Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.11.2007, 21:06   #1
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Kopir aparat kao skener

Treba mi program koji će moći da pristupi u memoriju kopir aparata, jer on može da memoriše do 10000 skeniranih strana pa da ih tek onda pusti u štampu, dakle u pitanju je digitalini kopir aparat.

On je već povezan sa PC-jem i koristi se kao štampač, pa prema toj logici mogao bi se koristiti i kao skener, to jest da samo ono što memoriše da može da prebaci na PC. Trenutno ne znam koja je verzija kopira aparata u pitanju, ali cu da saznam ovih dana.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 4:03   #2
bladerunner
Drmač kaveza
 
Avatar korisnika bladerunner
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: /dev/urandom
Poruke: 229
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 67 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Kopir aparat kao skener

Za to bi bilo najbolje da se obratiš proizvođaču/zastupniku proizvođača opreme koja se koristi. Softver za rad sa tim uređajima nije preterano zanimljiv za samostalnu prodaju, još manje za alternativne načine distribucije i akvizicije.

Mada, uvek vredi pokušati, samo kada bi se znali proizvođač i eventualno model uređaja...

[OT]

Inače, s obzirom na tvoju reputaciju, reklo bi se da si dosta vremena proveo na forumu, kako to da ti nije palo na pamet da ostaviš podatke o proizvođaču i modelu uređaja, ako uopšte očekuješ da ti iko pomogne?
bladerunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 22:43   #3
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Kopir aparat kao skener

Citat:
bladerunner kaže: Pregled poruke
Za to bi bilo najbolje da se obratiš proizvođaču/zastupniku proizvođača opreme koja se koristi. Softver za rad sa tim uređajima nije preterano zanimljiv za samostalnu prodaju, još manje za alternativne načine distribucije i akvizicije.

Mada, uvek vredi pokušati, samo kada bi se znali proizvođač i eventualno model uređaja...

[OT]

Inače, s obzirom na tvoju reputaciju, reklo bi se da si dosta vremena proveo na forumu, kako to da ti nije palo na pamet da ostaviš podatke o proizvođaču i modelu uređaja, ako uopšte očekuješ da ti iko pomogne?
Ovaj prvio dio odgovora sam znao i ja.
Da pogađaš, ja nemam pokira aparat i ovo nije meni, tako da ja sve što znam o tome aparatu je da je bijele boje. Šalu na stranu, ovo pitanje sam diobio preko SMS-a i samo sam ga proslijedio ovdje, nadajući se da neko zna, to jest da je bar neko nekada pokušao nešto slično da poveže.
TNX u svakom slučaju.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji skener? alradeta ŠDK - Ostale komponente 3 20.6.2007 14:00
Stampac, skener i kopir u 1 DobroslaV ŠDK - Ostale komponente 12 22.4.2007 17:17
Dilema: koji skener je najbolji u rangu do 275 evra Kostarum Rex Persia ŠDK - Ostale komponente 2 26.12.2006 20:51
Mustek 1200dpi CIS skener, interesantna anegdota u vezi istoga... Branislav Gavric Kvarovi 3 7.6.2006 19:17
drajveri za skener: HP scanjet 4670 jagodanbg Ostale komponente 4 7.1.2006 20:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com