Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.6.2008, 14:54   #3321
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
SlaveX ().() kaže: Pregled poruke
Ja sam uspevao na 50 da ubijem svu trojicu ali ces imati problema sa magom,umalo da ubijem nekog locka nesam znao koji je lvl jer je preko 10 lvl-ova bio veci i ostalo mu 100 hp-a i krene da bezi i njegov wv me dokrajcu,*****!!!
Ali ROFL! rodjace...
Onda si verovatno naisao na 6-ogodisnjeg buraza/sina/whatever koji se ulogovao na burazov acc...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 15:07   #3322
Rale6
Član
 
Član od: 28.12.2007.
Poruke: 43
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ljudi treba mi pomoc.
Nagruvao sam 300 mining-a i 225 blacksmithing-a, zanima me kako da budzim dalje jer znam da je moguce 375 i jedno i drugo , i ako znate gde?
Hvala unapred
Rale6 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 15:53   #3323
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Ali ROFL! rodjace...
Onda si verovatno naisao na 6-ogodisnjeg buraza/sina/whatever koji se ulogovao na burazov acc...
Pretpostavimo,ali nemora da znaci ako deres 3 protivnika da oni neznaju da igraju,moze da bude da ti jednostavno igras previse dobro.Ja sam ubio tri melee attackera sa hunterom sam koji su za po 2-3 lvl-a veci,ne zato sto oni lose igraju nego nisu imali dva roguea pola moci napunjene,a onaj warr je boga mi bio noob.Ali opet to je do tvoje igre i do onoga u kakvom si stanju,pun mene ili ne itd.U areni je sve drugacije,tu je vec sve do tvoje igre
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 19:58   #3324
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ova zadnja recenica zasluzuje zahvalnicu.Nikada necete izaci.Pojasni mi koja je SM instanca,bio sam u 70% ins ali neznam te glupe skracenice.Sem BT,TK i SSC,a da i HS
Scarlet Monastery
Sreca pa su nam sredili posle par sati i odglavili likove...

BTW cisto sumnjam da neko moze tek tako da bije 3 lika par lvl veca od njega .. Tu nesto nije kako treba...
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 20:10   #3325
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Pretpostavimo,ali nemora da znaci ako deres 3 protivnika da oni neznaju da igraju,moze da bude da ti jednostavno igras previse dobro.Ja sam ubio tri melee attackera sa hunterom sam koji su za po 2-3 lvl-a veci,ne zato sto oni lose igraju nego nisu imali dva roguea pola moci napunjene,a onaj warr je boga mi bio noob.Ali opet to je do tvoje igre i do onoga u kakvom si stanju,pun mene ili ne itd.U areni je sve drugacije,tu je vec sve do tvoje igre
Kako si samo uspeo trojicu pa jos 3 nivoa veci od tebe da ubijes pa to ne moze ni jedna poznata klasa u wow-u da izvede! 10 nivoa veceg lika u wow-u je ne moguce ubiti i to nema veze sa vestinom vec sa tim da on rezistuje pa nekih 95% tvojih magija odnosno izbegava nekih 95% udaarca u slucaju klase koja se fizicki obracunava sa protivnicima, a ono sto uspes da bacis nanosi umanjeno ostecenje za nekih 95%!

(Naravno iskljucujem iz price AFK, latenciju od 5 sekundi i ostale moguce situacije koje mogu da nastanu usled cega ce igrac biti nepokretan)
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
Sale013 (6.6.2008)
Stara 6.6.2008, 20:46   #3326
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Kako bre nemoze troicu sa hunterom?Samo trcis i pucas,ali nemoj da palis ono za speed jer ako to upalis i pogode te dazerovace te.Veruj mi ako neverujes probaj sam samo ako dobro znas da trckaras i pucas
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 21:08   #3327
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozda decko igra na privatnom serveru
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 21:54   #3328
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozda i moze hunter da ubije 3 lika... Ako su po minimum 3-4 lvl manji od njega i ako ti likovi mu napadaju peta... I to je malo teze... Ja licno najvise mrzim borbe sa hunterom (ja sam druid) al umem da dobijem dosta huntera... Kljuc je bear form
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 22:28   #3329
SlaveX ().()
Član
 
Član od: 28.3.2008.
Lokacija: Kako kad
Poruke: 124
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 22 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Kako si samo uspeo trojicu pa jos 3 nivoa veci od tebe da ubijes pa to ne moze ni jedna poznata klasa u wow-u da izvede! 10 nivoa veceg lika u wow-u je ne moguce ubiti i to nema veze sa vestinom vec sa tim da on rezistuje pa nekih 95% tvojih magija odnosno izbegava nekih 95% udaarca u slucaju klase koja se fizicki obracunava sa protivnicima, a ono sto uspes da bacis nanosi umanjeno ostecenje za nekih 95%!

(Naravno iskljucujem iz price AFK, latenciju od 5 sekundi i ostale moguce situacije koje mogu da nastanu usled cega ce igrac biti nepokretan)
Do duse ne znam ni ja kako sam ga ubio,nije imao pun hp kada sam ga napao, mozda nekih 90% ali brate vidi se da je noob,ja ga samo preskakao i punio,nije mogao da me pogodi ni sa jednom moci koja imam casting time,tojest nije instant .
SlaveX ().() je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 22:31   #3330
SlaveX ().()
Član
 
Član od: 28.3.2008.
Lokacija: Kako kad
Poruke: 124
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 22 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Mozda i moze hunter da ubije 3 lika... Ako su po minimum 3-4 lvl manji od njega i ako ti likovi mu napadaju peta... I to je malo teze... Ja licno najvise mrzim borbe sa hunterom (ja sam druid) al umem da dobijem dosta huntera... Kljuc je bear form
Brate kako bear forma meni mnogo bolji ide protiv huntera sa cat formom,bear je spor jos kada to baci strelu za usporavanje za 50% !!!Ne znam kako to ali cat forma je brza i mozes da ga stignes.
Bear je po meni ince samo za tankovanje ali ni zato nije nista posebno,sto znaci nije ni za sta .Mozda i malo a rogua ali za huntera nikako!!!
Mozda se ti jednostavno bolje razumes .
SlaveX ().() je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 23:05   #3331
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Mozda i moze hunter da ubije 3 lika... Ako su po minimum 3-4 lvl manji od njega i ako ti likovi mu napadaju peta... I to je malo teze... Ja licno najvise mrzim borbe sa hunterom (ja sam druid) al umem da dobijem dosta huntera... Kljuc je bear form
procitja sta je on rekao veci lvl, hunter moze da dobije 10likova lvl 70 ako nemju resi a on ima preko 400, a to sto ti pobedjuse huntere u bear formi znaci da su oni noobovi pa ja ubedljivo najvise volim borbe sa druidima samo radim scare beast.
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 0:49   #3332
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

hmmm... kako sa huntardom ubiti trojcu...
spamovati frost trap i multishoot, i ako te us*re krit za svaki multi, mozda ih i dobijesh...


pa ja sam sa rogom jedva uspeo da ubijem dvojcu... i to ShS rogue... nisam imao bf...
al dobro...to je lakshe... sap + blind... i cao zdravo...

inache ja obozavam 1v1 sa hunterima... sap huntera, kill peta, i hunter je smeshan... ne moze nishta...

@sale, jesi nagurao na 70?
ako imash volje i zelju za dobrim zezanjem, respecuj se u starfirespamera
ili ti boomkina, i samo spamuj starfire... nabaci neku opremu sa kritom, i da vidish shta je zezanje
root>sf>wt>sf>sf.... nema ga
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 1:02   #3333
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ti sa rogueom pobedis huntera?Mozda nekog noob-a,ae clotheri nemogu da ga pobede to je logicno,ali ni rogue nije bas dusu dao za fajt protiv huntera.Ako ume da igra moze ladno da te pobedi,i nemoguce da on gleda kako mu ti ubijas zivotinju pa ima trinket da izadje iz sapa,a i naravno zavisi dosta od itema.

Poslednja ispravka: RUSuper (7.6.2008 u 1:48)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 9:10   #3334
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

e upravo zato morash da upoznash i drugu klasu...
ok... sapovacu huntera, ako je glup odma ce da popuje trinket, sachekacu DR, i resap... ako cheka, ja chekam da mi se refill energy, i otvaram peta, ako hunter tada popuje trinket, hvala bogu tu je blind on mouse over, i nastavljam sa petom...
iz iskustva znam da stunlock ne radi na petu, tj svaki stun ili se promashi, ili traje mnogo krace, tako da svi CP i energija idu na dps, i ukljuchen evasion... pa chak i huntard da opali... teshko ce 3-4 sekunde da me i pogodi... dovoljno za peta...
onda ide vanish, i hunter je onda pricha za sebe...
jer ne zaboravi da rogue nije kao druge klase... sub rouga je maltene nemoguce kajtovati, ako ima imalo mozga...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 10:24   #3335
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Paz ovako.. Scare beast kod mene ne radi jer cim vidim castovanje prebacim se u caster formu... Naravno da koristim sve forme ali bear je kljuc jer hunter se oslanja na fizicke napade pa je visak hp i armora kao dobro dosao kod njega.. Neko vreme ga izmaltretiram a kad ostane bez energije mogu da mu radim sta hocu... Al ima par huntarda kojima nista ne mogu.. Valjda zbog ogrome razlike u geer.. Nagurao sam ja 70 lvl jos odavno, sad imam honora da kupim pvp geer ali cekam ovu glupu novu sezonu koja nikako da pocne

Inace ne kazem ja da mogu pobediti svakog huntera, daleko od toga.. Ali im barem pruzim pristojnu borbu... Samo je bitno koristiti sve skillove skoro , i nije isto kad te hunter zvekne u cat formi sa 4-5k armora i u bear sa 19-20k

@Pivalica Uzecu sigurno balance pvp opremu jer feral nije nikako za pvp... Ja izvlacim neki svoj maksimum i to je to... newbe igrace mogu sve da dobijem, dok ovi iskusniji full epic mogu sa svakim likom da me oderu... Juce sam doduse ojadio jednog epic warlocka Znaci, ja sam se iznenadio skroz... U glavi mi je neki trip da je warlock najbolji za pvp od svih..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 12:08   #3336
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

kako mene nerviraju feral druidi... jeste da ih ima malo u pvpu, ali kad mi dodje i baci krvarenja, samo se prebaci u bear form i crko sam
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 13:25   #3337
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Mene druid nervira kada igram sa priestom,kada ga vidim sa rogueom ja se obradujem
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 13:45   #3338
Djuka90
Član
 
Član od: 16.5.2008.
Lokacija: Golubinci
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djuka90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Djuka90
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa sta tebi vredi ako skines hunteru peta, to vredi samo ako je hunter bm a ako je pravi pvp igrac onda je mm i ti neces imati sanse ni da pridjes petu ni njemu.
Djuka90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 13:55   #3339
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
Pa sta tebi vredi ako skines hunteru peta, to vredi samo ako je hunter bm a ako je pravi pvp igrac onda je mm i ti neces imati sanse ni da pridjes petu ni njemu.
Da to je tacno,ja uvek budzim mm,zato i kazem da melee attackeri nemaju sanse protiv huntera,sem mozda warra.Pet mu skoro nije ni potreban,meni je tri puta smesnij mage bez mane nego hunter bez peta,hunter mm bez peta mi u opste nije smesan
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 17:19   #3340
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Djuka90 kaže: Pregled poruke
Pa sta tebi vredi ako skines hunteru peta, to vredi samo ako je hunter bm a ako je pravi pvp igrac onda je mm i ti neces imati sanse ni da pridjes petu ni njemu.
Citat:
Da to je tacno,ja uvek budzim mm,zato i kazem da melee attackeri nemaju sanse protiv huntera,sem mozda warra.Pet mu skoro nije ni potreban,meni je tri puta smesnij mage bez mane nego hunter bez peta,hunter mm bez peta mi u opste nije smesan
Kao shto rekoh, rogue nije kao druge klase... mnogo ga je teshko kajtovati...
dalje, kod BM huntera pet je bitan za dmg... meni dmg od peta uopshte nije problem... problem je udaranje peta, odnosno usporavanje, dazeovanje i ostala chuda koja smaraju, zato u 1v1 uvek prvo peta roknesh, a onda je, veruj mi, i mm smeshan...
a dok nije ukinut dead zone, i omoguceno pucanje iza ledja i ostale gluposti koje su boostovale huntere i koje ih sad chine op, bilo ga je josh lakshe ubiti...

@pile... ti beshe warrior?
hmm... pa radi i ti njemu ono shto i rogovi rade feralima i warriorima... 5-8...
i ti njega napakuj bleedovima i hamstinguj ga...
vrti ga u krug i pazi se, ako izadjesh iz 8yd odmah ga chardzuj dok, pre nego on tebe, prodji kroz njega i opet ga vrti...
imash par interuptova ako krene da se neshto ozbiljnije healuje... i to je to...
jes malo teze sve to, ali ono.... practite makes it perfect
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com