Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > 2D radovi

2D radovi Radovi korisnika iz oblasti 2D rasterske i vektorske grafike, kao i video radovi...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.7.2006, 19:24   #81
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Posto je bobi pobedio na konkursu (cestitam bobi jos jednom ) treba da izabere novu temu sledeci konkurs...koji ce nadam se biti tacniji, tj, da svaki mesec bude po jedan konkurs....Dakle bobi, aj reci....
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2006, 21:51   #82
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Citat:
kinteC kaže:
Posto je bobi pobedio na konkursu (cestitam bobi jos jednom ) treba da izabere novu temu sledeci konkurs...koji ce nadam se biti tacniji, tj, da svaki mesec bude po jedan konkurs....Dakle bobi, aj reci....
Hvala brate cetnice jos jednom.

Sad, ajde i javno da se oglasim povodom svih cestitki koje su mi uputili ljudi (i hvala im na tome).
Svi znamo, da je moj rad bio pobednicki iz prostog razloga zato sto se niko od nas nije ozbiljnije potrudio. Ovo je bio izbor, ne najboljeg rada, vec najmanje loseg (a zavrsenog) rada.
Sto se mene tice, licno mislim da je rad kolege M.Silenusa bio mnogo bolji, i jos par radova koji su nisu bili zavrseni.
Nisam neki tamo lik koji sad lazno pokusava da bude skroman, stvarno tako mislim.

Ovo je delom i moje misljenje u odnosu na tvoju konstataciju Kintec.
Jer, ako za 3 meseca jednog konkursa, jedne teme, ne stigne ni jedan iole prihvatljiv rad (a ukupno ih jedva ima 10, ili malo vise), sta mislis, koliko bi ih stiglo za mesec dana?
Pomalo se prenagljeno traze vece nagrade, te ozbiljnost konkursa, te ovo, te ono...
Poenta je da svaki konkurs pocinje ovim stopama, a da li ce ga biti na dalje ne zavisi od organizatora istog, vec od kolicine clanova koji ucestvuju u konkursu. Cenim, da tek kada bude vise od 100 radova za mesec dana, mozemo da ocekujemo da se neki sponzor eventualno prikljuci.
Dakle... sve zavisi od nas
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2006, 22:12   #83
Psychon@ut
Veteran
 
Član od: 20.10.2005.
Poruke: 672
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 111 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Čestitke za pobjedu
Citat:
bobi kaže:
Dakle... sve zavisi od nas
Da,a mi smo složni .
Psychon@ut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2006, 22:27   #84
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Ma, nisam rekao: ako bude graficka, radicu radove :S To niko nije rekao. Jednostavno, samo malo vise da bude ozbiljnosti. Da svakog meseca izlazi pobednicki rad u sk-u, po mogucstvu malo veci (a moze i onako) Ali, kao sto rekoh, bitno je da se pokaze malo ozbiljnosti, da svakog meseca bude konkurs, a ljudi ce vec ucestvovati... Ja sam licno stekao utisak, da ljude u sk-u bas briga sta mi ovde radimo, cim se nisu potrudili da pobednici rad objave jednom mesecno, ili da obaveste makar o izmenama...Mene je to konkretno pogodilo, i to mi je ubilo zelju za daljim radom. Nadam se da ce se to promeniti, i da ce ovaj konkur postati jedan od najjacih na balkanu, po pitanju digitalne umetnosti ( a i sire, ako bog da )
Inace, sto se nagrada tice, meni je najbolja nagrada bila to sto sam upoznao ljude iz redakcije ( i sto sam popio sa njima vopi )

nego bobi, daj reci temu, pa da sljakamo ( tek u septembru imam ispite...ima se (vremna) moze se )
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2006, 22:53   #85
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Hebiga burazeru, al' se opet ne slazem sa tobom.
Kako to : "Radova ce vec biti? "
Pa nece! Eto u tome je problem.
Shvati, da bi ovo postalo jedno od najjacih na balkanu, treba da ima tradiciju. Imace tradiciju ako dugo traje. Dugo ce trajati ako bude sve vise i vise radova. A ne ko sad. Sta je ovo sa zadnjim konkursom? Koliko radova su ljudi prilozili?
Da se ja pitam nesto (a ne pitam se), za kaznu bih odlozio postavljanje sledeceg konkursa za nekoliko meseci, cisto da se malo ljudi uzele.

Sto se tice nove teme, vec sam predlozio Oluji da to bude, prosto "Godinu dana SK foruma". Mislim da bi tu ljudi mogli sebi da daju masti na volju. Kako prikazati forume, kako prikazati podforume, clanove, diskusije, transparente, brisanja, pisanja i dr.
Sad, mozda oni imaju i bolju ideju.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2006, 23:55   #86
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Slazem se, odlozicemo postavljanje novog konkursa do septembra, a do tada bi mogli da se dogovorimo sta bi bila nova tema... imajte na umu da je pozeljno da bude malo laksa da bi sto vise clanova foruma ucestvovalo.

Pozdrav.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2006, 1:28   #87
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Citat:
bobi kaže:
Da se ja pitam nesto (a ne pitam se), za kaznu bih odlozio postavljanje sledeceg konkursa za nekoliko meseci, cisto da se malo ljudi uzele.
pa ne treba clanovi da se kazne, vec da se motivisu...A ljude je moguce motivisati na razne nacine, nije uvek novac u pitanju, razmisli malo...Recimo, sta je to sto ljude tera da rade za dz, i jos da daju sve od sebe. Restrikcije sigurno nisu, tipa, konkursa nece ni biti ako se ne radovi ne rade...
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2006, 13:30   #88
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

Citat:
oluja kaže:
Slazem se, odlozicemo postavljanje novog konkursa do septembra, a do tada bi mogli da se dogovorimo sta bi bila nova tema... imajte na umu da je pozeljno da bude malo laksa da bi sto vise clanova foruma ucestvovalo.

Pozdrav.
Baš u najgore vreme, osnovci i srednjoškolci polaze tad u školu, studentima tada počinje ispitni rok... zato postavljajte odma'!

Bobi, čestitam na pobedi.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2006, 18:59   #89
ice11109
Novi član
 
Član od: 31.7.2006.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 3. SK wallpaper konkurs

i koja je presuda mislim tema
ice11109 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Crtanje, slikanje... Simke 2D radovi 568 9.5.2021 18:43
2. SK wallpaper konkurs oluja 2D radovi 238 24.7.2006 21:44
Wallpaper konkurs bobi Grafički softver i radovi 51 13.3.2006 10:31
1. SK wallpaper konkurs... oluja 2D radovi 174 17.1.2006 0:06
Baner(i) zleetherius Grafički softver i radovi 22 11.1.2006 20:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com