakterom trebalo 13dana sa drugim 10 sa trecim 8.......
Pa nije problem to ne kazem,ali zaista smara kada nemozes da radis arenu,instance malo jace i td.Ok zanimljivo je levelovanje,ali pri kraju mene pocinje da smara i dobijam zelju da sto brze izlevelujem heroja
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2008, 10:10   #3476
Darko Milanovic
Član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 36
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Hvala za informacije o loot-u u raid-u,znaci otprilike je isto ko u istancama.Mada mislim da je malo glupo sto 20-40 likova rade raid a onda samo jedan dobije loot:-)ali mozda je tako zanimljivije.Jos jedno pitanje(izvinite ako smaram:-)kako se budzi resilence?(video sam koliki mi je resilence=0:-),da li isto kao resistance(ekipujes neki armor sa bonus resistancom)?
Darko Milanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2008, 10:41   #3477
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Darko Milanovic kaže: Pregled poruke
Hvala za informacije o loot-u u raid-u,znaci otprilike je isto ko u istancama.Mada mislim da je malo glupo sto 20-40 likova rade raid a onda samo jedan dobije loot:-)ali mozda je tako zanimljivije.Jos jedno pitanje(izvinite ako smaram:-)kako se budzi resilence?(video sam koliki mi je resilence=0:-),da li isto kao resistance(ekipujes neki armor sa bonus resistancom)?
Kupujes pvp gear, svaki taj item ti sadrzi resilence.....
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djuka90 na korisnoj poruci:
Darko Milanovic (19.6.2008)
Stara 18.6.2008, 10:43   #3478
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke



ja sam 1shoot Reborned Lich Kinga iz naxx2, backstabom... i to bez daggera!!
Nerazumem poruku...
Sta nevurujes da za 19sati mozes da nabijes lvl 70?
Idi na sajt sk-gamiunga pa ces videti da je to njihov rekord....
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2008, 10:59   #3479
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
Nerazumem poruku...
Sta nevurujes da za 19sati mozes da nabijes lvl 70?
Idi na sajt sk-gamiunga pa ces videti da je to njihov rekord....
Pa da,ali to je bio power leveling,jeste fora krenulo njih 5 levela 70 i pomagali jednom liku da se leveluje,a jos tih 19 sati je samo radio questove,plus ih sve zna napamet,to je rekord,a ti si rekao kao da je to normalno tako da se izlevelujes
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2008, 11:03   #3480
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A da i ti zelis sve kao na originalu a da je za dzabe?E pa bato nema ovde toga,ili za dzabe ali lose ili odlicno ali se placa.Za to im je potrebana OGROMNA konekcija,plus par kompova da ako jedan rikne drugi moze da drzi server,zatim im je potrebno ispraviti bugove koji se na piratima povecavaju izlaskom novog patcha.I milio radnika i na kraju sta oni od toga dobijaju?Oprobaj burning wow ali ti ako se nevaram tesko levelujes,a tu je levelovanje kao na originalu(prvi mobovi po 50EXP,prvi quest da popricas sa nekim 40 EXP)i sve moci rade i tako to,ali original je original,i zasto krivis GM-ove oni sa tim veze nemaju oni samo drze igrace u kontroli(kickuju,banuju itd)Veruj mi original je najzakon,od kada sam presao tamo da igram odusevio sam se(ali i dalje smatram da su to prevelike pare za bacanje).A da i za tebe Nidzonson da kazem da one heroje koje si poznavao na wowscape(legion) sam obrisao,nije htela nesto gilda da mi pomogne,poludeo sam i obrisao full epic priesta i roguea koji nije imao bog zna kakve iteme ali je bio lvl 70.
OMG....ja sam rekao da ni na jednom jedinom serveru ne radi pet....i zasto se onda oni trude da ulepsaju server kad po tvom misljenju nista nece dobiti?
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com