Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2018, 12:11   #1
k750
Član
 
Član od: 10.8.2008.
Poruke: 249
Zahvalnice: 180
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Pitanje u vezi kupovine monitora

Pozdrav svima,
Našao sam dobar monitor 21" za dobru cenu (jer je to monitor mog druga ).
E sad, ima jedan problem. Kada je leto-vrućine, tada slika na monitoru nakon par sati rada počne da treperi, onda je potrebno da se monitor ugasi na dugme na par minuta i opet radi dobro (recimo narednih pola sata) pa onda opet mora da se isključuje i uključuje.
Ne znam, ne razumem kakav je to kvar, pa zbog toga pitam vas, kakav je kvar u pitanju, da li možda znate neke od mogućih kvarova? Koliko košta ta popravka? Da znam da li mi se isplati da kupim i doplatim za popravku, možda se i ne isplati ako je popravka skupa, pa mi se više isplati da kupim neki drugi monitor.
Takođe još jedno amatersko pitanje. Da li monitor traži napajanje na koje je povezana matična ploča? Pitam "za svaki slučaj", jer imam slabo napajanje za današnje uslove (220V) i želim da rešim sve nedoumice koje imam u vezi kupovine monitora

edit: izvinjavam se zbog greške prilikom kucanja naslova ove teme
k750 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Savet u vezi kupovine Samsungovog monitora MAXMAGNUS Šta da kupim? 6 16.8.2013 1:32
pomoc u vezi kupovine monitora benq 2420hd ulibor ŠDK - Foto i audio/video 9 8.4.2013 20:11
Pomoc oko kupovine monitora 22 inca Emperor Offman ŠDK - Grafika 22 9.2.2010 21:26
pitanje u vezi grafichke i monitora *1LaStDaNcE* ŠDK - Grafika 27 25.7.2008 3:06
Pomoć oko kupovine TFT monitora (do 160 evra) Aleksandar1985 ŠDK - Grafika 67 8.7.2008 3:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com