Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.4.2007, 16:38   #341
Zvonko Skener
Novi član
 
Član od: 30.9.2006.
Poruke: 18
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
NikolaS kaže: Pregled poruke
Mozda ti je isteklo vreme za zavrsavanje questa.
Nije mi isteklo vreme; taj kvest nije moguće završiti, sudeći i po rezultatima googlanja. Izgleda jedini broken quest u igri, bar koji sam ja primetio.
Zvonko Skener je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 16:56   #342
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Uspeo sam. Presao sam igru za dva dana, i to na onaj "najbolji" nacin.
Prica je bas preterana, zna li neko hoce li biti nastavaka?

@kvare cg
Vidis li ti ona svetla kada izadjes? E, ona radi kao neki teleport. Samo ih sledi i vidi sta ce se desiti....
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 20:04   #343
VlaK
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Lokacija: Ravangrad
Poruke: 358
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 91 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Igra je sve pet, ali me zanima dali neko zna koliko su lokacije u igri, narocito one oko nuklearke, (kraj grada Pripyat-a i onaj hotel) autenticne, tj dali se poklapaju sa stvarnim lokacijama. I dali neko ima neke linkove sa slikama tih lokacija. Ovo pitam jer sam skinou onaj video fajl iz nekog ranijeg posta i ima deo gde je prikazan ulaz u neku zgradu i ljudi kako kupuju neki sladoled, sta li je, i mnogo lici na ulaz u taj, gorepomenuti hotel.
VlaK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 21:04   #344
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Pogledaj neku od proslih strana. Rocker je dao link sa nekim putopisom iz te oblasti. Tu imas dosta slika, pa uporedi. Cuo sam da je dosta toga autenticno (pre svega Pripjat)
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 21:45   #345
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Evo je zavrsih, sa pravim krajem, i sa 90 % rijesenis zadataka odra sam se sedam dana, al bas je dobra igrica, brzo cu krenut na najtezi nivo da je igram, a zadnji nivo, posle saznanja ko sam i sto je Zona, uf, Monolitovci su za****ni, svaki ima bazuku, i samo roka, a fora je snajperom pogodit raketu dok je blizu njega ne treba mu nuklearka posle takve explozije

Poslednja ispravka: Rocker (15.4.2007 u 22:48) Razlog: rečnik
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 22:17   #346
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Gledao sam neke screenshotove gde je nosivost igracima do 120 ili 170, kod mene je jos uvek 50, jel to postignuto uz pomoc nekih pomagala u igri, artifekti ili mozda odela ili su ubacivane sifre?
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 23:01   #347
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Meni je bila nosivost 70, ali ne valja nista, ne mozes da trcis, a umara se bas brzo, sto ne bi trebalo, jer onaj ekoskeleton ima kao one sine koje bi trebale da potpomazu kretanje, to mi se ne svidja, treba masu onih limenki da bi sigao negdje da se ne umoris, a tek skakanje, dva puta skocis i ode kondicija, zato ostani na SEVA odijelo, jer je skoro isto kao skeleton, ja sam se zeznuo sto sam ga uzeo
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 23:43   #348
shimec
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Stara Pazova
Poruke: 498
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 122 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Ma kakvog WishGrantera... Tamo nema "dobrih" krajeva... I ja sam izabrao da necu da se pridruzi C-blabla... I isto me transportovalo napolje, ali me mrzelo da trazim sta da radim...
shimec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2007, 23:54   #349
drgonzo
Član
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 404
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
kvare_cg kaže: Pregled poruke
Sto da radim ljudi isprica sam se sa nekim likom u obliku duha, on mi je objasnio ko sam i sto sam i sto je i kako nastala zona, i kad izaberem ono c-con-tamo nesto, kraj igre, a ako izaberem da necu da se pridruzim, izbaci me napolje i pise mi i dalje kill sterlok, a ja ne znam dje da idem, oce li mi rec neko sto sam uradio, jesam li zavrsio igricu
Citat:
shimec kaže: Pregled poruke
Ma kakvog WishGrantera... Tamo nema "dobrih" krajeva... I ja sam izabrao da necu da se pridruzi C-blabla... I isto me transportovalo napolje, ali me mrzelo da trazim sta da radim...
Kao što smo rekli imaju "2 prava" i 5 "lažnih" krajeva. Pravi krajevi dolaze po saznanju šta je u stvari zona, u zavisnosti od tvoga stava prema njoj: da se pridružiš (kraj sledi odmah) ili da se suprostaviš (sledi još nekoliko sati igranja i vožnje teleportima). Dakle, pratite teleporte.
drgonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 0:05   #350
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

E momci necemo mnogo da otkrivamo. Pokvaricemo dozivljaj onima koji nisu zavrsili (medju kojima sam i ja).
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 0:12   #351
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
shimec kaže: Pregled poruke
Ma kakvog WishGrantera... Tamo nema "dobrih" krajeva... I ja sam izabrao da necu da se pridruzi C-blabla... I isto me transportovalo napolje, ali me mrzelo da trazim sta da radim...
Pa ti ne znas sta propustas prati,kao sto ti neko rece gore,one teleportove pa ces da vidis jos rokanja ja je upravo zavrsih,sa dobrim krajevima,iako mi ni nije bas sve kristalno jasno. Igra je vrh stvarno,odavno nisam igrao nesto bolje!
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 10:29   #352
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

E, da li je neko saznao koje onaj deda sa onim svinjo-psom???? Ja sam saznao sve o zoni i nesto o sebi, mada mislim da to nije potpuno. Mozda jednostavno nema kraja koji ti omogucava da saznas sve.
I molim vas, da li mozete da se slozite koliko good/bad krajeva?
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 10:37   #353
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Sto se tice good/bad krajeva procitaj postove broj 315 i 349. Nije tesko biti vredan i malo citati postove za promenu...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 11:36   #354
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Ne$A kaže: Pregled poruke
E, da li je neko saznao koje onaj deda sa onim svinjo-psom???? Ja sam saznao sve o zoni i nesto o sebi, mada mislim da to nije potpuno. Mozda jednostavno nema kraja koji ti omogucava da saznas sve.
I molim vas, da li mozete da se slozite koliko good/bad krajeva?
Pa deda je Doctor s kojim si se sreo u svoj stash, tada je on rekao ko si, tu se otkriva tvoj identitet, a mislim da su oni zajedno krenuli na to da uniste Monilit, tako barem izgleda
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kvare_cg na korisnoj poruci:
Butcher (16.4.2007)
Stara 16.4.2007, 19:21   #355
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
kvare_cg kaže: Pregled poruke
Pa deda je Doctor s kojim si se sreo u svoj stash, tada je on rekao ko si, tu se otkriva tvoj identitet, a mislim da su oni zajedno krenuli na to da uniste Monilit, tako barem izgleda
bas mi nisu i nesto licili....a, jos me je zbunilo ono, ako pristupis c-c u filmu taj deda kaze da se nevracas. Nema veze, hvala!

@Master Neo

Mislim da ima malih neslaganja izmedju toga sto pise ovde i u SK, SreenFun-u.
Sad cu da proverim....i ima. Na postu 319 ima neslaganja sa onim na 349. Proveri.
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 20:21   #356
Kishobran
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd 2142
Poruke: 101
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Ma ljudi ima 5 'laznih' krajeva koji se zavrsavaju kod Monolitha (neko je postovao sve zavrsne animacije ovde, pretrazite) i 2 'prava' kraja - 1 se odma zavrsava posto vam onaj hologram ili sta-li-je objasni celu stvar (nema sta vise od toga da se objasni, tako da ne znam sta ljudima nije jasno) i vi prihvatite da se pridruzite njihovoj 'inicijativi', a drugi kad odbijete. I tada imate jos nekih sat-sat i po vremena igranja cime zavrsavate igru na najkompletniji moguci nacin.

Igrajte igru na tenane i bez zurbe jer to najmanje zasluzuje

Edit: @Ne$a
Taj deda je bio deo ekipe koja se probila do Monolitha. Ako si nasao Streloka onda znas koja je to ekipa
Kishobran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 20:36   #357
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

A ako zelite malo da ustedite na vremenu (u bespotrebnom kretanju) ubacite mod koji iskljucuje vremensko ogranicavanje misija.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 22:45   #358
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Kishobran kaže: Pregled poruke
Ma ljudi ima 5 'laznih' krajeva koji se zavrsavaju kod Monolitha (neko je postovao sve zavrsne animacije ovde, pretrazite) i 2 'prava' kraja - 1 se odma zavrsava posto vam onaj hologram ili sta-li-je objasni celu stvar (nema sta vise od toga da se objasni, tako da ne znam sta ljudima nije jasno) i vi prihvatite da se pridruzite njihovoj 'inicijativi', a drugi kad odbijete. I tada imate jos nekih sat-sat i po vremena igranja cime zavrsavate igru na najkompletniji moguci nacin.

Igrajte igru na tenane i bez zurbe jer to najmanje zasluzuje

Edit: @Ne$a
Taj deda je bio deo ekipe koja se probila do Monolitha. Ako si nasao Streloka onda znas koja je to ekipa
Ocigledno si nesto pobrka kad nisi shvatio ko je u stvari Sterlok i zasto je tebi u PDA glavna misija da njega ubijes, prodji ponovo susret sa Doctorom u stash skriveni, i ponovo ga poslusaj dobro, Doctor je jedan od zavjerenika koji je znao na cemu se zasniva tajna Zone
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 22:52   #359
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Jel imao neko problema sa proferorom Kruglovim po izlasku iz onog tunela u kome ima vatre u oblasti Wild Teritorije? Uvek mi stane po izlasku iz tunela i okrene se ka Wild Teritoriji s uperenim pistoljem i ne mrda.

Jel probao neko ovaj patch, ne radi sam save-ovima ?
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2007, 22:54   #360
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
NikolaS kaže: Pregled poruke
Jel imao neko problema sa proferorom Kruglovim po izlasku iz onog tunela u kome ima vatre u oblasti Wild Teritorije? Uvek mi stane po izlasku iz tunela i okrene se ka Wild Teritoriji s uperenim pistoljem i ne mrda.

Jel probao neko ovaj patch, ne radi sam save-ovima ?
Stane jer od tamo dolaze mutanti, ne znam zasto ti koci, meni je isto stao, ali je pucao u mutante, probaj ponovo, treba da ubijes tri mutanta, da bi se on pozdravi os tobom, profesor
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Shadow Man caine Akcione igre 5 23.5.2014 20:28
Shadow Factory miša topola Male igre 4 20.12.2009 13:53
Shadow Quest Nash Knight Male igre 6 22.11.2008 17:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com