Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2011, 3:09   #141
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
petar blagojevic kaže: Pregled poruke
A ti u emisiji za bebe vidiš neku seksualnu konotaciju?
Nije emisija o bebama, nego emisija o bračnim parovima koji dobijaju decu, a nabrojao sam još par stvari koje "promovišu" heteroseksualne veze, brak, porodicu, dok paranoici tvrde da toga nema, nego se promovišu samo "nastrani".

Drugo, većina anti-gay argumenata je tako proizvoljna i uglavnom se zasniva na nekakvim stereotipima. Ja sam str8, ne palim se na muškarce, ali ne vidim kako meni može da naškodi što se ljudi istog pola "vole". Njihova stvar.
A kad mogu one radikalske narikače što kunu do 7 kolena da nastupaju u javnosti, ne vidim zašto ne bi mogao i bilo ko drugi.
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 13:13   #142
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Ljudi manite se tema koje skrecu paznju sa realnih zivotnih problema, ja ne mogu da slusam vise o gej paradi ili o Kosovu. Od kada sam prokleto rodjen u ovoj nasoj lepoj ali namucenoj zemlji slusam o konfliktima, genocidima, pravima, zakonima a ne zna se sta se vise krsi ili zloupotrebljava.

MEne brine to sto za operaciju kile moras da platis 500e doktoru da te ubaci na listu, sto pri porodjaju zene doktor izadje napolje na cigaru da se zena malo pomuci pri otvaranju, sto saobracajci grade kuce radeci pored autoputa, interventne brigade hapse sitne dilere a krupnim prosledjuju materijal, svi jure kao muve bez glave i udaraju decu na pesackim prelazima, itd... Mogao bih da nabrajam do sutra. Kada se resimo korupcije, kada drustvo bude svesno funkcionisalo da iole misli malo na drugog, tada cemo moci da resavamo opsta pitanja od nacionalnog znacaja.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 13:52   #143
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Ljudi manite se tema koje skrecu paznju sa realnih zivotnih problema, ja ne mogu da slusam vise o gej paradi ili o Kosovu. Od kada sam prokleto rodjen u ovoj nasoj lepoj ali namucenoj zemlji slusam o konfliktima, genocidima, pravima, zakonima a ne zna se sta se vise krsi ili zloupotrebljava.

MEne brine to sto za operaciju kile moras da platis 500e doktoru da te ubaci na listu, sto pri porodjaju zene doktor izadje napolje na cigaru da se zena malo pomuci pri otvaranju, sto saobracajci grade kuce radeci pored autoputa, interventne brigade hapse sitne dilere a krupnim prosledjuju materijal, svi jure kao muve bez glave i udaraju decu na pesackim prelazima, itd... Mogao bih da nabrajam do sutra. Kada se resimo korupcije, kada drustvo bude svesno funkcionisalo da iole misli malo na drugog, tada cemo moci da resavamo opsta pitanja od nacionalnog znacaja.
Prvi bold: Smara te sto neko na <500km od tebe okupira nekom tvom sugradjaninu zemlju? Svima je ta tema teska ali to je kao da kazes nekome u familiji da prestane da ti govori da ga nesto boli jer te to smara.

Drugi bold: Prvo da resimo neka (relativno) trivijalna pitanja pa tek onda pitanja od nacionalnog znacaja? Ko je u istoriji uradio tako nesto? Slazem se da su ti problemi uzasno iritirajuci ali tu je potrebno "samo" primeniti/poostriti zakon i sve bi to bilo reseno.

Underline: Zelis da svi postanu svesni problema svojih sugradjana a u isto vreme te smara sto neko drugi ima problem?
Mali Mrav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 15:03   #144
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Ni ja ne bih rekao da smara, ali takve teme se koriste da se ništa konkretno ne uradi, a u međuvremenu da se malo krade.
Moj stav je da je sve to sa Kosovom nepravedno, ali šta mogu konkretno da uradim - ništa. Ne može sve da stane dok se ne reši pitanje Kosova. I da li će na tom Kosovu nešto biti bolje ako postanem fašista koji mrzi sve ljude sa kojima nije u srodstvu do 4 kolena, pedere, crnce, cigane... Da li će na Kosovu išta biti bolje ako se ne održi parada, ako ne uđemo u EU, ako ne poštujemo zakone, ako nam je osnovni model poslovanja "buvljak-ekonomija", muljanje i podmićivanje? Da li će na Kosovu išta biti bolje ako kukamo oko previsokih kazni za prekoračenje brzine, umesto da vozimo u skladu sa propisima? Da li će na Kosovu biti bolje ako zapalimo neku ambasadu ili razbijemo grad?
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 15:33   #145
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

^ Ne, najbolje je da prihvatamo svaku boleštinu i poniženje koje nam stigne iz EU i SAD, i da prihvatimo to da ćemo biti potlačeni u sopstvenoj državi.Potpuno si u pravu, to je najbolji način, otvorio si nam oči
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 16:09   #146
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
^ Ne, najbolje je da prihvatamo svaku boleštinu i poniženje koje nam stigne iz EU i SAD, i da prihvatimo to da ćemo biti potlačeni u sopstvenoj državi.Potpuno si u pravu, to je najbolji način, otvorio si nam oči
Homoseksualnost se javlja na genetskom nivou. Nije bolest. Ti ljudi nemaju izbora. Ne mozes ga nazivati bolestinom. Parada nije ponizenje, ako ti se ne svidja, ne moras je gledati.

Ponizenje ne dolazi sa zapada, istoka, EU, SAD, Kine, Rusije, Zimbabvea.... Ponizenje dolazi iz glave.

Evo ti lista ljudi koji su direktno krivi za sve fekalije u kojima je Srbija danas:

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...B8%D1%98%D0%B8

Jel' ima neka politicka opcija koja ti je bliska, s' ove liste? Ja nikog od njih, nikad nisam zaokruzio, a imam biracko pravo od 1992. Smetaju ti homoseksualci. Ima ih 500 u Srbiji. Ljudi s ove liste uzimaju tvoje i moje pare godinama, cak decenijama, ali nema veze. Batinjanje homoseksualaca ce sve resiti.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 16:14   #147
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
Mali Mrav kaže: Pregled poruke
Prvi bold: Smara te sto neko na <500km od tebe okupira nekom tvom sugradjaninu zemlju? Svima je ta tema teska ali to je kao da kazes nekome u familiji da prestane da ti govori da ga nesto boli jer te to smara.

Drugi bold: Prvo da resimo neka (relativno) trivijalna pitanja pa tek onda pitanja od nacionalnog znacaja? Ko je u istoriji uradio tako nesto? Slazem se da su ti problemi uzasno iritirajuci ali tu je potrebno "samo" primeniti/poostriti zakon i sve bi to bilo reseno.

Underline: Zelis da svi postanu svesni problema svojih sugradjana a u isto vreme te smara sto neko drugi ima problem?
Nismo se nikada okrenuli sebi i pitali sebe sta nije u redu sa nama. Uvek nam je neko drugi bio kriv. Kosovo je unisteno od strane onih koji su nesposobno uradili posao i niko za to nije odgovarao. Bavi se ti tim pitanjem narednih 100 godina kao i tvoja deca ako ti se bavi. Cinjenica je da ti i ja i cela nasa zemlja Srbija ne moze nista da uradi po tom pitanju. Budi malo realan. Ako je tebi trivijalno sto ljudi umiru u sred Beograda na rutinskim operacijama onda to govori koliko nisi svestan problema koje imas ispred kuce, a ne na Kosovu, Bosni, Vojvodini ili bilo gde drugde.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 16:48   #148
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Jel' ima neka politicka opcija koja ti je bliska, s' ove liste? Ja nikog od njih, nikad nisam zaokruzio, a imam biracko pravo od 1992. Smetaju ti homoseksualci. Ima ih 500 u Srbiji. Ljudi s ove liste uzimaju tvoje i moje pare godinama, cak decenijama, ali nema veze. Batinjanje homoseksualaca ce sve resiti.
Ne, nisam pripadnik niti simpatizer ni jedne stranke.Kako da budem, kad su manje-više svi na nečijem platnom spisku (stranih država, kriminalaca-tajkuna...).
Naravno da mi smetaju, još i oni treba da nam budu na grbači, kao da nije dovoljno ostalih kriminalaca i bolesnika.
E pa i ja tražim pravo za normalne ljude, neću da slobodu imaju samo manjine koje to ničim nisu zaslužile.Ili mi možda više nemamo pravo glasa u ovom "demokratskom" društvu?

I nema mnogo smisla raspravljati se sa slepim ljudima, pa se stoga povlačim iz diskusije.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 16:54   #149
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Naravno da mi smetaju, još i oni treba da nam budu na grbači, kao da nije dovoljno ostalih kriminalaca i bolesnika.
E pa i ja tražim pravo za normalne ljude, neću da slobodu imaju samo manjine koje to ničim nisu zaslužile.Ili mi možda više nemamo pravo glasa u ovom "demokratskom" društvu?
Ne razumes, srpski homoseksualci traze da ih niko ne bije, odnosno sikanira. Tacka. I oni su normalni ljudi.

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
'...neću da slobodu imaju samo manjine koje to ničim nisu zaslužile.
Licna sloboda se zasluzuje? Pravo na slobodan zivot mora da se zasluzi? Kako?

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
I nema mnogo smisla raspravljati se sa slepim ljudima, pa se stoga povlačim iz diskusije.
Nisam slep, cak ni naocare ne nosim
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 17:17   #150
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Nismo se nikada okrenuli sebi i pitali sebe sta nije u redu sa nama. Uvek nam je neko drugi bio kriv. Kosovo je unisteno od strane onih koji su nesposobno uradili posao i niko za to nije odgovarao. Bavi se ti tim pitanjem narednih 100 godina kao i tvoja deca ako ti se bavi. Cinjenica je da ti i ja i cela nasa zemlja Srbija ne moze nista da uradi po tom pitanju. Budi malo realan. Ako je tebi trivijalno sto ljudi umiru u sred Beograda na rutinskim operacijama onda to govori koliko nisi svestan problema koje imas ispred kuce, a ne na Kosovu, Bosni, Vojvodini ili bilo gde drugde.
Pa ne moze cela nacija da se okrene sebi i da se pogleda u oci, ima raznih ljudi, ne delimo kolektivnu svest. Nijedna zemlja na svetu ne moze da kaze da su svi njeni stanovnici samokriticni, racionalni ljudi, tako da nismo ni bolji ni gori od drugih u tom pogledu. Sto se tice tvog misljenja o Kosovu nisam siguran na sta si ciljao a i ne bih da ulazim u off. Svestan sam da nemamo puno izbora ali uvek i u svakoj situcaiji se moze nesto uraditi, sad da li ce to nesto doneti dobar rezultat, ne zna se. Najgore je "priznavati realnosti" koje ti drugi namecu.

Sto se tice ostalih problema, daj neke podatke pa da vidimo gde stojimo u odnosu na druge, ovako mozemo samo da nagadjamo. Ljudi umiru svuda u rutinskim operacijama, samo negde vise a negde manje. Drugarica koja studira medicinu mi je rekla da je u Austriji veca smrtnost ljudi koji operisu krajnike nego ovde. Ne znam da li je istina ali to samo navodim kao primer. Zato lepo podatke na sto pa da vidimo koliko smo gori od drugih i kako popraviti situaciju. Svestan sam da smo otisli u 3 lepe ali se vodim iskljucivo zvanicnim podacima pre nego sto zakljucim da li je nesto dobro/lose.

Sto se tice gej parade, sta znam, malo mi je glupo to ime "parada ponosa", ljudi koji su gej nisu nista ponosniji zbog toga, to je kao da kazes ponosan sam sto imam oba uveta. Jednostavno, rodjen si sa oba uveta, rodjen si kao gej/strejt, nema tu nikakvog ponosa. Ne slazem se da ih treba tuci i uzasno me nervira sto ni za jednu drugu stvar u Srbiji ne postoji tolika energija u vazduhu. J**u nas sa svih strana (i iznutra i spolja) a svi se ponasaju kao paraplegicari kao da je najvazniji problem gej parada. Sa druge strane, ne mogu da se otmem utisku da se ova parada koristi za promovisanje odredjenih politickih stavova i bogacenje uskog kruga ljudi koji loze sve ostale gejeve da je parada neophodna i da je to jedini nacin sprecavanja homofobije u drustvu, Cela ta parada mi izgleda kao fransiza koju je neki "biznismen" uveo iz Amerike i odradio copy-paste neshvatajuci da ne uspeva svuda standardizovan proizvod. A gejevi na paradi su za mene isti ljudi-lozane koji na svako strano napadno marketinsko go*no reaguju kao da je to nesto najbolje na svetu

Poslednja ispravka: Mali Mrav (29.9.2011 u 17:54)
Mali Mrav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 17:47   #151
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Meni je vrlo interesantno to da su ovdje prije 20 godina paradirali tenkovi koji su isli na Dubrovnik i da se zbog toga niko nije bunio.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:30   #152
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
Nikola95 kaže: Pregled poruke
Meni je vrlo interesantno to da su ovdje prije 20 godina paradirali tenkovi koji su isli na Dubrovnik i da se zbog toga niko nije bunio.
A meni je vrlo interesantno to sto Natasa Kandic pise na ovom forumu pod nikom "Nikola95"...
Sonic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:31   #153
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
A meni je vrlo interesantno to sto Natasa Kandic pise na ovom forumu pod nikom "Nikola95"...
Kakve veze ima Natasa Kandic s onim sto je covek napisao?

Mislis da je bilo u redu slati tenkove na Dubrovnik?
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:35   #154
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
Nikola95 kaže: Pregled poruke
Meni je vrlo interesantno to da su ovdje prije 20 godina paradirali tenkovi koji su isli na Dubrovnik i da se zbog toga niko nije bunio.
Što bi se iko bunio, rat je, tenkovi idu svugde.
Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima Natasa Kandic
Zato što samo kreature poput dotične izjavljuju slične stvari.
Citat:
Mislis da je bilo u redu slati tenkove na Dubrovnik?
Misliš da je u redu proterati 200 hiljada ljudi?
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:45   #155
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
^ Ne, najbolje je da prihvatamo svaku boleštinu i poniženje koje nam stigne iz EU i SAD, i da prihvatimo to da ćemo biti potlačeni u sopstvenoj državi.Potpuno si u pravu, to je najbolji način, otvorio si nam oči
Stvarno ne znam šta da ti kažem. Toliki stepen isključivosti, mržnje, paranoje, žalosno za mladog čoveka.
Mi smo, na žalost, sve boleštine sa zapada prihvatili, a nećemo dobre stvari. I potrošački mentalitet i statusne simbole i drogu i jeftinu zabavu i glupe TV emisije (veliki brat i ostala *****a) i Coca Colu i brzu hranu, sve smo to prihvatili, ali ne daj Bože da prihvatimo demokratiju i toleranciju, to je pogubno.


I opet pitam: zašto Dveri i Obraz ne organizuju prebijanje narko-dilera, nego pedera???


edit: kada su devedesetih NATO avioni bombardovali položaje bosanskih Srba, čuo sam neke stvari u gradu i kada sam došao kući pronađem RTRS (nekako sam uspevao da hvatam antenom, ali je moralo malo da se pomera), sav zabrinut, a tamo ide film, ni manje ni više - "Rambo"

Poslednja ispravka: namcor (29.9.2011 u 18:54)
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku namcor na korisnoj poruci:
thebluephoenix (29.9.2011)
Stara 29.9.2011, 18:47   #156
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Što bi se iko bunio, rat je, tenkovi idu svugde.Zato što samo kreature poput dotične izjavljuju slične stvari. Misliš da je u redu proterati 200 hiljada ljudi?
Ja sam gledao opstu radost na ulici zato sto tenkovi idu na Dubrovnik. Nista stravicnije nisam video. Tada nije bilo proteranih Srba iz Dubrovnika.

Dva coveka, u celoj SFRJ su bila protiv tog rata i svi, ali svi, su ih gurnuli u zapecak. Tadasnji predsednik Vlade SFRJ Ante Markovic i Dr. Jovan Raskovic. I Srbi, i Hrvati, i Slovenci su ih sklonili sa javnih televizija. Ante Markovic je sredio ekonomiju SFRJ i doveo je nikad blize EU. Dr. Jovan Raskovic je govorio Srbima iz Krajine da nikako ne smeju da se hvataju oruzja. Medjutim, svima se htelo u rat. Obojica su bili protiv rata, i ni jednog nisi mogao da vidis ni na TV Beograd, ni na TV Zagreb, ni na TV Ljubljana. Pa sad ti meni reci ko je tu bio protiv rata.

Pricao sam sa ljudima koji su bili u Krajini pocetkom 90ih, sve vreme su im stizali nalozi iz Beograda da blokiraju puteve i dizu pobunu. O Slovencima i Hrvatima necu ni govoriti. Nisi video uzivo tu medijsku manipulaciju koja se odvijala u SFRJ pocetkom 90ih. I ko je sta dobio na kraju? Tajkune, tranziciju, organizovani kriminal...

Super je taj rat, al' zamalo...
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:50   #157
thebluephoenix
Starosedelac
 
Član od: 23.10.2009.
Lokacija: Error 418
Poruke: 2.321
Zahvalnice: 335
Zahvaljeno 720 puta na 651 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Jest' vala baš, gluposti sa zapada se ovde mnogo bolje usvajaju nego dobre stvari. Nažalost u te gluposti svrstavam i gay parade mada nasilje nikako nije odgovor .
thebluephoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:53   #158
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
thebluephoenix kaže: Pregled poruke
Jest' vala baš, gluposti sa zapada se ovde mnogo bolje usvajaju nego dobre stvari. Nažalost u te gluposti svrstavam i gay parade mada nasilje nikako nije odgovor .
Kako glupost sa zapada? Homoseksualnost nije vezana za geografski pojam. Parada koja ce se odrzati u Beogradu nije karneval, nego setnja kojom ljudi hoce da skrenu paznju na svoje probleme. Traziti da te neko ne bije je glupost?
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2011, 18:55   #159
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
namcor kaže: Pregled poruke
I opet pitam: zašto Dveri i Obraz ne organizuju prebijanje narko-dilera
Štiti ih država.
Nego, kad ste zapeli za tu paradu.. Jel može neko da mi objasni poentu parade? Šta će ona dobro doneti?
Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Super je taj rat, al' zamalo...
Ko je rekao da je rat super? Rat je *****e, izbio je jer je nekima odgovaralo da izbije i to je to.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sun Tzu na korisnoj poruci:
Jim Bravura (29.9.2011)
Stara 29.9.2011, 19:00   #160
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 9/2011 "Rođen u Srbiju, a srce u Ameriku"

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Štiti ih država.
Nego, kad ste zapeli za tu paradu.. Jel može neko da mi objasni poentu parade? Šta će ona dobro doneti?
Nebitno sta ce dobro doneti. Grupa ljudi legalno organizuje skup, ne sme niko da ih napada zbog toga.

Citat:
Sun Tzu kaže: Pregled poruke
Ko je rekao da je rat super? Rat je *****e, izbio je jer je nekima odgovaralo da izbije i to je to.
Nisi gledao "orgije" srece i veselja zbog izbijanja rata. (Na sve strane).
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com