Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.1.2014, 23:36   #4061
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Ukoliko postoji neki guild koji zeli da pravimo alijansu - cisto deklarativno bez ikakvih obaveza i zahteva - nek mi se javi da posaljem invite.
ljubo-exyu poziva, doduše za GW2, zainteresovane za gradnju alijanse ; ja sam daleko i od ulaska u neki guild (zbog svojih "veština i znanja")
ali bih voleo da oformim ili budem primljen u neki party u koliko ima još relativnih početnika ili zainteresovanih ovde!
ja sam PvE sa više likova (build) različitih lvl 6-12 , pa pošto u zadnje vreme vidim na serverima dosta veliku popunjenost, ko velim,..ko pita ne skita,...

Poslednja ispravka: sailor (17.1.2014 u 21:54)
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2014, 1:50   #4062
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja cu videti da krenem opet da igram ako se ovi iz supporta smiluju da mi kazu account info... Sad sam poslao tiket direktno ncsoft-u pa sta bude, to mi je jedina nada
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 1:39   #4063
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Uspeo sam da povratim nalog, odmah sutradan sam dobio odgovor od ncsoft-a. Trebao sam njima i da se obratim na pocetku
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 17:37   #4064
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

@Marezz Ja cu videti da krenem opet da igram ako se ovi iz supporta smiluju da mi kazu account info... Sad sam poslao tiket direktno ncsoft-u pa sta bude, to mi je jedina nada
i
Uspeo sam da povratim nalog, odmah sutradan sam dobio odgovor od ncsoft-a. Trebao sam njima i da se obratim na pocetku


obzirom da želiš da igras ponovo GW1, to bi trebalo da znaci da imas mnooogo vise iskustva,...od mene.
predloži nacin komunikacije pa da napravimo nesto,...mozda se prikljuci jos neko,...
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 19:52   #4065
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja bih mozda igrao PvE, nisam presao sve misije u fiction i nightfall-u.
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 21:44   #4066
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
sailor kaže: Pregled poruke
@Marezz Ja cu videti da krenem opet da igram ako se ovi iz supporta smiluju da mi kazu account info... Sad sam poslao tiket direktno ncsoft-u pa sta bude, to mi je jedina nada
i
Uspeo sam da povratim nalog, odmah sutradan sam dobio odgovor od ncsoft-a. Trebao sam njima i da se obratim na pocetku


obzirom da želiš da igras ponovo GW1, to bi trebalo da znaci da imas mnooogo vise iskustva,...od mene.
predloži nacin komunikacije pa da napravimo nesto,...mozda se prikljuci jos neko,...
Na zalost nemam iskustva sa GW, ranije sam igrao nesto kratko sa Necromanserom ali sam ubrzo digao ruke. Sad mi se igra Dervish ili Paragon ali volim da igram nesto po redu (prvo Prophecies pa Factions pa Nightfall) pa to ti je, iako mi se ne dopadaju klase iz originalne igre
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 22:24   #4067
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Marezz kaže: Pregled poruke
Na zalost nemam iskustva sa GW, ranije sam igrao nesto kratko sa Necromanserom ali sam ubrzo digao ruke. Sad mi se igra Dervish ili Paragon ali volim da igram nesto po redu (prvo Prophecies pa Factions pa Nightfall) pa to ti je, iako mi se ne dopadaju klase iz originalne igre
po onome sto si napisao ,..delovalo mi je da si iskusan igrač,..al nema veze,..
mislim da Dervisha i Paragona možeš pokrenuti iz Propheciesa, a kao sto rekoh smislio bih novog lika pa krenuo iz početka,...
dosadašnje "iskustvo" će mi dobro doći kao i sve što sam do sada sakupio, ostvario,... i u sanduk zatvorio,..

@Aleksa takodje ima želju za druženjem,..pa,..idemo da beremo cveće ...mada bi on u druge krajeve,..možda nam pomogne oko Propa,..

@Marezz poslao sam LP na tvoju adresu ali vidim da nije stigla a i nema je među mojim poslatim ??? negde sam pogrešio ili sistem štuca,...
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 22:37   #4068
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ko je zainteresovan za pomoć u Tiriji bez "dragonzis" neka pošalje PM Nebitno, Prophecies, Factions, Nightfall ili Eye of the North. Teamspeak obezbeđen

Poslednja ispravka: Neutrino (21.1.2014 u 22:45)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2014, 22:44   #4069
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
sailor kaže: Pregled poruke
po onome sto si napisao ,..delovalo mi je da si iskusan igrač,..al nema veze,..
mislim da Dervisha i Paragona možeš pokrenuti iz Propheciesa, a kao sto rekoh smislio bih novog lika pa krenuo iz početka,...
dosadašnje "iskustvo" će mi dobro doći kao i sve što sam do sada sakupio, ostvario,... i u sanduk zatvorio,..

@Aleksa takodje ima želju za druženjem,..pa,..idemo da beremo cveće ...mada bi on u druge krajeve,..možda nam pomogne oko Propa,..

@Marezz poslao sam LP na tvoju adresu ali vidim da nije stigla a i nema je među mojim poslatim ??? negde sam pogrešio ili sistem štuca,...
Hehe, Dervish, Paragon, Assassin i Ritualist mi deluju interesantno. Voleo bih da mogu sa jednim od njih da krenem iz pocetka pa polako redom kako su ekspanzije izlazile.. Stigla je jedna poruka, sad je videh. Hoce SK forum nekad da zabaguje, i meni se desavalo da posaljem a poruke nigde

Sto se igranja tice, jos uvek nisam siguran koliko ce to ozbiljno da bude jer igram trenutno jednu igru sa kolegama a nema se puno vremena. Verovatno cu polako natenane da je gustiram i da uzivam u prici iz igre..
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 0:53   #4070
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Marezz kaže: Pregled poruke
Hehe, Dervish, Paragon, Assassin i Ritualist mi deluju interesantno. Voleo bih da mogu sa jednim od njih da krenem iz pocetka pa polako redom kako su ekspanzije izlazile.. Stigla je jedna poruka, sad je videh. Hoce SK forum nekad da zabaguje, i meni se desavalo da posaljem a poruke nigde

Sto se igranja tice, jos uvek nisam siguran koliko ce to ozbiljno da bude jer igram trenutno jednu igru sa kolegama a nema se puno vremena. Verovatno cu polako natenane da je gustiram i da uzivam u prici iz igre..
ja nemam indikaciju o poruci, valjda ce stici
samo napred,...možda se sretnemo negde kasnije u Turiji,...
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 1:01   #4071
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ko je zainteresovan za pomoć u Tiriji bez "dragonzis" neka pošalje PM Nebitno, Prophecies, Factions, Nightfall ili Eye of the North. Teamspeak obezbeđen
zainteresovan,...poslao PM,...
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2014, 1:03   #4072
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Поздрав народе, интересује ме да ли су приче из експанзије повезане? Типа, ако кренем са Дервишом или Парагоном да играм јел ћу пропустити нешто? Волео бих да играм игру из почетка и да пратим причу али ми се не допадају класе из оригиналне игре... Да ли да направим лика из оригиналне игре па да прелазим редом сваку експанзију или да правим за сваку експанзију новог лика/класу?

Прво сам купио Најтфал и кренуо са Некром па сам после докупио комплетну колекцију. Некро ми је занимљив али бих сад нешто друго, размишљам можда Парагон, Дервиш или Асасин... Шта би сте ми ви препоручили да урадим? Највише бих волео да кренем са неком од тих класа из почетка (Аскалон) али прочитао сам негде да бих тако "зезнуо" причу односно главни квест/мисију..
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2014, 1:23   #4073
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Marezz kaže: Pregled poruke
Поздрав народе, интересује ме да ли су приче из експанзије повезане? Типа, ако кренем са Дервишом или Парагоном да играм јел ћу пропустити нешто? Волео бих да играм игру из почетка и да пратим причу али ми се не допадају класе из оригиналне игре... Да ли да направим лика из оригиналне игре па да прелазим редом сваку експанзију или да правим за сваку експанзију новог лика/класу?

Прво сам купио Најтфал и кренуо са Некром па сам после докупио комплетну колекцију. Некро ми је занимљив али бих сад нешто друго, размишљам можда Парагон, Дервиш или Асасин... Шта би сте ми ви препоручили да урадим? Највише бих волео да кренем са неком од тих класа из почетка (Аскалон) али прочитао сам негде да бих тако "зезнуо" причу односно главни квест/мисију..
Ne, priče iz ekspanzija su potpuno nezavisne. Svaka od ekspanzija nudi po jedan quest koji povezuje ekspanziju u kojoj si napravio lika sa ostalim ekspanzijama. Doduše neki od ovih questova se nalaze u hubovima koji se ne nalaze baš blizu početne zone ali to se rešava time što unajmiš nekog runnera da te na brzinu prebaci.

Primer, ako hoćeš sa Prophecies likom da dobiješ brz pristup Kamadanu (Nightfall) ili Kaening Center (Factions) potrebno je da te neko dovede do Lion's Arch gde te čekaju odgovarajući questovi.

Poslednja ispravka: Neutrino (29.1.2014 u 1:41)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2014, 18:49   #4074
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Sa kojom profesijom mogu najbrze da predjem Prophecies? Krenuo sam sa Warriorom ali je dosadan sacuvaj Boze..

EDIT: Povlacim rec za Warriora, kakav armor jooooj nista mi ne mogu Koja je dobra sekundarna profesija za War? Mislio sam mozda da uzmem Ele..

Poslednja ispravka: Marezz (17.8.2014 u 21:45)
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2014, 22:57   #4075
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Zar niko vise ne igra ovu igru?
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2014, 23:07   #4076
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Marezz kaže: Pregled poruke
Zar niko vise ne igra ovu igru?
Nije da niko ne igra ali pitanje je malo besmisleno Ne postoji profesija sa kojom ćeš brže proći kampanju. Jedino možda u smislu koji tip igre ti više odgovara. Pošto kažeš da ti je warrior smoran probaj neku caster profesiju, recimo mesmera ili još bolje nekromansera. Kad nabaciš par elite skillova necro ume da bude prava ratna mašina. Možeš da porazmisliš i o elementalisti jer ima solidan broj skillova koji mu pomažu da maletene ima nepresušan izvor energije koja ti treba za castovanje.

P.S. Nemoj da brzaš kampanju Prophecies-a jer je priča miljama ispred Guild Wars 2 trasha. Uživaj u svakoj deonici od Ascalona do Ring of Fire Island

P.P.S. Još ako imaš pristup ostalim ekspanzijama pitanje postaje utoliko besmislenije

Da okačimo i jednu sličku sa svim GW profesijama

Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Marezz (20.8.2014)
Stara 18.8.2014, 23:19   #4077
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Igrao sam Nekroa pre par godina kad sam kupio igru, to je bio Nightfall doduse. Skroz je zabavan za igru ali sada zelim da probam neku drugu profesiju i da igram ispocetka(znam da ne moram ali takav sam ). Posle Prophecies sledi moja, mozda omiljena profesija - Assassin pa onda u Nightfall mozda Dervish ili Paragon..

Sa War moze da me bije gomila njih ko budalu a njemu skoro nista jedva cekam bolji oklop da mu uzmem, ko zna kakav ce onda da bude.. Trenutno furam sekirce i stit, za sad mozda najbolja kombinacija ali i cekic jako udara sunce ti al je spor.

Edit: imam sve ekspanzije ali hocu ispocetka da prelazim Hteo sam brze da predjem proph da bih stigao do profesije koju zelim da igram ali mislim da cu da te poslusam i da igram polako..
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 12:20   #4078
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Uhh.. zaglavio sam se kod misije "Across The Wall" u Ascalonu, treba mi neko da mi otvori kapiju da mogu da prodjem ali nema nikoga u igri
To mi je valjda zadnja misija pre nego sto odem odatle, jel moze nekako da se proveri da li sam sve odradio u toj regiji?
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 12:33   #4079
nicpid
Član
 
Član od: 29.4.2009.
Poruke: 476
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 148 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

dodacu te u igri, posalji mi ime karaktera

Uf sad sam video, to je u pre-searing ja tamo nemam karaktere :/

Inace to ti je secondary quest, nije potrebno da ga odradis da bi nastavio sa pricom.

Poslednja ispravka: nicpid (20.8.2014 u 12:43)
nicpid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 13:04   #4080
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Samo ukucaj u map chatu "looking for gate monkey 100g"
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com