Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2008, 22:40   #1
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Talking Dobar PVE free mmorpg

Prica kaze vako: Pre mesec i nesto resih ja da po prvi put u zivotu probam mmorpg. Posto nenoramlno nemam para za WoW, krenuh da trazim neki free mmorpg.Prijatelji mi rekose da probam Last Chaos i ja probam i u pocetku mi se svidi, ali je vrlo brzo postalo veoma zamorno i dosadno ( po ceo dan koljes neke orkove i zmajeve, da bi na kraju shvatio da ti fali jos 60% exp do sledeceg lvla, i onda se pojavi neki pametan lik koji te sa dva udarca posalje u vecna lovista). Resih da probam neku drugu igru, krenem sa prelistavanjem SK foruma na temu free mmorpg, i nadjem nekolio (tada sam mislio) interesantnih igrica. I tako ja krenem da skidam, Silkroad, Perfect World, ArchLord .... i ni jedna od ovih igrica mi se ne svidi.

Znam da je uvod malo duzi ali, moje pitanje bi bilo dali postoji neki free mmorpg ( sem GW, skupljam pare da kupim, ali nikako da skupim), koji ima dobar PVE, odnosno neku dobru pricu i kvestove ,a ne neke glupe kvestove tipa idi do Pere i pitaj ga sta pije.
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji dobar (free) mp3 plejer za Nokia 6600? ZoNi Programi za mobilne telefone 9 7.1.2009 16:39
Dobar free program za kompresovanje videa... Wastelander Aplikativni softver 6 7.8.2008 12:28
Free MMORPG za ljubitelje patuljaka! DragonMage Mrežne igre 9 31.12.2007 16:29
Dobar free program za ubrzanje konekcije? Wastelander Aplikativni softver 3 7.8.2007 16:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com