Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.4.2016, 15:13   #1
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Forestry 2017 + Professional Farmer 2017

Foresty 2017
http://store.steampowered.com/app/273800/

Profesional Farmer 2017
http://store.steampowered.com/app/433670/

Mislio sam prvo da postavim poruku u temi farming simulator 15, ali posto je to vec posebna tema, a ovde je rec o dve igre neka bude zasebna tema o ovome, pa ako se nikome ne bude dopala lako ce se obrisati...

Prva igra Foresty naravno je o tome da se postane sto bolji drvoseca sa sto vecom zaradom, i ujedno da se brine o ocuvanju prirode... Ali ova igra za razliku od npr profesional lamberjack 2015 i lici na nesto barem po yt klipovima, ali mislim da je vise za odmaranje i zezanje no za ozbiljno posveceno igranje...

Druga igra Profesional farmer pa tu je vec poznato sta treba da se radi, obradjuj farmu najbolje sto mozes, ali ova za razliku od fs 15 ima neke druge mape, i razlicite kulture za uzgajanje, pa ako je nekome malo dosadio fs15 da proba ovo... Ja sam pre probao profesional farmer 2014 platinum edition, ali je bila jako neoptimizovana, nadam se da su na ovoj novoj poradili na tome... U svakom slucaju smatram da su ove dve igre vise za odmor od fs15 ili cak da se neko seti koliko je zabravo fs dobar u tom zanru... Ali ja cu probati obe u narednim danima pa cu javiti utiske...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2016, 15:49   #2
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: Forestry 2017 + Professional Farmer 2017

Cekm(o) utiske
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2016, 17:35   #3
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Forestry 2017 + Professional Farmer 2017

Hahahaha na zalost bar od mene cekacete par dana, lepo je vreme po ceo dan sam napolju, pa ne stizem da palim komp, ali potrudicu se sto pre da javim i rezimiram kakve su...

Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2016, 15:37   #4
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Forestry 2017 + Professional Farmer 2017

Konacno probao obe, i da rezimiram...

Prva Foresty, kao sto sam i ocekivao dobra ideja ali lose odradjena uzasni fps dropovi sa 60 na 10tak, graficki nista posebno, i jako je glupo odradjeno to sto ako je igra o seci sume a da iste ima negde negde, drvo jedno od drugog na 15 m, drugo izbor vozila jako oskudan, 1 kamion, jedan traktor sa prikolicom, 2 dzipa, jedno ono cudo za secenje drva kao u fs 15, 1 konj i jedan kran za utovar, prodaja drva je relativno isplativa, i ako sam dobro skapirao poentu, ili prodajes drva za lovu, ili ih dopremas do svojih fabrika, gde radnici koje zaposlis proizvode odredjena dobra za neku cenu neka kolicina dnevno, ukratko mozda neka vikend razonoda ako se nadje na nekom popustu za par eura/dolara sta god ali se definitivno ne isplati za cenu za koju se prodaje...

Professional farmer, e tu se vec dvoumim, srecom, nema toliko fps dropova kao ranije verz, cak se moze reci da je tecna i laka za igranje, mapa nije losa, farma cak mozda i lepse organizovana nego u fs15, ima nekih bagova, npr zakacim plug zavrsim posao i dodjem da otkacim, kliknem dugme cuje se zvuk al nista se ne desava ostaje zakacen, isto jako je glupo isao prazan ili orao ubrzava isto i to bi mu i ferari pozavideo sa kojom lakocom ubrzava, kao da nista ne radi, ali ipak mislim da ovoj igri vredi posvetiti malo vremena ako se nadje na dobrom popustu ili jos bolje za dz...

Mozda i upload-ujem album sa slikama pa okacim cisto da vidite kako to sve izgleda, ali je ipak ovo na zalost kratkotrajna razonoda i fs15 ostaje to sto jeste, tj br 1 sto se tice igara ovog zanra...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com