Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2012, 11:52   #41
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Mene vise plasi hmmm kak' da kazem..."igrivost" igre i atmosfera. Ja sam igrao sve tw igre od Rome tw i najvise su mi se svidele Rome i Medieval 2. A Empire je smor...i Shogun je isto smor za mene...mozda sam ja omatorio ili nesto (opametio se ) ali se plasim da ne zeznu Rome II na isti nacin...
Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 12:28   #42
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
ProdavacKupusa kaže: Pregled poruke
Da,ali moras priznati da je AI u Shogun 2 TW bio uzasan,ali igru koju su najavili u intervjuima i trejlerima nije bila ni nalik onom sto je izaslo bagovita igra koju nismo mogli lepo da igramo bez gomile peceva i fix-ova.
Zasto je AI bio uzasan tj. gori nego pre? Ja sam igrao igru bez problema bez ikakve "gomile peceva i fix-ova",bar kampanju. Igrao si pirata?
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
pentraksil (4.7.2012)
Stara 4.7.2012, 12:47   #43
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
Marko kaže: Pregled poruke
Mene vise plasi hmmm kak' da kazem..."igrivost" igre i atmosfera. Ja sam igrao sve tw igre od Rome tw i najvise su mi se svidele Rome i Medieval 2. A Empire je smor...i Shogun je isto smor za mene...mozda sam ja omatorio ili nesto (opametio se ) ali se plasim da ne zeznu Rome II na isti nacin...
Matori stavi noge u lavor i opusti se. Kazu lepo ljudi iz CA da je ovo najveci projekat od kad postoje. Nema sta da brines.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku _Maximus_ na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (4.7.2012)
Stara 4.7.2012, 13:39   #44
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
ProdavacKupusa kaže: Pregled poruke
Da,ali moras priznati da je AI u Shogun 2 TW bio uzasan,ali igru koju su najavili u intervjuima i trejlerima nije bila ni nalik onom sto je izaslo bagovita igra koju nismo mogli lepo da igramo bez gomile peceva i fix-ova.
Ne bih se slozio....AI je sigurno bolji nego kod prethodnika, nije za medalju ali je sigurno bolji...Bar napada sa svih strana za razliku od rush tehnike koja je krasila prethodnike. Ja sam gledajuci trejlere dobio upravo ono sto sam i igrao. Ja ne znam o kojim baovima pricas, ja sam igru igrao bez ikakvih problema i bez ijednog peca (kasnije sam instalirao samo za DX11). Koliko sam problema ima sa Rome, a Medieval 2 i naravno krs od prve verzije Empire kod Shoguna 2 zaista minimalno. Jedina greska koju sam ja "uhvatio" je jedno izletanje na desktop i nista vise. Mozda je kod tebe bio neki drugi problem, ali ja sam zaista od svih Total War igara (igrao sam sve) najmanje problema imao sa Shogunom 2. Opet kazem ako Rome 2 bude u makar pribliznom stanju kao Shogun 2 na izlasku mojoj sreci nikad kraja.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (4.7.2012)
Stara 4.7.2012, 14:45   #45
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Ja kupih nov laptop, nije neka masina za igranje, al mislim da ce da uspuni minimum zahteva, cisto da se ne ispustim dok se ne steknu uslovi za kupovinu masine koja moze da obezbedi uzivanje u totalnom ratu ko sto Bog zapoveda.
Dakle: BRING IT ON CA!
Ja sam umereni optimista, imam poverenja u te ljude da ce da odrade najbolji posao do sad. Na kraju krajeva pokazali su skoro konstantni, mada ne spektakularni, rast u kvalitetu svojih igara, i mislim da zasluzuju malo vere.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 15:21   #46
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Ja sam umereni optimista, imam poverenja u te ljude da ce da odrade najbolji posao do sad. Na kraju krajeva pokazali su skoro konstantni, mada ne spektakularni, rast u kvalitetu svojih igara, i mislim da zasluzuju malo vere.
BRate ne postoji nijedan osnov po kojem bih sumnjao u njih. OVo ce biti majstorija, za zivota remek delo. Sa kecom su napravili revoluciju i engine nevidjen do tada. Sada su finansijsku i kadrovski jaci verovatno 100 puta nego tada.

Samo treba strpljenja da se sve to saceka. Nista mi nije veci problem od toga.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 15:46   #47
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Ja kupih nov laptop, nije neka masina za igranje, al mislim da ce da uspuni minimum zahteva, cisto da se ne ispustim dok se ne steknu uslovi za kupovinu masine koja moze da obezbedi uzivanje u totalnom ratu ko sto Bog zapoveda.
Dakle: BRING IT ON CA!
Ja sam umereni optimista, imam poverenja u te ljude da ce da odrade najbolji posao do sad. Na kraju krajeva pokazali su skoro konstantni, mada ne spektakularni, rast u kvalitetu svojih igara, i mislim da zasluzuju malo vere.
CA "Completely scalable experience, with performance optimised for your PC or laptop. Witness the awesome scale of Total War: Rome II, no matter what your spec."

How does the game scale for laptops and low-spec systems?
Looking back at those moments of battle, there’s an impressive new lighting engine, resplendent with particles and gorgeous reflections off the burnished metal of the Legionnaires’ armour. New features have been layered onto Total War’s venerable tech. There are new shaders for everything from the metal to the soldiers’ skin, the sky and terrain have both been improved, and the whole game has moved to an HDR model. The team are happy to say that they’ve moving from realistic towards cinematic.

It all looks fantastic, but Russell is quick to point out that “while we obviously want it to take advantage of the best systems that are out there and will be out there in a year’s time, we also want it to work on lower end systems. Our objective is to not change the minimum spec [from Shogun 2]. People play strategy games on laptops more, and so we need to keep the game viable on lower end machines while working on higher end PCs.”

Poslednja ispravka: Nestor (4.7.2012 u 18:20)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 15:49   #48
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Matori stavi noge u lavor i opusti se. Kazu lepo ljudi iz CA da je ovo najveci projekat od kad postoje. Nema sta da brines.
Iz tvojih usta u Bozije usi, sto bi rekli
Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 17:15   #49
ProdavacKupusa
Član
 
Član od: 30.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 78
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne bih se slozio....AI je sigurno bolji nego kod prethodnika, nije za medalju ali je sigurno bolji...Bar napada sa svih strana za razliku od rush tehnike koja je krasila prethodnike. Ja sam gledajuci trejlere dobio upravo ono sto sam i igrao. Ja ne znam o kojim baovima pricas, ja sam igru igrao bez ikakvih problema i bez ijednog peca (kasnije sam instalirao samo za DX11). Koliko sam problema ima sa Rome, a Medieval 2 i naravno krs od prve verzije Empire kod Shoguna 2 zaista minimalno. Jedina greska koju sam ja "uhvatio" je jedno izletanje na desktop i nista vise. Mozda je kod tebe bio neki drugi problem, ali ja sam zaista od svih Total War igara (igrao sam sve) najmanje problema imao sa Shogunom 2. Opet kazem ako Rome 2 bude u makar pribliznom stanju kao Shogun 2 na izlasku mojoj sreci nikad kraja.
Medieval 2 total war je odlicna igra doduse ne bas kao rome ali ipak...Empire uzasan zato su napravili Napoleon jer su pokusali da isprave neke greske u Empire,sto se tice shogun 2 nije mi se svideo gameplay,ali opet mozda ce Rome 2 ispraviti greske svojih prethodnika
ProdavacKupusa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 22:47   #50
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
ProdavacKupusa kaže: Pregled poruke
Medieval 2 total war je odlicna igra doduse ne bas kao rome ali ipak...Empire uzasan zato su napravili Napoleon jer su pokusali da isprave neke greske u Empire,sto se tice shogun 2 nije mi se svideo gameplay,ali opet mozda ce Rome 2 ispraviti greske svojih prethodnika
E pa to je vec drugo, tebi se ne dopada period to je OK, vise ti lezi Rim

Inace sutra navodno na Rezzed-u nove informacije, ko zna da li je to tacno. Plus sedmog izlazi PC Gamer sa ekskluzivom....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2012, 23:57   #51
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
E pa to je vec drugo, tebi se ne dopada period to je OK, vise ti lezi Rim

Inace sutra navodno na Rezzed-u nove informacije, ko zna da li je to tacno. Plus sedmog izlazi PC Gamer sa ekskluzivom....
Sutra u 14:00 po nasem vremenu sneak peek sto znaci mozda neki mali trejler.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	PCG-issue-242-cover.jpg
Viđeno:	36 puta
Veličina:	100,9 KB
ID:	43601   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	PCG-issue-242-wallet-610x853.jpg
Viđeno:	35 puta
Veličina:	87,4 KB
ID:	43602  

Poslednja ispravka: Nestor (5.7.2012 u 0:09)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
OrthodoxBabec (5.7.2012), pentraksil (5.7.2012), Stranger2 (5.7.2012)
Stara 5.7.2012, 2:05   #52
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Post Re: Rome Total War 2

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Sutra u 14:00 po nasem vremenu sneak peek sto znaci mozda neki mali trejler.
Nego postoji li ovaj PC gamer UK u pd..... formatu ? Posto bih rado "kupio" kada izadje
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 2:51   #53
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
A seriju Rome i ja preporucujem, samo ne mogu da verujem da su je otkazali . Neki genije u HBO je mislio da serija lose prolazi, a ono hit.
Nisu bukvalno otkazali, nego zbrzlali. Nakon prve sezone (cezarove smrti) drugu i trecu i cetvrtu, zbilu u drugu. A ako se dobro secam peta bi se bavila izraelom i hriscanstvom sto ionako ne bi bilo povezano sa ovima... a i ne zanima me previse.

Citat:
Nadam se da će ovaj put igra biti malo istorijski preciznija, i da neće biti opet one katastrofe od crvenih plavih zelenih i ljubičastih rimljana
Pa rimljani nisu davali svu vojsku pod komandu jednog coveka vec najmanje dvojice. Na priemr, Cezar i Pompej su delili vojsku a kasnije su podelili na troje Augustus, Marko Antonije i Lepidus... tako da to i nije toliko nerealno za rimljane. Tek kasnije kad su postali carstvo su imali jedinstvenu komandu nad vojskom.

Velika kampanja teško može biti precizna. Ja bi voleo da pored klasicne velike kampanje bude još i mnogo malih istorijski preciznih, ali sumnjam da će to uraditi...
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 2:55   #54
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nego postoji li ovaj PC gamer UK u pd..... formatu ? Posto bih rado "kupio" kada izadje
postoji julski broj ali nema ovakvu naslovnu stranicu?!
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 3:26   #55
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
Nisu bukvalno otkazali, nego zbrzlali. Nakon prve sezone (cezarove smrti) drugu i trecu i cetvrtu, zbilu u drugu. A ako se dobro secam peta bi se bavila izraelom i hriscanstvom sto ionako ne bi bilo povezano sa ovima... a i ne zanima me previse.

Pa rimljani nisu davali svu vojsku pod komandu jednog coveka vec najmanje dvojice. Na priemr, Cezar i Pompej su delili vojsku a kasnije su podelili na troje Augustus, Marko Antonije i Lepidus... tako da to i nije toliko nerealno za rimljane. Tek kasnije kad su postali carstvo su imali jedinstvenu komandu nad vojskom.

Velika kampanja teško može biti precizna. Ja bi voleo da pored klasicne velike kampanje bude još i mnogo malih istorijski preciznih, ali sumnjam da će to uraditi...
Seriju su zbrzali jer im je bilo neizbezno ukidanje. Svaka sezona trebala je da prikaze jedan odredjeni period Rima, ali nakon najave da ce je otkazati sve su to zbrzali.
Kod prvog Rome-a najveci problem je bio istorija. Od pretorijanaca, svinja, malo problematicnog sastava rimske vojske pa do kriminalnih Egipatskih jedinica. Kada bi samo malo proradili na tome. A nije tesko, sigurno imaju savetnike a jedan veliki plus je i ubacivanje vodje Europa Barbarorum moderskog tima u svoje redove (ja mislim da je EB u pitanju). Nacin na koji su organizovane ove rimske jedinice moze biti jako zanimljiv sa gameplay strane. Takodje ako vec zele da svaka legija bude karakteristicna sa svojom istorijom, mogli bi i da ubace istorijski tacne oklope tj. uniforme....svaka legija imala je razlicite embleme, stitove, pa su neki imali produzene "rukave" na oklopima zbog borbe sa Dacanima itd....ima tu jako zanimljivih sitnica, nadam se da ce ovoga puta ici na nesto vecu istorijsku tacnost. Ono sto mene brine pomalo je kolicina frakcija u igri. Ne bih voleo da se opet sretnemo sa Empire sindromom gde je svaka nacija imala potpuno iste jedinice (naravno takav je period u kome se odvija Empire, ali opet bilo je razlike izmedju vojski). U Shogunu mi to nije toliko smetalo, koliko mi je smetalo u Empire. Naravno Shogun pokriva "gradjanski rat" u Japanu pa je slicnost jedinica neizbezna, ali je opet to odradjeno kako valja
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 9:55   #56
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ono sto mene brine pomalo je kolicina frakcija u igri. Ne bih voleo da se opet sretnemo sa Empire sindromom gde je svaka nacija imala potpuno iste jedinice (naravno takav je period u kome se odvija Empire, ali opet bilo je razlike izmedju vojski). U Shogunu mi to nije toliko smetalo, koliko mi je smetalo u Empire. Naravno Shogun pokriva "gradjanski rat" u Japanu pa je slicnost jedinica neizbezna, ali je opet to odradjeno kako valja
Ako si igrao originalni Rome, onda znas da nema brige po tom pitanju. Od crvenih oklopnika, preko belih kopljanika i crnaca u zutim peskirima na slonovima do varvara i barbara.

Svi imaju svoje posebnosti, i jako puno jedinstvenih jedinica, falange, ''kornjace'', slonovi, borbeni psi i naravno burning pigs FTW!
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 11:16   #57
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Kod prvog Rome-a najveci problem je bio istorija. Od pretorijanaca, svinja, malo problematicnog sastava rimske vojske pa do kriminalnih Egipatskih jedinica. Kada bi samo malo proradili na tome. A nije tesko, sigurno imaju savetnike .
ne zaboravimo da je ta igra radjena davne 2004 godine, a da je na odnosu na njenog prethodnika MTW koji je izasao 2002 god, bio prava revolucija po svemu. bilo je to pre 8 godina. Sada imaju i vremena i novca da urade sve kako treba, dok su onda tek sa Rome-om stvorili fransizu.

Prema tome, nemam nikakve dilema da na ovoj igri radi ko yna koliko vise ljudi nego ikada.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 13:03   #58
ProdavacKupusa
Član
 
Član od: 30.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 78
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Jedva cekam gameplay
ProdavacKupusa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 13:33   #59
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
ne zaboravimo da je ta igra radjena davne 2004 godine, a da je na odnosu na njenog prethodnika MTW koji je izasao 2002 god, bio prava revolucija po svemu. bilo je to pre 8 godina. Sada imaju i vremena i novca da urade sve kako treba, dok su onda tek sa Rome-om stvorili fransizu.

Prema tome, nemam nikakve dilema da na ovoj igri radi ko yna koliko vise ljudi nego ikada.
Da sa ovim se apsolutno slazem. Svaki novi Total War biva pljuvan od fanova jer ga ljudi uporedjuju sa Rome koji je bio prava revolucija u serijalu. Jako je tesko ponoviti tako nesto. U svakom slucaju slazem se da sada mogu da porade na tome (Shogun 2 je bio istorijski dosta tacan) i imajuci u vidu jako realno prenesenu Kartaginu (jeste da su samo 2 ss, ali po onome sto smo videli Kartagina je jako dobro odradjena i istorijski tacna sto je jako bitno). CA u svaki TW doda dosta novih stvari i to je sasvim dovoljno. Videcemo, jedva cekam gameplay, nadam se da cemo sutra videti tu opsadu
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 14:54   #60
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Novi intervju sa Gamespot-a
Intervju


I jedna poslastica novi SS-ovi (doduse jako loseg kvaliteta jer su skenirani)

Spoiler za Slika 1:

Spoiler za Slika 2:

Spoiler za Slika 3:
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Stranger2 (5.7.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
campaign, rome, screenshot, senat, total war, war

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
Rimska država u video igrama Red Wing O igrama uopšte 29 29.5.2021 15:24
Rome Total War Alexander _Maximus_ Strateške igre 33 22.6.2007 19:46
Upomoc imam problem (Rome total war) groefdracula O igrama uopšte 14 7.7.2006 0:49
Rome Total War problem NjegovaWisost Strateške igre 5 28.3.2006 22:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com