Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2014, 8:49   #1
gosn.prirodni
Član
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Pomoć oko izbora - Samsung 48H6400 ili neki drugi?

Kao i mnogi drugi, i ja se lomim oko kupovine TV-a pa rekoh možda neko može nešto pametno da mi kaže.

Da sumiram:

U počeku sam bio za novu LG seriju - 48LB650/701. Onda sam video dosta pritužbi na dirty screen kod LG-a pa sam se okrenuo ka Samsungu 48H6400/6500. Sve sam više za kupovnu H6400, vidim da je na dosta siteova proglašen za Best Buy... A i ovde mu je relativno pristojna cena, nije tolika razlika u odnosu na KP - dok je iz nekog razloga H6500 ovde znatno skuplji. Čini mi se da je 6400 možda najzaokruženiji model i slika može da se pristojno dotera...

E sad, ovih dana videh da Panasonic ima akciju davanja petogodišnje garancije pa sam se malo zainteresovao, i vidim da je dosta hvaljen 48AS640. Što se cena Panasonica na našem tržištu vidim da nisu tolike razlike u ceni u odnosu na KP, kao kod LG i Samsung (mada i tu ne kod svih modela). Ima li ko iskustva sa ovim modelom?

Pošto dosta gledam SD signal čini mi se da bi mi tu mnogi preporučili Sony... Pošto mi je bitan i smart, nisam siguran koliko je tu Sony dobar izbor. Znam da je smart bio spor i da je bilo problema sa reprodukcijom sa USB-a.

Šta vi mislite, da li da ostanem pri Samsungu ili da razmislim?

Evo mojih uslova korišćenja TV-a:

- Svakodnevno se gleda signal sa kabla (Ikom digitalna TV)
- Soba je srednje osvetljena i uglovi gledanja nisu preveliki
- Smart bi mi trebao npr za Youtube
- Gledaće se povremeno i raznorazni fajlovi sa USB, tako da mi treba da to lepo radi (pre nego sa mreže)
- E, možda će nekad i da se pazari konzola pa će da se prikači na TV (znam da tu Sony ima prednost)

Hvala unapred
gosn.prirodni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoć oko izbora grafičke karte. Morphy ŠDK - Grafika 14 28.6.2014 23:59
MPEG u neki drugi format? Frozen Video/TV softver 14 13.9.2007 21:29
Kupiti TOSHIBA Satellite A200-1CR ili neki drugi? gosn.prirodni ŠDK - Prenosni računari 5 20.6.2007 10:03
kako odraditi vertikalni scanline efekat? (corel paint shop pro x, ili neki drugi) sasha vukelic Grafički softver i radovi 2 12.1.2007 17:57
Posle svakog restarta prsne drajver- svaki put neki drugi drajver!! polarnimeda Kvarovi 7 6.11.2006 16:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com