Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.12.2017, 21:22   #1
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Nov TV preko 42"

Pozdrav svima. Dugo me nije bilo na forumu.
Resih da se pocastim novim televizorom a s obzirom da sam ispao iz koloseka po tom pitanju znacila bi mi pomoc. Trenutno imam LG 42LE5300 na kome mi veliki input lag "pojede dzigericu". Tako da bi prioritet kod novog tv-a bio mali input lag. U velikoj meri ce se koristiti za igre i filmove sa pc-ja. Trenutni tv takodje pravi odredjene probleme i prilikom reprodukcije video sadrzaja (isti problem sam imao i sa Samsungom 40C650, koji i zamenih zbog toga) bilo da je sa yt-a ili iz plejera (seckanje). Bilo bi lepo kada bih to izbegao sada.
Znaci prioriteti bi isli ovako:
1. Sto manji input lag
2. Duboka crna (probijanje i IPS glow mi opasno idu na zivce)
3. Da uglovi budu solidni (da ne dobijem uzas od slike cim mrdnem malo od centra).
4. Hdmi bar 2 komada
To bi bilo otprilike to. Smart i ostale gluposti mi uopste nisu bitne. Uzeo bih i malo vecu dijagonalu sada (ne bih isao na 55 npr, preveliko je).
Sto se tice budzeta, ne znam ni sam tacno. Bilo bi lepo ako moze da se uglavi do 50-ak hiljada, ali ako ne moze se prosiriti.
Hvala unapred.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Savet: Kako se kupuje i proverava polovni racunar preko interneta? Kompjuterija Šta da kupim? 0 25.9.2015 13:59
TV preko HDMI vuka13mv Ostale komponente 11 8.4.2015 14:23
Prenos podataka preko LAN-a Komichar Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.1.2010 21:55
Remote desktop u LAN-u preko ADSL rutera syncromatic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 30.6.2008 10:08
Kupovina preko Interneta karlo Šta da kupim? 8 8.2.2008 18:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com