Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.1.2018, 16:05   #1
Vule_Grocka
Novi član
 
Član od: 4.7.2017.
Lokacija: Grocka
Poruke: 26
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Galaxy j5 vs Xperia L1 & XA1

Deste bre ljudi! xD
Razmišljam se već duže vreme da se ratosiljam ovog mog Microsoft-a 535 koji me nekad stvarno nervira..(duga priča, ne važna sad).

Planiram da ga zamenim i budžet mi je do 30.000. Za oko su mi zapali Galaxy j5 2017, Sony Xperia XA 1 i Sony Xperia l1. Meni je važno da telefon ima bateriju koja traje barem dva dana uz korišćenje instagrama, gledanje YT-a (ponekad), koji poziv i SMS itd, kao i da pri pojačanoj eksploataciji ne krene da blokira posle par meseci korišćenja.

Gledao sam da se žale na Xperia L1 kako je slab suviše za taj sistem, XA 1 nisam ništa našao, a za j5 2017 mi lik na Quora-i kaže da ima problem sa internom memorijom (da je ima jako malo).

Šta je od ovog tačno? Pitam, jer se uređaji na našem tržištu u mnogome razlikuju nego oni po svetu. Da li neko ima već od ovih uređaja, i šta mi savetujete da uzmem na osnovu iskustva u korišćenju? Znam da J5 ima najbolje sve od ovih, ali pouzdanost ide na prvo mesto.



Poslednja ispravka: Vule_Grocka (10.1.2018 u 16:07) Razlog: Slike da ubacim
Vule_Grocka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] World of Tanks Blitz Android! King SRB Igre za mobilne telefone 36 19.1.2017 14:58
Sony Xperia ZR, Z vs Galaxy S4 mini + par pitanja. TDK's Villain Aparati i oprema 18 6.4.2016 15:52
[Android] Sony Xperia Tipo vs Samsung Galaxy Mini II Stefan programer Aparati i oprema 10 17.4.2013 13:10
Samsung Galaxy Chat ili Sony Xperia Tipo OgnjenM Aparati i oprema 3 30.1.2013 9:17
Sony Ericsson Xperia Ray vs. Samsung Galaxy S Plus Leckov Aparati i oprema 10 19.1.2012 23:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com