Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.3.2012, 20:59   #2781
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Pa, ono što se računa finlani skor "sa deljenjem". I uvek u diskusiji razmatramo tu cifru.

Tako da čestitamo, imaš samo skor od oko 2150.
To nije war assets nego ima neko drugo ime
Bez importa igra ne registruje dlc-ove i gomilu bonusa tako da bi teoretski moglo duplo.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 21:00   #2782
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Jel izasao neki fan made tool pomocu kojeg moze da se poveca taj War Assets?
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 21:01   #2783
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
Posle svih tih kukumavcenja, ocekivanja su mi se znatno srozala pa mi je samim tim igra odlicno legla, ja zadovoljan, pored svih tih pomenutih nedostataka ima i jako dobrih poboljsanja...
Nekih 17h sam za sad u igri i cini mi se da nisam ni pola zavrsio, ja ne znam kako je neko spomenuo pre da je zavrsio igru za oko 24h a uradio sve sto ima da se uradi!?
Meni je trebalo oko 33 sata, gde sam se trudio da preslušam većinu dijaloga (neke jednostavno nisam mogao od previše klišeizirane patetike), rešio sve sporedne misije koje sam našao, sve galaksije na 100% (tj sve u kojima ima šta da se nađe) i sve N7 misije. Treba napomenuti da ima dosta cinematika koji se ne mogu preskočiti. Krajnji skor (pre Illusive man misije) mi je bio 3570.

U poređenju, za ME2 (sa dlc) mi je trebalo 48 sati, dok u ME1 56.
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 21:27   #2784
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Hm, ja sam gledao da odigram sve u cugu pre trojke, i svuda sam zavirivao, sve misije resavao, i ME je izasao na oko 28 a ME2 na 36h, sad se bas pitam sta li sam propustio (moracu jos jednom da odradim bar me2)
Sto se me3 tice, ona me je dosla na oko 27h. Readiness, efektivni, bio i je 2900, ja level 54 (nisam nasao gomilu sitnih zadatka, shematika i sl.) Svojim krajem sam jako zadovoljan, a premda zaista tu i tamo ima neke patetike (iako je ovde verovatno vise nego bilo gde drugde prikladna, jer ipak je rec o apokalipsi), prica ima neverovatne momente, istinski dirljive (ako se sva tri dela uzmu u obzir - Tunchanka i kraj misije za Quariance, npr) i itekako je vredna igranja. Cak bih celu trilogiju svrstao na drugo mesto omiljenih mi igrica (iza neprekisnovenog Tormenta a ispred Max Payne) jer koju god zamerku da joj nadjem, mogu da nabrojim deset vrlina. I da, uvek se samo setim da otkad je ova trilogija napravljena D3 je najavljen ali jos ne ni (blizu) zavrsen
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 21:39   #2785
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

I dalje ubedjuju da se moze bez multiplayera skupiti dovoljno...

http://www.oxm.co.uk/39560/want-the-...r=OXM-News-RSS


Ja licno jos nisam zavrsio ali svuda pricaju da je prilicno nemoguce.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 21:47   #2786
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
I dalje ubedjuju da se moze bez multiplayera skupiti dovoljno...

http://www.oxm.co.uk/39560/want-the-...r=OXM-News-RSS


Ja licno jos nisam zavrsio ali svuda pricaju da je prilicno nemoguce.
Moze, a ako ne moze, moci ce uskoro
Inace, IGN je sakupio 17 razlicitih krajeva
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 21:48   #2787
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Je l zna neko kako se slažu originalna igra i lečeni DLC? Neće Origin da mi pošalje specijalce u helikopterima ili tako nešto?
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 22:40   #2788
what
Član
 
Član od: 7.3.2012.
Poruke: 78
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 13 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Oskar_Vajld kaže: Pregled poruke
Potvrđeno!
In recent turns of event, EA and Bioware decided to listen to the fans, and give them a chance to end ME trilogy in satisfiying manner. New DLC-s are soon to land from the sky, and bring aboard few interesting war assets.

DLC/WA

Bailey promotion-Discover deep story behind Captains Bailey promotion to the rank of Commander. New half minute RPG sequence, which brings a loot to the table, concerning both need for a meaningful story and fun booty action.
War asset value-100 points

Fuck your robot dog-Name says it all. Fuck your mechanical friend, and gain resistance against synthetic, which you can latter share with all of organic by purchasing next DLC.
War asset value-200 points

Meditation sex-Concerning "Fuck your robot dog" DLC, which enables you to use this one(ME), and allows you, through the act of meditation to share your new found resistance against synthetic, just by mind-fucking your fellow earthlings. Because, you know, fuck the rest, flag day is the best.
War asset value-300 points

Have a threesome with Michael Jackson lookalikes-Satisfy your basic urge and fulfill your wildest dreams by having a threesome with Ashley and Miranda in Normandy shower, dressed in your new N7 Sexy armor, which this DLC also contains.
War asset value-500 points

Assari origin-This DLC is kinda forced, admits EA. Basically it's sit-through biology lesson of possible Assari origins. It is possible to have two ending of this DLC, one written and supported by "Juraj" and the other by "what", two very knowledgeable SK forum users. Thanks to these academics, this DLC WA is enormous.
War asset value-1000 points

DLC is worth 10 dollars each. And if you ask yourself what do you get for 10 dollars, answer is:
Me love you very long time


Иначе свима који тек планирају да купе МЕ3 препоручујем да сачекају да буде нека распродаја, а пре тога нека пиратизују јер игра не вреди ни пишљива боба, а видим да неки овде тек разматрају да ли да купе или не.

Spoiler za DLC:

Prothean NPC има јамајкански нагласак.
what je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku what na korisnoj poruci:
Alex (10.3.2012)
Stara 9.3.2012, 22:55   #2789
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

The war begins

Kako kriticari hvale ovaj ME3,gore je od GTA IV..."Modern blockbuster" ne bih rekao,mislim daleko od toga da je ME3 los,stavise zabavan je kao i prethodne igre bar je tako po ovome sto sam igrao,ali neoprostivo je ovo za War Assetse.Takodje ima nekih cudnih bagova zbog kojih ne mogu preci neke sporedne misije.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 23:03   #2790
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Nije bas vezano za Mass Effect, ali s obzirom da je jedna od tema (mozda i glavna) koje ova igra obradjuje vestacki, sinteticki zivot, evo jednog zanimljivog klipa. Link
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 23:04   #2791
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Jel izasao neki fan made tool pomocu kojeg moze da se poveca taj War Assets?
Izasao je trainer cheat happens kojim moze da se poveca taj readines ali oni naplacuju te trainere na zalost
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2012, 23:27   #2792
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Сачекајте да се појави неки savegame editor, тако нешто ће вам бити боље решење од тренера. Тако сам ја заобишао скупљање ресурса у двојци, када ми је отишло на живце.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 0:08   #2793
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Kako kriticari hvale ovaj ME3,gore je od GTA IV..."Modern blockbuster" ne bih rekao,mislim daleko od toga da je ME3 los,stavise zabavan je kao i prethodne igre bar je tako po ovome sto sam igrao,ali neoprostivo je ovo za War Assetse.Takodje ima nekih cudnih bagova zbog kojih ne mogu preci neke sporedne misije.
Ne znam za GTA IV, nisam ga igrao (bio mi je beskrajno dosadan za razliku od San Andreasa), ali zaista ne vidim problem u ME3. Vredan je onoga sto o njemu govore. Sad, antikorporativni antiea missile tureti ce da kazu svoje, al to je uvek tako. Verujte da ne mogu da prezalim sto od 2007 nije izasao Madden za PC, ali ja ME3 gledam kao ono sto je odlican zavrsetak odlicne trilogije. Znam da postoje krajevi koje nisam uspeo da otkljucam zbog toga sto ne igram multiplayer, ali ovaj koji sam dobio mi se savrseno uklopio.
War assets, ako mislimo na isto, su one side misije, i ja sam uzivao to radeci jer sam se sve vreme uzivljavao u to kako idem diljem galaksije i skupljam sve zivo, nezivo i proto-zivo za boj na kosovu
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 0:24   #2794
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ajde, bre, dajte neki pozitivan utisak! Vulee? Vlacke? Anyone? Cak je i meni dosadilo ovo konstantno kukumavcenje..
Hehe, nisam igrao nešto mnogo (4 hours in), ali da podelim utiske.
Elem, ovo je najbolje cinematic iskustvo koje sam video u bilo kojoj igri. Stvarno teče kao dobro režiran film, sama prezentacija je vrhunska, o atmosferi da ne pričam. Osećaj impending doom-a je opipljiv, nije opuštencija kao u ME2, shit just got serious. Ali naravno, ovo ne bi bilo moguće bez gaženja po prstima cRPG purista. Očigledno je da Shepard nije neki blank slate koji oblikuješ, već da je definisana ličnost koju gurkaš u željenom smeru. Likovi su vrlo dobro napisani (oduvek tipično za BioWare), i neki su mi već sada postali mnogo simpatični (poput nove asistenkinje, mnogo bolja od Kelly imo).

Gameplay, fluidan, izazovan, ubedljivo najbolji u serijalu. AI je poprilično poboljšan koliko sam video. Neprijatelj aktivno pokušava da te opkoli sa svih strana, i neophodno je biti pokretan, ne možeš samo da bleneš iza jednog zaklona i pucaš dok sve ne umre, jer ti inače dođu sa leđa/strane i razbucaju te.

Što se grafike tiče, nisam preterano oduševljen, okoliš jeste lep, pogotovo kada besne bitke, ali teksture su začuđujuće loše, nekako mi se čine lošijim od onih iz ME2, moraću još jednom da pogledam grafička podešavanja, možda nisam namestio kako treba...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
bokela (10.3.2012), mniz (10.3.2012), nameless1 (10.3.2012), Pandemonium (10.3.2012), pentraksil (10.3.2012), player1 (10.3.2012), virtuoz pavle (10.3.2012), vlacke (10.3.2012)
Stara 10.3.2012, 0:26   #2795
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Ne znam za GTA IV, nisam ga igrao (bio mi je beskrajno dosadan za razliku od San Andreasa), ali zaista ne vidim problem u ME3. Vredan je onoga sto o njemu govore. Sad, antikorporativni antiea missile tureti ce da kazu svoje, al to je uvek tako. Verujte da ne mogu da prezalim sto od 2007 nije izasao Madden za PC, ali ja ME3 gledam kao ono sto je odlican zavrsetak odlicne trilogije. Znam da postoje krajevi koje nisam uspeo da otkljucam zbog toga sto ne igram multiplayer, ali ovaj koji sam dobio mi se savrseno uklopio.
War assets, ako mislimo na isto, su one side misije, i ja sam uzivao to radeci jer sam se sve vreme uzivljavao u to kako idem diljem galaksije i skupljam sve zivo, nezivo i proto-zivo za boj na kosovu
Nije odlican zavrsetak, mislim da im je prica poprilicno tanana. Mogli su bolje da smisle sa vise logike. Bolje da niko nije napadnut, nego da cekas ripere, ovako unistavaju zemlju a ti mozes da pleses u baru... Ja sam pocetak igre izbrisao iz secanja, nacinio sopstven i sad mi sve ima smisla, cisto da ne osecam pritisak od tolikih silnih zrtava na zemlji.

@ Vule: Daj molim te, bolji pocetak imaju i kec i dvojka, ovaj je uzasan. A sa ostalim igrama molim te ne poredi.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 0:39   #2796
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
@ Vule: Daj molim te, bolji pocetak imaju i kec i dvojka, ovaj je uzasan. A sa ostalim igrama molim te ne poredi.
Can't blame a man for having an opinion.
Mnogo si mi bre napadan, kapiram da je ME3 kataklizma propasti za tebe, ali shvati da ima i nas koji ne delimo to mišljenje.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
iMa_NeKo_PljUgU (10.3.2012), mniz (10.3.2012), vlacke (10.3.2012)
Stara 10.3.2012, 0:50   #2797
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Što se grafike tiče, nisam preterano oduševljen, okoliš jeste lep, pogotovo kada besne bitke, ali teksture su začuđujuće loše, nekako mi se čine lošijim od onih iz ME2, moraću još jednom da pogledam grafička podešavanja, možda nisam namestio kako treba...
Hehe, srecno sa time, imaju samo 2 video opcije pored rezolucije

Konzole ce upropastiti sve igre... Setimo se samo:

Crysis 1 : 20 opcija i svaka sa 4,5 nivoa za podesavanje grafike.

Crysis 2 : 2 opcije i samo 1 sa 4,5 nivoa za podesavanje grafike.

Znate ono nase, jedan korak napred...
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Skenderevo (10.3.2012)
Stara 10.3.2012, 0:52   #2798
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Hehe, srecno sa time, imaju samo 2 video opcije pored rezolucije
Yeah, sad sam proverio, pa ono je užasno...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 0:54   #2799
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Jedino po cemu mi je ovo bolje od prethodnika je nekako izazovnija borba. I to je to.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
bokela (10.3.2012)
Stara 10.3.2012, 1:17   #2800
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Kompletna lista "War assets"-a, kao i broj poena koje donosi.
Detaljno su izlistane posledice odluka iz prva dva dela, a ima i podataka o trećem. Logično.
Elem, izvolite link, pa kako vam je volja.
http://pastebin.com/hRks27wB
Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com