Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Zvuk na raunaru

Zvuk na raunaru Zvune karte, zvunici, slualice...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.3.2021, 23:38   #141
wu-gambino
Veteran
 
lan od: 18.5.2006.
Poruke: 727
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 28 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
shonkas kae: Pregled poruke
meni je udobnost postala no.1 stavka, dz zvuk kada zulja, vruce usi, teske, bla bla..

Dakle neki predlog bezicnih koje se osecaju kao da si stavio oblak na glavu. A da imaju srednja-visa klasa zvuk. Hvala
У праву си то ми није пало на памет. Ја заиста немам проблем са стандардним слушалицама, бубицама.
wu-gambino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 1:38   #142
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
lan od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Решио сам да заменим своје SuperLux HD 681 EVO после 3 године. Почеле су страшно да ми иду по живцима, пар сам пута лемио други кабал, пукла је пластика на пар места, нервирају ме генерално. Тражим замену до 7500 динара, по могућности такође отворене/полуотворене слушалице, не возим се бусом нити слушам музику негде ван куће, тако да ми не треба нешто што блокира звук. Мислио сам да опет узмем Суперлукс, само неки други модел.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 11:49   #143
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
lan od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

https://www.head-fi.org/showcase/pre....15204/reviews

40e na KP, oko 5500 din u domacim prodavnicama. Superlux skola ali su malo kvalitetnije izradjene (i zvucno malo bolje od 681 evo), verovatno jer je Presonusu prioritet USA trziste. Te slusalice imaju jak i utegnut bas, tako da itekako mogu da prodju kao zamena, odnosno apgrejd posle Evo modela. Slicno vazi i za iSK HF2010. Kostaju oko 5200 din.

Staru verziju HD7 koristim 7-8 godina i jedino sam prosle godine zamenio jastuke, koji su poceli da se habaju a unutrasnji sundjeri da se prevaraju u prah. Sve ostalo potpuno normalno podnosi toliko godina koriscenja, nema prekida u kablu itd. I dalje su mi jedne od omiljenih slusalica, i pored toga sto sam se ''prebacio'' u pravu srednju hi-fi klasu.

E sad, za 7500-8000 din na KP mogu da nalete i neke polovne, kvalitetnije, i zvucno malo bolje slusalice srednje klase (Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Fostex, Audio Technica) ali to znaci svakodnevnu pretragu oglasa i cekanje. I zvucno su najcesce neutralnije od Superlux/klonova, i svakako kvalitetnije izradjene i lepse. Mozda nalete i neke AKG K240 MK2, nove su oko 75e na KP, u domacim prodavnicama 10-ak evra skuplje. Svim tim slusalicama treba i ozbiljnije pojacalo/DAC u odnosu na Superlux.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 12:35   #144
galebns
Starosedelac
 
lan od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.649
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Jos jedna preporuka za HD7. Imam dva para. Prvi su mi klinci rasturili. Otisao kabel na dzeku i onaj "kais" na glavi. Nisam ih bacio, hocu da ih sredim a nove HD7 koristim i prezadovoljan.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 15:13   #145
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
lan od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Нашао сам:
Audio-Technica ATH-AVC500 за 70 евра, нове
Superlux HD 668 B за 40 евра, такође нове
Audio-Technica ATH-M40x за 9 хиљада на КП, продавац каже да су нове, а у радњи су око 150 евра.
Ове треће су затворене и имају апсолутно неутралан звук. Не знам да ли ми се то свиђа, друге су сличне као моје тренутне само имају јачи бас, и ове прве исто изгледа имају наглашен бас. То су ми опције, поред наведених PreSonus HD7. Није ми жао да дам коју хиљаду више, а будем сигуран да неће да крену да се распадају као ове што су ми се распале. Не би их мењао јер је звук уз чувени Lusya DAC скоро па савршен, али немам више живаца да их крпим.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 16:57   #146
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
lan od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

ja oooopet da pitam. ima li sta bezicno bez laga za videom (da bude i za filmove i igre) da je do 10.000?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 17:32   #147
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
lan od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Pa kako do sada nisi dobio odgovor, verovatno nema
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Dovahkiin (3.5.2021), polarnimeda (16.4.2021)
Stara 15.4.2021, 18:16   #148
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
lan od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

@DiNDiNBrE

Te ATH mi nisu poznate. Ne deluju nista posebno za 70e.

HD668b su zvucno odlicne za 40e, mnogima i malo bolje od Evo verzije, ali ih prate isti problemi sa kvalitetom izrade, ispostavilo se da nisu bas trajne.

Ako ces slusalice na taj Superlux fazon odnosa cene i kvaliteta zvuka, a sa malo boljom izradom, onda HD7 ili iSK HF2010, za oko 5k din. Jedina mana im je to sto nemaju opciju lake izmene kablova, kao HD668b. Ali nece tek tako doci do prekida u kablu.

M40x su dobre slusalice, ali polako postaju prevazidjene za taj novac. Uz to su zatvorenog dizajna, nemaju bas impresivan soundstage a realno su daleko od ''apsolutno neutralnog zvuka''. https://diyaudioheaven.wordpress.com...nica/ath-m40x/
Ne bih dao vise od 7k din za ocuvane M40x, mada realno verovatno ne bih ni kupio taj model.

Sve preko toga se vise isplati kupiti neke polovne ili nove, iz srednje klase (Beyerdynamic DT880/990, AKG K702, K612 Pro, K240 MK2, Fostex TR-80 ili TR-90, Sennheiser HD598, HD599 i slicne, uglavnom open i semi-open dizajna). Sve ove su bar malo neutralnijeg, bolje izbalansiranog i detaljnijeg zvuka od SL 681 Evo. I naravno, primetno su kvalitetnije izrade.

Poslednja ispravka: HSVstoned (15.4.2021 u 18:23)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
DiNDiNBrE (15.4.2021)
Stara 15.4.2021, 19:17   #149
ETR1
Veteran
 
lan od: 7.9.2012.
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Audiotechnica ne da su poznati, nego ono. Uzimaj te. Bas nedavno mi gazda dao za muziku da probam umesto nekih gaming. Ono izuva koliko je kvalitetno, a kaze uzeo je pocetkom 2000-ih.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2021, 19:42   #150
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
lan od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Naravno da znam za Audio-Technica brend, koristim njihove slusalice duze od 6 godina.

Mislio sam na konkretan ATH model (AVC500), a zna se da su do sada njihove niskobudzetne over-ear slusalice, van M(x) serije, uglavnom bile jedva prosecne u toj klasi, sa diskutabilnim kvalitetom izrade. Ispod M20x/30x/M40x nista od ATH ne bih razmatrao, kada su over-ear modeli u pitanju. Ali opet kazem, ne znam nista o tim novim AVC500, treba naci neke konkretnije testove i utiske na netu, a da nisu sa amazona.

I inace, Sennheiser, AKG, Beyerdynamic i ostali poznati brendovi su godinama prodavali krseve u niskobudzetnoj klasi, u poslednjih par godina se to malo promenilo, pod uticajem sve jace konkurencije, ali i dalje treba biti oprezan pri izboru, ne treba se zaletati samo na ''brend''.

Poslednja ispravka: HSVstoned (15.4.2021 u 20:03)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2021, 12:34   #151
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
lan od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Akg k240 mk2, за 75 евра, нове, продавац поручује из Томана, већ узимао гитару пееко њега, тако да изгледа да ћу њих на крају да узмем. Има на КП пар половних К240, за једне продавац тврди да су прва серија из седамдесетих са најбољим звуком. Да могу лако да набавим нове јастучиће, њих би узео без размишљања. Овако, чекање месец дана да дође из Немачке.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2021, 13:33   #152
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
lan od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
DeCoy kae: Pregled poruke
Pa kako do sada nisi dobio odgovor, verovatno nema
hehe,pa da je bar neko napisao tako, da nema, nego sve mislim da nije naisao neko ko zna.
neverovatno mi u 21. veku da tako nesto ne postoji za te pare... stavise vidjao sam po aliexpresu ali nemam pojma kako zavrsavaju posao.
i kakve su u stvari "gejmerske bezicne slusalice"? oni ne bi smele da imaju laga, a ima ih i za slicne sume, samo nekako ni za njih ne nalazim mnogo toga po forumima...


a sto se tice ovih sa kablom, ja imam isk hf 2010 i nemam nikakvu zamerku na njih. uz trunku prckanja po eq (uglavnom podizanja mid-ova) su top, a platio ih 4.000 pre 2-3 godine. koristim ih svakih nekoliko dana po 4-5 sati i deluju kao nove da su. koristim ih na dac fx x6 ali su bile i vise nego dovoljno jake i kada sam ih stavljao u integrusu. za te pare sumnjam da moze bolje, jedino slicno.

Poslednja ispravka: polarnimeda (16.4.2021 u 13:52)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2021, 18:35   #153
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
lan od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Skupe su zato to je aptX proprietary tehnologija i licenciranje kota.

Te to si viao po aliexpressu moe Si inpingu o rep da okai...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Dovahkiin (3.5.2021), polarnimeda (17.4.2021)
Stara 16.4.2021, 22:30   #154
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
lan od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
DiNDiNBrE kae: Pregled poruke
Akg k240 mk2, за 75 евра, нове, продавац поручује из Томана, већ узимао гитару пееко њега, тако да изгледа да ћу њих на крају да узмем. Има на КП пар половних К240, за једне продавац тврди да су прва серија из седамдесетих са најбољим звуком. Да могу лако да набавим нове јастучиће, њих би узео без размишљања. Овако, чекање месец дана да дође из Немачке.
Te retro K240 (70s/80s i veci deo 90s modela - studio, monitor, DF i tehnicki verovatno najbolje sextett) su uglavnom sa impedansama 600Ω impedansama, sto znaci da im treba ozbiljno dobro, jako, kvalitetno pojacalo. Mogu da zvuce dovoljno glasno i preko jeftinijih uredjaja ali se cuje jasna razlika izmedju takvog setup-a i istih slusalica uz ozbiljno pojacalo. Mogu relativno ok da zvuce preko X6 DAC i slicnih modela ali je zvuk definitivno bolji preko mocnijih pojacala. Tako da nisam bas siguran da je pametno koristiti te stare K240 sa Lusya DAC, veoma je moguce da bi zvuk bio dovoljno glasan ali bezivotan, svi instrumenti bi zvucali priguseno i mrtvo, dinamika bi bila slaba.

Koristim K240 sextett (iz 80-ih, MP verzija) i stvarno su unikatnog zvuka, odlicne i udobne slusalice. Ne head-fi se skoro svi slazu da K240 Sextett i K240DF zvuce bolje od K240 MK2, jer su i tehnicki bolje napravljene (po 6 pasivnih drajvera oko glavnog drajvera) i nekada su bile veoma skupe.

U svakom slucaju, K240 MK2 vrede 75e ali nemoj da se iznenadis ako ti ne budu zvucale bolje od Superlux Evo, ili samo malo bolje, uz manji soundstage.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
DiNDiNBrE (16.4.2021)
Stara 16.4.2021, 23:02   #155
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
lan od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Баш такве неко на огласима продаје за 60 евра. Исплати ли се узети маторца? Капирам да ако су већ преживеле толико година, да ће и мене дуго да служе. Иначе, могу одвојено да се купе јастучићи, то, например, нисам знао. А ово за звук верујем, брат има AKG K-72 и моје SuperLux имају много отворенији и шири хвук.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2021, 23:27   #156
buraz
Starosedelac
 
lan od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
polarnimeda kae: Pregled poruke
ja oooopet da pitam. ima li sta bezicno bez laga za videom (da bude i za filmove i igre) da je do 10.000?
Bluetooth i bez laga ne ide u istoj recenici. Polomio sam microUSB port na ogrlici prethodnih (neki Energysistem za ~30e), a posto iz drugih razloga ne mogu vise da nosim te sa ogrlicom, odlucio sam da prvi put uzmem neki TWS model (true wireless, ala AirPods). E sad, posto za AirPods treba bubreg, listao sam dalje.

Prvo sam uzeo Xiaomi AirDots 2 (poznatije i kao Basic 2) za 3300 dinara i za tu cenu ne da su fantasticne, nego vrede i duplo vise. Zvuk je dobar, glasnoca, udobnost i seal (kako "zatvaraju" uvo) su odlicni i tu nemam zamerki... ali imaju jednu ogromnu manu a to je nedostatak aplikacije na iOS-u za rekonfiguraciju dugmica, tako da ne mozes da menjas pesmu ili povecavas/smanjujes glasnocu sto zahteva da svaki put moras da vadis telefon iz dzepa, a to nisam morao da radim s ogrlicom. Bacio sam se u potragu i naleteo na Galaxy Buds+ na popustu za 13K (bile su 21K).

Ja licno ne osetim razliku u zvuku, ali bolja baterija (11h vs 3h, sa kutijom 22h vs 12h), bezicno punjenje i mogucnost promene pesama/kontrola glasnoce ih cine osetno boljim proizvodom. Da li su 18000 bolje? Ni u ludilu. Da li su 10000 bolje? Ni to ne verujem. Realna vrednost bi im bila 70-80e, za koje cesto mogu i da se nadju u inostranstvu, ali u Srbiji je i ovo bio fantastican dil. Mislim da AirDots-u na Androidu mogu da se konfigurisu preko third-party aplikacija da dodas i long-press/triple-press i tako podesavas zvuk/menjas pesme, ali na iPhoneu ne postoji nikakav workaround. U tom slucaju ne bih Buds+ ni razmatrao, bez obzira na bateriju i bezicno punjenje. A kao sto rekoh, AirPods je bezobrazno skup.

Sto se tice gaminga - lag je primetan i na AirDots-u i Galaxy Buds+. Muzika, YT, Twitch i generalno klipovi rade bez primetnog laga na oba modela.

Wireless koristim sada vec par godina (poceo sa ogrlicama, presao na TWS nedavno) i mislim da je TWS ubedljivo najprakticniji tip slusalica. Mane su sto se najlakse gube i sto ipak moras da vodis racuna o bateriji, ali taman taj period sto sam nekada gubio na raspertlavanje kablova sad mogu da iskoristim da ih pripunim u kutijici ako sam to zaboravio da odradim ranije.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
polarnimeda (17.4.2021)
Stara 17.4.2021, 8:50   #157
M.C.
Deo inventara foruma
 
lan od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Slusalice

Ja sam pre nedelju dana uzeo Xbox Wireless Headset i prezadovoljan sam, preudobne i kvalitet izrade vrhunski, pogotovo za ovu cenovnu klasu. Ne mogu nita da kaem povodom laga jer ne igram kompetitivne pucaine, ali bi trebalo da je mnogo manji od uobiajenog jer nije povezan preko bluetooth nego preko Microsoftovog adaptera preko koga ide i gamepad.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
buraz (17.4.2021), polarnimeda (17.4.2021)
Stara 17.4.2021, 11:55   #158
buraz
Starosedelac
 
lan od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Slusalice

Citat:
M.C. kae: Pregled poruke
Ja sam pre nedelju dana uzeo Xbox Wireless Headset i prezadovoljan sam, preudobne i kvalitet izrade vrhunski, pogotovo za ovu cenovnu klasu. Ne mogu nita da kaem povodom laga jer ne igram kompetitivne pucaine, ali bi trebalo da je mnogo manji od uobiajenog jer nije povezan preko bluetooth nego preko Microsoftovog adaptera preko koga ide i gamepad.

To je 2.4Ghz konekcija, naravno da nema laga kad je latencija 10-50ms u zavisnosti od modela, ali Bluetooth je 300ms+. Bt je za muziku i pozive, eventualno video sadrzaj, ali su za gaming neupotrebljive - ni na telefonu, a pogotovo ne na PCu.


EDIT: moja greska, ipak je BT u pitanju. I stand corrected.

Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2021, 12:23   #159
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
lan od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Bluetooth su kad se koriste bez MS wireless adaptera i tad imaju lag kao i bilo koje druge.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
buraz (17.4.2021), Dovahkiin (3.5.2021)
Stara 17.4.2021, 14:38   #160
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
lan od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

@DiNDiNBrE

Isplate se, deluje da su dobro ocuvane.
Ali to su retro slusalice sa unikatnim zvukom (srednji su detaljni, ''kremasti'' i muzikalni), pa je pitanje da li ce bas svako biti zadovoljan sa njima posle drugacije tjunovanih SL Evo. Imaju dobar i dovoljno jak bas, visoki su ''na mestu'' ali su srednji ono sto ove slusalice cini unikatnim. Sto se izrade tice, klasicna AKG skola - udobne, trajne, zilave i solidno napravljene, ali bez nekih ''premijum'' materijala. Ali cim traju toliko dugo, to nesto znaci.

Ovde imas vise informacija o njima, sve je lepo objasnjeno, i taj primerak iz oglasa je 99% MP verzija (po misljenju mnogih, zvucno najbolja). Moje su takodje MP.

Ali mislim da postoji realna mogucnost da nece zvucati ubedljivo preko Lusya DAC, kao sto to mogu preko neke retro zveri od pojacala ili DAC/AMP combo uredjaja sa jakim pojacalima. Mislim, moguce je da ce zvucati dovoljno glasno i generalno ''ok'' ali ipak relativno mrtvo i bez faktora odusevljenja, odnosno vise kao neke prosecne, dovoljno dobre sluske i to je to. Oni koji su upuceniji u svet retro slusalica i tih AKG modela tvrde da fantasticno zvuce tek uz odredjena retro (70s/80s) pojacala, sa visokim izlaznim impedansama ali to je neka druga i komplikovanija tema.

Uz dodatnu napomenu da ce ti trebati 6.35 to 3.5 adapter da bi ih povezao na mali Lusya DAC. Tako da dobro razmisli da li ces te AKG ili neke druge sluske.

Jastuci mogu da se menjaju na velikoj vecini slusalica ali to skoro uvek donosi promenu zvuka, bar za neku nijansu. I tu je pitanje da li ce zvuk biti bolji, losiji, sidegrade a na kraju je i subjektivno. Naravno, ako se jastuci zamene originalnim, potpuno istim, onda ce i zvuk ostati isti ali najcesce se radi o klonovima sa AE ili u najboljem slucaju o Brainwavz modelima.

Npr. moje AKG su stigle sa nekim novim ali jeftinim kineskim, veoma malim i plitkim jastucicima, i sa njima zvuk nije bio tako dobar i ubedljiv kao kada sam stavio vece i kvalitetnije jastuke sa AE.

Poslednja ispravka: HSVstoned (17.4.2021 u 15:05)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
DiNDiNBrE (17.4.2021)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Va status
Ne moete postavljati teme
Ne moete odgovarati na poruke
Ne moete slati priloge uz poruke
Ne moete prepravljati svoje poruke

BB kod: ukljueno
Smajliji: ukljueno
[IMG] kod: ukljueno
HTML kod: iskljueno


Slične teme
tema temu zapoeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slusalice za Anycool ? xp professor DK - Zvuk na raunaru 0 9.3.2012 23:17
Kompijuter se cudno ponasa kad su ukljucne slusalice Flexyy Kvarovi 0 7.3.2012 23:00
Slusalice problem Rkoma Zvuk na raunaru 2 5.10.2011 23:25
Sve sto pusti drug na slusalice to ja njemu cujem preko skajpa - TERMINATOR - Zvuk na raunaru 0 4.5.2011 21:17
Slusalice i zvucnici zajedno? brajko85 Zvuk na raunaru 13 18.6.2010 20:45


Sva vremena su po Griniu +2 h. Sada je 21:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©20002024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com