Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.3.2017, 20:32   #101
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Ja jos nisam poceo da prelazim, zavrsavam drugu igru.
Ali sam probao kratko tastaturu i XB1 gamepad. Iskreno na tastaturi su kontrole katastrofa, nisam siguran da bih mogao tako da igram.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 0:59   #102
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: NieR: Automata

Kontrole na tastaturi nisu toliko lose koliko jednostavno nema boljeg resenja. Naravno, uvek moze bolje ali je takav tip igre da je jednostavno nemoguce da se to odradi idealno. Kontroler je ovde ipak prirodna opcija.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 7:27   #103
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Cosplay


"What are you doing" - achievment unlocked
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 9:30   #104
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Odigrao sam prvi deo, do momenta kad napokon moze sejv. Drugi put mi uspelo Sve ovo izgleda mnogo cool sada, inace morao sam da instaliram FAR i popravim res problem.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 21:55   #105
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: NieR: Automata

Konacno sam presao prvog bossa

Sada kapiram
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 22:13   #106
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Ceo taj prvi deo je fantastican, onda se oseti kako bas uspori, a meni se svideo tempo, ono nisi ni krenuo igru a vec ludilo
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 13:18   #107
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: NieR: Automata

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Ceo taj prvi deo je fantastican, onda se oseti kako bas uspori, a meni se svideo tempo, ono nisi ni krenuo igru a vec ludilo
Ja sam negde procitao da je tempo igre odlican i da ubrza bas kada treba. Mora malo zatisja pred buru
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 20:44   #108
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Bas mi je fantasticna igra. Interfejs je jako dobro osmisljen i mnogo je dobro upgrejdovati 2B. Kombinovanje cipova koje ste sakupili tokom istrazivanja, odabir sta i kako, isto tako opcije oko Attack Pod sistema, stvarno dosta zanimljivih nacina da se lik osposobi onako kako zelite.

Mogucnost za dva wep seta, light i heavy, totalno badass combat, isto nekako fluidan i brz, kao npr sto hvale andromedin gameplay (jumpsuit npr) tako je ovde skakanje, kombinacije udaraca i brzina izvodjenja odlicno ukomponovana. Mnogo je nacina da se izvrsi napad na neku vecu grupu i sto pre smakne. Normal je bio izazovan ali za sada postaje malo laksi, mozda i malo previse ali videcemo, drugi boss uopste nije bio nesto preterano lagan. Ali naravno da ne mogu da igram na vise od normal bez controllera..to nema sanse. Inace igram na tastaturi i nije mi nikakav problem (mada ja sam bio i hardcore mmo player tako da razne teske kombinacije na tastaturi ili savladjivanje i masterovanje "muke" oko kontrola nije problem).

Jedino sto mi nekako upada u oko za sada je nekonzistentnost grafike. Prosto nekada igra izgleda fantasticno a onda se okrenete, npr tamo u prvom ressitance kampu pored access pointa i gledate onu teksturu premazanu margarinom. Bas igra ponekad strasno sija a onda u sledecem momentu su teksture "omg zar je moguce u 2017". Uglavnom nisam ni ocekivao od ove igra da graficki bude savrsena ali mogla je biti malo konzistentnija u grafickom prikazu.

Nisam strasno puno odmakao...deo u pustinji je predobar...tj ovde mi se desilo nesto bzv prvi put kad sam bio pa sam vratio posle. Igra vas pod jedan uopste ne vuce za rukav, npr taj deo gde odlazite malo da "ocistite" pustinju, prilikom ulaska imate jako puno onih crvenih markera. I sad ja otisao na jedan skroz desno i time preskocio dosta veci deo makljanja jer nisam znao da je bas taj nekako vodio ka bosu odma. Nesto sam se igrao sa sjevovima i uglavnom sam opet dosao do pustinje i kad stvarno dodjete tamo....ocistite sve one crvene markere pre nego sto napustite tu pustos...znaci muzika, grupice za fajt...pregrst loot-a i atmosfera koja bas tacno prenosi osecaj kao da ste u pustinji. Doduse ne treba pomesati pustinju sa onim delom na pocetku kad udjete u sam pocetak, nego kad bas dodjete na prostranstvo gde se samo pesak vidi u nedogled i na zemlji ali i u vazduhu od vetra...fantasticno odradjeno....

Uglavnom igra za sada je stvarnooo dobra minus ovi graficki problemi ... bodu oci ponekad.

Oh i btw, u vezi weapon-a za 2B

Spoiler za uber minor spoiler, to je i dalje bas na pocetku:

Bio sam srecan ko malo dete kad mi je commander rekao da mogu da se vratim na mesto gde roknes prvog bosa, onog ogromnog Goliatha, da uzmes nazad svu opremu...onaj 2-hander je b.o.l.e.s.t.a.n. kako izgleda. Znaci tip,
ne trosite 10k na one weps u kampu..ili save pre toga pa ako vam se svidja izgled, meni se nisu svideli uopste. (mislim na one beast-nesto)


Oh i mnoogo bitna stvar, kad istrazujete, double tap w da 2B krene da sprinta ko luda...malo je lakse onda istrazivati onoliki svet. Nisam odma skontao da mogu tako brzo da trcim... xD
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
pentraksil (29.3.2017)
Stara 6.4.2017, 14:59   #109
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: NieR: Automata

Preko milion prodatih primeraka




https://twitter.com/yokotaro/status/...567488/photo/1
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2017, 14:18   #110
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: NieR: Automata

Igram lagano, a igra je sve bolja i bolja, cak i kada uspori. Ovo je igra slicna Dark Souls serijalu, gde moras sam da probas kako bi shvatio kakva je igra u pitanju. Od gledanja trejlera i ostaloh nema vajde, cak moze i da odbije kupca Stvarno je neki poseban dozivljaj igrati ovo. A na prvi pogled ne izgleda tako.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Aibo (15.4.2017)
Stara 18.4.2017, 9:44   #111
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

DLC Gameplay


izes patch...bitno da 2B dobije jos malo waifu smeka
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2017, 15:06   #112
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Ja ljudi ovako nesto skoro nisam odigrao. Toliko je dobra igra kad se unesete, cak i ovi sidequestovi koji krenu kao fetch i zavrse se sa nekom bizarnom pricom. Komunikacija sa 9s-om i Operatorima moze da bude prilicno zanimljiva. Stvar je u tome da kad god dodje do neke diskusije, ona je vrhunski napisana, ili vas zasmeje ili razmisljate. Preporucujem da se odradi svaki side-quest. Dosta se upotpunjuje i glavna prica, vrlo su interesantni sa nekim neocekivanim zapletima. Bitno je samo znati kada je point of no return sto mnogi mogu da promase.

Masine toliko smesno izgledaju da bi nekog odbile da uopste odigra igru misleci da je neko zezanje, ali kako napredujete kroz pricu i interesantne quest-ove o masinama, neki osecaj koliko je svet poseban vas sigurno nece zaobici.

Iznenadio sam se i kolicini nekih sakrivenih stvari, kako lokacija uprkos invis wall-ovima tako i neceg drugog, nije neki spojler, emil je shopkeeper i spawna se na razlictim delovima mape, ko zna o cemu pricam. Uglavnom u zavisnosti gde se spawna moze da vam da razlicite iteme. Jedan od njih su npr one ludacki dizajnirane pesnice.... i neki dress module item (mozete po volji da menjate 2B bez ili sa suknjicom) ili ako je equip, prilikom self-dustructa suknja se ne unisti.

Pronasao sam neke vrlo zanimljive dizajne oruzja, i postao potpuno OP tako sto sam stavio, ne gomilu heal plug-inova vec 2x attack power +6 sto je +100% attack, to sa +6 shock wave i topite sve pred sobom. A ima taman i mesta za deadly heal +3 za vece grupe neprijatelja (30% heal za svakog) i time ste apsolutno neunistivi na normal ali i strasno brzo ubijate. Naravno mozete da imate i plug in set za kretanje(bitno za jedan quest) ili drop rate.

Igra bas zablista ako joj se posvetite, bas.

Krenuo drugi playthrough i 2B izgleda isto onako kako je ostavite, ista oruzja ima i isto je obucena sto mi je bas lep detalj (naravno za nju sam stavio agressive combat style ). U pocetku sam mislio da ce mi sa 9s biti dosadno zbog hacking mini igre koja mi se uopste ne svidja, vrv najvise zbog tastature, nocna je mora. Ali sa ovim atck power plug ins + njemu date spear kao wep i dobijete maga bukvalno koji puca massive dmg sa daljine, za njega najbolji wep definitivno.

Pods su super, medjutim isto mi je trebalo vremena da provalim par stvari, tipa ako imam dva pod-a, i umesto da samo pritisnem 1 za laser da opali ako drzim drugi pod dodje da asistira i onda ispali dva lasera. Prilicno op ali eto nigde objasnjeno. Neki pod programi su jako interesanti i preporucujem istrazivanje. Preporuka je prilicno in-depth istrazivanje u vezi svega sto je combat u ovoj igri..

Jedan vrlo zanimljiv i odlican naslov za mene...sa ovim FAR fix-om ja joj lagano mogu dati 9.5/10, kao ajde da ne bude 10/10, a jos nisam odradio sve krajeve...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2017, 23:53   #113
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: NieR: Automata

Iceman_37 'ti bolja od BAYONETTE?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 1:12   #114
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Iceman_37 'ti bolja od BAYONETTE?
Pa ako bas moram da uporedjujem naravno da je mnogo bolja Nier: Automata nema nikakve sumnje. Mada ne uporedjuju mi se igre koje mi obe svakako prijaju.

Bayonetta je pravi show, igra je da se dobro nasmejes onim akrobacijama i uglovima kamere a ima cak i zanimljiv plot. Bayonetta je super lik, harizmaticna Ali opet Nier:Automata je mnogo vise my cup of tea. Smara isto sto nemam kontroler, samim tim se vrlo tesko igra, cak i za nier bi bio super kontroler tako da moram obavezno da nabavim jedan...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 2:17   #115
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Bayonetta je pravi show, igra je da se dobro nasmejes onim akrobacijama i uglovima kamere a ima cak i zanimljiv plot. Bayonetta je super lik, harizmaticna Ali opet Nier:Automata je mnogo vise my cup of tea.
Posteno, ja sam Bajonetu odlozio dok mi ne stigne moj 24'', na 19tici jednostavno ne mogu da se pohvataju svi bitni momenti...
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 20:03   #116
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Prilicno dobra pratilja/android mi cuva ledja u drugom playthrough.


Spoiler za khm xd:
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
Shonkas (19.4.2017)
Stara 13.5.2017, 17:03   #117
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2017, 19:46   #118
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Da li je istina da se ne moze dobiti "konacan" kraj ove igre na narodnoj verziji?

EDIT: Kakva je bre ovo za*****cija? Zagino sam i treba da pocinjem igru ispocetka? Sta koji k?

Poslednja ispravka: buraz (19.5.2017 u 2:00)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2017, 17:58   #119
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Pa skoncentrisi se malo...

Pise ti na pocetku kad kreces da ne mozes da sejvujes odma vec da igras i da ces usput saznati kako. Uglavnom, nemas save sve dok ne predjes prvog bosa.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2017, 18:38   #120
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: NieR: Automata

Veruj mi, i ja sam krizirao kao ti. Bilo mi je jasno kada sam presao tog prvog Boss-a
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nier: Automata High life Konzole 2 30.10.2015 21:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com