Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Osnovne komponente

Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.2.2023, 21:49   #3941
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Napajanja

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
ma i to je mnogo, kad igraš igre ako uspe da dostigne 50% opterećenja, ono jeste tad optimalna potrošnja, ali... ti si bar terao onaj seasonic 400W pa znaš i sam..
Slažem se da treba birati napajanje prema sopstvenim potrebama, ali ne bih baš kupovao u fazonu možda nekad zatreba.. nego tek kad zatreba.
I pre bih išao na kvalitetnije nego na jače, a gold je obično simbol za kvalitet, ali dobro, ni kvalitetna bronza nije loša
Gresis,imao sam corsair cx430 bronzicu...Odradilo je momacki posao i dan danas radi kod brata u skromnoj masini.....Staro 10 godina i vise...Pa jel malo...Rx5700xt bas nisam smeo da nakacim na njega,ipak bilo bi previse..Sad je tu brat cx750m...Mocno napajanje stvarno .Naravno za prosecne korisnike kakav sam ja...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2023, 17:19   #3942
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Napajanja

Koje god napajanje uzimo vazno mi da ima makar sertifikat bronzani,ok jacina napajanja u watima je shodno potrebama racunara i po meni isto jedna vazna stavka u vezi napajanja kad se zivi u drzavi srbiji je UPS.Ups sam uzo jos davne 2003 kad je prvi racunar uso u kucu tada je bila stara trafo stanica u ulici napon stvarno bio jedva znao racunar i da se ugasi i od tada pre 3 godine zamenio za jacu ups i nedavno bateriju,bez obzira sto u medjuvremenu nova trafo stanica i bolja struja ja nemogu da zamislim da mi racunar ne dobija struju preko upsa.malo danas razgledam po forumu i vase postove a i potrefilo se da danas lose vreme i bas ubi napolju ledeni vetar i ni sam nisam brojo kolko puta je danas vec ups zapistao i culo se skljocanje kad se prebacuje na bateriju da isporuci sto bolji napon.Mozda je nekom ovaj savet i suvisan al po meni nije lose dodatno zastiti svoje voljeno sokocalo
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lc power, napajanje, ocz, power supply, psu, seasonic

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kućište velikih dimenzija do 50 €, prvenstveno bez napajanja ivanza ŠDK - Ostale komponente 11 6.10.2008 0:35
Koje od ovih napajanja da uzmem? pharaon.92.bc ŠDK - Ostale komponente 21 2.10.2008 19:04
Zamena napajanja... matke Šta da kupim? 0 11.10.2007 18:12
Q-Tech napajanja. vertigo ŠDK - Ostale komponente 7 11.1.2007 11:07
Problemi posle ugradnje napajanja!!! Pera123 Kvarovi 13 27.12.2006 15:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com