Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.6.2009, 20:20   #2981
Evergreen94
Banned
 
Član od: 31.5.2009.
Lokacija: U tacki visoj od neba i nizoj od pakla,bicu ja na mom tronu od oblaka
Poruke: 64
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
A jel zna neko kakav je onaj pravi battle.net..jel se tu igra dota?
Nije nista skuplje,samo ti treba registrovan original frozen trone,ja mislim da cak moze i bez originalnog ridzna.I za razliku od silnih piratski varijanti i privatnih servera tamo imas registrovano 1000000 igraca.
Evergreen94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2009, 20:21   #2982
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Evergreen94 kaže: Pregled poruke
Nije nista skuplje,samo ti treba registrovan original frozen trone,ja mislim da cak moze i bez originalnog ridzna.I za razliku od silnih piratski varijanti i privatnih servera tamo imas registrovano 1000000 igraca.
Ma nemoj? A kolko koshta original Frozen Throne? Verovatno ga dele besplatno na ulici...
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2009, 20:24   #2983
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
nabe tishina... ne svrstavaj se medju gosu... sramota je to... vjerovatno si nauchio neshto... ne tripuj se... napravio sam ja garena acc, ali ne kontam da li je moguce da sam zaboravio pass... napravicu ponovo i ako nagovorim nindze dolazimo... ne odredjuje samo skill retarda...

nego zaebi ovo sa malim pokemonom... 'ladno, al' 'ladno ne radi dota allstars site i ne mogu da uploadujem replay gdje smo ubili roshana za prvih 30 sec igre od uzimanja heroja... inspirator ovog remek djela je ovdje svima poznati kolega jkovla... bio je tu i acmilan... ubismo rosha za 30tak sec... kripsima ostalo josh minut da se respawnuju...
Ni ti takodje. Nemash veze s dotom, a pokrivash taj nedostatak skilla nekim bednim flejmovanjem.
P.S. Nishta lichno, samo me nervira kad se nubovi pro*eravaju.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GrimReaper na korisnoj poruci:
Balaburin (29.6.2009)
Stara 29.6.2009, 23:29   #2984
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ma nemoj? A kolko koshta original Frozen Throne? Verovatno ga dele besplatno na ulici...
Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Ni ti takodje. Nemash veze s dotom, a pokrivash taj nedostatak skilla nekim bednim flejmovanjem.
P.S. Nishta lichno, samo me nervira kad se nubovi pro*eravaju.
Brate sto's nervozan
Os da igas ako ovaj skupi ekipu?
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 0:48   #2985
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Pa dobro dobar si ti igrac ,samo sto predje ne ebattale net
a jbg igram i tamo i vamo..koji ti je nick na gareni?
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 0:48   #2986
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: DotA

Strava, sve što mogu reći je da onaj lvl koji se dobija na gareni ništa ne znači u nekim slučajevima i to u Serbia dota room onoj prvoj bez brojeva de ih ima dosta sa high level i tu sam vidjao onog sto je gordon rekao GreedySerbian. Igrao sam protiv par likova preko 20 lvl pa ih ownujem. Najviše volim kad kazu bezi bre lvl 6 ovo ono a pogotov kad sam bio lvl 1 pa im onda nabijem to na facu

Mada mogu reći mnogo manji lag na gareni, i ponekad se nađe extra tim kad su svi petoro extra skila pa partija bude do jaja ali baš baš kad svi odlično igraju i nema svađe. Divno je gledati harmoniju dobrih igračka kako kidaju!!

Samo me zanima sad sam lvl 6 kolko ce meni dugo trebati da stignem do lvl 20+ a sad bi trebao da budem taj lvl
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 2:51   #2987
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Brate sto's nervozan
Os da igas ako ovaj skupi ekipu?
Nisam, nego ne mogu vishe ovo da gledam. Zadnjih godinu dana ista scena na ovom forumu - dechko koji pika xpam pub zadnjih 5 godina misli da je pro i deli "znanje" manje talichnima na ovom forumu. Donekle me podsetja na hans2 sa njegovim imba autoattack bone clinkzom koji pobedjuje sve. Mogu ja da dovedem moju ekipu i da ih operemo za chas, al onda nije zanimljivo. :S Tju da igram ovako neki mix, shto da ne.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 10:35   #2988
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
a jbg igram i tamo i vamo..koji ti je nick na gareni?
onaj 1c3m4n je hackovan ,pa cekam da mi ga lepo vrate , sada koristim 1c3m4n-

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Strava, sve što mogu reći je da onaj lvl koji se dobija na gareni ništa ne znači u nekim slučajevima i to u Serbia dota room onoj prvoj bez brojeva de ih ima dosta sa high level i tu sam vidjao onog sto je gordon rekao GreedySerbian. Igrao sam protiv par likova preko 20 lvl pa ih ownujem. Najviše volim kad kazu bezi bre lvl 6 ovo ono a pogotov kad sam bio lvl 1 pa im onda nabijem to na facu

Mada mogu reći mnogo manji lag na gareni, i ponekad se nađe extra tim kad su svi petoro extra skila pa partija bude do jaja ali baš baš kad svi odlično igraju i nema svađe. Divno je gledati harmoniju dobrih igračka kako kidaju!!

Samo me zanima sad sam lvl 6 kolko ce meni dugo trebati da stignem do lvl 20+ a sad bi trebao da budem taj lvl
Pazi vamo ,ti lvli ne znace mnogo moras da pogledas reg date da vidis koliko dugo igra jer je vrv hackovao i brzo nabio exp (to sam i ja radio izmedju ostalog na novom acc da bih povratio svoj lvl) ....

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Nisam, nego ne mogu vishe ovo da gledam. Zadnjih godinu dana ista scena na ovom forumu - dechko koji pika xpam pub zadnjih 5 godina misli da je pro i deli "znanje" manje talichnima na ovom forumu. Donekle me podsetja na hans2 sa njegovim imba autoattack bone clinkzom koji pobedjuje sve. Mogu ja da dovedem moju ekipu i da ih operemo za chas, al onda nije zanimljivo. :S Tju da igram ovako neki mix, shto da ne.
Brate znas kad odemo ja neca cole i venom u cinemu i neka deca nas pitaju za game , peri nubove dok mozes !
btw , lol cuo sam da loda i misery nisu smeli da igraju vs vas pre neko vece
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 15:08   #2989
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
onaj 1c3m4n je hackovan ,pa cekam da mi ga lepo vrate , sada koristim 1c3m4n-



Pazi vamo ,ti lvli ne znace mnogo moras da pogledas reg date da vidis koliko dugo igra jer je vrv hackovao i brzo nabio exp (to sam i ja radio izmedju ostalog na novom acc da bih povratio svoj lvl) ....



Brate znas kad odemo ja neca cole i venom u cinemu i neka deca nas pitaju za game , peri nubove dok mozes !
btw , lol cuo sam da loda i misery nisu smeli da igraju vs vas pre neko vece
Pa, tako je nekako ispalo. Trebalo je da igramo game protiv TLT-a i trebao je da bude streamovan na Garena TV, ali nisu doshli, jbm li ga zashto, chini mi se da je Lodi neko uhakovao acc ili tako neshto. :P A od koga si ti to chuo, svega ti?
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 15:41   #2990
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Pa, tako je nekako ispalo. Trebalo je da igramo game protiv TLT-a i trebao je da bude streamovan na Garena TV, ali nisu doshli, jbm li ga zashto, chini mi se da je Lodi neko uhakovao acc ili tako neshto. :P A od koga si ti to chuo, svega ti?
hahah loda got hacked ,misery is pissed off

sta mislis od koga sma cuo??? od iste osobe sa kojom sam igro sinoc celu noc , nakon sto si ti leaveovo u partijama sa njim lol

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (30.6.2009 u 17:28)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 17:48   #2991
Lone Wanderer
Novi član
 
Član od: 30.6.2009.
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA

Igra li itko preko GG arene?
Lone Wanderer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2009, 21:54   #2992
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Lone Wanderer kaže: Pregled poruke
Igra li itko preko GG arene?
mislis GG Client ?
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2009, 13:43   #2993
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Lone Wanderer kaže: Pregled poruke
Igra li itko preko GG arene?
Garena?
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2009, 3:07   #2994
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Brate ,to je fore od pre 10tak verzija DDD

ja sam gosu pa sam gosu , jbg napredovao sam dosta igrajuci sa kvalitetnim igracima i zaradio postovanje nekih najboljih.... sace skupimo neku ekipicu imace tu i svedjana ako ne smeta i poneki known taman za lep mix game ...
ne kazem ja nista za tvoj skill... dobre partije naprave dobrog igracha... mada mene nervira gordonova spika... i to ce da bude uvijek tako... tachno je da pretjerujem, ali to je vishe nekako stvar navike... ostalo do prije kad je gordon bio zesci nub i mnogo mlatio... sad je vjerovatno dosta bolji igrach, ali pricha ostala ista... ae nebitno to...

grime sad si me zabrinuo... ja nemam vezu sa dotom, ali ti imash?
djete ochajno... igrash sa dobrim igrachima, imash finu ekipu i mislish da si pro? pa na ebnetu ima xyz boljih igracha od tebe... samo sto je na ebnetu drugachiji sistem... dobri igrachi se skontaju pa se ogranizuju partije...
a to shto kazes da igram pub 5 godina samo mi govori kako si ti utripovan dechko...
ako sudish po replayima koje sam postavio, a bili su pub... sta da ti kazem...
vidis... postavka je bila da bi se ljudi malo zabavili sprdnjom...ovako da ti objasnim ako mozesh da skontash... nubovi u doti su pacijenti... pro likovi su doktori (iskreno fali ti mozda malo da diplomiras za doktora koliko sam shvatio), a ja sam jedan od rijetkih koji su institucija u doti... nas ima 50tak i malo vishe koji 5 godina igramo pvt igre i konkurencija je dosta jaka... mnogo dobrih igraca ima... necu da budem prepotentan jer ipak dota je igra i postici tu nesto nema ama bas nikakve veze sa zivotom pa svako hvaljenje zvuci retardirano, ali ti silni igrachi mene poshtuju najvishe... shta mislish bjedo zbog chega... nije sigruno zbog flejmovanja...
to ti je ona mehanika dote shablonska po kojoj si ti nauchio da igrash i shto te ipak ogranichava... znam ja da si ti dobar igrach samo ja sam bolji... ne kazem to tek tako... niti zbog toga da samo kontriram... stvarno mislim da je tako jer ne smijesh sebe nazvati gossu igrachem, a ja bez imalo utripovanosti to kazem za sebe... mozemo se ovako prepucavati i na facebook-u, ali samo je relevantno to da li mi igramo zajedno pa iz iskustva govorimo o tudjem skillu... znas sujeta i u doti je chudo, a ja je neces vjerovati uopshte nemam za razliku od nubova koji misle da je njihova igra neki maximum medju kojima si i ti vjerovatno...
bash bez veze ovo sve... vidis gossu igrachi su gossu jer tako igraju, a ne zato sto su gledali kako drugi igraju dobro pa se tripovali da i oni to postignu...
nastavi da igras dobre partije i da gledas pro replaye... to ti je isto kao kad ides u teretanu, rokash kojekakve steroide i napumpash se za brzinu i vizuelno izgledas k'o bob sap, a u stvari nemas ni snage ni kondicije... vidish decko u komparaciji sa dotom ja sam cio zivot radio samo sklekove...
skontao sam da ima jedan veci problem od nubova... to su naskilani igrachi koji misle da dota treba da se igra tako kao shto oni igraju i da je to neki vrh igre... e tu djechak pochinje da radi sujeta...
moze moja pricha da ti bude nebitna... przi ti svoju dotu, ali neke stvari u doti nikada neces da skontash... josh jedna fina ilustracija... zamisli ti da si skuter koji fabrichki ima blokadu i ne moze postici vecu brzinu od 50 kmh... ja sam tu blokadu prije vishe godina skinuo... sad pichim 100 kmh... samo zavisi koliko imam goriva shto ce reci koliko sam raspolozen jer dotu igram od verzije 6.24 po vishe sati dnevno... pa me chesto i smara i chesto se sprdam i igram i ja shablonski kad mi se ne igra... ali ako znash shta je to high stanje recicu ti da u takvom stanju mogu da par grimova da pojedem u doti i da ih ne osjetim... nekad prije spomenuh berseker mod...pali se uglavnom u high stanju... pocheo sam previshe da idem u krajnost, ali to je to... sushtina...

ajde lijep pozdrav i pochni da koristish mozak u doti, a ne samo refleks i unaprijed predodredjene komboe i iteme i teamspeak... neophodno je da bi se uzdigao od average igracha kao shto si...

Poslednja ispravka: LunaticRS (3.7.2009 u 3:15)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2009, 3:16   #2995
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
hahah loda got hacked ,misery is pissed off

sta mislis od koga sma cuo??? od iste osobe sa kojom sam igro sinoc celu noc , nakon sto si ti leaveovo u partijama sa njim lol
leave u doti... nema shta ja i ti da prichamo... kompleks... fuj... sad mi te josh nekako zao mali grime...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2009, 8:59   #2996
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA

Kao što već rekoh, da se organizuje partija(e) između vas pa da vidimo kako to izgleda, od pisanja na forumu nema mnogo vajde.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2009, 9:20   #2997
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA

Pazi ja sam davno pricao da znma o doti mnooogo vise nego sto je moj skill ,to se nije primenilo , game stylovi cw-a su se promenili poslednjih godinu dana oko 5 puta (promenili u vecem stilu) ,dok svaka liga ima totalno drugacije i sveze stilove ,sem toga ice frog razbalansiranjem manipulise time .... Ali ni to nije tesko predvideti , kao ni buduci imba lane strygwur + silencer ,ili vracanje riglwara i huskara u cw-ove , sve zasto ima i zato i mogu da objasnim ukoliko to zelis...
Skill mi se nabio istina , ali se i dalje drkam kad pored sebe imam imba igrace u nezvanicnim partijama , kao i uvek i to nikada necu promeniti , da bi ja igrao onako kako treba (kako znam) moram da imam knowna protiv mene ,inace blago receno nemam motivaciju ,sve sto se igram tad to je reflexivno , ili for fun ...
Alucard za razliku od mene , uvek daje sve od sebe i kad vidi da ga niko ne prati (pub jelte) iznervira se i leave , sto je razumljivo ali je u potpunosti njegova greska...



Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
leave u doti... nema shta ja i ti da prichamo... kompleks... fuj... sad mi te josh nekako zao mali grime...
and so the rage of Lunatic spreads ...


REKOH , LunaticRS na gareni NE POSTOJI ,acc napraviti je tesko ko oljustiti pomorandzu....

dakle sakupi ekipu pa da pricamo...
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2009, 22:57   #2998
Dusan Maksimovic
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 258
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dusan Maksimovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Dusan Maksimovic
Određen forumom Re: DotA

nikako da skontam, jel igrate na battle.netu ili eurobattle.netu ili gareni?

Voleo bih dodigramo koju partiju posto trvdite za sebe da ste PRO, a ja sam zeljan napredovanja
Dusan Maksimovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2009, 14:15   #2999
Thunderman
Veteran
 
Član od: 11.1.2008.
Poruke: 1.112
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 575 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Thunderman Slanje poruke preko Yahooa korisniku Thunderman
Određen forumom Re: DotA

Ja na eurobattle.netu sam ponovo poceo da pikam
Thunderman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2009, 16:23   #3000
d0ta4ever0
Novi član
 
Član od: 4.7.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Wink Re: DotA

Hamachi Server

user: Dotawar777
password: 123

Nece biti uvek aktivan.

Dodajte me na msn pa da odigramo neku partiju.
difff@live.com

d0ta4ever0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com