Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2019, 17:31   #21
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Ma jok bre svi su pobegli sto dalje zbog RDR2.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 17:32   #22
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Ne nego zato sto su i Division 2 i Ghost Recon Breakpoint podbacili sa prodajom debelo. WD LEgion je ocigledno bio na isti kalup pa su odlucili da promjene sta se da promjeniti dok jos mogu.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 22:52   #23
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ne nego zato sto su i Division 2 i Ghost Recon Breakpoint podbacili sa prodajom debelo. WD LEgion je ocigledno bio na isti kalup pa su odlucili da promjene sta se da promjeniti dok jos mogu.
Breakpoint je svakako podbacio, ali da li si siguran za Division 2?

Bio im je najprodavaniji naslov u 2019 i to uz jako dobre kritike. Jedino sto jeste podbacilo je prodaja kutija u odnosu na prvi Div....Sto ipak ne iznenadjuje jer ogromna vecina ljudi kupuje digitalno u danasnje vreme.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 22:56   #24
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Jeste podbacio i Division 2. Ubisoft smatra obe igre komercijalnim neuspjehom. Sta mislis zasto je Division na 65% popusta ovih dana (70% za Gold izdanje)?
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 23:42   #25
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Jeste podbacio i Division 2. Ubisoft smatra obe igre komercijalnim neuspjehom. Sta mislis zasto je Division na 65% popusta ovih dana (70% za Gold izdanje)?
Imas li izvor mozda? Verujem ti nego bih voleo i ja da procitam tekst ako ga ima.

Krivo mi je malo za Div 2. Iako Ubi jesu teska go*na ponekad, Div 2 je za klasu iznad prethodnika.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2019, 2:54   #26
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

https://twitter.com/Nibellion/status...931146240?s=19
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pentraksil (26.10.2019)
Stara 26.10.2019, 8:12   #27
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Vreme je i bilo da im se obiju o glavu svi ti losi potezi koje povlace vec duze vreme, Dex je u pravu nema sumnje da je i WDL na isti kalup kao i GS a verujem i druge igre koje dolaze tipa BGE2 i taj AC: Kingdom....a posto su dozivili debakl ove godine sto se tice $$$ verovatno su se glavesine kompanije uzbunile i sada odlazi i popravljaj sta mozes. Ako fudamentalno ne promene svoje poslovanje i nacnin na koji prave igre...i sledece godine ce im biti teske.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (2.7.2020), Leonida (26.10.2019), pentraksil (26.10.2019)
Stara 26.10.2019, 13:22   #28
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Imas li izvor mozda? Verujem ti nego bih voleo i ja da procitam tekst ako ga ima.

Krivo mi je malo za Div 2. Iako Ubi jesu teska go*na ponekad, Div 2 je za klasu iznad prethodnika.
Teško da je za klasu bolji. Igra deluje odlično dok se leveluješ, ali kad krene endgame, e onda problemi izlaze na videlo. 99% loota je smeće, RNG je nesnosan, za pravljenje builda ti treba uključen telefon i sveska u olovka pride da bi znao šta ti treba i šta da tražiš, jer po misiji dobiješ po 30-ak (ne zezam se) itema koje treba da pregledaš i sortiraš pa odlučiš vredi li ih čuvati ili ne. Bukvalno su ljudi (i ja tu spadam) nedeljama pa i mesecima grindali da pronađu item koji je za 2% bolji, ako i toliko. Elem, 7 meseci im je trebalo da izbace update kojim uvode targeted loot sistem, koji je malo popravio stvari, ali jbg, to little, to late jer ja već tdva meseca igru ne palim.
Umesto da nastave gde su stali sa Division, oni su hteli da izmišljaju toplu vodu.
Sorry za off.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2019, 13:37   #29
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Prema onome sto su pokayali WD Legion je takodje krenuo slicnim putem. Fokus je na sredjivanju lika i na tome da prakticno svaki NPC je glavni lik sto je opet na neki nacin loot. To bi iskoristili za guranje kozmetickih MTX. Ponovo price nema ni u ljeljama nego samo neki opsti lore i neki opsti ciljevi kako bi mogli da izbacuju update konstantno i produzavaju igru godinu dana. Jednostavno igra dizajnirana do detalaj ko GaaS koja bi trajala godinu ili dvije izvlaceci lovu putem MTX-a.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2019, 15:31   #30
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Teško da je za klasu bolji. Igra deluje odlično dok se leveluješ, ali kad krene endgame, e onda problemi izlaze na videlo. 99% loota je smeće, RNG je nesnosan, za pravljenje builda ti treba uključen telefon i sveska u olovka pride da bi znao šta ti treba i šta da tražiš, jer po misiji dobiješ po 30-ak (ne zezam se) itema koje treba da pregledaš i sortiraš pa odlučiš vredi li ih čuvati ili ne. Bukvalno su ljudi (i ja tu spadam) nedeljama pa i mesecima grindali da pronađu item koji je za 2% bolji, ako i toliko. Elem, 7 meseci im je trebalo da izbace update kojim uvode targeted loot sistem, koji je malo popravio stvari, ali jbg, to little, to late jer ja već tdva meseca igru ne palim.
Umesto da nastave gde su stali sa Division, oni su hteli da izmišljaju toplu vodu.
Sorry za off.
Nisam ni rekao da je sve u igri odlicno, ali je skoro svaki segment bolje odradjen u odnosu na prvi Div....Ima problema ali je po meni za klasu bolji od prvog Div koji nije ni imao dobro definisan end-game. Da ne pricam o buildovima, opremi koja je jos gora bila za uporedjivanje itd. I ipak nisu napustil igru, kasno ili ne.

Sa druge strane, igra je po izlasku bila u neuporedivo boljem stanju od ovog krsa od GRB....

Sve u svemu, jedna od boljih Ubi igara u poslednje vreme, bez preterane i smorne monetizacije sa boostovima i ostalim.....i eto kako je prosla....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2019, 16:02   #31
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nisam ni rekao da je sve u igri odlicno, ali je skoro svaki segment bolje odradjen u odnosu na prvi Div....Ima problema ali je po meni za klasu bolji od prvog Div koji nije ni imao dobro definisan end-game. Da ne pricam o buildovima, opremi koja je jos gora bila za uporedjivanje itd. I ipak nisu napustil igru, kasno ili ne.

Sa druge strane, igra je po izlasku bila u neuporedivo boljem stanju od ovog krsa od GRB....

Sve u svemu, jedna od boljih Ubi igara u poslednje vreme, bez preterane i smorne monetizacije sa boostovima i ostalim.....i eto kako je prosla....
Uff, ja ne znam kad si i koliko igrao prvi Division. Ja sam igrao prošle godine, posle 1.8 patcha, imam skoro 700 sati. Buildovi, D3, Reclaimer, Lone Star, Striker, Nomad, Sentry Call, Tactician, koliko hoces ih je bilo. Moj ortak, s kojim sam igrao, imao je 38 različitih buildova na 4 karaktera, bilo je tu raznih eksperimentalnih kombinacija. Naspram toga, D2 je smešan. Svaki build svodi se na čist DPS i to je to. Healera nema, jer su oni tako rešili, shieldova isto tako, jer mogu da izdrže 5 sekundi protivnicke vatre. I drugi deo sam igrao oko 600 sati. Don't get me wrong, ja nemam problem sa investicijom, ne žalim zbog kupovine. Ja sam samo razočaran sta su oni od ovog napravili. Ok, ogradjujem se ja, ako srede stvari, verovatno cu se vratiti, ali za sada, nema nista od toga.
Dakle, ima stvari koje su bolje, ali problema koliko hoces.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2019, 18:13   #32
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Uff, ja ne znam kad si i koliko igrao prvi Division. Ja sam igrao prošle godine, posle 1.8 patcha, imam skoro 700 sati. Buildovi, D3, Reclaimer, Lone Star, Striker, Nomad, Sentry Call, Tactician, koliko hoces ih je bilo. Moj ortak, s kojim sam igrao, imao je 38 različitih buildova na 4 karaktera, bilo je tu raznih eksperimentalnih kombinacija. Naspram toga, D2 je smešan. Svaki build svodi se na čist DPS i to je to. Healera nema, jer su oni tako rešili, shieldova isto tako, jer mogu da izdrže 5 sekundi protivnicke vatre. I drugi deo sam igrao oko 600 sati. Don't get me wrong, ja nemam problem sa investicijom, ne žalim zbog kupovine. Ja sam samo razočaran sta su oni od ovog napravili. Ok, ogradjujem se ja, ako srede stvari, verovatno cu se vratiti, ali za sada, nema nista od toga.
Dakle, ima stvari koje su bolje, ali problema koliko hoces.

Igrao sam prvi deo od kada je izasao

Dok su oni sredili stvari proslo je jako puno vremena...Tek je taj 1.8 uspeo nesto da napravi (1.5 isto pomalo).

Ne znam, meni je prvi deo bio super, ali taj end-game mi je bio nedefinisan i ocajan. Isto mi se sve svodilo na cist DPS ali bez ovih sitnica oko specijalizacija itd. Vise sam uzivao u okolini nego u samom napucavanju. Nekako mi je D2 bolje legao iako sam kec obozavao.


Nego da ne idemo mnogo u off, ipak je ovo WD legion

Meni se licno ne dopada bas ta ideja oko igranja sa kim god hoces, nekako mi se cini da ce sve to razvodniti do besvesti, ponovo neki OW buckuris.
Mozda i bolje da ga odloze.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2019, 19:12   #33
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Igrao sam prvi deo od kada je izasao

Dok su oni sredili stvari proslo je jako puno vremena...Tek je taj 1.8 uspeo nesto da napravi (1.5 isto pomalo).

Ne znam, meni je prvi deo bio super, ali taj end-game mi je bio nedefinisan i ocajan. Isto mi se sve svodilo na cist DPS ali bez ovih sitnica oko specijalizacija itd. Vise sam uzivao u okolini nego u samom napucavanju. Nekako mi je D2 bolje legao iako sam kec obozavao.


Nego da ne idemo mnogo u off, ipak je ovo WD legion

Meni se licno ne dopada bas ta ideja oko igranja sa kim god hoces, nekako mi se cini da ce sve to razvodniti do besvesti, ponovo neki OW buckuris.
Mozda i bolje da ga odloze.
Još ovo I stajemo.
Po pitanju grafike i atmosfere, kec je miljama ispred. Na kraju krajeva odeća je smehotresan u ovom nastavku koliko god to zvučalo nevažno. Grafički je igra dobra, ali me nikada nije kupila kao kec. Kao što rekoh, mnogo su stvari sredili posle 1.4 patcha, a sa 1.8 igra je bila dobra i svi su je hvalili, govorim o prvom delu. I vodjeni tim iskustvom, svi smo potrcali I i kupili dvojku, ali... Da se ne ponavljam.
Kazem, igra je ok, ali nije to TO.

A ova Legija, garantujem da bi bila na isti kalup kao i sve druge novije igre koje su izbacili. Oni su jednostavno nenormalni po tom pitanju, sve su igre pretvorili u OW loot menadžment naslove. Pa se posle čude što je Breakpoint prošao ovako.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Leonida (26.10.2019)
Stara 26.10.2019, 23:35   #34
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Još ovo I stajemo.
Po pitanju grafike i atmosfere, kec je miljama ispred. Na kraju krajeva odeća je smehotresan u ovom nastavku koliko god to zvučalo nevažno. Grafički je igra dobra, ali me nikada nije kupila kao kec. Kao što rekoh, mnogo su stvari sredili posle 1.4 patcha, a sa 1.8 igra je bila dobra i svi su je hvalili, govorim o prvom delu. I vodjeni tim iskustvom, svi smo potrcali I i kupili dvojku, ali... Da se ne ponavljam.
Kazem, igra je ok, ali nije to TO.

A ova Legija, garantujem da bi bila na isti kalup kao i sve druge novije igre koje su izbacili. Oni su jednostavno nenormalni po tom pitanju, sve su igre pretvorili u OW loot menadžment naslove. Pa se posle čude što je Breakpoint prošao ovako.
Definitivno se slazem za kec i atmosferu. Mislim da je tu sneg i atmosfera epidemije i potpunog kolapsa ucinio svoje i da je ipak bolja od dvojke. Daleko od toga da je dvojka losa u tom segmentu, mislim da bi bilo malo glupo imati opet sneg itd. Ali je atmosfera New Yorka definitivno nezamenjiva

Watch Dogs 2 je bio OK, ali nesto mi se ne dopada ovo sto vidim u Legion....Taman su malo spustili loptu sa tim OW buckurisima u AC Origins....i onda opet krenuli da divljaju kao nenormalni sa Odyssey i ostalima....Da ne pominjem transakcije......
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2020, 21:31   #35
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 902
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

29. oktobar

Gameplay Overview Trailer
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2020, 21:53   #36
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Watch Dogs Legion

Naguraše i dve velike igre u jedva 20 dana razmaka koliko je pametno videćemo
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2020, 22:23   #37
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Moram da priznam da su mi ovi noviji trejleri malo izmenili misljenje. Ne izgleda ovo uopste toliko lose.....


I dalje me malo brine da ce ovo biti najobicniji procedualni buckuris svega i svacega (pogotovo sa likovima) ali izgleda da nije sve bas tako jednostavno.

Igra je definitivno ponovo na radaru, videcemo
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2020, 7:43   #38
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Story Gameplay



zapravo i meni izgleda kao buckuris svega i svacega, i prilicno je soulless
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Lex987 (16.7.2020), Vlajk@ (16.7.2020)
Stara 16.7.2020, 13:06   #39
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Watch Dogs: Legion on GeForce RTX 2080 Ti: 1080p can barely hit 30FPS

Read more: https://www.tweaktown.com/news/73747...HJI3Je6LiQueYk
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2020, 13:24   #40
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs Legion

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke

zapravo i meni izgleda kao buckuris svega i svacega, i prilicno je soulless
Taman tako, gledam samo ovu kao mini igru oko puske koja je postavljena kao zamka. Covece, koji mehanizam i tehnologija. Kakva papazjanija, pejsing uzasan, gameplay iseckan na sve strane, te katscena za ovo, te kat scena ono, pa onda malo pucas, pa hakujes... nekoherentno mi sve deluje. Bezveze.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Watch_Dogs 2 dex3108 Akcione igre 297 16.7.2020 11:33
Watch Dogs dex3108 Akcione igre 1815 8.11.2017 23:22
Watch Dogs Aleksandar1987 otpaTci 4 26.9.2012 10:35
TOSHIBA Satellite A300D-14P l_milos83 ŠDK - Prenosni računari 19 25.10.2008 17:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com