Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.10.2011, 10:41   #1
kukili
Član
 
Član od: 29.11.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 58
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom win xp

pc posle gasanje nije hteo da digne sistem.. pokrene prve dve slike posle restarta i pred korak kada na ekranu treba da se pojavi logo on se restartuje( itako u nedogled).nece da udje u safe mod , ne radi ni use last know good conf.onda sam ja izvadio hard ,prebacio u drugi racunar gde je istaliran win7 , ucitao je hard bez problema , prebacio sam neke podatke sa njega , video da radi , i onda sam izbrisao particiju gde je sistem istariran (formatirao sam je).kada sam vrati hard nazad u pc prvo mi je izbacivao bootmgr error ali sam uspeo to da preskocim i da pokrenem istalaciju win xp-a i onda dolazi do koraka koji ne znam kako da resim jer ne znam u cemu moze biti problem... pocne da dize sistem odnosno ucita cd , korak kada on iscitava po dnu neke stvari i na pocetku se pojavi ako hocete bla bla pritisnite f6 pa onda ako hocete bla bla pritisnite f2 i tu stane ne iscitava nista vise po dnu jednostavno crta gde to ispisuje postanje bela i nista se ne desava ostavio sam ga tako neko vreme i nista ... u cemu moze biti problem ???win7 dvd kada ubacim posle press any key too boot from cd/dvd ekran ostane crn i nista se ne desava, pored toga sam menjao kablove za povezivanje maticne hard i dvd-a, i menjao sam dvd
mobo msi k9n
amd athlon 64 dual core 4000+
1gb rama
pcie sapphire 2600 xt
250 gb hard
kukili je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2011, 11:53   #2
squer
Član
 
Član od: 31.3.2011.
Lokacija: Uknown
Poruke: 192
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 12 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: win xp

Ma sigurno je do cd-a nabavi novi ili narezi ali ne istu instalaciju tako meni sa jednom instalacijom i bacim cd , narezem drugi , dignem sistem
squer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2011, 22:21   #3
bobanf
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 316
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 28 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: win xp

Menjaj hard!
Probaj hirenom da ga pregledas, u drugom kompu, ali mislim da ces na kraju da se ispruzis za 40-tak evrica, koliko kosta nov
bobanf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com