Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre > Platformske igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.10.2021, 0:44   #1
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.871
Zahvalnice: 713
Zahvaljeno 200 puta na 117 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Igra li ko ovo cudo?

Meni se bas svidja, na kineskom je al gotiva.

Imate demo na steam stranici:

https://store.steampowered.com/app/1..._Shadow_Torch/
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Telepatic na korisnoj poruci:
Koreli A. (6.10.2021)
Stara 6.10.2021, 21:23   #2
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Kako na kineskom , ja igram na engleskom ?
I to su vrlo solidno uradjeno da ne znam verovao bih da je orginal na engleskom.
PS-Izgleda da demo nema engleski audio a sama igra ima, opet veoma dobar.



Otvorio sam i temu nisam znao da ima ,gledao sam svuda i kad sam hteo da nadjem preko gugla tad sam nasao i ovu zato je i ona sto sam otvorio u otpacima , jednostavno nema na pregledu "platformske igre" pod "akcione igre" , a nije ni bitno sad znam da ima dati podforum.
Bitnije je da je tolko dobra igra da mi je zao bilo zao sto sam mislio da nema temu.
Inace je najbolja 2D igra poslednjih godina . Imala je nekih problema na PS-u u frejmovima a sad uglavnom klizi animacije su strasno dobre pogotovu "fataliti" kada je na "CLOSEUP" u opcijama, prvi taj fataliti kad se promeni ugao kamere vidi se da je produkcija daleko iznad mora 2D metroidvidania koje izlaze cesto u poslednje vreme.
Igram 7,8 sati i nisam ni na 30 posto mape , niti na pola otkljucanih poteza .
Pokusavam da ubedim svakog ko voli 2D igre viskoke produkcije da proba. Recimo Ori and Will of the Wisp mi je najbolja 2D igra u poslednjim godinama ovo ne samo da je drugacije nego i mnogo zanimljivije i ozbiljnije.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2021, 22:34   #3
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.871
Zahvalnice: 713
Zahvaljeno 200 puta na 117 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Kako na kineskom , ja igram na engleskom ?
I to su vrlo solidno uradjeno da ne znam verovao bih da je orginal na engleskom.
PS-Izgleda da demo nema engleski audio a sama igra ima, opet veoma dobar.



Otvorio sam i temu nisam znao da ima ,gledao sam svuda i kad sam hteo da nadjem preko gugla tad sam nasao i ovu zato je i ona sto sam otvorio u otpacima , jednostavno nema na pregledu "platformske igre" pod "akcione igre" , a nije ni bitno sad znam da ima dati podforum.
Bitnije je da je tolko dobra igra da mi je zao bilo zao sto sam mislio da nema temu.
Inace je najbolja 2D igra poslednjih godina . Imala je nekih problema na PS-u u frejmovima a sad uglavnom klizi animacije su strasno dobre pogotovu "fataliti" kada je na "CLOSEUP" u opcijama, prvi taj fataliti kad se promeni ugao kamere vidi se da je produkcija daleko iznad mora 2D metroidvidania koje izlaze cesto u poslednje vreme.
Igram 7,8 sati i nisam ni na 30 posto mape , niti na pola otkljucanih poteza .
Pokusavam da ubedim svakog ko voli 2D igre viskoke produkcije da proba. Recimo Ori and Will of the Wisp mi je najbolja 2D igra u poslednjim godinama ovo ne samo da je drugacije nego i mnogo zanimljivije i ozbiljnije.
Uf jeste, samo demo je na kineskom ali puna igra ima engleski audio.

Dobar je skroz osecaj combat-a, odavno trazim ovako neku platformu.
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2021, 14:40   #4
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Odlicna igra! Taman sam zavrsio Grime i zapoceo Blasphemous, pa odigrao dosta Kene i onda se zec pojavio.Mislim da sam negde pri kraju sada. Egzoruka koju zec koristi je prosto fantasticna.Busilica pogotovo.Bosevi, sta znam, mehanika prilicno prepoznatljiva od starta, nije tesko pohvatati poteze i tajming, ali opet umeju da prave problem.Ne prelaze se na keca, ali jednostavno posle nekih boseva u Grime-u ovo je dosta, dosta lakse.Platformski deo isto ima svojih momenata i relativno teskih deonica.Tu je i ronjenje i lebdenje.Jako, jako interesantna kombinacija Orija, Raymana i drugih akcionih platformera sa prelepom grafikom, odlicnim animacijama i solidnom pricom.Od mene top preporuka za svakog ko ovih dana igra platformere kojih je, cini mi se, nikad vise i uz ovo, Kenu, Grime, It takes Two... nekako mi deluje da je ovo itekako godina platformera.

Sto se tice kineza, nadam se da je ova igra pokazatelj onoga sto mozemo da ocekujemo u Black Myth-u...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2021, 2:38   #5
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke

Sto se tice kineza, nadam se da je ova igra pokazatelj onoga sto mozemo da ocekujemo u Black Myth-u...
To .
Black Myth i jos neki pokazalji , mozda se samoubedjujem, ali kao da ce konacno da naprave taj korak i dobijemo jos jedan centar iz koga ce da dolaze igre veceg kvaliteta a i u vecem broju , kao Japan trenutno.
Nadam se.
Ovo je za 2D igru vrhunska produkcija nema sta.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2021, 16:26   #6
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Nije losa igra ali me je nekako smorila pred kraj pa sam je batalio. Nije preterano teska, samo detaljno istrazivanje mape je lose odradjeno napatim se da se popnem negde i kao nagradu dobijem 30 novcica i tako u 90 posto slucajeva. Ono bezanje od crva pred kraj totalno prekopirano iz Orija a otprilike se nalazi kao u oriju pred sam kraj.
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2021, 10:09   #7
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Ja niti sam imao vremena niti želje da otvaram celu mapu.Lokacije koje su mi se kasnije otvorile apgrejdom ili pričom sam posećivao ponovo, čistio, samo ako su mi bile usput ili sam ih zapamtio jer su mi delovale interesantno iz ovog ili onog razloga, tako da mi to i nije nešto smetalo.Ako bih nakon teške deonice dobio par novčića, satisfakcija mi je bila prelazak teške deonice.Slažem se da je crv uzet iz Orija, ali ne znam da li si stigao do predzadnjeg bosa, da vidiš kakva je on kopija iz Street Fighter-a.
Generalno nemam ništa protiv ovakvih stvari ukoliko ima dovoljno drugih interesantnih i jedinstvenih momenata, a mislim da ih F.I.S.T itekako ima...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2021, 18:04   #8
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Nisam dosao do predzadnjeg bosa ali sam odgledao na youtube . U svakom slucaju kvalitetna igra.
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2021, 20:39   #9
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Poslednji bos me je prilicno namucio moram da priznam.Tri faze i muka ziva u poslednoj... zavrsio sam se nekih 80% i nisam otvorio poslednju granu za abilitije, tj. apgrejd ruke.Kapiram da bi sa tim bilo dosta lakse.Nisam ni sardove skupio... odlicna igra i preporuka jos jednom svima koji su uzivali u Oriju...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Middle-earth: Shadow of Mordor dex3108 Role-Play 477 22.9.2017 16:42
Shadow Harvest: Phantom Ops DeCoy Akcione igre 7 12.4.2011 19:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com