Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.11.2005, 2:19   #1
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Stari lik...

Ej, jel neko zna šta je sa Steve Ballmerom? Kakvi je to lik! Imam klip kad prodaje prvi Windows, i još neke. Uvek kad ga gledam okinem se od smeha!
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2005, 2:41   #2
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Stari lik...

Kako šta je s njim ? Ništa, eno ga radi kao CEO u nekoj levoj kompaniji, valjda se zove Mikrosort ili tako nešto
Inače, što se tiče klipova
http://www.ntk.net/ballmer/mirrors.html
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2005, 1:59   #3
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Stari lik...

Ada, gledao sam ga kad peodaje prvi Windows, i kako sam shvatio, on je bio prvi direktor Microsft-a. Sad je Bil Gates, pa reko šta se dešava sa ovim Stevom.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2005, 14:58   #4
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Stari lik...

Citat:
hacker_aca kaže:
Ada, gledao sam ga kad peodaje prvi Windows, i kako sam shvatio, on je bio prvi direktor Microsft-a. Sad je Bil Gates, pa reko šta se dešava sa ovim Stevom.
Kod Amera (a to počinje i kod nas) je sistem upravljanja firmom komplikovaniji. Kod njih direktori nisu "izvršni rukovodioci" (menadžeri, oni što vode firmu) nego članovi tzv. upravnog odbora ("board of directors") tj. predstavnici vlasnika firme. To mu dođe kao Skupština (upravni odbor) i Vlada (izvršni rukovodioci - menadžeri),

E sad... Gejts jeste osnovao Microsoft i dugo je bio i generalni diša (to je ono što Ameri zovu CEO - Chief Executive Officer), ali sada je samo većinski vlasnik i direktor za razvoj. A generalni diša je Balmer.

Ti spotovi što ih gledate očigledno su pušteni od strane samog Microsofta u reklamne svrhe.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2005, 18:06   #5
sirNemanjapro
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 206
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 18 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku sirNemanjapro
Određen forumom Re: Stari lik...

Sledi tekst mog prijatelja Darka Selakovica sa njegovog sajta www.darkoshop.com (ima veze sa temom o kojoj je rec, mrzi me da pisem.)
===================
Ako ste gledali film "Pirati Silikonske doline" (Pirates Of Silicon Valey) koji prati nastanak Apple-a kroz živote Stiva Džobsa i Stiva Vozniaka kao i nastanak Microsofta, primetili ste da film otkriva razne činjenica zbog kojih u Microsoft-u nisu "ponosni". Uz ulogu Bila Gejtsa zapažen je bio i glumac koji je glumio Stiva Balmera (Steve Ballmer, sadašnji direktora Microsoft-a), naime, u filmu je dotični glumio Stiva Balmera koji nema pojma o kompjuterskim tehnologijama, čak šta više ima veoma "neartikulisano" ponašanje.

Kao poslasticu, dajemo vam link na pravog Stiv Balmera u wikipedi-i kao i link sa koga možete skinuti čuveni "Dance Monkeyboy"

http://en.wikipedia.org/wiki/Dance_Monkeyboy
http://www.ntk.net/ballmer/mirrors.html

sirNemanjapro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 15:42   #6
Sagittarius
Novi član
 
Član od: 26.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Angry Re: Stari lik...

Citat:
sirNemanjapro kaže:
S
===================
Ako ste gledali film "Pirati Silikonske doline" ...

Kao poslasticu, dajemo vam link na pravog Stiv Balmera u wikipedi-i kao i link sa koga možete skinuti čuveni "Dance Monkeyboy"

http://en.wikipedia.org/wiki/Dance_Monkeyboy
http://www.ntk.net/ballmer/mirrors.html
Sve je to lepo i fino, ALI, skinuh ti ja taj klip i ocem da pogledam, kad ne lezi vraze: 3MB, pritisnes play, a on napise Stopped nakon 50ms. I nista. Skinem sa sledeceg linka - identican fajl, identicni simptomi. Zasto, pobogu, zasto???

Aman, moja veza je 33,6k nemam ja zivaca toliko...

Poslednja ispravka: Sagittarius (5.12.2005 u 15:43) Razlog: kucace graske :)
Sagittarius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 15:55   #7
Sagittarius
Novi član
 
Član od: 26.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Stari lik...

A sto je najsmesnije, ako krenem da slajdujem onaj pokazivac "dokle sam stigo sa pustanjem klipa", on prikazuje scene (u WinMedPlejeru), i tako ja islajdujem, vidim da majmunchina skakuce ispred ogromnog Microsoftovog logoa na nekom predavanju i slicno, ali niti mogu da pustim da ga sam prikaze, niti cujem zrnce zvuka. Da li je jos neko imao taj problem? Mogu probati da prenesem fajl do nekog drugara pa ga tamo pustim...
Sagittarius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 17:08   #8
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Stari lik...

Citat:
Sagittarius kaže:
A sto je najsmesnije, ako krenem da slajdujem onaj pokazivac "dokle sam stigo sa pustanjem klipa", on prikazuje scene (u WinMedPlejeru), i tako ja islajdujem, vidim da majmunchina skakuce ispred ogromnog Microsoftovog logoa na nekom predavanju i slicno, ali niti mogu da pustim da ga sam prikaze, niti cujem zrnce zvuka. Da li je jos neko imao taj problem? Mogu probati da prenesem fajl do nekog drugara pa ga tamo pustim...
Možda imaš problema sa mpg-om
Jedino da skineš avi verziju, ali ona je duplo duža.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com