Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.8.2015, 22:39   #1
Vlado78
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Tastatura na laptopu HP Pavilion dv9500 sama ispisuje broj 4

Zdravo svima,

Posedujem laptop HP Pavilion dv9500 koji je u ovih tacno 8 godina koliko ga imam do sada besprekorno radio sve do pred neki dan.
Naime, pre neki dan sam normalno pokrenuo racunar i kada sam otvorio Internet browser u polju za unos web adrese su se odjednom pocele ispisivati sve same cetvorke a takodje i u Word dokumentu ili bilo kom polju gde je moguc unos podataka.
Racunar sam ugasio a kada sam ga nakon toga restartovao pocelo je odmah pistanje (kontinuiran beeeep) I vise nisam mogao da udjem u Windows.
Posle toga sam otvorio laptop, izvadio i ocistio tastaturu, proverio sve tastere a posebno cetvorke i prikljucio flet kablove ali se i dalje javlja to pistanje prilikom startovanja. Kada pokusam da se logiram u Windows Vistu u polju se neprestano ispisuju cetvorke. Racunar sam proverio od virusa I nije bilo nikakvih niti virusa niti zlonamernog softvera.

Interesuje me sta bi mogao da bude problem, dali je tu problem sa tastaturom ili sa necim drugim?

Hvala puno unapred svim SK forumasima na odgovoru.
Vlado78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2015, 18:01   #2
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Tastatura na laptopu HP Pavilion dv9500 sama ispisuje broj 4

Raskaci flet kabel od tastature a na laptop prikljuci neku obicnu USB tastaturu.

Ako ti se ne budu javljali ti problemi, onda ti je verovatno otisla tastatura, zasto ne znam, da li vredi popravaljati, sumnjam, mislim da se nove krecu oko 5.000-6.000 rsd ako ima model za taj laptop.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Snipe na korisnoj poruci:
Vlado78 (22.8.2015)
Stara 22.8.2015, 20:26   #3
Vlado78
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tastatura na laptopu HP Pavilion dv9500 sama ispisuje broj 4

Da, izgleda da cu morati da prikljucim USB tastaturu na laptop pa cu videti sta se desava.

Hvala puno na odgovoru.
Vlado78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zarada na Netu Tanas Brbljaonica 859 13.10.2021 17:36
Ubuntu na laptopu Samsung RV508 Ujka BG Slobodni softver 14 24.8.2011 1:05
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18
Pravljenje butabilne WindowsXP instalacije sa SP3 pomocu NLite Win32 Operativni sistemi 8 4.6.2008 15:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com