Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.6.2021, 14:51   #16
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Jeste da sam Sith Lords igrao jako davno (igrački davno, prošlo MNOGO više igara no godina ), ali evo, ovaj Content Restoration Mod 1.85 (poslednja verzija) nije doneo ama baš ništa čega se ne sećam iz poslednjeg prelaza od pre jedno 7-8 godina. Osim, možda, par nekih cut-scene kojih se ne sećam da li su tu bile ili ne.
Ali me čudi što u ovom "content restoration" paketu nema nešto što sam samo jednom igrao tamo oko 2010. godine. Tada sam prvi put probao neki "content restore mod" i Sith Lords je imao jednu čitavu planetu (ili nešto slično) pre samog susreta u Ravageru sa Darth Nihilusom. Sećam se da sam morao da vodim HK-47 robota na taj nekakav veštački mesec (koliko se sećam kroz maglu) koji je, ustvari, pun tih robota. Nije bio neki veliki nivo, očigledno je ideja bila napuštena (sa razlogom), ali je bilo lepo štrapacirati tom metalnom loptom koja je skroz drugačija od svega viđenog ranije.

Ili, možda, postoji to i u ovom restoration pack-u, samo ne funkcioniše sa 64-bitnim Win10?? Ona intro slika ima uredan "Content restore mod" natpis, ali ništa osim toga nije neviđeno ranije.

Uglavnom, bilo je fantastično uživanje prolaziti opet KotOR svetom i onome što su Bioware/Obsidian ponudili igračima. Što me je nateralo da pljunem 3 evra da kupim i Dragon Age Origins i opet isprobam jedan od omiljenih RPG-ova moje (PC igračke) mladosti.

Jer (igračko) PC detinjstvo su mi bili Relentness :Twinsen Odyssey, Ečstatica, Dark Earth, Myst, PRVI I PRAVI Tomb Raider, Monkey Island, Full Throttle, Grim Fandango, Kings Quest, Nomad Soul, izometrijski Fallout, Diablo 2...

Poslednja ispravka: NastyB (8.6.2021 u 15:02)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, kotor 2, star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com