Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2008, 1:46   #1
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Tehnika polako sve vishe i vishe ulazi i u obichno domacinstvo...

http://www.gorenjegroup.com/en/news?aid=933

http://www.gorenjegroup.com/en/news?aid=945

http://www.youtube.com/watch?v=obnYMTjl0ng

Poslednja ispravka: next (25.9.2008 u 14:26) Razlog: Modovi stavite ovu temu gde pripada, ja nisam znao gde cu je...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 13:49   #2
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Od kad je elektrolux imao lcd sa netom koji je povezan sa prehrambenim super marketom na frizideru, a da ne pricamo o amerima (General elektric i co.) i njihovim vragolijama. Ovo stro gorenje nudi je trik da bi se njihovi njesravi frizideri bolje prodavali.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 15:03   #3
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

AKo neko pokusa da overklokuje iPod, imace verovatno najbolje moguce hladjenje!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 15:06   #4
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Ovo je preterivanje. Vise nemaju ideja sta da prave pa rekli aj mi malo da se prose*****, ionako ce naivni kupci sve da uzmu sto ima iPod u sebi (USA trziste). Sto je najgore, istina je oko iPod-a.

Poslednja ispravka: dzonihsv (25.9.2008 u 19:34) Razlog: OMG...ne znam ni da pisem vise :(
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 17:35   #5
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Ah to Gorenje

Dok ima likova sa prostora EX SFRJ ( pod tim mislim na sve države ) koji pamte kako je tad Gorenje bio pojam za kućne uređaje, i dok ima osoba koji su to mišljenje "upili" upili kao sunđer koji nemožeš očistiti od sapunice pod mlazom vode, Gorenje će se i dalje furati da je i brand i kvalitet....

Realno, uređaji su im OK, ali...ali za koju cenu.

Danas gledam Whirpool-ovu veš mašinu i istu po funkcijama Gorenje...Whirpool 16500, Gorenje 24000..elem, Whirpool u Metrou ( gde su cene bele tehnike za oko 1500-2000 niže ) a Gorenje na popustu, što dođe na isto. Za mene ovde ne bi bilo dileme...

O televizorima da nepričamo...imam jedan skoro kupljen, kao prebijanje nekih dugova...opet je u proseku bio za 30 % skuplji od Samsung, Beko itd....za nijansu sličan Philipsu po ceni..ali avaj, Philips i Gorenje u istom rangu to je blaćenje TV tehnike...

Znači, uređaji su im OK, ali prevelika cena za ono što pružaju...

Pozdrav
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 19:33   #6
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

A uz to dobar deo uredjaja je samo brenidran.Recimo imam elektricni gril gorenje koji je napravljen u turskoj
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 19:40   #7
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Komentar jednog mog drugara kome sam upravo pokazao ovaj "unholy union" gorenja i applea: "veću glupost nisam video"
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 20:35   #8
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
A uz to dobar deo uredjaja je samo brenidran.Recimo imam elektricni gril gorenje koji je napravljen u turskoj
Upravo to. Oni u stvari i nemaju sopstven proizvod, nikad ga i nisu imali, i uvek su koristili tudje gotove sklopove. Primer, kod ves masine: programator, pumpa, kondezator i sl. delovi. A tek ovaj frizider sa i-podom. Bar znamo ciji je i-pod.
Posto smo konstatovali da je ovaj tzv. gotov proizvod glupost nevidjena, ipak su dobili ono sto su i hteli, da se prica o tome i o gorenju.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 17:54   #9
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Al jos veca smejurija bi bila da to prave u Todos-ovom komsiluku Koliko sam cuo, grade fabriku u Cacku, al ne iz ljubavi prema Srbiji i njenom pomaganju ( u koje smo se uverili ) nego da bi izvozili u Rusiju bez carina...
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 17:59   #10
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

dobro ljudi ok ovo jeste pomalo glupo ali sad ste krenuli da ocrnjujete gorenje kao da je najgori brend. Kako znate kakvo je gorenje u odnosu na konkurente(neko spomenu whirpool)?
Meni bas deluju njihovi proizvodi ok, nisam ih posedovao pa mozda nisam kompetentan da govorim o tome, ali ko jeste? Sa ovog foruma mozda 0.1% ljudi.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 20:32   #11
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Evo npr Ja. Ja imam njihov televizor, koji nevredi tih para. Za 5000 je bio skuplji od Samsunga, ali avaj, objasni ti to onom ( mojoj majci u ovom slucaju ) da cak i da su istih cena da je bolje uzeti Samsung zbog niza cinjenica....

Da , i ja sam naveo taj primer sa Whirpool-om...slucajno sam blizak toj prici, i ne vredi stavljati u istoj rechenici Whirpool i Gorenje. I nemoje pogresno shvatiti, Gorenje ima OK uradjaje, ali ne vrede tih para...a o brand-u da ne govorimo...evo mozda ovim potezomn su postali koliko toliko deo forumskih raspravljanja van EX SFRJ prostora, tj poznati su kao brand jedino na teritoriji EX SFRJ....

O cenama npr frizidera da ne pricamo, ali kao sto sam rekao, dok bude takvih likova Gorenje ce biti kupovano...elem, za to skidam kapu lukavom rukovodstvu Gorenja, koji stvaraju brand bez "ledja" tj na grbaci ostalih razvojnih marki...

Odavno nije tajna da Gorenje igra na kartu stila i stare slave...nisu jedini koji to rade, i neradi se to samo u oj sferi, nego u svim mogucim sferama...

A sto se tice koristenja komponenti drugih proizvodjaca, to je u neku ruku opravdano, ali ono sto sam hteo reci je to, da je istina...pre nekoliko meseci smo razbucavali staru Gorenje ves masinu ( jer je skupljala prasinu i rdju otkako smo kupili novu ) u kojoj su kondezatori bili iskrini, programator nekog italijanskog proizvodjca itd...sad me mrzi ici do garaze da pogledam ( ali uradicu )....

Elem, poenta je da ljudi ne nasedaju na foru da je Gorenje kvalitet i da vredi tih para...jeste kvalitet, ali ne vredi tih para...

pozdrav
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 21:27   #12
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Ja imam Gorenje frizider sa made in Turkey sertifikatom, motor ima trip da tandrce u toku noci sto zna vrlo da nervira!
Sto se tih Gorenje televizora tice, freeminder, moje saucesce, to su jednom ruzni televizori! Klime isto, kada vidim da je unutrasnja jedinica radjena od one zuckaste plastike, slonova kost nijansa ili tako nesto, odmah dobijem utisak da je radila u nekoj prostoriji gde ima mnogo zaposlenih, i gde su svi do jednog pusaci. A cene jos malo pa LG Art Cool da kupis! Eejjj!!!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2008, 22:20   #13
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Ja mogu da se tesim, sto ovaj moj nije ruzan...a onda kad pomislim koliko ga je majka platila dodje mi da placem kad pomislim sta je mogla da uzme za te pare
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2008, 15:47   #14
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Gorenje Innovative fridge freezer "Made for iPod"

Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
Al jos veca smejurija bi bila da to prave u Todos-ovom komsiluku Koliko sam cuo, grade fabriku u Cacku, al ne iz ljubavi prema Srbiji i njenom pomaganju ( u koje smo se uverili ) nego da bi izvozili u Rusiju bez carina...
Ne gradi Gorenje, nego LIV, a treba da proizvode usisivace i plasticne rucke za Shtill motorne testere. To tek ima da bude proizvodnja, a grad ima da bude u blagostanju.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com