Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2014, 2:28   #18021
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne bih dao ni ja nego mi fali 2m za E75 pa ne mogu vala igrati sa peticom da to sakupim... Bez premiuma je to mucenje

PS evo sad zaradih 33k cisto .. rekord (bez premiuma naravno)
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 2:38   #18022
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bez premium naloga i može da se igra, ali bez premium osmice ili bar sedmice je baš za mazohiste. Jeste i grind XP-a naporan, ali bar imaš neki osećaj da negde napreduješ. A grind novca sa običnim peticama je smoooooran, sećam se kad sam sa KV-1 i M4 naizmenično skupljao pare za IS-7, još sam tad imao premium ali opet je bilo mučenje.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 2:44   #18023
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sada vrtim IS8, skupljam exp za IS7. Jako sitno zarađujem, poraz-pobeda idem iz minus u plus i na kraju imam neku zaradu. Za pobede dobijam mnogo više nego tier 5-6-7, jedino je problem ako izgubim+poginem sa manje od 1500 dmg, onda se ide u minus (uništen tenk je ~16500 + granate od po ~1050), doduše ako napravim preko 3000dmg i poginem+izgubim imam zaradu od par hiljada... Može se tenk bez problema igrati/održavati ali teško da ću sa njim moći da skupim 5-6 miliona (koliko već košta) za IS7.

Primer:
Type59: 500 spot dmg, 2500dmg, zaradio je 88k (valjda je sa premiuom nalog, nije mi tip rekao kakav nalog ima)
ja IS8: 1900 spot dmg, 3200 dmg, zaradio 37k (57k sa premiuom)
Kako samo grindaju tier 8 premiumi, ~15 partija milionče

Inače sačekajte do 16. januara kada ponovo krenu misije. Ranije su bile dosta lagane misije za 300k srebra. Pa su onda vrteli jedan mesec misije za 300k a sledeći mesec premium... Sve pare što sam zaradio bilo je na tim misijama za 300k (ili beše 250k).

WOT jako malo igram kada nema tih dnevnih grinderskih misija, kako kada 5-10-15 partija i to je to, ne igram više od 12-15 partija dnevno. Ali kada krenu misije cepam dok ne nagrindam, doduše smorim se uglavnom pa onda igram wot svaki drugi dan. Sve zavisi od misije.

Uskoro kreće war thunder tenkovi davaće sada u wotu redovno ove dnevne misije + vikende sa x2 expa na barem pobede ako ne i na sve partije (kontam da moraju sada zbog konkurencije, to i onako svaki mmorpg ima). Tako da čim war thunder izađe dobićemo mnogo lakše i brže grindanje
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 2:57   #18024
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Uskoro kreće war thunder tenkovi davaće sada u wotu redovno ove dnevne misije + vikende sa x2 expa na barem pobede ako ne i na sve partije (kontam da moraju sada zbog konkurencije, to i onako svaki mmorpg ima). Tako da čim war thunder izađe dobićemo mnogo lakše i brže grindanje
Nemoj puno da se zanosis i zivis u oblacima. Znaju ovi iz WG da ne moze WT da ih ugrozi ni u jednom trenutku.

Jer evo samo pogledaj da neki igrac koji sada mozda ima preko 20k odigranih partija i u garazi ima jedno desetak tier deset tenkova, sta mislis hoce taj igrac preci na WT da krene da grinda sve ispocetka zarad cega bolje grafike a sve ostalo ce biti isto ako ne i kudi kamo daleko ispod nivoa WG. I sada neko ko je ulozio 2 godine igranja u ovo i da kazemo minimalno 50 evra za neki premium tenk a neki su ulozili ne 50 evra nego hiljade evra su ulozili ce da kaze e idem da igram WT samo zato sto su bolji.

Treba WT da se toliko pototrudi da preotme igrace od WG a to je jednostavno nemoguca misija.

Kada bude izasao WT garantujem da svi koji sada igraju WoT ce skinu WT da ga probaju ali isto tako garantujem da ce posle par dana da se vrate na WoT.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 3:08   #18025
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Taj famozni WT treba bar godinu-dve da konstantno ulaze i unapredjuje igricu dok ne bude bio na nivou WoT-a. I opet niko ko se razume u WoT nece nikad preci na WT, ali jedva cekam da izadje WT i da nubovi sa WoT-a migriraju. To je ujedno i najveca prednost po WT-a po meni. Razredice nubove kod nas
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 3:21   #18026
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ja sa samo nadam da budu kodovi na recimo alienareni bar malo. .. frekventniji
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 3:25   #18027
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

A koliko ima takvih igrača/budala što su uložili na hiljade dolara/evra u free igru? 100-200?

Igri treba masivnost srednjeg i početnog kalibra igrača a ne da ima 10k igrača što će da gruvaju u igru mesečno po 50e... Od toga se ne pravi e-sport jer to niko neće onda da gleda. Treba iznova i iznova da pališ i dovodiš novu masu i da je zadržavaš. Imaš koliko 100k igrača što imaju mali milion tier X tenkova jer igraju od početka igre, ali ostali to nemaju. Mali je procenat takvih igrača/nostalgičara.

Evo ja igram igru tačno godinu dana (imam ~3500 partija) još nemam tier X tenk. Fali mi još 80k expa i 5-6 miliona srebra.

Pogledaj LOL da nisu počeli da imaju turnire (e-sport) i igrače što strimuju nikada ovoliku bazu igrača ne bi napravili. A LOL je kaskao dobrih 1-2 godine za HON-om pa su uspeli da ga pokopaju u zemlju kao od šale. Ko strimuje wot, imaš koliko 2-3 lika koji imaju sprem LOL igrača imaju kurtonsku gledanost. Dovoljno je da WT nađe 2-3 strimera koji će da polako počnu da pale masu i imaju veliku gledanost pa da počnu da se šire. HON je imao ~110 heroja a LOL svega ~40-50 pa ga je pokopao. Ne puca WT na nostalgične wot igrače, nego sve one ostale, ~70%

Meni wot odgovara sumnjam da ću ga menjati za WT, ali vidi ko će prvi da ode na WT. Oni što previše gube i što se nerviraju igrajući wot, a ko je to? Barem 70% igrača, i svi će otići da vide kako je tamo. Pa i ovaj bohemia strimer u par strimova pizdi i psuje saigrače i govori kako jedva čeka WT da izađe...

Realno WOT je kao WOW ništa njega ne može da ugrozi i pokopa, ali WT može da odcepi kao od šale barem ~20% možda čak i 30% igrača. Ovo je po meni sasvim realna pretpostavka.

Poslednja ispravka: 0gold (6.1.2014 u 3:34)
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 4:24   #18028
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
....
Jel ti znas da WoT ima 16 miliona registrovanih igraca a verovatno da je ta brojka mnogo veca a da je svaki dan aktivno 5-6 miliona igraca a mozda i vise na svim serverima.

Sto se tice tih sto placaju preko 1000 evra/dolara neki nedeljno a neki mesecno ima mnogo vise nego sto mi mozemo da predpostavimo.

E-patka ti je cudo od merenja i svakome proradi takmicarski duh i hoce da bude u necemu najbolji a znas kako se kaze u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno pa tako ti je i u online igricama... neko ide od nule i polako se upoznaje sa igrom i napreduje dok neko drugi nece da ceka i da se smara nego grune lovu i tako u igri nalazimo svaki dan sve vise i vise likova sa tier x tenkovima koji ne znaju sta treba da rade, gde treba da idu i gde koji tenk treba da gadjaju.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 12:40   #18029
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Igri treba masivnost srednjeg i početnog kalibra igrača
Nema udarca bez starca !
Mozda jesam mlad, ali kriticne tacke na tenkovim znam bolje nego na devojci
Za ovu igricu sam starac Foco od stotinu ljeta
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku MaxMadneSS na korisnoj poruci:
darkowozzd (6.1.2014), Lord Vucko (9.1.2014), noisy (7.1.2014)
Stara 6.1.2014, 12:48   #18030
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Evo ja igram igru tačno godinu dana (imam ~3500 partija) još nemam tier X tenk. Fali mi još 80k expa i 5-6 miliona srebra.
.
zanimljiva stvar...ja igram od aprila prosle 2013...imao sam u julu nesto manje od 2000 partija (raspust ) pa sam stao od kraja jula do polovine oktobra kad sam se razboleo na 3 nedelje i za te 3 nedelje nabio 1200~ partija.. nisam imo sta da radim evo sad se priblizavam petohiljaditoj partiji, nemam desetku.. imao sam is8 grindao dok nisam sve istrazio na njoj... pa sam shvatio da nemam para da odrzavam to.. prodao i nastavio da grindam druge sestice i sedmice... sad kad imam premium (bar jedan mali.. i to znaci) mogo bi da nastavim sa devetkama i desetkama..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 12:53   #18031
Vojnik
Član
 
Član od: 21.1.2008.
Poruke: 215
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 19 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sta znaci "frag" u formuli izracunavanja WN8?
"dmg/frag/spot/def"

Dmg - je naneta steta
Spot - su otkirveni/uoceni tenkovi
Def - je odbrana baze

A sta je frag?
Vojnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 12:57   #18032
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
, ali vidi ko će prvi da ode na WT. Oni što previše gube i što se nerviraju igrajući wot, a ko je to? Barem 70% igrača, i svi će otići da vide kako je tamo.

Realno WOT je kao WOW ništa njega ne može da ugrozi i pokopa, ali WT može da odcepi kao od šale barem ~20% možda čak i 30% igrača. Ovo je po meni sasvim realna pretpostavka.
jeste realno.. ali.. ima tu jedna caka.. (po mom misljenju) nog meseca kad izadje WT od WoT-a ima da se odvoji minimum 15% aktivnih igraca (ali samo te prve nedelje...) a na dalje ima da se sliva oko 0.5% mesecno(do neke brojke,) ,ali ne da ostanu, nego da vide kako je.. i recimo da ce pola od njih sto su otisli (i siemke, daj boze ) da ostanu tamo... pola ce da se vrati nazad.. (sto zbog grafike,sto zbog gameplaya...) i naravno zasto sto su grindali satima ovde..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 12:58   #18033
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Vojnik kaže: Pregled poruke
Sta znaci "frag" u formuli izracunavanja WN8?
"dmg/frag/spot/def"

Dmg - je naneta steta
Spot - su otkirveni/uoceni tenkovi
Def - je odbrana baze

A sta je frag?
frag znaci kill (bar je tako u CS )
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 13:42   #18034
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

U svakoj online pucačini, pa i u WoT-u

A što se tiče uticaja WT-a na WoT. Pa već utiče, WG je požurio sa uvođenjem naprednijih grafičkih efekata baš zbog WT-a, odustali su da sve ubace u jednoj zakrpi koja bi bila spremna za 6 meseci/godinu dana, već ovako u svakoj ubacuju mali deo koji završe, da bi se video neki napredak na tom polju. U svakom slučaju konkurencija je uvek dobrodošla, bar natera monopoliste da se malo više potrude umesto što žive na lovorikama. Ali nekog osetnog pada broja igrača neće biti jer se sve svodi na isto: jednu nesposobnu rusku kompaniju zameniš drugom, isto tako nesposobnom, ruskom kompanijom.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 13:44   #18035
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ae malo da stanemo sa raspravom o WT i da ga sacekamo da stigne... nego. nisam ni provalio kako se brzo zaradjuje free xp sa premium tenkovima
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 14:04   #18036
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Isto kao i na svakom drugom tenku, 5% od XP-a ti ide u free.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 14:24   #18037
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

da li vam se ponekad cini da postoji previse mapa u igri, od kojih su neke stvarno dosadne za gameplay, neke vizuelno uzasne i sive.

Kad vidim da mi se pao Ruinberg, Himmelsdorf, Siegfried Line, Cliff, Ensk, Steppes, Arctic Region ili Abbey to je super. Sasvim cool za gameplay.
Sve ostalo je ili dusu dalo za kampovanje do besvesti ili je gameplay uzasno spor i nezanimljiv.

Mape Severogorsk i Sacred Valley su mi uzasne, a tu su jos i mnoge druge. Cak i mecevi u kojima odlicno prodjem su mi u 90% slucajeva nezanimljivi i kamperski. Jer niko se ne mrda sa onih uzvisenja, a onda ih ubije dosada kad izjure ka centralnom delu mape.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 15:55   #18038
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
da li vam se ponekad cini da postoji previse mapa u igri, od kojih su neke stvarno dosadne za gameplay, neke vizuelno uzasne i sive.

Kad vidim da mi se pao Ruinberg, Himmelsdorf, Siegfried Line, Cliff, Ensk, Steppes, Arctic Region ili Abbey to je super. Sasvim cool za gameplay.
Sve ostalo je ili dusu dalo za kampovanje do besvesti ili je gameplay uzasno spor i nezanimljiv.

Mape Severogorsk i Sacred Valley su mi uzasne, a tu su jos i mnoge druge. Cak i mecevi u kojima odlicno prodjem su mi u 90% slucajeva nezanimljivi i kamperski. Jer niko se ne mrda sa onih uzvisenja, a onda ih ubije dosada kad izjure ka centralnom delu mape.
Glavnog dizajnera i onog ko je lupio approval pecat na te mape treba momentalno resiti duznosti jer koji genije je smislio da planine i tenkovi idu u isti kos.
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku xandar na korisnoj poruci:
MaxMadneSS (6.1.2014)
Stara 6.1.2014, 16:18   #18039
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ovaj SU 122 44 nije los tenk tako da se nisam pokajao sto izbrojah 20e za njega....

Mene samo nervira to sto u potpunosti zavisis od tima.... Ako se tim dobro ne postavi TD slabo sta uradi. A kod mene u timu sve bot do bota al nekad i protivnici prave cirkus...
Recimo osvajamo bazu mapa Erlenberg i odes lepo na ono brdo uz zamak i cakas da spotuju neprijatelja ali neprijatelja nigde.... Svi se sabili oko baze.....

Uglavnom ide kredit nekako.... Top je onaj vrljavi za 400+ metara kao na IS i za pokretne mete je katastrofa...

Edit
Evo najbolje partije do sada
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard01.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	92,1 KB
ID:	48027   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard02.jpg
Viđeno:	17 puta
Veličina:	95,7 KB
ID:	48028  

Poslednja ispravka: VITKO (6.1.2014 u 17:04)
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 16:29   #18040
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Isto kao i na svakom drugom tenku, 5% od XP-a ti ide u free.
meni se ipak cini da zaradjujem vise free xp-a
Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
da li vam se ponekad cini da postoji previse mapa u igri, od kojih su neke stvarno dosadne za gameplay, neke vizuelno uzasne i sive.

Kad vidim da mi se pao Ruinberg, Himmelsdorf, Siegfried Line, Cliff, Ensk, Steppes, Arctic Region ili Abbey to je super. Sasvim cool za gameplay.
Sve ostalo je ili dusu dalo za kampovanje do besvesti ili je gameplay uzasno spor i nezanimljiv.
meni su sve mape super sem severogorsk,swamp, komarin. i one sa sumom na desnoj strani mini mape, i one sa 2 hilla i nekom recicom na sredini.. a naj omiljenija od svih mi je sand river... tu mapu kad vidim prosto se obradujem btw najjaca scout mapa.. samo skocim iza neke dine i nema me..
zasto nema type 59 u premium shopu? jel on poseban nesto ,ili ?
dobre vesti mozda primolim neke od rodjaka da mi daju parice duzmem super pershinga.. ili neki drugi

Poslednja ispravka: darkowozzd (6.1.2014 u 16:53)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com