Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2009, 14:04   #1
UniqueS
Član
 
Član od: 8.11.2006.
Poruke: 261
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 20 puta na 10 poruka
Određen forumom Računar ne vidi tastaturu....

Nisam primetio u kom momentu se to dogodilo, ali dogodilo se i ja cu poludeti. U Control Panel-u je uopste ne vidi. Probao sam sa drugom tastaturom koja sigurno radi ali nista. Obe su prikljucene preko onog standardnog ulaza za tastaturu, kada ih zabodem na njima zasijaju lampice, ali posle nista. Verovatno je kontakt ili nekakav viruscic. No, koristim Kaspersky 7.0 redovno azuriran tako da sumnam da se nesto provuklo, ali ko zna. U krajnjoj liniji cu probati preko USB-a. Da li neko ima neku ideju, u slucaju da mi USB ideja propadne?

Posto mi tastatura ne radi, necu biti u stalnoj interakciji sa svima koji iznesu predloge, ali mogu da citam postove, hvala na razumevanju.
UniqueS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja Simke Forum o forumu 1244 28.8.2009 14:36
Fotografije za računar sa srcem foruma! Simke Fotografija 102 17.3.2008 11:40
Gde da nadjem tastaturu MS industrial KB-709? ZoNi ŠDK - Ostale komponente 6 27.1.2007 14:21
Koju tastaturu (iliti keyboard)??? Mithrandir Ostale komponente 40 4.1.2006 3:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com