Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.7.2010, 2:18   #21
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
Redeemovao sam key i pise da ce mi stici mail sa uputstvima i linkom za skidanje igre, medjutim nista mi nije stiglo
Traži da ti ponovo pošalju. Meni je tako stiglo.
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 2:39   #22
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Kako sam ja razumeo čovek je već dobio mail sa ključem, a pitanje se odnosilo na kraj poruke:

"You will receive an email notification when the Heroes of Three Kingdoms beta draws near, with more information on how to log in and play!"

-odnosno, gde može da se skine klijent, a koliko ja znam, još uvek nigde....
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 11:06   #23
Indijanac95
Član
 
Član od: 8.6.2010.
Poruke: 160
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

E i ja cu igrati ovu igru.... pa bi bilo lepo da se organizujemo ..da svi u jednu (sad neznam kako se kaze ) od ona tri kraljevstva .... pa da jevite na Forumu gde cemo igrati i tako da znam kad krene igra ....
Indijanac95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 12:43   #24
Thuzar
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 104
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Thumbs up Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
Indijanac95 kaže: Pregled poruke
E i ja cu igrati ovu igru.... pa bi bilo lepo da se organizujemo ..da svi u jednu (sad neznam kako se kaze ) od ona tri kraljevstva .... pa da jevite na Forumu gde cemo igrati i tako da znam kad krene igra ....
Mislim da je termin koji trazis "frakcija" . Pa sto da ne, bilo bi jako lepo kad bi izvrsili neke pripreme jer evo jos 2 dana i CB pocinje. Koliko sam mogao da primetim sa foruma dosta ljudi ce se prikloniti Shu kraljevstvu (dal' zbog onog njihovog kratkog filma u enginu igre The Justice ili zbog neceg drugog, nemam pojma...), Tako da bi trebali da odemo ili u Wei ili u Wu. Evo u kratkim crtama opis svake frakcije:

The most prosperous of the three, the Wei Kingdom is led by the infamous Cao Cao. Wei possesses a strong cavalry, the largest population and control over most of the population’s wealth. Joining Wei will put you next to one of the most brilliant—and ruthless—general’s in China’s history.

The kingdom with control over the sea, Wu is led by the warlord Sun Quan. Wu boasts a strong economy with its many southern seaports and unmatched naval army. A descendent of Sun Tzu, Sun Quan has skill for recognizing upcoming talent in his ranks—this means you.

The land with the weakest economy but with the support of the people, the Shu Kingdom is led by the royal idealist Liu Bei. Shu possesses the strongest defensive lands, nestled amongst the mountains of South Western China and the five Tiger Generals—unmatched in their military expertise. Join Shu and help place the true successor to the Han Dynasty takes his rightful place upon the throne.

Sto se mene tice, mislim da cu izabrati Wu frakciju, nekako mi se to u vezi prepoznavanja talenata posebno dopada
Thuzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 13:23   #25
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

I ja glasam za Wu.
Sun Tzu je prevagnuo.

Znaci za dva dana krece. Da li zna neko koliko GB je tezak client?
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 20:26   #26
Makiz93
Član
 
Član od: 30.6.2009.
Poruke: 290
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

ja sam za to da u najslabiju idemo...tj sa najmanje igraca...
Makiz93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 20:52   #27
Thuzar
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 104
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Post Re: Heroes of Three Kingdoms

Pa to i ja kazem, dobro je to sto tek na lvl 40 biramo frakciju, do tad ce se videti koga ima najmanje, tj. koju frakciju igraci najmanje favorizuju. Kada to odredimo, pravimo gildu, spremamo katapulte, baliste i ostalu ratnu masineriju, sklapamo savez sa drugim armijama, nabavljamo mountove, specijalne jedinice sa strane za potrebe sabotaze i onesposobljavanja strelaca i svih ranged jedinica koje prete prvim redovima (zbog stealth-a i tog sudden strike efekta). Taktika na gotovs, Art of War od Sun Tzua pod misku i idemo!

A tek kad krenemo u lov na elementalne zmajeve i kakva sve ne jos cuda... samo molim boga da sve ovo sto je navedeno kao glavna atrakcija igre ne bude pogazeno (sto se tice ogromnih okrsaja, odlicnog balansa u PvP-u ako znate sta radite i generalno tog "mrzim igrace iz suprotne frakcije iz dna duse" osecaja ).

Nekada davno kad sam pocinjao da igram MMO-ove, prva igra mi je bila 9 Dragons i tu me je PvP totalno razocarao, jer su se ljudi bukvalno cekali ispred safe zona i tu se cepali(vrlo retko protiv svojih neprijatelja iz suprotnog klana a cesto protiv ljudi iz svog zbog lose karme i beneficija iste >_<).

Evo nasao sam na Youtube developer's diary 1, pa pogledajte sta covek ima da kaze...

http://www.youtube.com/watch?v=HMEgDfHFPik

Takodje, napravili su i film u engine-u igre, pa ako zelite mozete i to da pogledate:

http://www.youtube.com/watch?v=FM8jTpep5gc - prvi deo
http://www.youtube.com/watch?v=4AymiBaNMHw - drugi deo
Thuzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 22:11   #28
blackurizen
Član
 
Član od: 14.11.2009.
Poruke: 81
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

beta key

http://www.massively.com/2010/03/13/...-key-giveaway/
blackurizen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2010, 23:21   #29
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Ne bih da trollam ali, razocaracete se. Ima krv da zapenite dok stignete do najviseg lvla, da bi na kraju otkrili da su item shop igraci nepobedivi.


Mark my words .
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 0:26   #30
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
blackurizen kaže: Pregled poruke
Dobijas i sa oficijalnog sajta beta key, jos nisu sve ispucali.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 0:42   #31
Thuzar
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 104
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Red face Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ne bih da trollam ali, razocaracete se. Ima krv da zapenite dok stignete do najviseg lvla, da bi na kraju otkrili da su item shop igraci nepobedivi.

Sto se tice dostizanja najviseg levela, mislim da je jedan od forumasa pomenuo da je njegov drugar stigao do njega za cirka 48h ... doduse rekao je da je lud, so...

Inace, za cash shop se ne brinem jer ga nisam nikada ni koristio u dosadasnjim MMORPG-ovima (ova igra treba da se pokaze dostojnom da bih pljucnuo bilo kakvu kintu), a ako se bude ispostavilo da CS = win, nema problema (mislim, uvek postoji uninstal opcija ), mada je lik sa foruma rekao da cash shop ne igra toliku ulogu koliko na primer tvoja spretnost sa skillovima. Posto su rekli da nece da prodaju gear i ostalo putem cash shopa vec samo convinience iteme (mountove, verovatno i ogromne hp/mp potione, mozda brus za jade itd.) ne osecam se zabrinuto (mislim, sta je cash shop PWE-a u odnosu na CS iz Allodsa lol - ono je bre nehumano!).

Prepare thyself, beta pocinje sutra
Thuzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 0:46   #32
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ne bih da trollam ali, razocaracete se. Ima krv da zapenite dok stignete do najviseg lvla, da bi na kraju otkrili da su item shop igraci nepobedivi.


Mark my words .
Nadam se da nece biti kao Allods.

Jedva cekam sutra.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 0:49   #33
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ne bih da trollam ali, razocaracete se. Ima krv da zapenite dok stignete do najviseg lvla, da bi na kraju otkrili da su item shop igraci nepobedivi.


Mark my words .
Ако ћемо реално, сваки MMO је такав.. само у некима се то више примећује а у неким мање. Играћемо док нам не дојади а после ћемо наћи други MMO.. увек је тако. Мени је рецимо битно само да нађем нешто да ме ''држи'' док не изађе Guild Wars 2

У сваком MMO је битно да се у старту нађе добар и сложан гилд, тако ће бити много лакше да средиш опрему за свог лика јер се сви међусобно помажу.. иначе ако ти нпр играш сам, наравно да ће ти бити теже и да ће игра брзо да ти досади.

EDIT:
Citat:
Thuzar kaže: Pregled poruke
(mislim, sta je cash shop PWE-a u odnosu na CS iz Allodsa lol - ono je bre nehumano!).
Хаххаха ау брате.. истина па да су хтели мислим да не би могли овако да упропасте игру.

Poslednja ispravka: Marezz (12.7.2010 u 1:00)
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 1:31   #34
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Ево мало података о оружју ако не знате шта ћете да изаберете


Такође, ево мало података у вези скилова(мрзело ме да преводим,надам се да ми нећете замерити):

In HoTK EXP is needed not only for leveling your character, but also for leveling your class and masteries. Now, there are two things :


Skills - These are those which you can learn every few levels from the skill master NPC in various towns. My character is lvl 10 now and I got a new skill every two levels. So far, the first level of each skill has been free. But upgrading the skills costs silver.

Masteries - Masteries are improvements for the skills you already know. They improve the effect of the skills in some manner (sometimes with the damage or sometimes with added effects for skills). There are two wings to the Mastery window - Strength and Skill. Both these wings give different added bonuses for the skills.

Now, the below screenshot explains a few things you will see in your character screen.


1 - Level - Current Level

2 - Next Level - Total Exp required to Next Level

3 - Class - Everyone starts off as a Novice first. At level 10, after completing a simple quest you will get a Mastery document in your inventory.
4 - Class Level Up -You have to level you class in order to gain mastery points. Every class level gives you one Mastery Point. You need to click on this arrow to level up the class. Leveling the class takes EXP. For example : If you use a bow, you will change from a Novice to Archer at lvl 10. From here on, when you level up the class it becomes Archer Level 1, Archer Level 2 and so on. The idea is to get the Archer Level upto lvl 9 by level 20. Every 10 levels of your character (20, 30, 40, 50, 60) you get new names for your class. At level 60, I think it's called God of Archery or something like that. So, you need to keep your class level updated every 10 levels of your character.

5 - EXP Needed - The number in green tell you how much exp is needed to level up your class. This number keeps increasing as you level the class up.

6 - Sub Class Level up - This is the same as 3, 4 and 5 except that this is for the Sub weapon. Sub weapon can be obtained only at lvl 60.

7 - Level Up - Once you hit the max exp for a level, you need to hit this Level Up button to go to next level.

8 - Orig - This is same as the Origin you pick when you create the character. I don't think this has any effect what so ever.

9 and 10 - Str and Ski - This is the mastery window where you can level up your masteries.

11 - Points Left - This shows the number of Mastery Points you have remaining. I received 1 point for Archer and 1 point when I upgraded Archer to lvl 1. Hence, I have 2 points left.
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marezz na korisnoj poruci:
Makiz93 (12.7.2010)
Stara 12.7.2010, 18:18   #35
Indijanac95
Član
 
Član od: 8.6.2010.
Poruke: 160
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Sa kojim cete oruzjem igrati? Ja razmisljam da igram sa Bow-om al mi smeta sto ima malo HP (low hp) al jbga uvek je tako ,valjda nece da zabrljaju kao sa Allods-om.....igrao sam i ja Allods samo me smorilo a citao sam da je propao....verovatno me se Makizz seca ......
Indijanac95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 18:39   #36
Makiz93
Član
 
Član od: 30.6.2009.
Poruke: 290
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Da secam te se

Inace kao sto sam rako ja cu sa hatchets da igram ...mada imam neki osecaj da ce ovi sa Halberd da ubijaju sve zivo xD

btw kad ce moci da se skine igra?
Makiz93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 19:03   #37
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Ја ћу највероватније да играм са Halberd
Мислим да сам негде видео да ће 13-ог јула моћи да се скине клијент али нисам сигуран.
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 20:22   #38
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Meni se baš dopadaju Talons
Inače volim te skulking, rogue-assassin klase.
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 20:34   #39
Indijanac95
Član
 
Član od: 8.6.2010.
Poruke: 160
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Nije fer ovi sa Halberd imaju i Hight Hp i sve dobro.... svi ce sa tim da igraju .........
Indijanac95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2010, 21:13   #40
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Heroes of Three Kingdoms

Sta ste se napalili svi na Helberd samo zato sto nisu naveli cons. I kao PVP sepcijalist. Osecam da ce neko sa Ranged Bow-om + CC da vas cepa ko ciga napolitanke.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
heroes, kingdoms, mmorpg, perfect world


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com