Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.7.2012, 16:06   #1
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Exclamation Problem sa tastaturom(valjda)

Posto ne znam ni sam sta je problem odlucio sam da postavim problem ovde.Nedavno sam menjao konfiguraciju,a sa njom dosla je i nova maticna, procesor,rami....E sad.Instaliran je i novi sistem i sve je naizgled delovalo da radi u najboljem redu.Do pokretanja prve igre.Posto je maticna z77 sabertooth(nema PS2 prikljucke za tastaturu i mis), preporuceno mi je da uzmem USB konverter i tako povezem.I stvarno to je odradilo posao.Tastatura radi u najboljem redu i problem se ovako ne bi nikad uocio.Medjutim.Cim se udje u FPS igru i pokusa napraviti najosnovnije kretanje koristeci pravce tipa gore+desno il gore+levo dovodi do toga da igrac samo zakoci u mestu ....Slicno tome.Drzanje shifta za trcanje i pravca gore,prekidanje trcanja i pokusaja da se opet krene u trk uz pomoc shifta dovodi do toga da igrac opet samo zakoci.Ovo ne deluje kao nesto strasno medjutim pokusajte da seckate na svakih 5 koraka koje napravite pa cete videti razlog moje frustracije.Molim BILO KOGA ako zna sta moze predstavljati problem da mi pomogne jer ovako nesto za zivota nisam video pa ni na racunaru od pre 10 i vise godina ....
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2012, 20:44   #2
Belphegor
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 29.8.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 1.349
Zahvalnice: 983
Zahvaljeno 371 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Problem sa tastaturom(valjda)

Lupam sad, ali da ti nisi mozda aktivirao "sticky keys"?

XP
W7
Belphegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Belphegor na korisnoj poruci:
TearDrop (3.7.2012)
Stara 3.7.2012, 21:52   #3
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Problem sa tastaturom(valjda)

Citat:
Belphegor kaže: Pregled poruke
Lupam sad, ali da ti nisi mozda aktivirao "sticky keys"?

XP
W7
Izgleda je problem bio u ovom konverteru za ps2 tastaturu i mis....Uzeta je usb tastatura i sve radi bez problema....Hvala za pokusaj pomoci u svakom slucaju. Admini mogu i da zatvore temu slobodno. Ovu staru cu iskoristiti za svoj prvi racunar i nece se baciti
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2012, 17:18   #4
Alan
Član
 
Član od: 10.11.2007.
Poruke: 62
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Problem sa m. pločom

Kad uključim računar, dobijem poruku: "No keyboard detected. Press F1 to continue". Potom moram da isključim računar na dugme (reset ne pomaže), pa ponovo uključim i, onda sve radi kako treba. Nebitno.

Želim samo da pitam, postoji li neki rizik da se nešto pokvari ili ošteti (u hardverskom i/ili softverskom smislu), prilikom svakodnevnog paljenja i gašenja računara na dugme?

(Pretpostavljam da, pošto u tom trenutku još uvijek nije započeto sa pokretanjem OS-a, ne postoji rizik od softverskih problema.)
Alan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2012, 17:25   #5
PS mode
Član
 
Član od: 26.3.2012.
Poruke: 335
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 36 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Problem sa tastaturom(valjda)

Sto ne prikljucis tastaturu?Ne znam,verovatno ne bi trebalo da bude problema i tako da radi....javice se neko strucniji.
PS mode je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa puštanjem HD filmova sa eksternog HDD-a Pipboy Foto i audio/video 0 24.12.2010 21:09
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
Problem sa PLAVIM EKRANOM backo87 Kvarovi 7 25.10.2010 18:12
WBR-3408 11g Wireless Broaband Router- Problem sa umrežavanjem Hich Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 19.2.2010 9:42
HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom vanila Ostale komponente 3 12.3.2009 19:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com