Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2019, 13:56   #1
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Polomljen ekran i zakljucan telefon S6

Pozdrav svima, pre par nedelja mi je telefon , Samsung S6, ispao i ekran se razbio a zajedno sa njim i touch je prestao da radi. Medjutim, telefon radi kako treba, puni se baterija, mogu da me zovu ljudi i mogu da ga povezem sa laptopom. Najveci problem jeste sto na telefonu imam pattern lock i nikako ne mogu da otkljucan telefon da prebacim podatke. Treba da nosim u servis, medjutim imam svasta od slika pa ne bih voleo da svako vidi...
Da li postoji nacin da nekako predjem taj pattern lock preko laptopa?

Pokusvao sma sa neta neke opcije medjutim telefon nije rootovan, nisam siguran za USB debugging i vecina onih aplikacja nije pomogla jer jelte treba platiti iako je free trial... Nadam se da ce neko imati neku ideju i hvala puno unapred!

P.S. Naravno, nisam uplodovao na google drive jer sam bio u fazonu "sta ce mi to", kad ono eto...
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Xiaomi Redmi Note 4 [Global Snapdragon verzija] doctor Opisi, recenzije i testovi 20 1.11.2017 14:08
Telefon izmedju 200-300 e Lazar95 Aparati i oprema 92 24.10.2017 18:53
[Android] Flešovanje Android OS-a pomocu SP Flash tool-a Puritania Programi za mobilne telefone 6 25.4.2015 22:05
[Android] Koji Sony telefon uzeti? La.Prestige Aparati i oprema 40 4.8.2013 14:19
telefon "za sva vremena" - možda Nokia N8 akobasmora Aparati i oprema 40 17.12.2012 21:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com