Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.5.2013, 18:29   #121
LunarFang
Član
 
Član od: 29.4.2012.
Lokacija: Zabare,Topola,Kg
Poruke: 170
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Dostigao lvl 30, i postao paragon Kakav biste mi sada build preporucili za Wizarda?
LunarFang je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2013, 20:34   #122
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Citat:
LunarFang kaže: Pregled poruke
Dostigao lvl 30, i postao paragon Kakav biste mi sada build preporucili za Wizarda?
Thaumaturge...on je za univerazalni build (PVE I PVP) a ako hoces malo vise PVP onda Renegade.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 10:21   #123
LunarFang
Član
 
Član od: 29.4.2012.
Lokacija: Zabare,Topola,Kg
Poruke: 170
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

a postoji li neka alternativa za Magic missiles i Ray of Frost od 30g nivoa pa navise?
LunarFang je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 17:07   #124
Gaya
Član
 
Član od: 30.9.2008.
Poruke: 72
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Dostigao pre nekoliko dana lvl.60 sa TR. Gde sad da nabavim najbolju opremu IGRANJEM? Nesto sam kupio za AD, ali mi nikako nije jasno kako da igranjem nesto osvojim. Kad igram neki jaci dungeon retko kad ga zavrsimo. Probao tri puta dungeon sa onim golemim mozgom na kraju i sva tri puta smo odustali a da smo prvo potrosili bar sat i po vremena na isti. Dajte neki tip. Tnx.

P.S.

Ovo mi je prvi MMORPG ikada da me zadrzao dovoljno dugo da dostignem max lvl. a probao sam PW, DDO, C9. Nekako mi se ovaj najvise svidja, sto zbog grafike, sto zbog nacina igranja.
Gaya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 22:40   #125
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Citat:
Gaya kaže: Pregled poruke
Dostigao pre nekoliko dana lvl.60 sa TR. Gde sad da nabavim najbolju opremu IGRANJEM? Nesto sam kupio za AD, ali mi nikako nije jasno kako da igranjem nesto osvojim. Kad igram neki jaci dungeon retko kad ga zavrsimo. Probao tri puta dungeon sa onim golemim mozgom na kraju i sva tri puta smo odustali a da smo prvo potrosili bar sat i po vremena na isti. Dajte neki tip. Tnx.

P.S.

Ovo mi je prvi MMORPG ikada da me zadrzao dovoljno dugo da dostignem max lvl. a probao sam PW, DDO, C9. Nekako mi se ovaj najvise svidja, sto zbog grafike, sto zbog nacina igranja.
Prvo radi PvP, da bi za glory kupio PvP iteme (ili makar oba daggera, obrati paznju da je jedan samo za main hand), a onda kupi sa AH jeftino dva dela nekog tier 1 seta (uglavnom su najjeftiniji braceri i boots). Posle toga imas vrlo solidnu opremu sa kojom mozes da radis tier 1 instance. Kada dostignes oko 9k gear score pocni sa tier 2 dungeonima.
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 12:00   #126
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Citat:
Gaya kaže: Pregled poruke
Dostigao pre nekoliko dana lvl.60 sa TR. Gde sad da nabavim najbolju opremu IGRANJEM? Nesto sam kupio za AD, ali mi nikako nije jasno kako da igranjem nesto osvojim. Kad igram neki jaci dungeon retko kad ga zavrsimo. Probao tri puta dungeon sa onim golemim mozgom na kraju i sva tri puta smo odustali a da smo prvo potrosili bar sat i po vremena na isti. Dajte neki tip. Tnx.

P.S.

Ovo mi je prvi MMORPG ikada da me zadrzao dovoljno dugo da dostignem max lvl. a probao sam PW, DDO, C9. Nekako mi se ovaj najvise svidja, sto zbog grafike, sto zbog nacina igranja.
Batali mozak Verovatno vec imas dovoljan GS (Gear Score) da igras prva dva Epic dungeon-a. The Cloak Tower i Cragmire Crypts. Ako ih igras kada je u toku event (Dungeon Delves) na kraju se uvek nalazi chest koji loot-ujes i dobijas item za svoju klasu. Svaki boss takodje drop-uje item-e i Seal of the Unicorn (T1). Seal-ove mozes da menjas za opremu kod vendor-a tako da kroz par dungeon-a vec ces imati opremu neophodnu za druge epic-e. Sve ovo pod pretpostavkom da si igrao normal Dread Vault (mozak). Ako je bio Epic onda vec imas dovoljan GS za sve T2 dungeon-e samo nadji bolju grupu ili guild run.

Poslednja ispravka: Dzigi (31.5.2013 u 12:02) Razlog: prepravka
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 14:11   #127
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Ja sam 48 lvl sa CW, igram do 60 lvl tj dok ne zavrsim sve kvestove, i tesko da cu posle da ukljucujem igru dok se ne pojavi neka ekspanzija ili content update. Nisam neki fanatik da jurim opremu kako bih bio najjaci na serveru, ako se ta jurnjava zasniva na ciscenju iste tamnice/bg arene po 100 puta. Zato i nisam neki MMORPG igrac Igra je inace sjajna, i igraci su solidarni, npr. kada me lema 20 monstera svi prilaze i pomazu da se resi situacija, a u TERA-i npr svi te zaobilaze u najvecem mogucem luku Storyline je fin i lvl dizaj je prilicno dobar (varira od sjajnog do OK ), solo mini-instance (dungeon-i ) su mi se jako dopali i ima ih taman koliko treba. Posle grind horora iz TERA-e (koji je po mom misljenju jedina veca mana u igri ) kvestovi su mi ovde dosli kao melem na ranu. Nadam se da cu mocu da rastegnem put do 60 lvla do 12 juna, a onda se zna... Rift
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 15:42   #128
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Ja mogu samo da kažem da su igrači u istancama ... pa nemaju pojma šta rade. DPSeri jure da povlače grupe, niko ne komunicira već se zaleću ko muve bez glave, niko se ne ponaša po ulogama koje im klasa nalaže ... ma ludilo. U jednom trenutku jedan rogue je povuka sve grupe zajednom sa bossom u odaji i ja kao tenk sam morao da jurim okolo da ih spašavam i na kraju sam bio prvi na svim listama od damage-a do healing done. Ako je ovako i u end game-u onda ću da prestanem odmah da igram. Ako ne može da se kordiniše grupa od pet ljudi onda ne znam
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 16:04   #129
NIKOLA94s
Član
 
Član od: 30.5.2010.
Poruke: 409
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 41 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Epa ti onda registruj gild pa igraj sa ljudima sa kojima si u kontaktu, i sam vidis ima puno forumasa koji igraju, cak, to i nije losa ideja, mogli bi da napravimo gild... Btw ja sa 54 lvl GF, u poslednje vreme malo sam se vise bayirao na aukcijsku kupopordaju. Kvestove uvek i jedino prelazim sa jednim drugom, najboljim, sa kojim tokom celog game time-a raygovaram na skypeu i prilicno dobro gomilamo monstere, on je CW i cepa iz pozadine a ja, inace strvina sa puno defense-a i health-a, sto mi inace i klasa nalaze, se zalecem na njiK. Naravno nedostajao bi jedan DC da na hiluje malo al ok je i ovako...
NIKOLA94s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 16:21   #130
LunarFang
Član
 
Član od: 29.4.2012.
Lokacija: Zabare,Topola,Kg
Poruke: 170
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Ja danas dostigao lvl 37 sa CW. Stvarno je uzivanje igrati ovu igru
LunarFang je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2013, 17:20   #131
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Da skinem i ja ovo cudo?
Koju klasu preporucavate?
Ima li samo jedan server?Na koji da udjem da igram sa vama?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2013, 18:49   #132
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

1)skini,probaj,za dzabe je :d
2)pikaj Guardian Fightera ili Clerica ako te mrzi da cekas que za instance ili pvp a ako ne uzmi trickster rogue ili control wizarda
3)kreni na Mindflyer serveru
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2013, 19:20   #133
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Meh, apsolutno nista novo u svetu MMO igara. Isto ko TERA samo ruznije. Verovatno je dobra igra za f2p, ali realno gledano cak je i swtor bolji, o wowu i da ne pricam. Sumnjam da ce se pojaviti neki kvalitetan MMO do izlaska ESO-a za koji se nadam da ce biti dobar, ali nisam bas siguran.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2013, 19:57   #134
Gravespawn_89
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 247
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 72 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Meh, apsolutno nista novo u svetu MMO igara. Isto ko TERA samo ruznije. Verovatno je dobra igra za f2p, ali realno gledano cak je i swtor bolji, o wowu i da ne pricam. Sumnjam da ce se pojaviti neki kvalitetan MMO do izlaska ESO-a za koji se nadam da ce biti dobar, ali nisam bas siguran.
ESO čisto sumnjam ali Wildstar obećava.
Gravespawn_89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2013, 23:30   #135
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Cleric-a nemoj jer je zeznut za soliranje, a ono cini 80% igre, mene Cleric-i (Control Wizarda) jure po mapi da im pomognem mini-instance/tamnice...Igra ima sjajan lvl dizajn, mada mape pomalo deluju skuceno i teksture nisu superdetaljne...sada sam na 51 lvl naisao na Scrying Tower oblast i odusevio sam se, jedna od najbolje odradjenih oblasti u igri Inace swtor je od ovoga bolji samo ako izrucis kiper kamion para EAu, inace je tezak shi1, onda, borbena mehanika za CW se dosta razlikuje od sorcerer-a iz Tere (koji mu dodje pandan klasa valjda ) gde su oboje OP i tamo i vamo, kvestovi su manje grinderski i to najvise zato sto su protivnici rasporedjeni uz put od tacke A do tacke B, pa se borba ne zasniva samo na skupljanju rogova, krzna,pristojni VO jos jedan + za NikadZim ... Od novih MMO igara Wildstar,FireFall i Rift koji ce u f2p cime ce se povecati igracka populacija, mi prvo padaju na pamet, sta ce biti sa ESO nzm, jer mi se cini da igra mora da prodje jos mnogo poliranja pre open bete...videcemo
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2013, 23:34   #136
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Dodajte me:Immortalius
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 20:15   #137
LunarFang
Član
 
Član od: 29.4.2012.
Lokacija: Zabare,Topola,Kg
Poruke: 170
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Da li se zna kada ce igra izaci iz bete, i kada ce nova rasa i klasa biti ubacene u igru?
LunarFang je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 22:57   #138
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Tesko je predvideti jer ima jos dosta da se krpi u ovoj beti (posebno oko klasa gde se nista ne trude bar za sada)...mislim da dok ne srede balans nece ubacivati archer-a...sa druge strane suvise su zauzeti radom na novim zen market mount-ovima XD
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2013, 15:42   #139
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Kraj open bete je 20. jun i tada igra zvanično izlazi. Dobićemo novi end game PVE i PVP sadržaj + prva ekspanzija Fury of the Feywild.

Neko je spomenuo da neće da obrće end game dungeone. Ne zaboravi da se oni obrću na većoj težini pa još većeoj težini pa još... Tako da igračko iskustvo nije isto, kao kada sada na normal težini sa random ljudima pređeš.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2013, 20:25   #140
Rolle
Član
 
Član od: 20.4.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Igra li neko na Dragon serveru?
Rolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Neverwinter Nights FiresnakE Role-Play 238 28.5.2021 0:21
Neverwinter Nights 2 zorx Role-Play 1106 18.3.2021 18:53
Neverwinter Azazel Role-Play 25 6.7.2011 15:43
[AAR] Neverwinter Nights 2 - Potraga Red Dragon Role-Play 31 25.2.2008 21:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com