Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2020, 18:45   #1
Djota98
Novi član
 
Član od: 20.6.2016.
Poruke: 17
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Trazim igre, nostalgija

Pozdrav drustvo, znam da ovde na forumu ima dosta vas malo starijih pa mi je potrebna pomoc, trazim dve igre koje sam igrao kao klinac, znam samo neke detalje iz tih igara, nadam se da se neko bolje od mene seca i da mi moze pomoci u potrazi

Naime prva igra : kao covek ide u pecinu, obucen je ima kapu i baklju drzi da osvetli sebi put i izbegava prepreke tj bodlje u toj pecini i zombije,
Onako je socioo grafika kako se to vec kaze, nis spec, Nistaa ne vidi ispred. Nistaa ne vidi ispred samo oko sebe jer tolko baklja osvetli i zato ne znas sta moze da te srefi. A kad se ubode na bodlje uvek se potrefi da napravi spagu tu pa onako krv tece bude smesno.
PS: A taj covek u pecini nema ni facu ni nista samo kapu, mozda maramu i normalno odecu ko neki cicaglisa i drzi baklju.


A o drugoj igri znam jos manje : bukv ne znam kako da opisem, slicna je super mariju skakuces i to al nije to to, neka kao bela stvorenja se pentraju po nekim preprekama na nebu. Secam se da su imale neke okrugle prepreke pa na njih da ripas.



Hvala svima koji mi mogu dati bilo kakvu informaciju.
Djota98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Amiga 500 igre Nergal Stare igre 183 7.4.2022 13:06
Video igre - zavisnost, bolest ili treće? orome O igrama uopšte 143 7.6.2015 8:47
"Qzmizam" - Da li su igre umetnost? iurisvulgaris „Ja, igrač!” 590 7.12.2012 23:33
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com