Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.2.2012, 2:59   #3601
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Silence of the Lambs

Sve se zna, sjajan film i model "modernog" trilera i jurnjave za ubicom. Ono sto ga cini svezim su svakako ne-genericki dijalozi i uverljiva gluma, uz "pametne" obrte koji ce biti posebna poslastica za one koji ga gledaju prvi put. Svaka preporuka.


Copycat

U potrazi za necim slicnim, dosao sam do ovog trilera koji mi je interesantno, skroz promakao do sada. Iako lichi na "Jaganjce", pored zakljucka da nema bas tu "prefinjenost" i ne bi bilo fer porediti ih, jer je sasvim zadovoljavajuci na svoj nacin, i vise u "TV" nego stilu bioskopskog hita. Sigurni Viver kao psiholog je prinudjena da saradjuje sa detektivima kako bi uhvatila ubicu koji se "ustremio" na nju, a film je originalan po tome sto manijak u filmu kopira "real-life" serijske ubice. Ima nekih propusta i nelogicnosti, mozda cak i predugo traje, ali je konacan utisak sasvim solidan.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2012, 1:39   #3602
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Melancholia



Први део филма прати девојку Џастин која има опасни облик депресије и која не успева да се са њом избори чак ни на сопственој свадби.
Други део прати њену сестру у периоду када планета Меланхолија пролази опасно близу Земље и прети да ће се сударити са њом.

Веома лукаво од редитеља да јунакиња има менталну болест, тако да свако њено понашање ма колико небулозно било може да се припише том стању.Филм је тежак и спор. Једноставно ако желите мало другачији филм погледајте, јер му је управо то највећа врлина.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miki1987 na korisnoj poruci:
SweetDalilah (16.2.2012)
Stara 16.2.2012, 15:45   #3603
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sinoc, fenomenalan film na tv-u....

Sedam

Bas mi je legao a skoro da sam ga zaboravio skroz, pa mi je prijala obnova gradiva, preporuka svima koji nisu odgledali a i onima koji jesu. 8/10

Jedan koji nisam siguran da bi preporucio, svakome....

The Three Musketeers

Resio sam da ga odgledam samo zbog silne akcije koju su obecali, a u sustini ni nju nisam dobio, tj nisam dobio nista sto vec nije vidjeno (mada mi se cini da se neko zaigrao sa assassins creed-om), gluma je losa, humor je blagi uzas, a kad sam vec kod borbe, nekako nit lezi dobu nit podrucju, ralno za mene je film prilicno promasen. 4.5/10
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 15:53   #3604
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
Jedan koji nisam siguran da bi preporucio, svakome....

The Three Musketeers

Resio sam da ga odgledam samo zbog silne akcije koju su obecali, a u sustini ni nju nisam dobio, tj nisam dobio nista sto vec nije vidjeno (mada mi se cini da se neko zaigrao sa assassins creed-om), gluma je losa, humor je blagi uzas, a kad sam vec kod borbe, nekako nit lezi dobu nit podrucju, ralno za mene je film prilicno promasen. 4.5/10
Standardna prica o tri musketara, ne znam sta tu moze novo da se izmisli? Mada ja je iznova obozavam..

Secate li se kako je Politika devedesetih vikendom prepodne davala maraton sa crtacima? Skubi-du najvise, a izmedju ostalog je bio i crtani sa psima musketarima , meni i dalje najdraza verzija tri musketara.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 15:57   #3605
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hm... ja bih glasala za ovu adaptaciju - iako mi je Michael York kao pojava potpuno oduran, ostali glumci su nadomestili sve ostalo.

Dobre bitke, solidan humor (koliko se sećam), sjajni Charlton Heston i još bolja Faye Dunaway...

Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 17:26   #3606
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Standardna prica o tri musketara, ne znam sta tu moze novo da se izmisli? Mada ja je iznova obozavam..

Secate li se kako je Politika devedesetih vikendom prepodne davala maraton sa crtacima? Skubi-du najvise, a izmedju ostalog je bio i crtani sa psima musketarima , meni i dalje najdraza verzija tri musketara.
kapiram ja to...ali ovi novi filmovi su blagi uzas...tron, musketari, robin hood....
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 17:47   #3607
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Hm... ja bih glasala za ovu adaptaciju
da, odlicna verzija, Oliver Rid je upecatljiv takodje. Zanimljivo da postoje 2 nastavka sa slicnom postavom koje nisam gledao - 1974. i 1989.

Ipak, ako bih morao da se odlucim za jednu verziju onda bi to bio klasik iz 1948. Po receptu "starog Holivuda" akcenat jeste na spektaklu, ali je takodje duhovit i sa narocito upecatljivim Van Heflinom u ulozi Atosa. Evo i zanimljivog videa koji je u trejler za nove Musketare stavio stari film

Jos dve verzije sam gledao - Diznijeva iz 1993. - hmm, solidno ali nije me bas odusevio, i verovatno najgora adaptacija do sad (ne racunajuci najnoviju) The Musketeer mada je meni bio pristojan, mozda i zbog Mene Suvari ili uvek zanimljivog Tima Rota.

Poslednja ispravka: dijego_ (16.2.2012 u 17:54)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2012, 18:00   #3608
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^Filmovi iz 1973 i 1974 cine jednu celinu. Inace, moja omiljena adaptacija, od malena.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Belfegor (16.2.2012), Iris (16.2.2012), LoshMeeBre (21.2.2012), zone2403 (16.2.2012)
Stara 17.2.2012, 4:07   #3609
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Last Boy Scout

Jedan od mojih omiljenih filmova, možda i THE omiljeni. U suštini "neo noir", samo ne toliko crn i sa dosta akcije - scenarista je Šejn Blek, koji je pisao scenario za Lethal Weapon, a režiser Toni Skot. Dijalozi su genijalno hard-boiled (ako vam se svidelo ono iz Maksa Pejna, ovo će da vas oduševi), sa mnogo crnog humora i citata koji se mogu upotrebiti u stvarnom životu. Akcija je dobra, zanimljiva i maštovita, a likovi super - Brus Vilis i Dejmon, jedan od milion holivudskih Vajansa, koje povezuje to što je život imao seks s njima, pa su sada ruine. To je i neka glavna tema filma, tako da nije glup. Ja sam, inače, fan Brusa Vilisa, tako da mi je to jagoda na šlagu na torti. Film maltene nema mana, sem nekoliko pomalo cheesy, takoreći patetičnih scena, koje prati ista takva muzika. Možda su i negativci mogli da budu malo dublji. Sve u svemu, fenomenalno.

Poslednja ispravka: caine (17.2.2012 u 4:48)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Nash Knight (17.2.2012)
Stara 17.2.2012, 4:09   #3610
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^meni nedostaju takvi filmovi.
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 16:22   #3611
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Scena na koju sam bukvalno plakao, ali plakao od smeha

Spoiler za :D:
"I think I fucked a squirrel to death and I don't even remember it"


Definitivna preporuka za ovaj film!
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 16:33   #3612
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je film smehotresan od početka do kraja, teško je reći koja je najbolja scena...

Spoiler za Možda...:
Možda: "We're being beaten up by the inventor of Scrabble!", ili:

"Now you're starting to piss me off!"
"It was about time. Joe Hallenback, nice to meet you."
ili

"I'm going to the bathroom."
"You need any help?"
"Yeah, doctor told me not to lift anything heavy."
ili

"What would Joe do? He'd probably shoot everyone and smoke a cigarette. But I don't have a gun!"

"If we went any faster, we'd be travelling back in time!"


Sve ovo je iz glave, oprostite mi na potencijalnim greškama Inače, neke od ovih fora sam video i u drugim delima, ali sva su se pojavila posle Poslednjeg izviđača.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2012, 0:51   #3613
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo se na RTS1 zavrshio Million Dollar Baby. Nekako odbijah da ga pogledam do sada, jer mi je praktichno sve poznato u filmu, pa me tematika nimalo nije privukla. Ali dobro, milom ili silom pogledah film .
Neke stvari su jasne - Clint Eastwood je bog i treba da dobije svaku nagradu koju mozhe da dobije. Naravo, malo kompenzacije za Mystic River koji je izvisio od LOTR, a i sa njegove strane je posao takodje jako dobar. Bio bi zlochin da Morgan Freeman ne dobije oskara, a usput je odlichno izneo ulogu + bio i narator. Imao je dosta boljih uloga, ali daj shta dash.

Film je OK, ali ono shto mi nije bash jasno je zashto je bash ovo materijal za toliko prestizhnih nagrada? U sushtini, sve u njemu je vec vidjeno. Do poslednjih pola sata, film je chak prosechan. Pogledah ostale nominovane, svaki sam odgledao i apsolutno svakom od njih bih pre dodelio oskara za najbolji film, a i na prvu loptu par filmova koji nisu nominovani.

E, ono shto mi je najmanje logichno od svega toga je - zashto je Hillary Swank dobila oskara za najbolju glavnu zhensku ulogu? Shto se mene tiche, u ovom filmu je postojao jedan glavni glumac - Clint Eastwood. Stvarno mi nije jasno gde su uopshte nashli materijal da je tako nagrade. Primera radi, Kate Winslet je u ovom filmu odigrala daleko kompleksniji, dublji i lik za koji se vishe vezhete, a to ne kazhem zato shto se radi o jednom od mojih omiljenih filmova, koji (ironije radi) nije ni nominovan za najbolji te godine.

Sve u svemu - 7/10, zahvaljujuci Clintu i Freemanu. Ako se ne pogleda, nece se mnogo propustiti.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
Maladikt (18.2.2012)
Stara 18.2.2012, 2:15   #3614
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kad smo već kod Istvuda, toplo preporučujem njegov najnoviji film J. Edgar.
Priča o jednom od najmisterioznijih ljudi. Film često prebacuje radnju od njegovog dolaska na poziciju direktora FBI, na njegov kraj, pa rad tokom godina, lični život, i tako dalje. Šta je od svega ovoga tačno, niko ne zna, ali film definitivno vredi odgledati.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
SweetDalilah (18.2.2012)
Stara 18.2.2012, 2:44   #3615
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Upravo se na RTS1 zavrshio Million Dollar Baby. Nekako odbijah da ga pogledam do sada, jer mi je praktichno sve poznato u filmu, pa me tematika nimalo nije privukla. Ali dobro, milom ili silom pogledah film .
Neke stvari su jasne - Clint Eastwood je bog i treba da dobije svaku nagradu koju mozhe da dobije. Naravo, malo kompenzacije za Mystic River koji je izvisio od LOTR, a i sa njegove strane je posao takodje jako dobar. Bio bi zlochin da Morgan Freeman ne dobije oskara, a usput je odlichno izneo ulogu + bio i narator. Imao je dosta boljih uloga, ali daj shta dash.

Film je OK, ali ono shto mi nije bash jasno je zashto je bash ovo materijal za toliko prestizhnih nagrada? U sushtini, sve u njemu je vec vidjeno. Do poslednjih pola sata, film je chak prosechan. Pogledah ostale nominovane, svaki sam odgledao i apsolutno svakom od njih bih pre dodelio oskara za najbolji film, a i na prvu loptu par filmova koji nisu nominovani.

E, ono shto mi je najmanje logichno od svega toga je - zashto je Hillary Swank dobila oskara za najbolju glavnu zhensku ulogu? Shto se mene tiche, u ovom filmu je postojao jedan glavni glumac - Clint Eastwood. Stvarno mi nije jasno gde su uopshte nashli materijal da je tako nagrade. Primera radi, Kate Winslet je u ovom filmu odigrala daleko kompleksniji, dublji i lik za koji se vishe vezhete, a to ne kazhem zato shto se radi o jednom od mojih omiljenih filmova, koji (ironije radi) nije ni nominovan za najbolji te godine.

Sve u svemu - 7/10, zahvaljujuci Clintu i Freemanu. Ako se ne pogleda, nece se mnogo propustiti.

Ово му је сигурно најемотивнији, најкомплетнији и најбољи филм. Хилари је фантастична, и све ово што си рекао.. Mystic River је мени више прозаичан и генерално "дежа-ви" од овог. Мислим, бокс, Роки, ту је све речено.. Али ово је ипак другачији филм, као одраз у огледалу од свега другог виђеног.. Сећам се када сам га први пут видео, три дана нисам био нормалан.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
r0nIn (18.2.2012)
Stara 18.2.2012, 13:24   #3616
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

50/50 (2011)



Prosto je neverovatno kako ovaj miks drame i komedije može da natera na smeh kada su dešavanja ustvari tužna i ozbiljna. Priča je generalno zanimljiva, a stvarno volim ovakav stil humora, tako da od mene ima bezrezevnu preporuku. Inače, hvala svima na forumu koji su ga preporučili, tako sam i saznao za film.

Wristcutters: A Love Story (2006)



Ovo je svakako jedan zanimljiv film koji se dešava u svetu (paralelnom univerzumu ili već nečemu sličnom), u koji odlaze samoubice. Dok sam ga gledao kontao sam da u sebi nosi dosta evropskog stila i sklonosti ka nadrealizmu, što je ispalo savršeno logično kada sam video odakle je režiser. Sve u svemu, meni je bio zabavan i osvežavajuć, ima preporuku.

Le hérisson (2009)



Simpatična francuska drama, koja mi je u početku bila malo nezanimljiva ali se kasnije ipak izvukla. Radnja se dešava u jednoj zgradi, a glavni likovi su inteligentna, i ekscentrična, devojčica i starija domarka te zgrade, mada je stariji japanac, Kakuro Ozu, definitivno moj omiljeni lik. Ko voli sporo odvijajuće filmove jednostavne radnje, može dobiti preporuku i za ovaj, ali ipak nije za svakoga.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Doomche (18.2.2012), Iris (18.2.2012), Nash Knight (18.2.2012)
Stara 19.2.2012, 12:14   #3617
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Season of the Witch

Solidan holivudski film. Zabavan je većim delom. Mogao je da bude mnogo bolji kad ne bi bilo očigledno da li je devojka dobra ili loša i kad bi čovek mogo lakše da se identifikuje sa glavnim likom - on slučajno ubija ženu na početku, i onda se kaje do kraja. Tek je, štajaznam, 500-ti gledalac ubio ženu, kako su očekivali da publici bude zanimljivo njegovo kajanje... Iako je to njegovo kajanje prikazano relativno zanimljivo - čovek iskaljuje svoj bes prema sebi na crkvi. Mada, šteta što su autori u te svrhe opet rabili snove. Neki likovi su mogli da budu malo dublji, ali je većina OK za ovakav holivudski film. Kraj je baš bedan i klišeiziran.

Ipak, do tog kraja film je prilično zabavan, povremeno uzbudljiv, jasan i koherentan. Sasvim OK za bioskop, inače ništa oduševljavajuće.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2012, 23:06   #3618
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ово му је сигурно најемотивнији, најкомплетнији и најбољи филм.
Po meni, Letters From Iwo Jima je daleko bolji Klintov film, pravo remek delo, koje nije dobilo zasluzeno priznanje, zato sto prikazuje drugu stranu, a ne pateticnu, prezvakanu americku propagandu..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Aibo (20.2.2012), Doomche (20.2.2012), JohnnyNT (19.2.2012), Marshall George (22.2.2012), pentraksil (19.2.2012), stankovic82 (20.2.2012), wolfgm (5.3.2012), zone2403 (20.2.2012)
Stara 19.2.2012, 23:25   #3619
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Novi efekti, silna ulaganja, najvece zvezde...ali sto se tice akcije, ovo je br 1

Smrtonosno oruzje

Obozavam ovaj film, skoro pa ceo serijal.
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2012, 23:40   #3620
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ово му је сигурно најемотивнији, најкомплетнији и најбољи филм.
Vala nije nego je ovaj.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
Belfegor (20.2.2012), JohnnyNT (20.2.2012), Marshall George (22.2.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com