Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.9.2012, 13:40   #6181
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citadel of Flame in nutshell
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 13:48   #6182
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Moguce da je jedan dio dungeon-a takav, ali su na kraju ****li motku.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 15:29   #6183
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
GW2 osim sPvP/WvWvW i random grinda zlata/tokena/karme nema nista. Sto je pored Zhaitana jos jedna lazna reklama.
E sad ga pretera samo tako Smanji malo pretrčavanje igre pa ćeš i da vidiš nešto od sadržaja. Uskoro dolazi Wintersday pa još gomila nekih eventova... Biće novog sadržaja samo tako... Ali svako ko mi kaže da je gameplay u kojem kao svinja kopam jame po močvari u potrazi za tartufima "random grind zlata/tokena/karme" za mene je kandidat da ga o'ma prijavim Komesarijatu Partije
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
GaleOm (19.9.2012), Ice-Man (20.9.2012), pentraksil (19.9.2012)
Stara 19.9.2012, 15:48   #6184
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Mislim na sadrzaj posle 80 lvl-a. Druge teritorije ne mogu da se porede sa Orrom, sto se tice karme,para i matsa i svako bauljanje po njima je gubitak vremena jer ces ih ionako istrazivati sa drugim likovima. Tu je jos i grind dungeona i PvP i to je to.

Da PvP-ujes ili craftujes i ti bi dosad bio 80 lvl
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
BobaL (19.9.2012)
Stara 19.9.2012, 15:55   #6185
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Mislim na sadrzaj posle 80 lvl-a. Druge teritorije ne mogu da se porede sa Orrom, sto se tice karme,para i matsa i svako bauljanje po njima je gubitak vremena jer ces ih ionako istrazivati sa drugim likovima. Tu je jos i grind dungeona i PvP i to je to.

Da PvP-ujes ili craftujes i ti bi dosad bio 80 lvl
Meni je prolazak kroz instancu u ovoj igri bol u zadnjici, a u tome nikako ne uzivam ostalo me podseca na daily quest-ove iz WOW-a. WvWvW i ne igram jer sam uvek u nekom beskonacnom redu.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 16:01   #6186
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

auuu da, to sam skroz zaboravio, znaci posle 8, sat-dva cekanja u redu za WvWvW je redovna pojava. Nedopustivo. Pod hitno moraju da ubace jos neki vid PvP-a, Guild vs Guild ne bi bilo lose (mislim igra se i zove Guild Wars), znaci vece od sPvP sada ,a manje od WvWvW. Cisto da imamo jos opcija i da se rastereti WvWvW.

Takodje kad se novi content pominje... sta znam... hocemo dobiti jos jednu katastrofu od Elder Dragona kao sa Zhaitanom? Sa jos jednim reskinovanim jedinicama kao njegovim minjonima. Branded, ice brood, undead, destroyer ,a samo skin menjaju sto je zalosno,pogotovo imajuci u obzir kako su npr. dobro undeadovi izgledali u GW1.

Ne znam, skeptican sam. Mislim da u ovoj igri od PvE-a nema nista, najveca sansa je PvP.

Sta ce ANet da radi kad vecina igraca bude bila 80 lvl ja ne znam. Orr i sada ume da bude zesci zerg fest,a kad se tek vecina preseli tamo (jer gde ce drugde) bice veselo.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 16:32   #6187
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
auuu da, to sam skroz zaboravio, znaci posle 8, sat-dva cekanja u redu za WvWvW je redovna pojava. Nedopustivo. Pod hitno moraju da ubace jos neki vid PvP-a, Guild vs Guild ne bi bilo lose (mislim igra se i zove Guild Wars), znaci vece od sPvP sada ,a manje od WvWvW. Cisto da imamo jos opcija i da se rastereti WvWvW.

Takodje kad se novi content pominje... sta znam... hocemo dobiti jos jednu katastrofu od Elder Dragona kao sa Zhaitanom? Sa jos jednim reskinovanim jedinicama kao njegovim minjonima. Branded, ice brood, undead, destroyer ,a samo skin menjaju sto je zalosno,pogotovo imajuci u obzir kako su npr. dobro undeadovi izgledali u GW1.

Ne znam, skeptican sam. Mislim da u ovoj igri od PvE-a nema nista, najveca sansa je PvP.

Sta ce ANet da radi kad vecina igraca bude bila 80 lvl ja ne znam. Orr i sada ume da bude zesci zerg fest,a kad se tek vecina preseli tamo (jer gde ce drugde) bice veselo.
Zar ne bi bilo bolje prvo da ispeglaju sve kako valja i trebuje pa onda da ubacuju nove vidove pvp-a i ostalog. Zasto da zure toliko?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 16:58   #6188
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jos bolje bi bilo da je igra ispeglana izasla (poslednje dve teritorije su tek juce mogle da se zavrse 100%) ,ali nije. Morace da "peglaju" dok izbacuju novi sadrzaj.

Zasto moraju da zure,bice ti jasno kada budes bio 80lvl. Bitniji je end game sadrzaj,nego da li tamo u nekoj 35 lvl zoni baguje neki event.

Mene licno grindovanje dungeona ne zanima (kao ni bilo koje drugo grindovanje, mada sam morao malo da bi napravio mac), tako da ili visim negde u Orru ili se borim sa Piken Square-om (nasi veciti rivali ).
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 17:43   #6189
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Jos bolje bi bilo da je igra ispeglana izasla (poslednje dve teritorije su tek juce mogle da se zavrse 100%) ,ali nije. Morace da "peglaju" dok izbacuju novi sadrzaj.

Zasto moraju da zure,bice ti jasno kada budes bio 80lvl. Bitniji je end game sadrzaj,nego da li tamo u nekoj 35 lvl zoni baguje neki event.

Mene licno grindovanje dungeona ne zanima (kao ni bilo koje drugo grindovanje, mada sam morao malo da bi napravio mac), tako da ili visim negde u Orru ili se borim sa Piken Square-om (nasi veciti rivali ).
Naravno da je bitno ali opet, cemu zurba?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 17:58   #6190
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Dobro ne mislim sledece nedelje, ali ne verujem da im treba tri meseca da naprave novi vid PvP-a. Zato sto Orr vec pocinje da smara i zato sto su redovi za WvWvW vec dugi, a kako vreme odmice, ovo prvo ce smarati sve vise, a za ovo drugo redovi ce biti jos veci

Za one koji ne znaju, da vam opisem Orr. Ne postoje srca, samo eventovi. Neprijatelja ima duplo vise nego u ostalim teritorijama, nemoguce je proci bilo gde,a da te ne napadnu, takodje su brzi nego ostali protivnici u igri. Vecina njih ima neki oblik CCa. Teritorije su zbog dizajna,mnogo teze za manervisanje. Zerg je cesta pojava, gomila igraca radi eventove redom, i to one koji su laki za farmovanje (event-ove tipa ubiti undead megalodon-a gotovo svi po pravilu ignorisu iz jasnih razloga). Biti deo tog zerga nije ni malo zabavno jer ne mozes ni da vidis svoj ucinak. Sa tobom ili bez tebe ista stvar, tu si da spamujes napade i to je to. Dobar deo mape je pod vodom koja je takodje puna neprijatelja. Veliki broj igraca ovde farma matse (ubedljivo najbolja teritorja sto se toga tice) ,ne samo da ima najvise orichalcum rude,nego ce i mithril biti uvek na ceni,jer se od njega uz pomoc Mystic forge-a pravi orichalcum.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 21:04   #6191
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kako ispljuvaste igru, ccc ... Sta bi ste vi tacno volili da ova igra promijeni-bas me zanima - jer kako god okrenete, bice ili grind za to nesto - ili ce biti nesto lako, pa ce svi posle 10 dana imati legendarna oruzija, najbolje, najljepse armore - i time se diciti kroz Lions Arch i reci- eh, imam sve - ne zanima me igra vise.

Meni je sPvP jednostavno genijalan, uzivam u svakom mechu, tacnije u svakom okrsaju , nadmetanju sa nekim od protivnika-bilo da ginem ili da pobjedjujem u 1 na 1 ili vise.

WvWvW , iako do kraja nisam provalio ko-sta-gdje-kako, prije dva dana smo se na jednoj livadi izmedju tvrdjava nas 50tak sa Gunnars Holda mlatili sa Gandarom-oko 100 ljudi na bojnom polju u okrsaju kao na filmovima - totalni haos

Dungeoni su odlicni, i sto tezi neka budu. Reward je takav kakav jeste, meni je osjecaj kad pobijedimo neku tesku scenu dovoljna nagrada - to sto ste svi navikli da VAM se plati taj trud u vidu nekog itema, ili novca kako bi ste kupili iteme - to je vas problem. Cijele vase komentare koje ste dali, na kraju svega sta zelite-zelite da budete nagradjeni gearom!

Kako god, uzivam u ovoj igri 100%, nema boljeg MMO-a na trzistu za moj ukus.

Igra ima bagova, nije savrsena, ima bezbroj sitnica koje mogu na trenutak da sveukupno zadovoljstvo snize. Ali, kad je uporedim sa bezbrojem MMOa na trzistu, koji godinama nude jedno te isto- GW2 je daleko iznad njih.
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ddak na korisnoj poruci:
Ice-Man (20.9.2012), r0nIn (19.9.2012)
Stara 19.9.2012, 21:15   #6192
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

@bascelik: Ja ne znam kako ti to igras, da li sve redom teritorije prelazis i sve u njima otrkijes, svaki skill, svaku vistu i slicno...?! Ako tako igras onda je normalno da na 80 lvl od pve sadrzaja tesko sta novo mozes da vidis, jer si to do tad sve vec presao. Tako da ti jedino ostaje pvp.

Evo ja opusteno igram jos nisam ni 80lvl, nigdje ne zurim, nece mi isteci pretplata niti cu biti u nekom prevelikom zaostatku u odnosu na ljude koji se razbijaju od igranja.
Eto mozes da kreiras novog karaktera, pa isprobas main story, koji je sigurno drugaciji nego taj sto si vec odigrao, neku novu rasu uzmes i slicno...

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
Igra ima bagova, nije savrsena, ima bezbroj sitnica koje mogu na trenutak da sveukupno zadovoljstvo snize. Ali, kad je uporedim sa bezbrojem MMOa na trzistu, koji godinama nude jedno te isto- GW2 je daleko iznad njih.
Upravo to...
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2012, 21:48   #6193
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

100% sam presao sve high lvl zone (3 u Orru i onu sneznu gde se pojavljuje Claw of Jormag) i onu pocetnu za Charr. Imam weaponsmith na 400 i dosta se borio u WvWvW. To je to... nista specijalno.

Licnu pricu jos nisam zavrsio (pri kraju), a i ovo je verovatno poslednji put da je igram. Bilo je solidno na pocetku (Charr), ali ovo sada je tesko SMARANJE... Trahearne je jedan od najbednijih i najplicih likova ikada. Svaka misija je samo bedan izgovor za mlacenje sa talasima protivnika i koliko znam ,ova poslednja trecina je za sve ista, nebitno koja si rasa i kom redu si se prikljucio.

@ddak
Daj mi svoj novac, posto ti ocigledno ne treba
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 1:47   #6194
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Naravno da je bitno ali opet, cemu zurba?
Jednom izgubljeni igrac se veoma retko vraca igri koju je napustio cak i kada se stvari poprave. Anet je izabrao freemium model poslovanja koji je mnogo vise zavistan od broja igraca od p2p modela.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 1:54   #6195
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ja ne znam na kakve su igre neki ljudi navikli ako ima je gw2 los? prazan? nema sta da se radi... bla bla... ja obozavam spagete al ako ih jedem stalno smucice mi se (nece al ono kao primera radi xD). jbt meni je ovo najbolja igra ikad ... dodjem na forum da vidim neki info i zateknem coveka koji je obrnuo `ono sto se ne moze obrnuti` i sad truje radost i srecu xD ostalim clanovima.

igrao sam aoc tako da znam sta znaci kad neka igra nema mesa vec samo kosti. cak i takvu sam vario zbog ovsamnesa od muzike, atmosfere i slicnog.

jos nisam stigao do 80-og nivoa posto igram sa vise likova malo pvp malo bla bla truc...

p.s. mislim da su mmo igraci postali zesce razmazeni i ocekuju da igra odma ima istu kolicinu zapremike kao npr wow posle 1000 godina. OVO JOS NEMA NI MESECNU PRETPLATU I KOSTALO JE KAO SP IGRA! ALO! xD svako dobro.
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 1:57   #6196
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ala su opravili CoF, svaka im cast. Pa, sad se sa malo vecom tezinom zavrsava brze nego sto se radilo pre buff patcha.

Poslednja ispravka: altas (20.9.2012 u 2:39)
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 5:29   #6197
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

"endgame je nikakav"

Još jednom da čujem da neko pominje nekakav wow-pojam "endgame" pa da krenem k'o silent bob da vas posećujem kod kuće... Svaka zona je endgame zahvaljujući skaliranju, a ko to do sad nije skontao, nek batali igru i prestane da smara. I to nije bezvezan marketing već je istina, jer uvek ima nešto zanimljivo da se radi, da se prođe ponovo, da ne pričam o tome da se sa 50% istraživanja dođe do lvl 80, što znači da je ostalo pola sveta koji niste ni videli, a i tamo gde imate 100% bez frke možete uvek da nađete event koji niste igrali jer ih ima mnoštvo sa različitim tajminzima, varijacijama, grananjima... i teško da je iko isprobao sve varijante u prvom prolazu.

Sa druge strane, ako ne volite PvE i samo ste protrčali očekujući wow-endgame u igri koja nije wow i nema 10 godina dodavanja novih tamnica iza sebe... you're gonna have a bad time.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
altas (20.9.2012), Bokile (20.9.2012), Ice-Man (20.9.2012), Karzen (20.9.2012), Morava (20.9.2012), r0nIn (20.9.2012)
Stara 20.9.2012, 7:09   #6198
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Evo sad sam pogledao /age i piše da sam u 25 dana igrao 311 sati (za one koji neće da računaju to je skoro 13 punih dana provedenih u igri)... I znate šta voleo sam svaki sat (ne baš one kad sam naletao na bugovane DE, ali...).
Nisam žurio (moj main je tek prekjuče dobio 80 nivo i još nisam otišao u Orr), nisam kupovao nijedan deo oklopa ili oružija, ili sam sam napravio ili dobio od dropova. Nekad bih kupio koji mats kad bi mi falio jedan ili dva ali ukupno sam potrošio na TP manje od 10 silvera! Zlato sam trošio na gemove (kupio 3 dodatna character slota i 3 bank slota).
Dungeone sam radio ne samo kad sam došao do nivoa nego i kad bi neko iz guilda tražio još jednog igrača, što da ne pomognem nekome?
sPVP igram kad mi se hoće, ne moram da se nerviram što nemam najbolju opremu jer je i default oprema ista kao i svaka druga!
WvW mi se ni ne igra ali uđem malo što zbog monthly, što zbog toga što WVW rezultat daje bonuse na magic find i gathering success, tako da ne želim da budem parazit! Igram sporo, explorujem 100% mape pre nego što odem na drugu i radim svaki DE na koji naletim, bez obzira da li je dug i kratak i da li daje malo XP i karme.

I pored svog tog vremena u igri ne vidim ni jednu "manu" na koje se toliko ljudi žali. Ok nisam uradio sve dungeone ni na story mode uglavnom jer u 90% slučajeva kad zapitam "ko hoće u X dungeon" dobijem samo 1 igrača da hoće, ostali ćute! Explore nisam ni jedan prošao, pokušao ali nije išlo, nema veze drugi put, kao što rekoh ne žurim. imaću vremena da upgradeujem opremu! Imam 8 karaktera svaku profesiju, igraću sa svima, verovatno neću sve levlovati do maximuma i opremiti u naj opremu, ali uživam! Istina je da bossovi u Dungeonima (koje sam ja video) nemaju specijalne mehanike (tipa - Boss ima shield da bi sklono shield moraš da uradiš nešto, onda ga opet biješ, onda se pojave Addovi, koje moraš da ubiješ brzo ili će boss uću u Rage i svi će Wipeovati...), sve se svodi na DMGovanje bossa i izbegavanje njegovih napada, u početku mi je to smetalo ali onda sam ukapirao da su ti high dmg napadi u stvari te specijalne mehanike koje morate izbeći tačno na vreme ili ćete otići i downed state ili čak i smrt.

Gledao sam zvanični GW forum i ljudi se žale na sve i svašta (stvarno i nestvarno), ali uglavnom je problem što igra nije kao WOW... Nema Endgame, nema PVP gear koji ti daje prednost nad noob igračima, ili igračima koji ne griduju PVP zbog geara! Moj razlog što sam kupio ovu igru je to što NIJE KAO WOW, da jeste ne bih je kupio!
Ovde možeš da napraviš najbolji armor za sebe, ne moraš da ideš beskonačno u Raidove ili OPSove da bi dobio deo opreme koje je malo jače od onog koji trenutno imaš! I to ako imaš sreće da padne baš ono što tebi treba, i onda da dobiješ na rollu!

Ovde ću završiti, jer sad sam video koliko sam se raspisao! Niko ne mora da farma ako neće, to što želite da imate baš taj i taj armor ili to i to oružije i morate da farmate za njega, to je vaš izbor, farmajte i nemojte da se žalite što "morate" da farmate.
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Karzen na korisnoj poruci:
altas (20.9.2012), Bokile (20.9.2012), Eni (20.9.2012), Jonny (20.9.2012), r0nIn (20.9.2012)
Stara 20.9.2012, 8:10   #6199
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Da ucite od karzena.
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 9:28   #6200
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

@Eni
Slobodno batali igru, jer to jeste najobicniji marketing. LvL scaling ne znaci nista, nagrade u Orru su daleko vece nego one u ostalim teritorijama i zato nema ama bas nikakvog smisla na 80lvl istrazivati teritoriju za 30 lvl. Pogotovo jer se preko 90% eventova svodi na ubi x broj zivuljki, sad dal je undead,kentaur ili ice brood potpuno je svejedno.

A ovo ostalo sto si rekao moze da se kaze za svaki mmorpg koji postoji trenutno, nigde neces uraditi sve questove da bi dosao do maksimalnog nivoa, pa ljudi ne trce u teritorije sa nizim nivoom da rade questove koje su propustili. Ni GW2 nije izuzetak. Zato je svakim danom sve vise ljudi u Orru.

ANet je najavljivao end game sadrzaj u obliku velikih boss borbi. Sad se prave ludi, zajedno sa vama fanboy-evima . Od toga nema nista, kad su pokazali Shaterera bilo je kao, ej ovo je tek lvl 40 boss,zamislite kakvi su ostali... bla bla bla... Lazan marketing, postoje samo 3 Dragon boss borbe u igri, sve su EKSTREMNO lake, zmajevi stoje na jednom mestu i ne pomeraju se, cak ni ne napadaju igrace direktno... i u svakoj ih gadjas topovima...

@Karzen
Problem je sto ovde pisu ljudi od kojih vecina nije ni dosla do 80lvl ali zna kako je na tom nivou bolje od onih koji jesu. U pravu si ,ljudi se zale, jer mnogo toga nije ispunjeno.

Ajde ovako, najbolji gear je narandzasti, da je svaki deo opreme 2 golda (cesto je i vise, npr. berseker je i 3.5), to je ukupno 12g samo za oklop. Plus rune, plus mindjuse, plus prstenje, plus samo jedno oruzje. To je vec oko 20 golda. I to govorim za najeftinije (a najeftinije u GW2 obicno znaci i najruznije). A gde su pare za dva podvodna oruzja, za ostala oruzja buduci da skillovi i nacin igre zavisi od oruzja koje se koristi. Pa onda ja recimo imam Berseker armor, sa njim idem na veliku sansu za critical, i veliki dmg, medjutim,ako bi hteo da se prebacim na nesto drugo, ne bi bilo dovoljno samo da promenim traitove, nego bi mi trebao potpuno NOV set oklopa.

Citajte malo sta ljudi pisu:
Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
za invaders longbow treba 396 onih *****a !!!, ja imam 201,a igram WvWvW od drugog nivoa i imam 1784 ubistava... apsurd
Ako ovo nije grind ne znam sta jeste...

Poslednja ispravka: Bascelik (20.9.2012 u 10:13) Razlog: greska u broju oklopa
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Exia (29.12.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com