Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.10.2018, 17:16   #3961
Miodrag Stankovic
Banned
 
Član od: 20.5.2018.
Lokacija: Beograd/Voždovac
Poruke: 142
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Evo ja sam tek danas krenuo da igram,sa ogromnim zakasnjenjem,ali sam krenuo.Ono sto mi je prvi utisak jeste da vizuelno lepse izgleda,ali nekako "istumbana" prica za razliku od IV[makar sada za pocetak imam takav utisak].Interesantno je kada me policija juri [da ne govorim o izbusenim gumama] i kada cackam onaj telefon sto se pojavljuje kao kopija ajfona Misije su...i tu i tamo,buduci da sam tek par odigrao,ali mi se ne svidja sto deo misije moze da se preskoci ako ti ne ide,ipak bi red bio pomuciti se i preci bez preskakanja.
Sto se vremenskih prilika tice,to me je izuzetno iznenadilo...kako realno izgleda
Toliko od mene za sada o utiscima,pa kad predjem jos iznecu misljenje.
Miodrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 17:21   #3962
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Meni misije u IV najbolje, jer su najrealističnije. Nema trka avionima i čamcima, nema upadanja u zgrade murije i FBI ili u vojne komplekse i ostalih over-the-top misija iz drugih igara u serijalu. Svuda u igri je sivilo, kako u gradu, tako i u ljudima i kompletna atmosfera je ozbiljan mrak, a to me je fasciniralo. V mi je korak unazad, nadao sam se da će da nastave sa pričama poput te iz IV, ali su se u stvari odlučili za varijantu svetliju i od VC i San Andreasa.

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
uglavnom VC, SA i IV su meni tri najdraze GTA igre mada sam igrao sve vise puta i sve su odlicne pa cak i matora dvica (imala je neki sarm)

Isto.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 18:55   #3963
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Meni je u V prica ok jedino mislim da su zakazali sa Franklinom jer je lika ostao najmanje razvijen do kraja, plus i ti krajevi...za razliku od ona dva u IV koja su oba imala tezinu i logike u V od tri ponudjena jedino onaj treci mi deluje kao jedino logican izbor...i taj kraj mi je mozda i omiljeno finale u jednoj gta igri... (i pick c aint that a $#@#!)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2018, 21:53   #3964
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Mene je LA smorio, Njujork je zakon (valjda ovu temu ne cita onaj zasticeni beli medved sa filmova).

Sledeci deo bi mogao da bude u SF.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2018, 14:40   #3965
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ja obzirom da sam preso peticu, sada kada je igram, igram je sa modovima u SP-u. Ili se ko dete zezam po gradu. Spawnujem 5 6 bodyguardova iskljucim im oruzija, odem do vatrogasne stanice pozovem preko fona vatrogasce i onda peglanje sa vatrogascima koji su stigli plus uskoce ovi sto su u stanici bili



Samo bezveze je to sto simultano moze da te engejdzuje 2 npc-a najvise. Ovi ostali stoje u mestu dok jednog ubijes i onda sledeci iz grupe krene na tebe. Nadam se da ce engin u buducnosti omoguciti da moze 4 npca od jednom da te nabada.



Ima jedan mod mnogo zanimljiv squad bodyguard se zove. Setas gradom a 4 puna vozila sa obezbedjenjem te prate, neki ou dzi krene da te smara i samo cujes 16 vrata od kola kako se otvaraju hahah A ima i onaj gringer civilni u koji moze da se smesti 8 npcova. Spawnujem 4 ta napunim ih sa friendlyima odem u gangsterski kraj, zapocnem frku i izdam ovima preko skripte naredjenje da dojure 32 npca stize da pomogne. Na sve to se dodaju bruka animacije i izgled vozila i okoline i bas bude dobro zezanje.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rkoma na korisnoj poruci:
Boyka (20.10.2018)
Stara 20.10.2018, 22:44   #3966
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Meni, lično, sviđaju se te varijacije u GTA igrama. VC je bio ludilo 80-ih u svom sjaju, San Andreas kliše priča o životu momka iz kriminalnog geta. GTA IV je kliše priča o životu sitnog krimosa doseljenika. GTA V je takođe kliše priča o životu trojice kriminalaca, malo manje složenija zbog tri lika, ali i dalje klišeizirano dobra. I svaki od ovih delova je imao svoj "toanalitet", svoj "vajb" koji je odisao iz svakog piksela, što je dobro, jer ne postoji osećaj repetitivnosti.
Meni, lično, VC je najbolje "legao" (zato što sam osamdesetih buio u pubertetu) pa mi je taj deo ostao u najlepšem sećanju. San Andreas me je STRAŠNO nervirao sa "rap-slang-nigga" fazonima, ali je bio dovoljno dobar da me zalepi dugo za ekran. I oduševi. A u GTA IV su mi Niko i Roman bili ubedljivo najdosadniji likovi. Paki, Litl Džejkob, Brusi, Plejboj X, Dimitri, Mikael, Glebov, Meni...ne zna se ko je (klišeizirano) bolji. A i vožnja je tu delovala "najrealnije". V je opet bio svež sa tri glavna lika, njihovim isprepletanim pričama i više krajeva (ja sam uvek igrao onaj gde svi ostanu živi, žao mi bilo da bude drugačija).
Jednostavno, svaki GTA je odličan na svoj način i ne razumem one koji kažu da im je ovaj ili onaj GTA bolji. Nisu bolji ili lošiji, samo su različiti. A svi su dobri.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
filpan (20.10.2018)
Stara 21.10.2018, 12:49   #3967
Borko Motorko
Veteran
 
Član od: 20.8.2010.
Poruke: 1.164
Zahvalnice: 593
Zahvaljeno 97 puta na 86 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Borko Motorko
Određen forumom GTA V za PC

gta5 mi se najvise svideo jer si mogao da biras nacin heista i tako te izbore ko ostaje i to.. mnogo vise izbora ima

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Borko Motorko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2018, 9:57   #3968
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

San Andreas je bio pun pogodak na svakom polju, GTA IV bi bio isti da nije katastrofalne produkcije, Niko Bellic se ne može slušati. GTA V bi opet bio fenomenalan da nisu otišli 200 koraka unazad u odnosu na IV kad su u pitanju fizika i ostali tehnički detalji. I muzika, da, na GTA V postoji oko 5 dobrih pjesama, dok je GTA IV imao Liberty Rock i Radio Broker, na kojima teško da je bilo glupe numere.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2018, 12:50   #3969
little_mally
Novi član
 
Član od: 25.12.2010.
Lokacija: Niš
Poruke: 16
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pozdrav svima.

Nov sam i ovde A i u GTA online igranju. Videh da je tema relativno aktivna, pa rekoh da pitam ima li neko neku smernicu kako da se najbolje započne igranje, savet na šta da se obrati pažnja, itd

Unapred zahvalan
little_mally je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 23:15   #3970
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ja tek sad video ovo, kupio fifu malo da se odmorim od gta online.

Ako nije kasno:


1. Ja bih napravio lika, odigrao par nivoa da se levelujem i onda napravio drugog lika ili likusu, ja sam vise za likuse, ako vec necije **** moram da gledam narednih 1000 + sati... Tako dobijas free high end stan kad napravis novog lika i kopiras rank. Ja bih licno gledao Integrity way i onda da mi prekoputa bude Arcadius. Mada i Del Perro nije los, jer ti je skoro pa prekoputa Maze West. Cak i da imas nesto sad razgradjeno, kreni ispocetka. Najbolje je da ti stan bude blizu officea za pocetak. Mislim da Arcadius je najlepsi office, i da integrity nudi prelep prelaz od stana do kancelarije ali ... to ti sam odluci.



2. Na PC ne kupuj sva oruzja. Nijednog neces moci da se otarasis. Najbolji pistolj u igrici je AP pistol, kao i najbolji SMG. AP pistol je jos uvek najjaci za drive by situacije po meni. Od pistolja samo pistol koji dobijas cim kreiras lika, revolver o kojem cu reci kasnije i ap pistol. Takodje flair gun. Shtoguns - Assault shotgun i pump shotgun. SMG - Combat MG. Rifles - Carbine rifle, ne upgrade u mk2 nikad, jer imas 100 metaka. onda bullbup ili special carbine za kasnije mk2 da upgrade i stavis armored metke jednog dana. SAmo jednu od tih. Sniper - Obican sniper i heavy sniper. explosive - RPG, homing, minigun. OD throwables - greandes, sticky obavezno, proximity mines. melee - samo uzmi sta ti igra da (mislim da ti daje obavezno crowbar da bi krao auta) i uzmi stone hatchet (kasnije o tome reci). Sve ostalo ili malo metaka, ili nije jako, a samo ces da se nerviras u buducnosti kad radis heist i skrolujes skroz sve pistolje. Na prvom liku sam isao na "proud gun owner" achivement i ispao sam glup, jer na pc ne mozes da se otarasis kupljenih oruzja. A to smeta u heistovima i misijama, jer ti daje kroz sva oruzja da skrolujes -.-' DAvace ti igrica oruzja, ali baci ih na F9 i miran si. samo ovo sto sam ti rekao, neka moras level da imas da kupis, ali budi strpljiv. Morao sam da napomenem da ne kupujes sva oruzja, jer uglavnom u online za skoro sve ima neki workaround (p.s. kad kupis property, ne mozes da ga se otarasis, pa ne kupuj bzvze 4 garaze, mozes samo da ih menjas za stanove ili druge garaze. isto i za bunker, ne mozes da ga sellujes, mozes da ga menjas, ali to smatram kao "normalno"... ali barem za razliku od oruzja, njih ako kupis, kao npr. smg, zauvek ti je u inventory da te podseca kako si bio glup) ... Smatram da je kupovina svih oruzja najgluplja stvar koju mozes da napravis, i da je to stvarno jedina stvar za koju ces uvek da se nerviras, jer cak i da kupis npr. forgery mc biznis, ukapiras da si bio glup, posle ga stavis na dokove, u paleto, ili jednostavno ga ignorises... Pistolje skoro pa da neces moci ako zelis da igras heistove (ima opcija da pravis custom weapons wheel preko mobile operations center i gun lockera, ali to vazi samo za freeroam, ne i za heistove i misije)



3. Uradi ono sto ti igrica daje treasure hunt i bounty hunter misije. ZA svaki dobijas 250k kad odradis, znaci 500k + dva oruzja. Revolver je "fensi" ali stone hatchet razbija sva meelee oruzja sa svojim ability. Jednostavno je super koristan.


4. Gledaj na reddit gta online ili prati rockstar newswire ili https://twitter.com/tezfunz2 za 2x eventove u gta. skoro svake nedelje ima neki 2x $ event koji je za svakog pocetnika dobar, jer uglavnom ne zahteva da posedujes kola, oruzje, bla bla bla. Znam da je bio sad Sumo Remix, to je vrh lova za svakog pocetnika, a ne treba ti nista osim tvog vremena, nikakav "paywall" nemas. Takodje tu pratis discountove koji traju od utorka do utorka.



5. Ja mogu ako si na Social Club da ti pomognem, upoznacu te sa nekom ekipom, pa mozes sa njima da lakse zaradjujes. U ovom trenutku, dok ne najave neki nov GTA DLC, bavicu se fifom malo, mene je GTA malo "smorio", jednostavno, grindujem u prazno, 90% stvari sam uradio, a za 9% preostalih mi trebaju ljudi i onda eto...


6. ZA svakog pocetnika sam da uvek uzme high end stan + office + vehicle warehouse. Licno sam da se uzme Arcadius + Integrity + La Puerta, posle vise testiranja raznih vehicle warehousova, smatram da je La Puerta najbolja. Jeste skupa 2.7 miliona u odnosnu na La Mesa u koju se svi kunu (1.5), ali... Na duze staze, La Puerta je bog.



7. Nakon toga, ja bih licno nabavio facility, i radio doomsday heistove, i posle sa nekim ortakom "grindovao" act 2 (ima i act 2 glitch na netu, ali ja bih licno samo svaki dan radio act 2 i delio 60-40). Najbolji facility u igri je grand senora desert, jer je blizu za svaki elite za heistove. Takodje imas i blizu los santos custom, pa kad farbas vozila, blizu ti je LSC. Ima i Zancudo River, ali samo ako ides na "combo" - facility + mc + bunker sto blizi jedni drugom. Route 68 facility ima iritantno brdo uzbrdo nizbrdo, smara. Sandy Shores je vrh za elite act 3, ali to jedino ako uzimas Thomas Scarpyard Bunker, koji je "okej" ali ono...



8. Odmah zatim Bunker; chumash, route 68 ili farmhouse bunker, ja imam farmhouse, on je vrhunski jer imas sansu da ga dostavis solo. Slicno je sa chumashom, jednostavno najblizi su gradu. Route 68 samo ako hoces da radis i mc, pa da imas "combo". Thomas Scarpyard kako vec, samo ako uzimas Sandy Shores facility, pa da ti bude blizu. Chumash ako hoces tu plazu i uzmes Del Perro stan + Maze West.



9. MC posle svega, ja bih uzeo da radim samo kad je double. Jednostavno ubija u mozak, na kraju dana ne znam ni da li sam u profitu xD uzeo bih da radim kad je double i posle za nightclub profite. Najjaeftiniji u SAndy Shores, po meni je vrh sandy shores, jer 3 najbolja mc su ti blizu route 68, i onda uzmes jos Zancudo Facility i imas combo taj zancudo + route 68 + coke + meth + cash. Ima i drugi combo, ako bi npr. uzeo Chumash bunker, onda del perro + maze west, uzmes mc u gradu (skuplja opcija za mc, ali ...). Ima od mc comboa, i mc biznisa jos dokovi i paleto bay, ali oni samo ti nude blizinu svih biznisa, ali zato je svaka prodaja duza za par kilometara, odnosno par minuta, ni zbog cega. https://www.youtube.com/watch?v=XHWywsqoRqM zasto route 68.
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nenad89 na korisnoj poruci:
Boyka (4.12.2018), little_mally (4.12.2018)
Stara 3.12.2018, 23:17   #3971
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

10. Mislim da je najbolje da se rade samo nightclub i bunker kao pasivni prihodi i vehicle warehouse kao aktivan.



11. NIKAKO PALETO BAY NISTA !!!!!!!. mozda eventualno garaza gde ces da stavljas krs auta koja ne koristis a glupo ti da prodas, i forgery kao mc biznis, jer je ocajan. i da ga ne gledas. znaci samo sto dalje od ociju. samo nikad paleto bay.



12. Od auta -armored Kuruma, Insurigent (regular) + Buzzard kao heli. To su po meni meta vozila, koja svakom pocetniku pomazu. Sve ostalo su igracke. Kad nabavis nocni klub i Terrobyte (a to ce vrv da potraje xD), onda opressor mk2 i nauci speed glitch.



13. Ja bih ti savetovao da ne modujes account, ne zato sto je to nesto kao lose, nego ce da te smori. Ova igrica ako nemas ciljeve, kao sto ja skoro pa da nemam vise, smori. Dok grindujes, pronalazis nacine kako brze da grindujes, kako da neke stvari solo prevezes, da zaradis sam... To je avantura i to je ono sto GTAO drzi odredjene igrace. Sve koje su modovali accountove svi su prestali da igraju, jer oni hoce sve, a posle ne znaju sta ce im, a ako idu i ubijaju druge, uvek naidju na moddera koji ih ubaci u kavez i wc solju, kojih se otarase tek kad restartuju igru. Ja sam za oko 1.5 dana sve ostvario,



14. Jahta je teska glupost. Ne daj da te zavarava njen sjaj i kao "moram da je imam". Obicno tad krenes da modujes haha.


15. Ako ti treba pomoc, pitaj u inbox. Tek sad sam video poruku, nadam se da "nije kasno".



16. Nightclub po meni treba da bude "kruna" svega sto si do sad uradio. To je jedini "legalan biznis" u igrici, i moze da bude koristan tek ako vec imas hangar, coke, cash, meth i bunker. Jer tako stvara preko radnika najbolji pasivan prihod u igrici (udjes u igricu ujutru, odes gledas kamere, ostavis igricu da radi, odes na pravi posao 8 sati, vratis se, profit - nijedan biznis to ne nudi).


16a. Hangar je mesto gde drzis avione. Po meni najbolje da se uzme Zancudo neki hangar, jer kupujes pristup vojnoj bazi bez zvezdica. Okej osmisljen biznis, ali bedno placen s obzirom koliko vremena treba uloziti (cak i sa ljudima je problem, jer npr. mozes da napunis hangar svoj za 4-5 sati sa troje cetvoro ljudi, sto je vrh, ali treba posle vratiti uslugu... i onda ode cela nedelja za 1.7 miliona ako je double nedelja.... nije vredno; osim ako nisi jutjuber i imas armiju pratilaca koji ce da ti bez pogovora pomoci, onda ih muci haha)



17. od biznisa ima jos cargo warehouse, tj crates. iskreno... To je jako problematican biznis jer prvo - ceo office ti bude pun love, ali i jeftinih televizora, gluposti... izgleda kao skladiste neko posle toga. nekad izgleda kul, ali lepse je kad ti je office cist. drugo - misije su umobolne po mozak meni barem jer dok ti napunis 2 largea, sto je najbolja lova, jednostavno ti izumru mozdane celije. i onda jos posle mozes ti solo da odradis dostave sto je kul, ALI... ako pogines, zena te nesto pozove pa ti se slupas sa titanom... sve ode. sve ulozeno vreme - nema ga. Vehicle warehouse je bolji iz tog ugla, jedan auta, ako cak i desi se da ga unistis, to je maks 20k ulozenih izgubljeno i vreme.



18. Nauci solo session pc glitch preko task managera, imas o tome na jutjubu. lako je a pravis solo sesije, bez moddera, bez ljudi da ti smetaju, mozes da pozoves samo kojima verujes, pa da igras u "friendly"sesiji ... Takodje, ako se zaglavis ikad u loadingu tj u vazduhu, samo uradis task manager metod za solo session, i uglavnom sredjuje stvar.


To je to... Igra je dosta kompleksna. IZVINJAVAM SE ADMINU, ali ovo je kao neki kratak guide za gta online u 2018/2019 godini, jer neke stvari su se izmenile...
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nenad89 na korisnoj poruci:
Boyka (4.12.2018), little_mally (4.12.2018)
Stara 4.12.2018, 21:04   #3972
little_mally
Novi član
 
Član od: 25.12.2010.
Lokacija: Niš
Poruke: 16
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Thumbs up Re: GTA V za PC

AU nenad89. Svaka ti dala


ISkreno, pola stvari nisam razumeo i definitivno ću morati (kao što sam i mislio) da se malo pozabavim terminima u igri i kako šta sve to ide, bog te. Igram sa još 2 ortaka, tako da za neke stvari sto kažeš treba ljudi, imam njih, ako treba još više, nać ćemo valjda Imaću verovatno par pitanja za tebe, pa da te ne bih spamovao, ispisaću za neki dan par onako, za sad meni bitnijih tebi na pm, pa kad stigneš ti odgovori
little_mally je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2018, 23:16   #3973
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nema na cemu. To je nesto ukratko.



Uglavnom uvek scoutiraj stvari koje te zanimaju, gde je personal vehicle spawn, pegasus spawn, personal aircarft spawn, kako izgleda pristup ulazu, izlazu (ako mozes, gledaj i internet iskustva nekad; mada kad smo kod toga, svi se kunu u la mesu, ali.. la puerta je mama, imao sam ... DA ti bude blize i lakse za igranje... primer: ja sam hteo stilt appartment i downtown vinewood nocni klub, mislio sam da je kul, kao vinewood, sever, blizu mi je i farmhouse bunker. i kupio, ali kad sam video da mi pokazuje stalno onaj bilbord sa stolicama, osecao sam se kao da posedujem Forma Ideale a ne nocni klub. Najskuplji nocni klub npr ima bilbord sa muskarcem koji se drzi za .... i onda podseca na gej klub rockstar trol za sve koji misle da su sve najskuplje stvari najbolje.


Najvaznije je da ne kupis sva oruzja, meni je to licno jedina prava greska..(na konzolama mozes da se otarasis, jedini workaround na pc je kad igras heistove i misije, da tokom svake misije ides u wheel weapon i pobacas sve pre nego ste krenes u akciju, ali nije to to...) I eventualno preskoci Rhino tank. U pegasus call listi on je prvo mesto, a bolje da ti prvo mesto bude military cargobob (ako zelis jetsam cargobob, onda samo ne kupuj festival bus... da sto brze ga pozoves, prakticno. kad nemas festival bus, onda je cargobob poslednji na listi, samo odes jednom gore i onda si na kraju liste...Ionako je khanjali najbolji tenk u igrici, Rhino je pregazilo vreme. Takodje - ne moras da imas svaki auto u igrici, ionako je 90% vozila na prodaju krs ili nikad neces da ih koristis.



Sto se tice kreiranja drugog lika, mozes da ga obrises i pravis opet, sve dok ne dobijes integrity way. Kad dobijes integrity, imas pravo jednom besplatno da menjas look charactera, ne i pol !!! ... imas na jutjubu neke guidove kako napraviti lepog lika/likusu.


Sve ostalo pitaj, ali uglavnom ima workaround, ako bas ti se ne dopadne lokacija necega, mozes da menjas... Jeste "bacanje para", ali... U jednom trenutku ces da imas i previse para i samo ces da se nadas novom dlcu kao ja xD Naravno, trudi se da juris discountove za sve, ali fokusiraj se na office, high end appartment (kao integrity) i vehicle warehouse + kurumu kao vozilo, to je realno najjace pocetnicko vozilo. Na njih vredi dati svaku paru, pa skupljaj za sve to. I naravno buzzard, olaksace ti stvari. Insurigent je sjajan kao explosive resistant auto.
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2018, 18:20   #3974
vboba89
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 245
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 33 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nešto mi nije jasno oko ove igre?
Danas sam je kupio za brata u radnji u ušću i instalirao je,napravio nalog na social clubu uneo sam activation key ali kada sam pokrenuo igru pocelo je da ažurira igru, a to ažuriranje je veliko čak 23gb sto je bas preveliko za mene.
Pa me interesuje jel moguće nekako pokrenuti igru bez tog ažuriranja,jer moj brat nece da igra online on samo hoce da prelazi misije u offline.
Valjda ste me razumeli.
vboba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2018, 18:22   #3975
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne može. Možeš da probaš da ugasiš net pre nego što pokreneš igru, ali ako je već krenulo da apdejtuje može da pravi probleme.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2018, 18:54   #3976
vboba89
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 245
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 33 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ne može. Možeš da probaš da ugasiš net pre nego što pokreneš igru, ali ako je već krenulo da apdejtuje može da pravi probleme.
Jeste zapocelo da apdejtuje,jel bi mozda pomoglo ako je opet instaliram samo sa ugasenim internetom?
vboba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2019, 13:00   #3977
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne znam da li sme da se piše o ovome, ali kontam ako može na ets2... Da li je neko uspeo da instalira modove i da mu sve radi? Imam neki v1.6 mod i pri učitavanju story tu zakuca i kaže gta5 not responding. Radila sam preko onog programčića gde se označi putanja igre, selektuje instaliranje u mod folder i klikne se install. Isto tako ne mogu ni auto da ubacim, a igra radi normalno bez ičega dodatog.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2019, 14:00   #3978
Boyka
Član
 
Član od: 19.9.2011.
Poruke: 152
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Modovi su dozvoljeni, ali samo u SPu...Online ne smeš da ideš sa modovima, odmah ti sledi ban.

Obrati pažnju na verziju igre koju imaš, i na verziju moda za koju je verziju igre namenjen.
Boyka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2019, 0:08   #3979
marea123
Veteran
 
Član od: 16.4.2009.
Poruke: 631
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 33 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pozdrav imam jedan problem instaliro sam neke modove za gta 5 kao np... naturalvision remastered itd... sve mi radi super e sada kada zelim da ponovo krenem da je prelazim ispocetka - misije-ono krene da ucitava i samo me izbaci pre sam probo da obrisem u instalaciji folder mods i onda bude sve ok stvar je u tome dali postoji nesto da ne brisem sve modove opet posle da instaliram taman sam namestio sve kako treba
marea123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2019, 16:07   #3980
marea123
Veteran
 
Član od: 16.4.2009.
Poruke: 631
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 33 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pozz kako mogu da pokrenem misiju u gta 5 online Bogdan iz FACILITY izbacuje mi samo tri iste misije na ekranu stalno
marea123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com