Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.6.2008, 11:45   #141
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Grid nije slican GT-u 5.
a gde sam ja to rekao da je u pitanju gt5
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 11:47   #142
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

ladno može da se igra preko neta bez obzira što je pirat...
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 12:16   #143
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
tomas kaže: Pregled poruke
a gde sam ja to rekao da je u pitanju gt5
Citat:
tomas kaže:
Preporuka svakom ko voli gt i slično...
Skracenica "GT" se koristi za "Gran Turismo".
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 13:16   #144
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Skracenica "GT" se koristi za "Gran Turismo".
wauuuu ladno to nisam znao,baš si mi ulepšao dan. Pošto vidim da si tvrdoglavi klinac još i da si veoma naporan da uvek budeš u pravu ali ima sličnosti sa gt-om još kako

Nekoliko različitih kategorija automobila i modova za igru koja zahteva određeni boj poena,licenci,odrđeni automobil da bi mogao da napreduješ i voziš dalje,sve je to pukupljeno iz gt-a i koncept igre kopira gt (ima staza po gradu a takođe pravih trkačkih). Zamolio bi bih te da ne ideš odma glavom u zid,vidi se da si pametan i bistar dečko i da hoćeš da pomogneš ovde svima na forumu (za malo vremena već ima preko 3000 poruka,to cenim).

Nemoj da se ljutiš,ako sam te uvredo onda izvini ali grid je čista kopija gt-a.
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 13:50   #145
didi_sa
Član
 
Član od: 2.1.2007.
Poruke: 182
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku didi_sa
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Ako nekom treba

Description: Unlock Bonus Buchbinder 320si Livery
How To:From the main GRID menu go to Options > Bonus Codes > Enter Code F93857372

Description: Unlock Bonus Play.com Livery
How To:From the main GRID menu go to Options > Bonus Codes > Enter Code P47203845

Description: Unlock Bonus BMW 320si for Use in Grid World and Raceday. Locked to Gamestation Livery
How To:From the main GRID menu go to Options > Bonus Codes > Enter Code G29782655

Description: Unlock Bonus Free Pagani Zonda R
How To:From the main GRID menu go to Options > Bonus Codes > Enter Code M38572343

Description: Unlock Bonus All drift cars
How To:From the main GRID menu go to Options > Bonus Codes > Enter Code TUN58396

Description: Unlock Bonus All muscle cars
How To:From the main GRID menu go to Options > Bonus Codes > Enter Code MUS59279
didi_sa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 13:58   #146
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Nikad mi ovi šifraši nisu bili jasni,pa valjda je čar igre da dođeš do oređenog cilja svojom zaslugom i trudom a ne sve izvolte na tacni, pa jel tako
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 14:57   #147
didi_sa
Član
 
Član od: 2.1.2007.
Poruke: 182
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku didi_sa
Određen forumom Re: Race Driver GRID

ovo su sifre za dodatna auta a ja licno mrzim zaobilazenje standardnog nacina igranja.
didi_sa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2008, 16:28   #148
Shone_King
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 773
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 91 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Aljosa- Trka Le Mans 24h traje 24min,i nije teska mnogo ,samo nocu je malo zeznuto moras da pazis na krivine,mozes lako da budes i prvi u klasi nije tesko,evo ja bash sada igram po treci-cetvrti put tu trku,meni je najjace kad ono kao canon trka sto je kad osvojim jednu onu plocu sa trkama trkam se sas najboljim extra trka bila vozio sam Nissan 350z,najvise me nerviraju one forumule u Europe class...
Shone_King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2008, 8:21   #149
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Evo ponovo vozim Le Mans u drugoj sezoni. I opet imam problema da je predjem.
Zeznuo sam se pa sam uzeo Forda a ne Porsche-a. Porsche mi je dosta stabilniji od ovog Forda.
One trke kroz kanjon su odlicne. Ja sam kupio Mustanga od 190k. Formule izbegavam maximalno. Nikako mi se ne svidjaju.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2008, 14:21   #150
Shone_King
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 773
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 91 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Uzmi Aston Martin DB9 najjaci za Le Mans 24h a najbolji je ,ja sam juche bio prvi u klasi do pred kraj i zeznuo sam se u jednoj krivini i prsnem i bio 5 u klasi jbg..
Shone_King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 15:15   #151
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Race Driver GRID

jel zavrsio neko igru?? meni od pre neki dan ostao head to head na globalnom nivou sa natan mckane-om i nikako ne uspevam
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 16:38   #152
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
Nikola Milosavljevic kaže: Pregled poruke
jel zavrsio neko igru?? meni od pre neki dan ostao head to head na globalnom nivou sa natan mckane-om i nikako ne uspevam
znaci ima vise od onih 3x 3 ili? meni u usa ostalo samo jos 1 trofej da uzmem a ono drugo sam slabo igrao
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 17:02   #153
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
Crusader88 kaže: Pregled poruke
znaci ima vise od onih 3x 3 ili? meni u usa ostalo samo jos 1 trofej da uzmem a ono drugo sam slabo igrao
da da, kad skupis reputaciju 1.000.000 otvara ti se 10. licenca - "global" na kome imas jos 6 trka/turnira
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 17:27   #154
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
tomas kaže: Pregled poruke
wauuuu ladno to nisam znao,baš si mi ulepšao dan. Pošto vidim da si tvrdoglavi klinac još i da si veoma naporan da uvek budeš u pravu ali ima sličnosti sa gt-om još kako

Nekoliko različitih kategorija automobila i modova za igru koja zahteva određeni boj poena,licenci,odrđeni automobil da bi mogao da napreduješ i voziš dalje,sve je to pukupljeno iz gt-a i koncept igre kopira gt (ima staza po gradu a takođe pravih trkačkih). Zamolio bi bih te da ne ideš odma glavom u zid,vidi se da si pametan i bistar dečko i da hoćeš da pomogneš ovde svima na forumu (za malo vremena već ima preko 3000 poruka,to cenim).

Nemoj da se ljutiš,ako sam te uvredo onda izvini ali grid je čista kopija gt-a.
Slusaj, kada sam rekao da Grid nije slican GT-u 5, izgleda da sam se pogresno izrazio.
"Nije slican" se nije odnosilo na modove igre, kategorije automobila, licence i slicno, vec na upravljanje automobilom i elemente simulacije.
Dakle, kada sam rekao "nije slican" nisam mislio na poredjenje sporednih stvari koje sam gore nabrojao, vec na ciljanu publiku i podzanr igre.
GT je simulacija.
Grid je arkada.
U tome je sustinska razlika.
A posto sam probao i jednu i drugu igru mogu da kazem da se ljudima koji su igrali GT, Grid ne bi svideo, osim kao neka sporedna arkadna igra za spaljivanje vremena, nalik na NFS.
Izvini sto sam uneo zabunu svojim prvim postom.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 18:52   #155
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Grid arkada?Definitivno nisi igrao simulacije voznje....

Grid definitivno nije arkada, vec pre bih rekao polu-simulacija sa dodacima arkade.Da je arkada, vozila bi se definitivno losije ponasala (nalik serijalu NFS), ali nije ni simulacija (kao GTR2 ili LFS).Ne bi postojao ni efekat zadnje vuce, niti izletanja sa staze... Jedina mana sto se tice fizike je ona stara, codemastersova mana, nedostatak tezine automobila.Sve ostalo je u vecini slucajeva nalik simulacijama.

Ako i dalje mislis da je Grid arkada, odigraj par krugova GTR2 ili LFS-a, pa odigraj dva-tri kruga NFS-a, i na kraju odigraj nekoliko trka u Gridu, pa ces primetit ono sto ti govorim!
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 15:06   #156
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Grid arkada?Definitivno nisi igrao simulacije voznje....

Ako i dalje mislis da je Grid arkada, odigraj par krugova GTR2 ili LFS-a, pa odigraj dva-tri kruga NFS-a, i na kraju odigraj nekoliko trka u Gridu, pa ces primetit ono sto ti govorim!
GTR2, rFactor, Race 07, RBR su simulacije. Imas utisak da vozis auto. GRID i ostalo od iste firme, nisu nista. Umesto aitomobila mogli su da stave vesticu na metili ili bananu , svejedno.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 16:13   #157
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Race Driver GRID

A molim te, uporedi Grid i NFS, pa mi reci jel spadaju u isti kos?
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 16:26   #158
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
Borislav Vuckovic kaže: Pregled poruke
Umesto aitomobila mogli su da stave vesticu na metili ili bananu , svejedno.
Bananu!!! Genijalno...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2008, 0:59   #159
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
Borislav Vuckovic kaže: Pregled poruke
GTR2, rFactor, Race 07, RBR su simulacije. Imas utisak da vozis auto. GRID i ostalo od iste firme, nisu nista. Umesto aitomobila mogli su da stave vesticu na metili ili bananu , svejedno.
E jbg, sad. Kao da si rekao: "Ljudi, mercedes, bmw, audi to su automobili! Citroen i ostalo od francuza je ništa!"
Nemojmo preterivati.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2008, 1:37   #160
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Race Driver GRID

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Grid arkada?Definitivno nisi igrao simulacije voznje....

Grid definitivno nije arkada, vec pre bih rekao polu-simulacija sa dodacima arkade.Da je arkada, vozila bi se definitivno losije ponasala (nalik serijalu NFS), ali nije ni simulacija (kao GTR2 ili LFS).Ne bi postojao ni efekat zadnje vuce, niti izletanja sa staze... Jedina mana sto se tice fizike je ona stara, codemastersova mana, nedostatak tezine automobila.Sve ostalo je u vecini slucajeva nalik simulacijama.

Ako i dalje mislis da je Grid arkada, odigraj par krugova GTR2 ili LFS-a, pa odigraj dva-tri kruga NFS-a, i na kraju odigraj nekoliko trka u Gridu, pa ces primetit ono sto ti govorim!
Igrao sam simulacije voznje.Problem je u tome sto si ti, kao i jos neki clanovi ovog foruma, ubedjen u to da je LFS i slicne stvari koje su napravili timovi puni matematicara, bez prakse sa pravim automobilima, prava simulacija voznje, sto ona nije, vec neka vrsta rvanja sa automobilima, koja sa voznjom pravog automobila nema veze.
Uostalom, pogledaj sta su pisali ljudi sa drugih foruma, koji imaju ko zna koliko godina staza sa RL automobilima.Greske koje LFS karakterise kao katastrofalne i fatalne, u stvarnom zivotu ne izazivaju saobracajne nesrece.
Da je LFS potpuno realna simulacija, niko ne bi na ulicu smeo da izadje, od straha od eksplozije automobila i prevrtanja istih preko ulica.
Igrao sam i Grid, i NFS i sto je najvaznije, GT5, koji sije sve te igre zajedno po pitnaju feelinga voznje.
Moje i utiske drugih igraca, koji su probali i neke druge simulacije, mozes naci u istoj ovoj temi, podforum "Konzole".
Grid jedino moze da prodje kao neka arkada.
Grid nije simulacija, niti je ikada bilo predvidjeno to da bude.
Ljudi su shvatili da lepa grafika, pristojno odradjen damage model i marketing prodaje igru u milionskom tirazu, i toga su se i drzali prilikom pravljenja igre, pa su tako ciljali na mainstream publiku, zeljnu novog NFS-a.
Kao arkada, igra je manje-vise ok, osim samog osecaja voznje, zbog koga sam se ja osecao kao da vozim hovercraft ili neko slicno vozilo, a ne automobila.
Ostalo je ok, a u nekim stvarima(grafika, koja je i pored katastrofalnog zamucenja[IMHO], jako lepa) se igra i istice.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grid, race


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Realtek High Definition Audio Driver mitrovskiigi Osnovne komponente 14 14.10.2008 10:23
Sabayon Linux: Wireless i DVD, CD Rom problemi Aksic Srdjan Slobodni softver 76 6.6.2007 13:53
Display Driver problem Jack In The Box Kvarovi 9 3.8.2006 11:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com