Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.9.2009, 19:17   #1
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Plavi ekran 3. put

Pre nedelju dana kada sam radio nešto na kompu samo mi se iz čista mira isključio i pojavio plavi ekran. Naravno restartujem i ništa se nije događalo do sada. Primetio sam veoma jako seckanje u bilo kojoj igri, dok sam igrao Tiberian Sun iz 2000 i Titan Quest često mi je veoma usporavalo na nekim deonicama gde pre nije usporavalo. Onda sam sa neta skinuo za titan quest itemus mapu i u readme-u sam pročitao da je mapa prenatrpana detaljima pa treba jači komp. Radila je solidno naravno sa seckanjem ali je radila. Onda sam uključio Jdownloader i skidao nešto sa neta. Onda sam upalio titan quest i tu mapu (da kažem mod) i usred igre mi zasecka veoma dugo, nekih 10 sekundi zabaguje se skroz i pojavi se plavi ekran. Zanemarim i to a onda juče uzmem da režem neke filmove (sve vreme radi jdownloader najnovija verzija) i posle trećeg dvd-a mi se isključi net i nemogu ni da otvorim aplikaciju za konektovanje, probam odjavim modem za net (sezampro) i isključim pa uključim i posle pet sekundi opet plavi ekran.

Izvinjavam se zbog ovolikog posta ali mislim da je sve ovo potrebno da navedem. Inače imam sp3, nod 32, i spy bot s&d.

Hardware je amd athlon 1.89 ghz 3000+, ati radeon x1300pro, matična k9N Neo, hard wd 160 gb 7200 rpm. Merio sam i u hw monitoru temperaturu i procesor ne prelazi temperaturu preko 44 i 2200 rotacija coolera.

Ako može neka pomoć neka bude tačno navedena, da ne bude reinstall system. A ako to baš bude moralo gde mogu da nabavim norton ghost pošto mi je sistem gostovan, i neki sajt gde ima uputstvo za gostovanje.

Hvala unapred svima koji imaju neko rešenje.

Poslednja ispravka: ilic stefan (17.9.2009 u 20:03)
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bsod, plavi ekran smrti

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vicevi Oblivion Cvet kompjutera 5481 27.5.2022 5:52
Plavi ekran, da l' od starosti, čega li? Purple Kvarovi 8 8.7.2009 11:12
Plavi ekran i resetovanje računara donboske Kvarovi 5 19.3.2009 16:03
Plavi ekran slaven Kvarovi 2 23.11.2008 21:26
Sta je plavi ekran u windowsu? yahhoo Kvarovi 15 11.1.2008 4:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com