Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.7.2015, 19:01   #1
Machinaeguns
Član
 
Član od: 14.7.2012.
Poruke: 146
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Duelyst

Igra je još u alfi. Koliko vidim, rade je bivši radnici Blizzarda i Insomniaca. Žanr je TCG/turn based strategy. Pravi se špil sastavljen od monstera i mađija, izvlače se karte i bacaju na tablu. Pikselizovana je grafika, tako da cenim da to nekoga odbija. Pretpostavljam kao u BattleForge. Eve ga trejler
Duelyst Trailer

Weeeee, postavio sam trejler. *samotapše se po ramenu*
Kako izgleda partija, mada je ovde mnogo sporije nego u stvarnosti.
Duelyst Gameplay #1

Ima šest rasa, svaka rasa ima svog generala koji vodi bitke na terenu, kao u Herojima 4.
Lyonar su klasični white, FOR THE LIGHT! paladini. Ako su jedinice blizu generala, dobijaju razne bonuse.
Songhai mu dođu nekakvi samuraji i nindže i jedinice kao svaki pravi rogue imaju veći DMG ako backstabuju protivnika.
Abyssian su klasični warloci koji ubijaju svoje jedinice da bi još bolje ubijali protivničke.
Vetruvian je rasa slična Academy u petim Herojima, gomila magova i magijskih bića. Sećate se Magic Attack skila koji su imali magovi u H5? Kada napadaju sve ispred sebe? To je skil Vetruvian rase.
Magmar, ime koje me podseća na nekog Digimona, su klasični Green iz MTG. Ogromna čudesa, još veći statsi. Racial skill je da se oni konstantno menjaju, neke jedinice se oživljavaju dok druge su sve jače što igra duže traje.
I na kraju Vanar, ledena rasa koja pravi ledene zidove i tako to. Nisam igrao nešto sa njima.
Evo dva ključa za betu
c3aebb65-4fd8-4619-96af-69e20b6a97e8
bb80392f-4f42-44cc-ab86-e88cb007fff7
Ako ključevi budu razgrabljeni u roku od odmah, a iskreno se nadam da hoće, igra je swag, napravite nalog na forumu i zatražite ključ ovde http://forums.duelyst.com/t/the-key-...-ask-here/2868
Piše da u roku od 24 časa stiže ključ, i bukvalno je u minut stigao.
Tol'ko od mene.
Ala sam se raspisaoooo.
Machinaeguns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com