Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2020, 15:50   #321
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom The Last Of Us Part II

To i jeste glavni problem, ljudi koji nisu igrali su kao ozlojeđeni I puna usta woke, sjw i Anite... ja bih banovao za to na keca. A ovaj pati za Amy i od tad ND ne postoji za njega Nije se menadžmentu svideo put kojim ide Uncharted IV pa je došlo do razlaza, to je biznis... nema tu ljubavi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 16:16   #322
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Mandragora kaže: Pregled poruke
To i jeste glavni problem, ljudi koji nisu igrali su kao ozlojeđeni I puna usta woke, sjw i Anite... ja bih banovao za to na keca. A ovaj pati za Amy i od tad ND ne postoji za njega Nije se menadžmentu svideo put kojim ide Uncharted IV pa je došlo do razlaza, to je biznis... nema tu ljubavi.
Znaci svako ko se ne slaze sa tobom nije igrao igru i ti bi banovao ljude zbog toga, a i ne svidja ti se smer u kome se krece rasprava o igri? Pa izvini brale, ali to je nesto sto ne mozes da kontrolises, ako ti se ne svidja sta ljudi ovde pisu ti idi obrni igru koju toliko volis na survivor nivou tezine.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 16:20   #323
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Znaci svako ko se ne slaze sa tobom nije igrao igru i ti bi banovao ljude zbog toga, a i ne svidja ti se smer u kome se krece rasprava o igri? Pa izvini brale, ali to je nesto sto ne mozes da kontrolises, ako ti se ne svidja sta ljudi ovde pisu ti idi obrni igru koju toliko volis na survivor nivou tezine.
Pa nisi odigrao igru zar ne? Raskrstio si s ND 2016. godine ili ideš protiv sebe? Banovao bih za sjw, woke i slično... da si igrao igru shvatio bi da to nema veze s mozgom. Samo toliko...

PS: Hvala bogu ovde je još uvek većina normalna i nisu im puna usta sjw i Anite tako da se još o nečemu i može diskutovati. Da su takvi kao ti većina ja odavno ne bih pisao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 16:32   #324
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Mandragora kaže: Pregled poruke
Pa nisi odigrao igru zar ne? Raskrstio si s ND 2016. godine ili ideš protiv sebe? Banovao bih za sjw, woke i slično... da si igrao igru shvatio bi da to nema veze s mozgom. Samo toliko...

PS: Hvala bogu ovde je još uvek većina normalna i nisu im puna usta sjw i Anite tako da se još o nečemu i može diskutovati. Da su takvi kao ti većina ja odavno ne bih pisao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Da, sada sam u potpunosti siguran da nisi ni procitao moj prvobitni komentar, a igru sam odigrao kod ortaka jer nemam PS4(kod njega sam odigrao skoro sve PS ekskluzive,nekada ja kupim igru nekada on), a sa ND sam raskrstio u smislu da ne kupujem vise njihove igre, a ne da ih ne igram.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 18:28   #325
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Posle ovoga https://www.theverge.com/2014/3/5/54...es-naughty-dog ND ne postoji za mene vise, postali su soulless cash grab kompanija koja je spojlovala TLoU2 pre izlaska kako bi izazvala kontroverzu i tako dobila malo besplatnog marketinga.

Sto se tice same igre, mislim da je dvojka besmislena u ovakvom obliku, mogli su lepo da zaokruze Elinu i Dzoelovu pricu onim DLC-om, i da krenu sa drugim likovima u istom univerzumu, jer ono na sta ljudi sada najvise rage-uju je degradacija likova iz keca. Dvojka je trebalo da bude iz ugla jednog od novih likova i backlash zbog ubacivanja SJW elemenata bi bio minimalan. Sada se stvorila situacija da niko ne mari za nove likove, jer zele da se igra bavi likovima iz keca i to na narativni nacin kao u kecu, a nacin na koji je igra reklamirana im je dao za pravo da to ocekuju i sada se osecaju iznevereno i svi jure da odrade refund i ispljuju igru.

Po mom misljenju, igra je prosecno ostvarenje koje ce svi zaboraviti za mesec dana, a ostace zapamcena samo po kontroverzi koju je izazvala. Vidim neki ljudi je porede sa Witcher 3 i Horizon Zero Dawn sto je komicno, ali papir trpi sve.
Potpisujem ovo. Ja bas zbog ovih stvari sto si naveo mi se prica ne svidja
Ej, potenciram na prici ovde dva dana vec i niko da spomene Dzoelovu pricu.
Skandal. Za 7 godina koliko su spremali igru morali su to mnogo bolje da odrade.
Kapiram da ovde ljudi ne mare za pricu ili nisu igrali prvi deo. Ne vidim treci razlog.
Po mojoj slobodnoj proceni nije im toliko bitna prica jer kad udjes u neki thread 90% posta je prica oko grafike.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Dreamfall (23.6.2020)
Stara 23.6.2020, 18:38   #326
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Kraj je po meni skandalozan, ne brinite, neću spoilovati, ali po meni je pljunuo na sve dobro u ovoj igri, računajući i prvi deo.

Zašto, o zašto izmišljaju toplu vodu, nikada mi neće biti jasno.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Fabriek na korisnoj poruci:
Dreamfall (23.6.2020), Kidja (23.6.2020)
Stara 23.6.2020, 19:18   #327
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom The Last Of Us Part II

Ne znam, meni je kraj legao savršeno... većini kojima nije nisu uspeli da se povežu sa nekim od karaktera na pravi način i gledali su odnose među njima kao good guy/bad gay. A to je sve posledica biasa zbog leak-ova. Što neko reče da nije istih bilo svi bi kovali u zvezde igru jer bi sve ključne momente posmatrali kao celinu a ne onako izdvojene iz konteksta i stalno se na njih vraćali.
Bez da spojlujem išta, meni je jasno kao dan da je ND odustao od klišea sukoba apsolutnog dobra i apsolutnog zla, crno/belih karaktera i sve ih predstavlja kao "sive". Ideja koju je Džordž Martin tako dobro razradio u Pesmi...
Za mene je ovo tragična priča gde nema pobednika, svi su izgubili mnogo i ništa više neće biti isto ni za jednog od njih. Opet, ne mogu naširoko jer je sve jbni spojler
Na mene je igra ostavila mnogo dobar utisak, zaista je smatram najboljom koju sam ikada odigrao. Bukvalno prelazi okvire igre jer ovako hrabre i duboke poruke, kritiku društva i sebičnosti pojedinca nisam očekivao od iste. Neki recenzent reče, igra nas (ljude) predstavlja mnogo loše, hvala bogu što nismo takvi... e ja baš verujem da jesmo takvi i da smo kroz celu istoriju to pokazali. Nije nam trebala kataklizma biblijskih razmera uzrokovana pandemijom neizlečivog patogena, dovoljna je bila velika ekonomska kriza pre malo manje od 100 godina...
Al filozofiram bokte

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 19:44   #328
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Pusti malo ljude i da pljuju ako im se igra ne sviđa, skontali smo još pre 3 stranice da ti misliš da je sve okej, da je igra masterpiece itd...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 19:46   #329
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Pusti malo ljude i da pljuju ako im se igra ne sviđa, skontali smo još pre 3 stranice da ti misliš da je sve okej, da je igra masterpiece itd...
Ja mislim da su i jedni i drugi pobenavili

Jedni traze neke sesnaeste razloge zasto im se igra ne dopada a ovi drugi drvlje i kamenje ako kazes da ti se igra ne dopada.

Forum poludeo totalno, ne znam sta se ovo desava....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 21:27   #330
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Da, sada sam u potpunosti siguran da nisi ni procitao moj prvobitni komentar, a igru sam odigrao kod ortaka jer nemam PS4(kod njega sam odigrao skoro sve PS ekskluzive,nekada ja kupim igru nekada on), a sa ND sam raskrstio u smislu da ne kupujem vise njihove igre, a ne da ih ne igram.
'Ajde da ignorišem to što ih mrziš i ne kupuješ njihove igre, ali ih igraš (potpuna nebuloza), ali baš sad je izašlo nešto vezano za taj članak koji si postavio. Izvoli, pa pročitaj.


https://www.vg247.com/2020/06/23/201...forced-gossip/
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
djuras (3.7.2020)
Stara 23.6.2020, 22:04   #331
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
'Ajde da ignorišem to što ih mrziš i ne kupuješ njihove igre, ali ih igraš (potpuna nebuloza), ali baš sad je izašlo nešto vezano za taj članak koji si postavio. Izvoli, pa pročitaj.


https://www.vg247.com/2020/06/23/201...forced-gossip/
Mislim da danas vecina ljudi ima problema sa elementarnim razumevanjem napisane reci, ili jednostavno vole da izvrcu reci drugih ljudi. Ja nisam rekao da ih mrzim, vec da je sa odlaskom Amy, po mom misljenju ND prestao da bude ono sto je nekada bio, i da su postali neka nova firma ciju poslovnu cash grab politiku ne postujem, pa sam resio da ih ne finansiram i da ne pratim detaljno njihove igre kao sto sam nekada pratio Uncharted serijal i kao sto to sada cinim sa npr CDPR igrama(Cyberpunk 2077 cekam ko ozebo sunce ), a ND igre igram iz radoznalosti i mozda malo zbog nostalgije.

BTW oko tog clanka, naravno da se sada PR department-a usijao nakon ove zezancije pa skupljaju demante cak i za matore clanke, sto je sigurno, sigurno je.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 22:24   #332
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ti si napisao da si završio sa ND (nakon nečega što nikada nije dokazano, a sada se i demantuje), a posle ispade da ipak igraš njihove igre samo ih ne podržavaš finansijski, iako nemaš PS4 već igraš kod ortaka. Još druge prozivaš što ne umeju da ti čitaju misli koje su poprilično haotične.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Mandragora (23.6.2020)
Stara 23.6.2020, 23:01   #333
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom The Last Of Us Part II

I naravno sada je demant PR od strane ND i kontrola neke imaginarne štete... iako sve pokazuje da se igra prodaje kao alva Stare dobre teorije zavere. Ne podržava cash grab politiku ND... jel to imaju loot boxove u igrama nisam upućen? Ma treba da ostanemo na EA, Activision i Ubishit igrama, svake godine jedno te isto. Što bi rekao Rambo, ista muzika ali sasvim nov i originalan tekst...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 23:30   #334
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

@nameless1
zao mi je ako sam stvorio zabunu

Tuzno je i to sto se samo Kidja skoncentrisao na bitan deo mog komentara i to sto sam ocekivao argumentovanu raspravu o bitnim stvarima kao nekada kada smo satima raspravljali o Mass effect 2 lore-u i tehnologiji, bilo nekada, ali starih clanova je sve manje, i normalnih rasprava takodje, cak su i moderatori podivljali.

Looks like it's time for this old chap to go after his old friends, it was fun, but it had to end sometimes ...vozdra svima, uzivajte
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2020, 23:43   #335
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Mandragora kaže: Pregled poruke
Ne podržava cash grab politiku ND...
Sve sve, ali staviti ND i cash grab u istu rečenicu??

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Looks like it's time for this old chap to go after his old friends, it was fun, but it had to end sometimes ...vozdra svima, uzivajte
Aj u zdravlje!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2020, 10:16   #336
Constantine
Banned
 
Član od: 27.5.2006.
Poruke: 89
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 18 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Odigrao sam par sati igre i čekam da odradim refund, ako Bog da, pošto vidim da ljudi imaju problema sa refundom jer ima jako puno zahteva. Moram da priznam da se slažem sa svime što je kolega Dreamfall napisao, i ne razumem zašto su ga ostali napali. Ovakve besmislene rasprave su ranije modovi prekidali privremenim zaključavanjem teme, a ljude koji pozivaju na ban zbog nečega što im ne odgovara su banovali istog momenta. Meni je lično Iris perma banovala prvi nalog zbog toga, a sada shvatam i zašto.

Žao mi je što se moj dragi forum pretvorio u tviter pljuvačinu hejtera i fanbojeva gde normalni ljudi ispadaju budale i gde modovi nisu sposobni da regulišu tok rasprave.

Pozdrav svima, i izvinite na smetnji, ali morao sam da izađem iz hibernacije i reagujem na ovo, jer su se i meni slične stvari u prošlosti dešavale i mislim da se kolege nisu korektno ponele u ovoj situaciji. Pozovite nekog sposobnog moderatora da očisti temu i idemo dalje.
Constantine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Constantine na korisnoj poruci:
Kidja (24.6.2020)
Stara 24.6.2020, 11:14   #337
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Constantine kaže: Pregled poruke
Odigrao sam par sati igre i čekam da odradim refund, ako Bog da, pošto vidim da ljudi imaju problema sa refundom jer ima jako puno zahteva. Moram da priznam da se slažem sa svime što je kolega Dreamfall napisao, i ne razumem zašto su ga ostali napali. Ovakve besmislene rasprave su ranije modovi prekidali privremenim zaključavanjem teme, a ljude koji pozivaju na ban zbog nečega što im ne odgovara su banovali istog momenta. Meni je lično Iris perma banovala prvi nalog zbog toga, a sada shvatam i zašto.



Žao mi je što se moj dragi forum pretvorio u tviter pljuvačinu hejtera i fanbojeva gde normalni ljudi ispadaju budale i gde modovi nisu sposobni da regulišu tok rasprave.



Pozdrav svima, i izvinite na smetnji, ali morao sam da izađem iz hibernacije i reagujem na ovo, jer su se i meni slične stvari u prošlosti dešavale i mislim da se kolege nisu korektno ponele u ovoj situaciji. Pozovite nekog sposobnog moderatora da očisti temu i idemo dalje.
Šta ti se to nije svidelo u prvih nekoliko sati pa si se odlučio na refund? Malo preuranjeno, zar ne? Posebno da bi se mogao složiti sa nečijim opisom cele igre. Sasrećom oko refunda naravno
Inače, nigde nema informacija o velikom broju refunda čak ni kod dežurnih hejtera kao što je Quartering, just saying
Ne vidim da ga je neko napao, ponuđene su mu informacije da je njegova premisa zbog koje je raskrstio sa ND lažna a on je odlučio da je to teorija zavere i teramo dalje

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mandragora na korisnoj poruci:
djuras (3.7.2020)
Stara 24.6.2020, 11:56   #338
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Pa nije preuranjeno kada se najbitnija stvar zbog koje im se zgadila cela prica desava u prvih dva sata.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2020, 12:46   #339
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom The Last Of Us Part II

Ok, onda nemojte kako priča ne valja ako joj nikakvu šansu niste dali. Ajd da ste klinci pa da razumem al deluje da ste malo stariji I taj narativ koji si ranije pominjao, ti si veliki fan, dal smo mi uopšte igrali prvi deo... prešao sam prvi deo 14 puta od toga u poslednja 2 meseca šest puta (hard, hard+, survivor, survivor+ i grounded, grounded+).


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2020, 13:27   #340
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Pa ja sam zavrsio igru. A ta scena o kojoj pricamo odredjuje celu pricu i mozes da procenis u kom smeru ce ici prica. Cela ta scena pljunula na kompletu pricu iz prvog dela i otisla u bezveznom smeru.

Ali ja bas ne bih isao u krajnost i refundirao igru. Nije bas toliko losa.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Fabriek (24.6.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Harry Potter And Deathly Hallows Part 2 GATTUSO88 Akcione igre 3 12.7.2011 13:56
ASUS ENGTX460 nv4_disp.dll Infinite Loop (Graficka kartica riknjava part 2) Shlaymara Kvarovi 7 24.11.2010 18:09
defrag C part. HDa cime i kako??? Levčanin Aplikativni softver 2 30.3.2010 14:52
5000+ i igranje na vazduhu, part I mad_skillz Overklok 74 22.10.2007 20:16
Kako da instaliram part magic? cages Aplikativni softver 11 29.9.2006 20:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com