Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2006, 23:39   #61
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

neces sad valjda jos da kazes da pgtour nije mnogo izazovniji? stvarno covjece, pa razmisli sta pises.

a ostatak odgovora je potpuno ocekivan. ako ti nije problem nagurati toliki rank, hajde da te vidim, treba ti svega 3-4 sata da ga ostvaris... a ako nemas vremena, evo uskoro pocinje nova sezona, 15-20 minuta dnevno ti je dovoljno, cak mozes i svaki drugi dan da igras.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2006, 18:58   #62
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
neces sad valjda jos da kazes da pgtour nije mnogo izazovniji? stvarno covjece, pa razmisli sta pises.

a ostatak odgovora je potpuno ocekivan. ako ti nije problem nagurati toliki rank, hajde da te vidim, treba ti svega 3-4 sata da ga ostvaris... a ako nemas vremena, evo uskoro pocinje nova sezona, 15-20 minuta dnevno ti je dovoljno, cak mozes i svaki drugi dan da igras.
Pa meni nije, ja igram 4 funn i ne palim se na score mada mozda i zaigram novu sezonu, nikad se ne zna.
Nevidim zashto bi PGT bio izazovniji od npr WEST servera battle-neta? Svi koji igraju "famozni" PGT su i na battle netu (osim retkih pojedinaca ) al imash opravdanje za ne znanje jer si "boske"
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2006, 22:19   #63
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
Pa meni nije, ja igram 4 funn i ne palim se na score mada mozda i zaigram novu sezonu, nikad se ne zna.
Nevidim zashto bi PGT bio izazovniji od npr WEST servera battle-neta? Svi koji igraju "famozni" PGT su i na battle netu (osim retkih pojedinaca ) al imash opravdanje za ne znanje jer si "boske"
evo npr. igrao sam protiv jednog hrvata (teski sc napaljenik) kojeg sam pobjedio dvije partije za redom i on me je pitao da li na bnet-u vjezbam za pgtour, jer on tako radi - pobjedi 3-4 partije na bnet-u i onda ode na pgtour-u gdje mu je rank zesci D-, iz kojeg ne moze nikako da se izvuce, iako na bnet-u vecinu pobjedi.

i tako sam mnogih cuo (indirekto i direktno) da je bnet dosta slabiji sto se tice konkurencije i takodje ne posjeduje nikakvu anti-hack zastitu, dok na pgtour-u to ima.

broj 3000 mi trenutno znaci da cu igrati protiv kvalitetnijih igraca. a sto se tice tog broja kao score-a, to ne pali ni mene (jer znam da ne mogu dostici A+, ili cak nesto blizu toga). izazov je ono sto je odlicno, jer u protivnom ne bi bilo zanimljivo.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2006, 23:11   #64
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
evo npr. igrao sam protiv jednog hrvata (teski sc napaljenik) kojeg sam pobjedio dvije partije za redom i on me je pitao da li na bnet-u vjezbam za pgtour, jer on tako radi - pobjedi 3-4 partije na bnet-u i onda ode na pgtour-u gdje mu je rank zesci D-, iz kojeg ne moze nikako da se izvuce, iako na bnet-u vecinu pobjedi.

i tako sam mnogih cuo (indirekto i direktno) da je bnet dosta slabiji sto se tice konkurencije i takodje ne posjeduje nikakvu anti-hack zastitu, dok na pgtour-u to ima.

broj 3000 mi trenutno znaci da cu igrati protiv kvalitetnijih igraca. a sto se tice tog broja kao score-a, to ne pali ni mene (jer znam da ne mogu dostici A+, ili cak nesto blizu toga). izazov je ono sto je odlicno, jer u protivnom ne bi bilo zanimljivo.
mnogo si bre ogranichen. Ko zna da igra on na b-netu "sedi" na klanskim channelima (npr op ToT) i tamo igra vs igracha iz tog clana. Valjda nisi toliki noob pa da moram da ti objashnjavam shta je ToT ekipa ili npr pG ili Play clan. Tom Croatu bi zivotna zelja bila da igra vs nekog kome je tag Play. ili pG....
Score, ma kakav bio ne daje ti ama bash nikakav uvid u nechiji skill. Npr ja na Europe serveru imam samo na jednom accountu skoro 1000 winnova a vazim za jednog velikog nooba, sa druge strane znam ljude koji imaju negativan score a sabijaju. Ukratko, poenta ove "rasprave" i nije bila o vrednosti PGT-a ili B-neta, vec o taktikama i teorijama vs rase koju "sluchajno" ja igram, pa je samim tim i moja reakcija bila logichna.
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2006, 23:40   #65
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Star Craft

Cim videh ovu temu navrle mi stare uspomene na Zergove,Humane i pogotovo Protose.Kako sam voleo protoskog heroja Zeratula...
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2006, 0:52   #66
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
mnogo si bre ogranichen. Ko zna da igra on na b-netu "sedi" na klanskim channelima (npr op ToT) i tamo igra vs igracha iz tog clana. Valjda nisi toliki noob pa da moram da ti objashnjavam shta je ToT ekipa ili npr pG ili Play clan. Tom Croatu bi zivotna zelja bila da igra vs nekog kome je tag Play. ili pG....
Score, ma kakav bio ne daje ti ama bash nikakav uvid u nechiji skill. Npr ja na Europe serveru imam samo na jednom accountu skoro 1000 winnova a vazim za jednog velikog nooba, sa druge strane znam ljude koji imaju negativan score a sabijaju. Ukratko, poenta ove "rasprave" i nije bila o vrednosti PGT-a ili B-neta, vec o taktikama i teorijama vs rase koju "sluchajno" ja igram, pa je samim tim i moja reakcija bila logichna.
ja jesam na pgtour-u odigrao malo partija, mozda 100-150, ali kada god da sam igrao protiv D-,D,D+,C-,... taj rank je prilicno dobro ocrtavao kakav je igrac u pitanju, osim u ekstremnim slucajevima kada neko ima 10 (ili vise) pobjeda i 0 izgubljenih, no i tada je prilicno ocigledno u sta se upustam... dakle, hvala sto si mi potvrdio da bnet nista ne valja, pogotovo za nekog sto igra malo kao ja.

sve mi se cini da ova rasprava ne vodi nigdje, no mi srbi smo u tome najvicniji
on that bombshell, zelim ti srecno dalje zabavljanje uz starcraft i mocne carrier-e.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2006, 13:21   #67
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
Viper kaže:
En Taro Adun Judicator !!!
Adun Toredas!
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2006, 13:37   #68
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sve mi se cini da ova rasprava ne vodi nigdje, no mi srbi smo u tome najvicniji
on that bombshell, zelim ti srecno dalje zabavljanje uz starcraft i mocne carrier-e.
pa i ne vodi jer si topina. Menjash teze, komentarishesh neke nebooloze . Carriere si ti pominjao, kao i blind observera medicom (iako ga ovaj ne vidi ) a sad ce josh da ispadne da sam ja "razvijao" tvoje goshu teorije
Daj josh neki "goshu" komentar na neki unit tossa, zivota ti
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2006, 23:28   #69
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
pa i ne vodi jer si topina. Menjash teze, komentarishesh neke nebooloze . Carriere si ti pominjao, kao i blind observera medicom (iako ga ovaj ne vidi ) a sad ce josh da ispadne da sam ja "razvijao" tvoje goshu teorije
Daj josh neki "goshu" komentar na neki unit tossa, zivota ti
ocigledno da nisi gledao boxer-ov vod (znas valjda sta je vod) koji je u pitanju, pa evo cisto da te naucim necemu:

protoss navire sa 12 carriera, terran (boxer) napada sa 10-ak medicarki. svi u publici gledaju i smiju se. no, taman prije susreta ugledas comsat, and before you know it, terran je blindovao svih 5 observera koji su pratili carriere, uradivsi clone medicarkama. ulecu cloackovani wraithovi i gotova prica. publika u transu.

nego, nesto ne stize taj pro-replay sa carrierima, koji si obecao?
mozda zato sto takvo nesto ne postoji... ostaje jedino da posaljes neki svoj u kojem koljes sa carrierima, pa da ti se danima smijem! ne bih da te vrijedjam, no cista si paljevina.

Poslednja ispravka: sasha vukelic (15.2.2006 u 0:33)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 12:58   #70
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
ocigledno da nisi gledao boxer-ov vod (znas valjda sta je vod) koji je u pitanju, pa evo cisto da te naucim necemu:

protoss navire sa 12 carriera, terran (boxer) napada sa 10-ak medicarki. svi u publici gledaju i smiju se. no, taman prije susreta ugledas comsat, and before you know it, terran je blindovao svih 5 observera koji su pratili carriere, uradivsi clone medicarkama. ulecu cloackovani wraithovi i gotova prica. publika u transu.

nego, nesto ne stize taj pro-replay sa carrierima, koji si obecao?
mozda zato sto takvo nesto ne postoji... ostaje jedino da posaljes neki svoj u kojem koljes sa carrierima, pa da ti se danima smijem! ne bih da te vrijedjam, no cista si paljevina.
komentar na ceo tvoj post:
voleo bih da vidim taj "famozni" vod gde boxer dozvoli tossu da razvije 12 carriera .
Citat:
, taman prije susreta ugledas comsat,
pa i da se pojavi on je "dead" u sekundi pored 12 carriera
btw ja znam shta je vod ali ochigledno ti to ne znash nego si samo chuo o tome. Mogu da ti poshaljem 100 GB samo boxerovih vodova, ali ni u jednom nema tih "12 carriera"? Za tvoj info: vodovi su snimci iz 3-eg lica i sluze za simulaciju 1. lica i u 99% su losheg kvaliteta. Voleo bih da mi linkujesh taj vod ali znam da od toga nema nishta.
Za ovaj moj replay koji sam pominjao budi strpljiv jer treba da ga "iskopam" chim ulovim malo vremena a iz njega mozesh da nauchish kako toss moze da sabije zerga samo sa corsairima, reaverima i carrierima a da ne pravi osnovne zemljane unite, znachi bez i 1 zila ili goona. U pitanju je pro replay a ne neki noob-game. Vidish ja sam npr tvoj replay gledao iz 1. lica preko programa pinguinplug i zato kazem da nemash pojma. Taj program mi omogucava simulaciju kompletne tvoje igre, od kretanja kursora do kompletnog obelezavanja unita kao i komandovanje (micro&macro). Znachi kompletna analiza na osnovu koje mogu da tvrdim to shto tvrdim.
i za kraj:
Citat:
ne bih da te vrijedjam, no cista si paljevina.
nema uvrede, (kada je SC u pitanju) tu si 100% u pravu

Poslednja ispravka: ConQ (15.2.2006 u 13:06)
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 14:23   #71
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
komentar na ceo tvoj post:
voleo bih da vidim taj "famozni" vod gde boxer dozvoli tossu da razvije 12 carriera .
pa i da se pojavi on je "dead" u sekundi pored 12 carriera
btw ja znam shta je vod ali ochigledno ti to ne znash nego si samo chuo o tome. Mogu da ti poshaljem 100 GB samo boxerovih vodova, ali ni u jednom nema tih "12 carriera"? Za tvoj info: vodovi su snimci iz 3-eg lica i sluze za simulaciju 1. lica i u 99% su losheg kvaliteta. Voleo bih da mi linkujesh taj vod ali znam da od toga nema nishta.
Za ovaj moj replay koji sam pominjao budi strpljiv jer treba da ga "iskopam" chim ulovim malo vremena a iz njega mozesh da nauchish kako toss moze da sabije zerga samo sa corsairima, reaverima i carrierima a da ne pravi osnovne zemljane unite, znachi bez i 1 zila ili goona. U pitanju je pro replay a ne neki noob-game. Vidish ja sam npr tvoj replay gledao iz 1. lica preko programa pinguinplug i zato kazem da nemash pojma. Taj program mi omogucava simulaciju kompletne tvoje igre, od kretanja kursora do kompletnog obelezavanja unita kao i komandovanje (micro&macro). Znachi kompletna analiza na osnovu koje mogu da tvrdim to shto tvrdim.
i za kraj:
nema uvrede, (kada je SC u pitanju) tu si 100% u pravu
inace, kaze se penguinplug i pola opcija koje si naveo ne postoje (npr. NE vidi se kretanje kursora, pozicija ekrana se ekstrapolira iz selektovanih jedinica (i ugl. je pogresno), itd...)

no posto ne znas ama bas nista o starcraftu, oprasta ti se ovo...

sto se tice blindovanja, boxer je tu taktiku primjenjivao vise puta (znam za 3), pa sa moze lako naci gdje god hoces. dakle, dzaba si se mucio da toliko pises, jer evo ti jednog od linkova (nije vod, al nema veze):
http://www.ingame.de/filebase/index....d=395&fid=1899

no posto ne znas ama bas nista o starcraftu, oprasta ti se i ovo...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 21:28   #72
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: Star Craft

samo za tebe, iskljuchivo edukacije radi
http://www.bwprogrammers.com/files/pp/pp_045beta.zip

superpenguin sa svim onim opcijama koje sam naveo. Znachi apsolutno SVE pokazuje iz 1. lica ukljuchujuci i kretanje kursora i ekrana u originalnoj simulaciji. Ide samo uz najnoviji patch 1.13f i radi savrsheno. Probaj pa komentarishi, baratash sa zastarelim informacijama, pa ti se ne znanje oprashta...ovaj put
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 23:14   #73
fedore
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Poruke: 47
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fedore
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:

Kod:
http://avance70.tripod.com/legend-cowboy.rar
Bez namere da ikog vredjam, mogu da ti kazem da si ovu partiju izgubio, da je toss neki igrac bio bi eliminisan pre nego shto si ti njega eliminisao Odavno ne odgledah ovako glupu reakciju tossa
fedore je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 23:16   #74
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
samo za tebe, iskljuchivo edukacije radi
http://www.bwprogrammers.com/files/pp/pp_045beta.zip

superpenguin sa svim onim opcijama koje sam naveo. Znachi apsolutno SVE pokazuje iz 1. lica ukljuchujuci i kretanje kursora i ekrana u originalnoj simulaciji. Ide samo uz najnoviji patch 1.13f i radi savrsheno. Probaj pa komentarishi, baratash sa zastarelim informacijama, pa ti se ne znanje oprashta...ovaj put
vidim "vjesto" si izbjegao komentar, za blindovanje observera... posto obozavas carriere, necu ni da ti dajem druge linkove, npr. u kojem je toss doslovno predao zato sto je njegova grupa od 12-ak carriera i isto toliko corsair-a zavrsila pod jednim plague-om.

inace, iz mojih postova je ocigledno da i ja koristim pplug, a kako igram preko interneta, takodje je ocigledno da imam 1.13f patch, pa je ocigledno da imam najnoviju verziju pplug-a.
(a i da nisi znao to, pgtour sada koristi pplug, pa ga moram imati, zelio to ja ili ne)

Poslednja ispravka: sasha vukelic (17.2.2006 u 13:53)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 23:40   #75
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
fedore kaže:
Bez namere da ikog vredjam, mogu da ti kazem da si ovu partiju izgubio, da je toss neki igrac bio bi eliminisan pre nego shto si ti njega eliminisao Odavno ne odgledah ovako glupu reakciju tossa
kao sto sam vec rekao, lose sam zapoceo partiju i jos losije odigrao prvi napad i kada je on krenuo sa onim "silnim" zealot-ima, jedina nada mi je bila da pokusam ono sto sam uspio a malo je falilo da odmah predam!

inace tom covjeku je najbolji rank C, sto je jako dobro (npr. samo je jedan covjek sa nasih prostora uspio imati veci rank od toga) :
http://www.pgtour.net/profile.php?a=view&id=113875

ali opet, nije me mogao "eliminisati" tek tako lako, zealoti su dosta spori a zerglinzi dosta brzi (pogotovo jer sam uradio upgrade brzine), a mozda nisi vidjeo extractor koji sam napravio dole desno? (u slucaju da mi je unistio glavnu bazu)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2006, 16:00   #76
JBlitzkrieg
Član
 
Član od: 6.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 141
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

The best of the REST!!
Cik da vidim da li ce neka strategija da prestigne StarCraft.
Na bojnom polju sa jedne strane srecu se prva kreacija misterojznih Xel-Naga, First-Borne ili Protosi. Malo dalje u daljini galopiraju mutirani Dune Ridderi koje je Overmind nazvao Zerglingzima. On hoce da zavrsi krug i pokaze svojim kreatorima Xel-Nagama da je njegova evolucija kompletna tako sto ce desetkovati njihovu prvu kreaciju. I na naravno tu smo i mi, doduse ne telom, ali duhom da, izgnani kriminalci sa Zemlje koji utocisce traze u novom zvezdanom sistemu.
Majke mi najbolja pozadina i prica ikada!!! Igru za koju ne zalim sto sam puko 10 funti (BestSeller serija, dobijes i SC i SC:BW). A prethodni pasus ce da razumeti ako budete procitali manual. Mislim da je jedan nas lik ceo manual preveo na srpski, pa izgooglujte.
JBlitzkrieg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2006, 19:48   #77
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
JBlitzkrieg kaže:
The best of the REST!!
Cik da vidim da li ce neka strategija da prestigne StarCraft.
Na bojnom polju sa jedne strane srecu se prva kreacija misterojznih Xel-Naga, First-Borne ili Protosi. Malo dalje u daljini galopiraju mutirani Dune Ridderi koje je Overmind nazvao Zerglingzima. On hoce da zavrsi krug i pokaze svojim kreatorima Xel-Nagama da je njegova evolucija kompletna tako sto ce desetkovati njihovu prvu kreaciju. I na naravno tu smo i mi, doduse ne telom, ali duhom da, izgnani kriminalci sa Zemlje koji utocisce traze u novom zvezdanom sistemu.
Majke mi najbolja pozadina i prica ikada!!! Igru za koju ne zalim sto sam puko 10 funti (BestSeller serija, dobijes i SC i SC:BW). A prethodni pasus ce da razumeti ako budete procitali manual. Mislim da je jedan nas lik ceo manual preveo na srpski, pa izgooglujte.
potpuno se slazem!

nadam se da nece zeznuti sc2 kada izidje jednog dana
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2006, 20:36   #78
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
sasha vukelic kaže:
...nadam se da nece zeznuti sc2 kada izidje jednog dana
Pa toga se i boje, zato nece da naprave novu verziju jer se bolje da ce sve pokvariti.
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2006, 21:24   #79
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: Star Craft

Eha kad bi samo to bio sluchaj

na zalost se Blizzard predao istoj onoj filozofiji koju je magistrirao i doktorirao Lucas arts drzeci se kao pijan plota STAR WARSa i zakidajuci na apsolutno svemu sto u sebi ne nosi navedeni naziv( ma koliko dobro bilo - Sta reci o Avanturama - MONKEY ISLAND i SAM&MAX- sami nazivi su dovoljni)

Dakle sta ochekivati od blizarda - WOW WOW WOW WOW WOW WOW - expansioni za isti i tako godinama i godinama i godinama -
Pa godinama najavljivani starcraft ghost za konzole nije ni izashao
A ako ikada budemo videli SC2( ili npr Diablo 3)ili bilo sta sto nije World of Warcraft( citaj Zlatna KOKA) ja cu biti neizmerno srecan

POzdrav
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2006, 21:32   #80
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Star Craft

I ja isto!Star Craft i Diablo II su mi najomiljenije igre.Star Craft mi je prva ozbiljnija igra.Kad se setim u tetkinom PC-u na Ceraku jedna devojcica mi kaze:"Premlad si ti za to" a ja da puknem od smeha.Em dobro igram em volem kampanju,em skoro celu pricu znam.Sada ne mogu svega da se setim ona dva mozga(zeleni i plavi) u kampanji su bese Overmindovi podanici,a Overminda samog unistavamo sa protosima(dole) i terranima(gore) u zadnjoj misiji kampanje u SC:BW.Jel tako ili gresim?
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
starcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Starcraft battle net AcMilan91 Mrežne igre 3 22.4.2008 18:58
Starcraft na Hamachiju KiB0rG3000xII Online susreti 0 16.2.2008 12:51
Starcraft vs Serial cable Devil Kvarovi 2 21.2.2006 0:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com