Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2014, 13:03   #7301
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Waking Ned Devine
http://www.imdb.com/title/tt0166396/

Nije noviji film (1998.), ne znam kako sam ga propustio, ali me je odusevio. Volim i crni humor, tako da mi je bas legao. Nesto sasvim drugacije...
U malom selu dva glavna junaka traze ko je dobio Loto premiju, kako bi odjednom postali "dobri" sa njim. Na kraju se ispostavi da je srecan dobitnik umro od srcanog udara prilikom izvlacenja poslednje kuglice. Da li odustati od dobitka, da li iscenirati da je ziv, sta ako celo sazna, ko u selu zeli da saradjuje, a ko ne...
Gomila smesnih situacija... 9/10 od mene i preporuka.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2014, 19:56   #7302
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Illusionist 2010


Sam vrh crtanog filma uopste.

Najbolja ekspresivna animacija ikad (grimase,govor tela),ah te ugladjene socijalno prihvatljive face koje su se vremenom 'solidifikovale' na licima snobovske srednje klase.

Pa prikaz karakternih osobina kroz njihov transfer na nerealne/neprirodne dimenzije likova.

Fantasticno kadriranje,atmosfera svakog enterijera sa ljudima unutra je fantasticna/realna.

Setio sam se toliko momenata iz proslosti sopstvenog zivota,jer ovaj crtani je extremno realan i istice na prvi momenat nebitne trenutke (obratite paznju na scene sa putovanjem vozom ).

Toliko tema pokriva da ih je nemoguce nabrojati,bash kao i zivot.

Jako malo price,jer je apsolutno suvisna,pored mozda najbolje ekspresivne animacije u crtanom filmu ikad.

Briljantan crtani film!

10/10

Jedina realna mana,sto je prica(plot) mogla biti jos izazovnija da izvuce jos vise iz ovog remek dela!


FANTASTICNO
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
bela lampa (13.2.2014), Miki1987 (13.2.2014)
Stara 12.2.2014, 21:19   #7303
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Last Days on Mars



Филм почиње тако што астронаут, научиник и СРБИН Марко Петровић проналази живот на Марсу! Морам да признам - право изненађење! У најмању руку сам очекивао да открију Србе на Марсу и да тиме објасне наше постојање... Али Енглези су одлучили да нас "часте", после две деценије архетипа негативаца.

Нажалост, то је и најзанимљивији део овог филма, који је за људе који су играли Doom чиста боза. Поприлично је досадан, ограничења буџета су јасна, тако да..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
filpan (23.2.2014)
Stara 12.2.2014, 21:39   #7304
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Popustio si da kažeš da je zapravo Srbin glavni krivac za dalji tok dogadjaja,a da je svojim sebičnim gestom bio glavni krivac za dalje posledice.
Tako da je u filmu on ipak glavni negativac.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
filpan (23.2.2014), ZoNi (12.2.2014)
Stara 12.2.2014, 22:59   #7305
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
popustio si da kažeš da je zapravo srbin glavni krivac za dalji tok dogadjaja,a da je svojim sebičnim gestom bio glavni krivac za dalje posledice.
Tako da je u filmu on ipak glavni negativac.
Па сад.. Они су управо због тога дошли, он је ипак испао најпаметнији ту, она научница се убила од истраживања а ништа Тако да не бих то назвао баш "главни негативац" Али хеј, макар није брадати злочинац..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
filpan (23.2.2014), zajchik (13.2.2014)
Stara 13.2.2014, 0:07   #7306
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Popustio si da kažeš da je zapravo Srbin glavni krivac za dalji tok dogadjaja,a da je svojim sebičnim gestom bio glavni krivac za dalje posledice.
Tako da je u filmu on ipak glavni negativac.
Takva je situacija u naucnom krugu. Ne otkriva se tako nesto odmah kolegama, znamo i sami sta je Edison radio Tesli....ima tu jos primera.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
zajchik (13.2.2014)
Stara 13.2.2014, 0:47   #7307
Alterego
Novi član
 
Član od: 11.11.2013.
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Umalo da zaboravim na jedan ne mozda toliko uobicajen film, ali svakao zasluzuje da se pomene ovde.. U pitanju je

My Talks with Dean Spanley (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1135968/?ref_=nm_flmg_act_8


Prica prati oca i sina koji 'nemaju' mozda toliko vremena jedno za drugog, ali nakon posete jednom naizgled bezazlenom predavanju o reinkarnaciji pocinju da vode razgovore sa lokalnim svestenikom koji kad god popije pocinje da se priseca svog prethodnog zivota u kojem je po svemu sudeci bio kuce.. Fenomenalna gluma i majstorski Peter O'Toole. Svakako preporuka! Uzgred i ovaj film mozda spada u mirnije i nema eksplicitnih scena (da nameless1 u tebe gledam ), tako da verujem da ce svi uzivati u opustenoj atmosferi i dobroj glumi..
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	MV5BMTkzMDE2NjUyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQxNzAyMg@@._V1_SY317_CR101,0,214,317_.jpg
Viđeno:	38 puta
Veličina:	22,1 KB
ID:	48352  
Alterego je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alterego na korisnoj poruci:
NOTTINGHAM (13.2.2014)
Stara 13.2.2014, 2:44   #7308
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam malopre Knights of Badassdom prica ide ovako: Piter upadne na sajam renesanse sa Samer i sa nekim ortacima i rese da snime film. Neki od tih ortaka su sigurno radili i specijalne efekte koji variraju od prilicno dobrih do 'ovo nema pojima'...

...a sad bez sale. Ovo je u principu prilicno zabavan film, gluma je poprilicno dobra, prica je manje-vise originalna, ali na trenutke nema nikakvog smisla jer se desavaju random stvari, na tom polju lici pomalo na The World's End , ali je TWE u svakom pogledu kvalitetniji film Pomalo podseca i na The Pick of Destiny. Sve u svemu moze da se pogleda
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 9:46   #7309
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Thomas Crown Affair

Прави наслов за Валентиново вече. Омиљени Пирс Броснан, висок буџет, занимљива дешавања и доста романтике... Једина моја замерка је избор главне глумице. Филм акцентује еротику, а у компјутерској аналогији, и Crysis 3 акцентује енџин, а то са Rivom TNT2 неће ићи.


The Insider

Овакве филмове сам гледао недељом увече као дете, на неком од домаћих ТВ канала. Траје Богаоца, радња је смртно озбиљна, а глумачки перформанс још озбиљнији. Од Расела, преко читавог низа "помоћника", овде нема компромисла. Ал Паћино ми је одавно исти у свим филмовима, а и овде је на нивоу. Али опет, премало модулације, сваку пут глуми неког гласног типа који псује..

И један кратки осврт на крају - медији брује о Оскару који ће Лео Дикаприо, према свему судећи, добити. Не треба бити филмски прегалник, или школовани критичар (тј. неуспешни филмски прегалник) па да се његова рола у том филму детаљно претреса - у ситуацијама када треба "појачати темпо" и постати убедљив, он ту једва да скичи, покушава да виче, да "синергише", али не иде.. У "Инсајдеру" има једна сјајна сцена са саслушања, када тужилац почне да прети.. Леонардо је буквално осрамоћен ту.

Но, суштина је да су стандарди знатно, знатно опали у претходних 15 година, што није новост. Но, за мене је ново сазнање да никаква дискредитација те манифестације неће задовољити мој стомак. Ја желим да та организација не постоји, и да се броје Оскари само до 2000. Остало избрисати и заборавити, чак и уништити поједине "прослављене" наслове.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2014, 23:31   #7310
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ravenous http://www.imdb.com/title/tt0129332/

Odlican film, se zanra tice veoma tesko za odrediti, mozda triler, sa primesama crne komedije ali svaku klasifikaciju treba uzeti sa zrnom soli jer stvarno ne cini cast filmu. Rezija je odlicna, kamera takodje, scenografija je brilijantna, vecina novijih filmova ne moze da se pohvali ovakvim uredjenjem i kadriranjem, sve se uklapa u odlicnu predstavu veoma slikovitog docaravanja predela i vremena (tesko zaledje americkih zapadnih teritorija sredinom 19. veka) naravno postoji 1080p snimak i apelujem na vas da ga iskoristite jer mislim da se dosta gubi u suprotnom.

Gluma je odlicna, za nikog se ne moze reci da kvari, Gaj Pirs je odlican (mozda i zbog toga sto prikazuje slican mentalni sklop u vecini svojih uloga, ko ne zna sta pricam nek pogleda njegovu filmografiju, ali Robert Karlajl je neponovljivo genijalan i perfektno se snalazi u svojoj ulozi sa svim njenim finesama.

Prica tece solidno, podrzava individualni napor i definitivno pokusava bacanje u par filozofskih diskursa sa nekoliko veoma lepih metaforicki prikazanih ideja, koje bas nagradjuju gledaoca koji se sam sebi cini prilicno pametnim kad ih ukapira na osnovu suptilnih finesa u dijalogu ili opstem tkou dogadjaja, ili to ili sam ja ucitao preterano znacenje ali u svakom slucaju se osecam prilicno pametan

Spoiler za Nije bas spojler ali bolje da se gleda prvo:
Licno mislim da je ovo najbolji film o vampirima iako se vampiri ne pojavljuju niti pominju uopste, takodje mislim da je i jedan od boljih (sad ne najbolji) filmova o svemu onome sto vampiri obicno predstavljaju u mainstream filmu, jer se vremensko-prostornom distancom i koketiranjem sa natprirodnim (dobro neko ce reci vise nego koketiranjem) udaljava od uobicajenog cemera i/ili patetike koja prate taj tip ostvarenja. Samo natprirodno je mozda namerno ovako ugurano ali svakako predstavlja alegorijsku liniju i daje neku dozu bizarnog humora celoj stvari.


Razimisljao sam o 10 ali opet ima nekih malih mana koje bar meni ne samo da ne narusavaju uzitak nego ga mozda i obogacuju i definitivno pored svega ne puca na neke visine i dubine koje desetka ima i mora da ima tako da mozda i dalje malo subjektivno ali od mene 9/10
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (20.2.2014)
Stara 15.2.2014, 3:46   #7311
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Speciesism the Movie

Zanimljiv put mladog coveka koji odaje utisak smotane i konfuzne osobe, ali koji nema problem da bude drzak kada misli da je potrebno, u istrazivanju odnosa nas i zivotinjama koje jedemo. Zanimljivo, cini se kao da ni sam nije znao u sta se upusta, pa deluje da mu je cilj isprva bio prost, da skloni zavesu i bolje se upozna sa praksom na farmama i u klanicama i kada je sklonio zavesu kao da je tek onda shvatio da je problem visedimenzionalan i ogroman prakticno, filozofski i socioloski. Uglavnom, film je fokusiran na razjasnjenje odredjenih nedoumica, pri tom nema cilj da ide previse duboko u sustinu problema vec samo da bljesne tezama kako bi zagolicao mastu. Dosta mi se svideo i svima bih ga preporucio jer ima potencijal da bude eye opening.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
xandar (15.2.2014)
Stara 15.2.2014, 11:53   #7312
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Fanny and Alexander (1982)



Moj prvi film Ingmar Bergmana. Krajnje pomešani i čudni utisci. Sviđa mi se neka opuštenost i otkačenost, i kako film lako prelazi iz jednog stanja u drugo (npr. iz komičnog u poluhoror i sl.). Sa druge strane, mnogi događaji mi deluju rasuto i nepovezano. Neki od likova kojima se na početku poklanja pažnja kasnije prosto budu zanemareni, ili se npr. pompezno uvode novi likovi a ustvari budu vrlo kratkotrajni. Još jedna zanimljiva stvar je odsustvo osećanja o protoku vremena. Npr. likovi u filmu pomenu da je novi dan i sl. a vi imate utisak da je radnja, koja je počela da se dešava uveče, sve vreme kontinualna. I tako, nešto mi baš i nije legao ovaj viskoko ocenjeni film poznatog režisera.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2014, 20:50   #7313
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A Field in England
Amid the Civil War in 17th-Century England, a group of deserters flee from battle through an overgrown field. Captured by an alchemist, the men are forced to help him search to find a hidden treasure that he believes is buried in the field.
Sam pocetak filma mi je bio prilicno dosadan cak sam i pomislio da odustanem, ali polako film je postajo sve bolji i bolji. Poput Kill List i ovaj film ostavlja mnoga pitanja neodgovorena. Solidan film ali nista specijalno.

The Reptile
Posle smrti brata bivsi oficir sa zenom nasledjuje kucu u malom seocetu i saznaje da je smrt nastala pod sumljivim okolnostima.
Hammer horor u punom sjaju.

Michael Kohlhaas
Posle nepravde koja mu je nacinjena trgovac konjima Michael Kohlhaas okuplja vojsku kako bi dobio zasluzenu pravdu.
Mads Mikkelsen mi je jedan od najomiljenijih glumaca i ovaj film sam dugo iscekivao. Na moje veliko razocarenje ovoj film nema ni deseti deo onoga sto sam ocekivao, kada bi iz dobrog filma izbacili sve zanimljive delove a lose razvukli na 2 sata radnje e to je ovaj film. Jedina pozitivna stvar ovog filma je prelepa scenografija .
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 0:14   #7314
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jobs

Izuzetno loš film. Očekivao sam nešto nalik na Social Network, ali me je film razočarao u svakom pogledu. Nikakvog zapleta, ni smisla, likovi izuzetno plitki, Kutcher očajan, dijalozi kritično loši. Šteta, sama priča je imala potencijala. Sve u svemu, žao mi 2 sata koje sam potrošio
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 17:41   #7315
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.658
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
svarogog kaže: Pregled poruke
Hammer horor u punom sjaju.
Šta je taj "hammer" horor?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 19:45   #7316
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hammer je britanska produkcijska kuca koja se bavi snimanjem horor filmova, svoj vrhunac je dozivela 60 tih. Christopher Lee je jedan od poznatijih glumaca koji se pojavljuje u mnogim filmovima. Meni su prilicno dragi jer iako danas deluju prilicno smesno imaju specificnu atmosferu koja krasi skoro svaki njihov film.
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku svarogog na korisnoj poruci:
ZoNi (16.2.2014)
Stara 16.2.2014, 20:19   #7317
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hours

Филм скромног буџета, али великог срца! И наравно, Пол Волкер, који једнставно одаје утисак једног од "добрих момака". Оно што се мени свиђа код њега је што не улази амбициозно (и претенциозно) у своје улоге, већ се труди да неке своје урођене карактеристике искористи на најбољи могући начин, отуда је он веома сличан у свим филмовима које сам гледао.. Али ми то никако не смета. Филм као филм, са свим манама недостатка новца, али идеја је добра.

Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth

Након 14 година, сви знамо за "Scary Movie" серијал, много лоших наставака, све лошији глумци, све више пара итд итд.. То све је веома лако могло да се догоди овом наслову, који је на крају "фејловао" својом изведбом у стилу "Hot Shots" или нечег из кухуње Лесли Нилсена.. Наравно, без легендардног Леслија
Филм је пародија и на популарне филмове (које,се види из самог наслова) али и на саму индустрију филма, а често пародира самог себе, што је практично и немогуће.
Но, ако би поредили Scary Movie и овај, јасно се види разлика, и у самом квалитету, техничкој изведби али и самом приступу, где један има визију за франжизу, други не зна "где бије"..
Мени лично је све то било забавно, плус, један од три филма који је снимила Тифани Тинсен! Ово су они "глупави колеџ" филмови са краја миленијума, љубитељи истих не могу да погреше са овим.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2014, 9:26   #7318
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Wicker Park (2004)



Reč je o drami u čijem je centru romansa i misterija. Radnja se vrti oko momka koji pokušava da odgonetne nestanak svoje devojke i da je nađe. O njoj i njemu više saznajete kroz stalne flashback-ove, a dok on pokušava da je nađe dešavaju se neke čudne stvari... Film me je baš lepo zabavio sinoć. Iako ima poneku logičku rupu, zanimljiv je, atmosferičan i gledljiv... Slažem se sa 7-icom na IMDB-u i ima moju preporuku.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2014, 5:03   #7319
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Aibo


Oh taj reziser,njega ne kapiram

Inace njega i Felinija dizu na prvo mesto,aj Felinija kapiram al me boli glava posle pola sata (previse detalja,ne mogu da upijem sve,Amarkord uvek prekinem na prvih 40 min,zbog glavobolje)


Al Bergman mi je misterija,lik je LUD 100%,doduse on je za 40/50+ godina filmofile,treba tu iskustva zivotnog dosta.
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2014, 16:05   #7320
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nastavljamo u ritmu Australije,poslije dugo vremena mojih depresija filmovaevo jedne dobre njihove komedije vredne gledanja,naime radi se o porodici koja je kupila kucu pored aerodroma i otac koji vjeruje da ce cijena kuci rasti jer je na premier lokaciji i njihove borbe da ostanu tu gdje jesu unatoc vladinoj borbi da ih presele,prava aussie komedija i moja preporuka naravno http://www.imdb.com/title/tt0118826/
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	CASTLEUS1SH.jpg
Viđeno:	38 puta
Veličina:	59,7 KB
ID:	48385  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com