Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2007, 19:27   #201
milstan
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 13 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku milstan Slanje poruke preko Yahooa korisniku milstan
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Nemoj i tebe da nabede da si insajder iz SBB-a kao mene.
milstan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 0:23   #202
Melnibone
Novi član
 
Član od: 16.4.2007.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Korisnik sam SBBovog interneta već 2 godine i ni jednom mi se nije desilo da sam ostao bez interneta duže od 1-2 sata, a obično je bio razlog nestanak struje, ili rad Telekoma na....ko zna čemu. Koristio sam 128kbps a sada sam prešao na 256kbps. Inače sam iz Kraljeva. Od 1. aprila u Kraljevu je krenuo Telekomov ADSL po ceni od 1450din za 256kbps i pod uslovom da budete njihov korisnik godinu dana. SBB je promenio cenu 256kbps sa 2450 na 1750 din. pored razlike od 300 dinara ostao sam na SBBu razlog je sto sam zaista zadovoljan protokom, nemam problema sa torrentima, p2p klijentima i ostalim čarima interneta, a i sto mi je najbitnije nisam primoran da plaćam net svakog 1. u mesecu već mogu da ga platim kad ja hoću i koji god paket 128, 256, 512...desilo mi se da 2 meseca nisam uplatio paket zbog odsustva od kuće. Poznajem dosta korisnika Sbb-a u Kraljevu i mnogi dele moje mišljenje, ali mnogi imaju i negativno mišljenje o sbb-u, a zašto nemam pojma, a neznaju ni oni konkretan odgovor.Mislim da SBB najviše muči korisnike u Beogradu,ali i to mislim da zavisi od dela grada, jer znam ljude koji nikad nebi prešli na adsl sa sbb-a.
Ali u KV-u ima još jedan kablovski operater a to je Duga, ko nije iskusio njihove usluge nema pojma šta su muke. Oni su gori i od najgore dial-up veze sa modemom na 14400
Melnibone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 2:00   #203
grdja
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 452
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Evo već nekih šest meseci sam korisnik SBBa. Prvih mesec i nešto torrent i mula nisu radili. Jednostavno neće, pozoveš i kao čovek pitaš dali su počeli sa filtriranjem kriminala i terorizma (čitaj piraterije i deljenja fajlova) oni se prave blesavi. Posle nekog vremena i to proradi.

Polovina februara i lokal počinje da trokira. Od plaćenih 64k protoka u lokalu u srećna vremena imam pedesetak, dok je od jednom to bilo palo na 16k. Dva ipo meseca sam živeo sa neupotrebljivim lokalom.

Pre neke dve nedlje lokal se konačno popravio. Posle x poziva tehničkoj služzbi i mailova adminima. I onda nestane net. Nema signala. "Nije do nas, sve je u redu, poslaćemo nekoga da pogleda." 10 dana bez interneta koji sam platio, primoran da bacam pare na dial up.

Net konačno opet počinje da radi. Sve je to lepo, ali meni je dosta dana od uplaćenog paketa prošlo bez neta. "Nema problema, biće sređeno." Kad par dana kasnije, cap, paket istekao. Dobar dan. "Dobar dan, znamo znamo, ali čovek koji to može da odradi nije tu, pozovite molim vas u ponedeljak. "


Takođe moram da napomenem da većinu vremena net ima interesantu naviku da se prekida i rekonektuje svaka 3 sata i tako u dužim intervalima, tačno na svaka tri sata, connection lost, reconnecting.


Korisnički servis.

Da li da plačem ili da se smejem. Nema reči koliko mi je muka od rekalama za HBO i "jednu mrežu za sve". Divan običaj da ubrzo pošto čujete, "vi ste... drugi po redu", samo primetite da je objavljivanje statusa prestalo i da se ton reklama promenio. Izbace te lepo iz reda, pa zovi opet, i opet čekaj pola sata na telefonu.
grdja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 3/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 107 20.3.2007 3:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com