Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj

Web razvoj Sve u vezi sa razvojem Internet sajtova: programi, dizajn, usluge hostinga, administracija...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.3.2011, 12:04   #1
Pontiac
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 81
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Question Joomla Shop

Ovako provo sam napraio sajt pomocu OpenCart-a... Ubacio porizvode (Samo lista/slika proizvoda, nema cena(Korpa itd)) dodao jos neke stranice ali to ruzno izgleda posto nema nekih specijalnih tema za OpenCart...sada dobra strana je to sto se sajt za te proizvode brzo pojavio na provoj-drugoj stranici Googla...Kao sto sam rekao losa strana je izgled te sam krenuo da radim sajt ponovo ali u Joomli...Sada da li je bolje raditi preko HikaShop-a ili preko neke galerije (Posto nemam texta o proizvodu samo Listu+Slike)...I ako radim preko galerije kako da namestim da mi se sajt pojavljuje na 1strani Googla za te proizvode navedena na sajtu...Ima li neka dodatna Extenzija(npr. http://extensions.joomla.org/extensi...-metadata/7124) ili....
Ili ako postoji neko 3 resenje (Osim Galerije i HikaShop-a) predlozi te mi...pa mozda bude bolje...
Pontiac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2011, 10:43   #2
bjnlazarevic
Novi član
 
Član od: 14.2.2008.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Joomla Shop

Ako radiš u joomli, onda ti definitivno preporučujem VirtueMart. On može služiti i kao katalog proizvoda (da izbaciš korpu i sl.). Pogledaj moj sajt: pogledajte.com

Da bi bio prvi na google pretrazi, moraš ispuniti niz nekih uslova. Nađi literaturu vezano za SEO
bjnlazarevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
telenor ponuda da li su telefoni kodirani dm@ricn Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS 23 12.5.2013 15:23
cPanel i joomla (prob.) jonathan Web razvoj 2 11.3.2011 17:47
Joomla comment jonathan Web razvoj 6 2.2.2010 19:55
Joomla na srpskom stepanov Web razvoj 10 23.11.2009 21:04
Joomla i sve u vezi nje dm@ricn Web razvoj 67 9.9.2007 12:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com