Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.12.2006, 14:08   #161
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
NenadN kaže:
Koliko se meni cini da ni Silent Hill 5 nece izaci za PC, ili ce da nasliditi boljku Resident Evil-a 4.
Izacice 100%. Tako su pricali i za treci i cetvrti deo, pa su odmah izasli posle PSP release-a.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 4:03   #162
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Silent Hill

Meni SH serijal dijeli 1. mijesto sa RE serijalom.Presao sam sve dijelove i 3. dio je najbolji i najeziviji.Jeste li obratili paznju na svijetlost i tamu i sjenke u 3.dijelu.Samo baterijska lampa u prednjem dzepu koja nesto malo osvjetljava ispred tebe, a okolo mrakaca, nista se ne vidi.Prvi dio je ubjedljivo najtezi, a 4. dio je isto zlo od igre.U pravljenu 4 dijela je bio angazovan tim psihologa.
Igra ima najkonfuzniju pricu koju jos uvijek ne kontam najbolje.

KAKAV VAM JE FILM SILENT HILL?PO MENI JE ZLO.IMA HLADNO PYRAMID HEAD U FILMU.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 11:34   #163
markoca
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 204
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku markoca
Određen forumom Re: Silent Hill

Film je fenomenalan, sam zaplet i konacni obracun u crkvi.
Pyramid je.....zlo
Kraj je dobar, barem daje naznake za drugi deo.....
markoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 14:07   #164
Nillaith
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Silent Hill

Meni se film dopao Nekako je sporo poceo, vuce se, vuce, i taman da se smorim kad ono - postalo zanimljivo Sa jedne strane mi je drago sto su ubacili PH-a, posto mi je od omiljenijih likova, a sa druge strane mi nije drago zato sto nema smisla... i svaka im cast koliko toga su ubacili iz sve cetiri igre
Nillaith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2006, 14:20   #165
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Silent Hill

Ja ga skinuo 2 dana posle premijere. Snimak je bio tako da nisam imao pojma kakav je film hehehe. Videcu jednom da ga nabavim i odgledam u nekom dobrom snimku.
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2006, 5:30   #166
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
Nillaith kaže:
Meni se film dopao Nekako je sporo poceo, vuce se, vuce, i taman da se smorim kad ono - postalo zanimljivo Sa jedne strane mi je drago sto su ubacili PH-a, posto mi je od omiljenijih likova, a sa druge strane mi nije drago zato sto nema smisla... i svaka im cast koliko toga su ubacili iz sve cetiri igre
Pa reci mi sta su to ubacili iz sva cetiri dijela.Policajka je iz 1. dijela, PH je iz 2. dijela kao i ona prva cudovista u filmu koja bljuju kiselinu, djevojcica koja bjezi Sheron u filmu cini mi se da se zove Sheryl je iz 1. dijela.Sta ima iz 3.dijela, a sta ima iz 4. dijela.Mozda nisam primjetio i obratio paznju "so tell me".
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2006, 10:39   #167
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Silent Hill

Film je dobar, samo meni nije bio zanimljiv jer sam ovuglao na sva ta cudovista. Jedino sam se presekao na pocetku kada one male bebe idu sa nozevima
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2006, 2:55   #168
markoca
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 204
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku markoca
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
dzambo kaže:
Ja ga skinuo 2 dana posle premijere. Snimak je bio tako da nisam imao pojma kakav je film hehehe. Videcu jednom da ga nabavim i odgledam u nekom dobrom snimku.
DVD Rip kopija filma je preplavila torente tokom avgusta.......
markoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2006, 11:00   #169
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Silent Hill

Meni film i nije bas nesto. Ako se izuzme Pyramid Head i one bolnicarke sa sto hodaju kao da su im kicme polomljene
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2006, 8:29   #170
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Silent Hill

A scena kad ona malo se dize i sa onom zicom ili sta je vec komada ljude.Meni je ta scena najveci shur u filmu.Nadam se da ce biti nastavak jer "vidjeli ste kraj".
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2006, 13:39   #171
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
LunaticRS kaže:
A scena kad ona malo se dize i sa onom zicom ili sta je vec komada ljude.Meni je ta scena najveci shur u filmu.Nadam se da ce biti nastavak jer "vidjeli ste kraj".
Pa kraj je, ne verujem da se mogu odande izvuci jer ipak su dead.
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2006, 16:06   #172
Nillaith
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
LunaticRS kaže:
Sta ima iz 3.dijela, a sta ima iz 4. dijela.Mozda nisam primjetio i obratio paznju "so tell me".
Jao, u pravu si :S Iz treceg dela ima... uhh... bolnicarke! :P Pogledacu film jos jednom, pa mozda skontam jos nesto. ali muzika je definitivno iz sva cetiri

Ona scena sa zicama ja zivi ocaj, uopste mi ne lici na SH. A ubedljivo najstrasnija scena je ona sa policajkom... da sad ne spoilujem. Bljaaak. D:



A sad spoiler za kraj filma:
Mrtve? Meni se nisu cinile mrtve... samo zauvek zarobljene u Silent Hill-u :P
Nillaith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 12:09   #173
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Silent Hill

Nisu muerto samo su u drugoj dimenziji.Scena sa zicom kao i ona djevojcica nemaju veze sa igrom, ali to je valjda zbog prilagodjavanja price filmu.Bolnicarke su i u 1. dijelu...mora biti nastavak...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 12:48   #174
markoca
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 204
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku markoca
Određen forumom Re: Silent Hill

One su zauvek zarobljene u drugoj dimenziji koju je Alesa stvorila tokom svoje osvete. Sad ce verovatno Chris krenuti da ih trazi. Mnogi su bili zbunjeni krajem jer nisu videli igre. Film je extra, mora biti nastavak!
markoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2007, 8:02   #175
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Silent Hill

Nije bas Alesa stvorila tu drugu dimenziju.Ona postoji na tom mjestu jos od davnina.Ljudi koji su naselili u davnim vremenima mocvarno podrucje na kojem je izgradjen Silent Hill, predivnim mali vikend grad na obali jezera Toluca, su upraznjavali molitve i poklanjali se mracnom bozanstvu.Cijelo mjesto je bilo u toj sekti.Taj mracni bog ih je vremenom "prebacio" sve u drugu dimezniju.Medjutim, to nije nikakav bog jer ga covijek moze ubiti, tj, njegov materijalni oblik.U glavnom njih dvije su sada u toj drugoj dimenziji i treba da se sazna sta je se sa njima desilo.Po meni je SH film mnogo kvalitetnije i bolje odradjen nego RE filmovimi.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2007, 14:54   #176
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
LunaticRS kaže:
Po meni je SH film mnogo kvalitetnije i bolje odradjen nego RE filmovimi.
Obrnuto proprcionalno kvalitetu igara, moglo bi se reci.
U smislu, rezi game je extra>filmovi su njesra
SH game je dobar>film jos bolji
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2007, 15:29   #177
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Silent Hill

Film trazi malo strpljenja.Na pocetki izgleda kao jos jedan glupi remake igrice.Ali kasnije sam se odusevio.Hteli su da prenesu duh igre.Sigurno ste provalili one scene gde je kamera staticna,a glumica protrci.Kao preslikano.
Inace,ima li neko ceo Sillent Hill serijal?
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 2:05   #178
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Silent Hill

Citat:
Shang Tsung kaže:
Obrnuto proprcionalno kvalitetu igara, moglo bi se reci.
U smislu, rezi game je extra>filmovi su njesra
SH game je dobar>film jos bolji
Igre su fenomenalne, ali RE filmovi su bez veze.Ne zna se koji je dio gori.Smeka iz igre nema ni sekunde.

Poslednja ispravka: LunaticRS (9.1.2007 u 8:14)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2007, 17:14   #179
lake_bolt
Član
 
Član od: 9.8.2006.
Lokacija: CG
Poruke: 67
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku lake_bolt Slanje poruke preko Yahooa korisniku lake_bolt
Određen forumom Re: Silent Hill

On December 24, 2006, in an interview in dvdrama.com, Silent Hill Writer/Director Christophe Gans announced that Sony has officially ordered another installment of Silent Hill. Gans also stated that he'd like to come back to the franchise, if his current commitment to Onimusha doesn't bar him from participating. In the event that Gans isn't available to direct the film personally, he recommended that it be helmed by another European Director, preferably a fellow Frenchman. Gans also confirmed that Roger Avary will be back to write the script. An English language translation of Gans' interview can be found on Gamespot.

:whistle:
lake_bolt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2007, 17:18   #180
lake_bolt
Član
 
Član od: 9.8.2006.
Lokacija: CG
Poruke: 67
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku lake_bolt Slanje poruke preko Yahooa korisniku lake_bolt
Određen forumom Re: Silent Hill

Evo taj intervju sa gamespota:

There are a slew of film adaptations of video games in production right now, Hitman, Alice, and Postal, for example. Now, according to director Christophe Gans, Silent Hill 2 can be added to that list.

Gans, the Antibes-born director of the first Silent Hill movie, has revealed that a second SH film is on the way and that it will correct the mistakes of the first.

The original Silent Hill, released on April 21, 2006, told the story of Rose Da Silva, a mother who sets out to find a town called Silent Hill, which her daughter Sharon calls to in her sleep.

Gans confirmed in an interview with French magazine DVDrama that "there will indeed be a Silent Hill 2 and it is officially ordered and is already well underway. Once he has finished his adaptation of Driver, Roger Avary will be [working on the script], helped by his friend Neil Gaiman."

Roger Avary is a Canadian-born director, producer, and writer. He has previously worked on the screenplays for the first Silent Hill and Killing Zoe and won an Oscar for his work on Pulp Fiction.

British author Neil Gaiman is most famous for his series of Sandman graphic novels and has also worked on screenplays for the TV series of his novel Neverwhere, as well as Mirrormask and Princess Mononoke.

However, Gaiman's actual contribution is now under some doubt, after a post on his own blog stated, "Yesterday I discovered pretty much all of my FAQ messages were people asking whether I was really going to be writing the Silent Hill sequel with Roger Avary. I'm afraid that I don't think I am--I mean, it's the first thing I've ever heard of it, and I'm sure that if they make a sequel Roger would want to write it himself."

Gans' original statement has since been retranslated, so until there is clarification from Gans or Gaiman, some mystery still shrouds the title's development.

Gans added that he may not have time to take on the project himself, due to his commitments on the adaptation of another video game project, Onimusha.

When asked who he would like to see direct if he were unable to, Gans told DVDrama that, "If I cannot take on Silent Hill 2 myself, the director who does would need to continue in the same style as the first film. One does not want to make a Hollywood-style movie, and I think that it makes sense if the director of the sequel is European--in the best case scenario, French."

He also revealed that he was planning a special two-disc collector's-edition DVD of the original Silent Hill, but that would be a long time coming, possibly not for two and a half to three years, and that he intends to start work on it only after finishing up Onimusha.
lake_bolt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Silent Hill FMW_SLaUGhter Kompjuteri i film 36 13.5.2006 23:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com