Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Konfiguracije

ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.1.2021, 12:47   #101
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Deo po deo, ali novo Uzitak, preporuka!
nisam 100% siguran sta si hteo da kazes?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2021, 12:55   #102
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

kaže da kupuješ deo po deo, ali nije preporučljivo osim ako ne nahvataš neki dobar popust, jer rizikuješ nekompatibilnost i da ti prođe pola garancije bezveze u fijoci..
https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=109866
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
Markius (29.1.2021), polarnimeda (30.1.2021)
Stara 30.1.2021, 6:50   #103
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

nisam bio siguran dal misli da uzimam delove i da stoje dok ne kupim sve, ili je mislio da menjam na ovom kompu komponente, jednu po jednu, dok to ne postane skroz nov komp.

prva varijanta, sto kazes, jede garanciju, a ako se oduzi onda i novac (jer cene postepeno uvek padaju), a druga je nemoguca zbog kompatibilnosti.

jedino sto sam vec uradio je da sam u stari komp stavio ssd i dodatni hdd koje cu da preselim u novi, kada ga budem uzeo.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2021, 18:35   #104
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
kaže da kupuješ deo po deo, ali nije preporučljivo osim ako ne nahvataš neki dobar popust, jer rizikuješ nekompatibilnost i da ti prođe pola garancije bezveze u fijoci..
https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=109866
Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
nisam bio siguran dal misli da uzimam delove i da stoje dok ne kupim sve, ili je mislio da menjam na ovom kompu komponente, jednu po jednu, dok to ne postane skroz nov komp.

prva varijanta, sto kazes, jede garanciju, a ako se oduzi onda i novac (jer cene postepeno uvek padaju), a druga je nemoguca zbog kompatibilnosti.

jedino sto sam vec uradio je da sam u stari komp stavio ssd i dodatni hdd koje cu da preselim u novi, kada ga budem uzeo.
Water wizard kako ne kapiras poentu zasto to radim... (i izbaci J iz FIOKE pa da ti kazem rec, dve)

Ukratko!

1. Nov KOMP se sastavlja - i to sa garancijama mene ne dotice jer...
Do sada sam uzeo kuciste (garancija -dok ne padne klavir na njega ) - napajanje (5 godina garancija) (ploca 3 godine) (memorija (mislim 10 ili 5- nemam pojma) - JA (znaci zbog 3 meseca cu 'obezvrediti' garanciju?! Pff... OVDE PROBLEM NE VIDIM JER JE SVE KOMPLETIRAM PRE MAJA
I namirisao se i uzivao istrazivajuci svaku komponentu dok je stizala - a sad jos maticnu povezati...jos mesec dana uzitka (kao mali sam voleo sad i odma...a kao starijem gejmeru- HAJP TRAJE DOK 'SLAPAM, STELUJEM, UTEZEM MASINU - posle u opadanju kad sve sredim (nesto kao u vodjenju ljubavi - neko juri vrhunac, neko uziva usput)

2. Elem, sad je ovde kocnica - 2-3-4 meseca ..iz par razloga...
moram da sacekam Ryz 3600 da maaalo upristoji cenu, vidim neke sitnice za SSD, da kapne neki kes za to vreme i da vidi ima li nade za normalno kupovanje grafickih najdalje do kraja aprila.....

3. A za to vreme biram...narucujem, mirisem hardver, montiram....pratim stanje procesora i GRAF. (UŽIVAM u kisnim danima )

Stariji ocekujem da razumeju, mladjim gejmerima da kupuju SVE I ODMA (tako sam nekada i ja) Mozda prodjem za 100e gore/mozda dole..Nije to bitno! Ukratko...

P.S. Inace sad kupiti OVIH DANA racunar onako u kompletu je potpuno netakticki i moze mnogo vise perfomansi i para da se izgubi takvom kupovinom...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2021, 18:51   #105
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

kućište, vremenom se modernizuje, imao sam i ja jedno višak pa sam ga se na kraju rešio tj prodao jer mi je samo pravilo gužvu, ukratko, ono što je nekad koštalo 100e sad ima da se nađe i jeftinije, nikakva poenta da ga kupiš ranije jer cene sigurno neće da skoče, napajanje isto, ploča, za godinu dana ima već da bude zastarela, memorija izlaze brže i bolje, od kad pratim hardwer 20 god samo je dvaput poskupela pa da se isplatilo da je štekaš, obično joj padne cena pa ljudi kupuju duplo veći kapacitet za iste pare..


Sve u svemu, nikakva poenta kupovati sad u januaru kad je najveća nestašica i kad se prazne skladišta pa se kupuje daj šta daš dok u maju niko ne kupuje komp svi štekaju pare za letovanje pa je i bolja ponuda i cene..
Rekao sam, samo u slučaju da naleti neka dobra akcija ili ponuda vredi kupovati tako kad imaš spreman keš....
Onda nekompatibilnost, samo 15 dana imaš rok da vratiš ako nisi zadovoljan a komponenta je ispravna, posle možeš samo da reklamiraš neispravnost..
Grafičku se nadaš da će da im padnu cene do aprila.. koliko vidim trenutno nema ništa po prodavnicama... neki procenjuju da neće da pojeftine cele 2021..



Ovde kad dođe neko i pita za preporuku šta da kupi za 3 meseca kažemo mu dođi za 3 meseca pa ćemo da vidimo..
Ali dobro tvoje pare tvoja stvar, ako voliš tako niko ti ne brani, ali nemoj da se ljutiš kad kritikujemo takav način kupovine i iznosimo sve mane jer pokušavamo da damo najbolji savet svakom kupcu, a na njemu je da radi sa svojim parama šta mu volja.. ne voli svako da miriše komponente u kutiji..
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2021, 19:21   #106
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Shonkas mozes ti da pises romane ali ti si otprilike jedan u 100 ili 1000 koji razmislja na taj nacin.
Pomiri se da ce 99% ljudi da te kritikuje na forumu i da iznese sve mane takve kupovine, koja je i za mene suluda.
Razumeo bih da se sve kupi u 10 ili 20 dana, ali da to razvlacis mesecima je suludo...

Pogotovo ti fetisi sa mirisanjem
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2021, 20:39   #107
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke

Pogotovo ti fetisi sa mirisanjem
da su stopala u pitanju pa i da razumem...mislim,drugar mi kaže da to ljudi rade.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2021, 23:16   #108
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
da su stopala u pitanju pa i da razumem...mislim,drugar mi kaže da to ljudi rade.
Mali off....Bahaha..hocete da kazete da ima ovde vise ljudi kojima je fetis - stopala od mirisanj novih komponenata?! Opa Kakva KOMPJUTERska grupa. Sumnjam, nacicete ovde mnogo vise ljudi koji mirisu tek otpakovane komponente (nadam se)

water wizard....pusti me sa zastarevanjem kucista. Ne brini, napajanje mu je na dnu i ima opasnu promaju... (Jer Wizard, kada biras svaku posebno komponentu - retko ti sta promakne ) (pod uslovom da znas kakav KOMP hoces i da citas sitna slova))
I kakva nekompaktibilnost...svi smo odrasli... Ova moja B550 ROG STRIX je spreman za buducnost... Sve se zna sta se kupuje (jos SSD, R3600 i GRAFA (ploca ne podrzava G verzije 3xxx procesora), samo se ceka pravi trenutak...I ovo je pocetak samo, na kome moze se upgrad-ovati godinama...
Elem, DBrave ne razgovaram sa ljudima kojima GRAFA vredi vise od celog mog kompjutera (bivseg/sadasnjeg)

Poslednja ispravka: Shonkas (31.1.2021 u 0:22)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 9:22   #109
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Generalno, nisam fan mirisanja komponenti (a ni stopala ) ali dok sam servisirao računare, nikada "miris" komponenti nije značio nešto dobro, naročito ako se miris javio nakon instalacije i pokretanja računara. A kad se još umeša korisnik koji bije dve pakle dnevno a nije čuo da računar treba nekad i očistiti... rukavice sam koristio često, a malo je falilo par puta i masku da stavim.

@Shonkas, taj način kupovine nije racionalan, sa izuzetkom neke akcije i slično, ali ako voliš, udri. Moj rezon je da ne brojim piliće čim kupim jaja, recimo da držim novu ploču 3 meseca i sklopim komp pa se utvrdi neki kvar (ili totalni DOA), pa tačno bih ga tresnuo o pod, ne bih ni izdržao da reklamiram.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 14:06   #110
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

ja razumem shonkasa u velikoj meri. nece niko za 2-3 meseca previse ni dobiti ni izgubiti i u tom smislu je vredno uzivanja. mada mozes ti i 3 meseca da uzivas merkajuci komponente pa da ih sve odjednom narucis, ali ok, razumem da se obradujes dolasku svakog dela ponaosob.

meni se tu istinski jedino ne svidja ono na sta vidim da ti je i ww skrenuo paznju... ne daj boze da je neka komponenta falicna, a tebi prosao rok od dve nedelje za bezuslovno vracanje. onda ostaje samo mlacenje sa garancijom, vrtenje po servisima, nabedjivanje sa prodavcima... nisu velike sanse da tako bude, ali ja ih ne bih uzimao jer sam vec imao par iskustava... od toga moze sve da presedne.

a ovo sto neces da razgovaras sa dbrave-om jer ima skupu karticu je malo bezveze. svi mi kupujemo ono cemu se radujemo u skladu sa mogucnostima. da imam puno para i ja bih odmah skocio na 3080, 3090... pa oled, pa zvucni sistem da izuva... ali ne bih zbog toga bio druga osoba, bez mogucnosti da rezonujem kao i do sada.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2021, 17:36   #111
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
ja razumem shonkasa u velikoj meri. nece niko za 2-3 meseca previse ni dobiti ni izgubiti i u tom smislu je vredno uzivanja. mada mozes ti i 3 meseca da uzivas merkajuci komponente pa da ih sve odjednom narucis, ali ok, razumem da se obradujes dolasku svakog dela ponaosob.

meni se tu istinski jedino ne svidja ono na sta vidim da ti je i ww skrenuo paznju... ne daj boze da je neka komponenta falicna, a tebi prosao rok od dve nedelje za bezuslovno vracanje. onda ostaje samo mlacenje sa garancijom, vrtenje po servisima, nabedjivanje sa prodavcima... nisu velike sanse da tako bude, ali ja ih ne bih uzimao jer sam vec imao par iskustava... od toga moze sve da presedne.

a ovo sto neces da razgovaras sa dbrave-om jer ima skupu karticu je malo bezveze. svi mi kupujemo ono cemu se radujemo u skladu sa mogucnostima. da imam puno para i ja bih odmah skocio na 3080, 3090... pa oled, pa zvucni sistem da izuva... ali ne bih zbog toga bio druga osoba, bez mogucnosti da rezonujem kao i do sada.
Bravo Polarni razmisljas Elem, za dbrave
je fora, vidi se iz aviona da tako ne mislim... Nego sam aludirao da on pukne 1000e za GRAFU, a mene nabedjuje da cu izgubiti 100evra jer razvlacim kupivinu (opet bez uvrede )

Poslednja ispravka: Shonkas (1.2.2021 u 5:07)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 5:13   #112
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Požurujute me. :P .Elem, šta imamo do sada...

Kuciste (ima ventilatore napred, pozadi i na vrhu, cena bila oko 6000.din)

NAPAJANJE : Seasonic 550w

SSD: 500 GB Samsung 970 EVO MZ-V7E500BW

Ploca: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING

Memorija KINGSTON HyperX FURY RGB 2x8 DDR4 3200MHz CL16 - HX432C16FB3A/16

Uskoro ce izgleda R3600 jer mu cena vec oko 200e
----------------------------------------------------------
E sad....... da uzmem neku GRAFu da 'prezimim' sto jeftinije ...gledam ove sto imaju na stanju...

GTX 1650 Zotac Gaming AMP Core 4 GB GDDR6/HDMI/DP/DVI-D/128 bit
ili slicno

Znaci LOW budzet, a da bude sto je moguce pristojnija.... (nvidia ili AMD svejedno)

Poslednja ispravka: Shonkas (1.2.2021 u 10:41)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 7:30   #113
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

1050ti je u rangu 960 gtx, koju sam ja penzionisao pre 3 godine. Ako je cena ova preko 17000, to je previše. Možda ako ima neka rx 570/580 do 20k. Ili polovnjak neki ako je za kraći rok. Za 1650 neko drugi će ti reći, ali računaj da je 1050ti 50-90 % sporija od rx580 koja je bila oko 22000 (ja je platio oko 40k kada se pojavila nakon onog ludila sa rudarenjem 2018.)
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
Shonkas (1.2.2021)
Stara 1.2.2021, 12:13   #114
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Nelete na ASRock PHANTOM GXR RX570 4G OC za 19.060,00 RSD (NOVO)
Deluje pristojnije na papiru od one iznad:

Memorijski interfejs: 256-bit
Veličina memorije:: 4 GB
Takt procesora (GPU): 1280 MHz
Takt memorije: 7000 MHz
Garantni rok: 2 Godine

Sta mislite?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 17:53   #115
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Rx 570 je uglavnom osetno brža od gtx 1650, u najgorem slučaju su tu negde, tj. rx bude brza "samo" 5-10%. Tako da ako je još i jeftinija, definitivno bih isao na rx.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 18:07   #116
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Prodata...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 19:51   #117
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 349
Zahvaljeno 181 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Prodata...
Eeeeh.... i ja vec vise od dva meseca nabavljam deo po deo Toliko sam se udubio u trazenje,analize,citanje,ucenje,pracenje cena,lagera... da mi tacno nece biti ni zanimljivo koristiti komp,jer ovo traganje je ustvari pravi sex
Ja sam jos pola stvari porucio preko,neke su mi stigle kod ortaka preko,neke u fazi stizanja,a kod mene je trenutno samo procesor Ostalo jos da se resi pitanje graficke (u fazi sam trazenja),pa kucista i napajanja i to bi trebalo biti to... Tako da te razumem u potpunosti... A neko napisa gore da bi se mogla skupiti lova i kupiti sve u jednom danu... nema sanse za to,prvo sto se cene menjaju iz sata u sat,ja sam za ram javio ortaku da ga poruci,on nesto zatezao i porucio posle dve nedelje,za to vreme ram skocio samo za 40 eura Jednostavno,kupovina je uslovljena ponajpre prilivom sredstava u novcanik Drugo,ja sam poceo sa jednom zamisljenom cifrom,i onda ajd malo pojacamo ovo,malo pojacamo ono.... i na kraju docekas da ti treba graficka cije cene trenutno izuvaju... mislim da na ovaj nacin u danasnje vreme sastaviti komp i za 3 meseca je pravi uspeh

Poslednja ispravka: PinociO (1.2.2021 u 20:13)
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
Shonkas (1.2.2021)
Stara 1.2.2021, 20:10   #118
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Eeeeh.... i ja vec vise od dva meseca nabavljam deo po deo Toliko sam se udubio u trazenje,analize,citanje,ucenje,pracenje cena,lagera... da mi tacno nece biti ni zanimljivo koristiti komp,jer ovo targanja je ustvari pravi sex
Ja sam jos pola stvari porucio preko,neke su mi stigle kod ortaka preko,neke u fazi stizanja,a kod mene je trenutno samo procesor Ostalo jos da se resi pitanje graficke (u fazi sam trazenja),pa kucista i napajanja i to bi trebalo biti to... Tako da te razumem u potpunosti... A neko napisa gore da bi se mogla skupiti lova i kupiti sve u jednom danu... nema sanse za to,prvo sto se cene menjaju iz sata u sat,ja sam za ram javio ortaku da ga poruci,on nesto zatezao i porucio posle dve nedelje,za to vreme ram skocio samo za 40 eura Jednostavno,kupovina je uslovljena ponajpre prilivom sredstava u novcanik Drugo,ja sam poceo sa jednom zamisljenom cifrom,i onda ajd malo pojacamo ovo,malo pojacamo ono.... i na kraju docekas da ti treba graficka cije cene trenutno izuvaju... mislim da na ovaj nacin u danasnje vreme sastaviti komp i za 3 meseca je pravi uspeh
Razumemo se! Sta amateri znaju sta je prava 'sreca' kada se sklapa racunar Meni brate polako pristize sa raznih strana, svaki drugi dan po neka stvarcica .. Upravo sada narucujem i Ryzen3600...i kompletiran! E...onda krece lov na grafiku, ali kao sto ti rece budzeti se probijali.. Majneri nam razneli ove od od vise VRAMA, pa ja kontam sa nekom GTX 1650 Zotac Gaming za 150e da cekam neke bolje dane (godine)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 20:11   #119
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Samo se ti nadaj da ćeš u ovo doba da nađeš karticu u regularnoj prodaji, uskoro će polovne RX570/8GB za preko 200€ da se prodaju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2021, 20:36   #120
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Samo se ti nadaj da ćeš u ovo doba da nađeš karticu u regularnoj prodaji, uskoro će polovne RX570/8GB za preko 200€ da se prodaju.
Ne zurim drugar, uporedi konf. iz profila i ovu iznad (Nebo i zemlja) Ja sam miran do boljih vremena.. I za posao i za igre... A koliko sam video ova GTX 1650 Zotac Gaming za 150e ima na stanju... (nove)

Poslednja ispravka: Shonkas (1.2.2021 u 20:45)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Konfiguracija za gaming od 800 do 850 eura LukaDj ŠDK - Konfiguracije 37 3.9.2017 19:29
Nije prepoznat novi DDR2 modul star-duster Osnovne komponente 24 27.3.2016 22:51
Windows mi ne prepoznaje novi hard disk Win32 Kvarovi 14 25.8.2009 22:28
Benny Hill gaming effect uslijazaninje Osnovne komponente 16 10.10.2007 21:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com