Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.9.2012, 23:43   #4781
Milos_SD
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 241
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 23 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milos_SD
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Men in Black 3

Od mene ocena 8.5/10

Poslednja ispravka: Milos_SD (10.9.2012 u 13:07)
Milos_SD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2012, 23:47   #4782
Bandara
Član
 
Član od: 22.8.2011.
Lokacija: Subotica
Poruke: 57
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nemaju veze sa vezom. Dok se spanski (odlican) film vrti oko putovanja kroz vreme, Triangle je nesto potpuno drugo. Maska koju ti pominjes nije maska vec zavoj, dok je u Triangle krpa najobicnija a tu je zbog ociglednih razloga. Da li si ti gledao uopste ove filmove?
Prvi film Timecrime sam gledao a drugi triangle ne. Zbog radnje prvog i procitane radnje drugog sam napravio gresku poredeci ih jer drugi nisam gledao.Slicnost me je privukla jer bilo to putovanje kroz vreme, ili upadanje u Bermudski Trougao glavni akter konstantno nailazi na samog sebe.
U svakom slucaju greska je moja!!
Bandara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2012, 23:49   #4783
damson74
Novi član
 
Član od: 13.5.2012.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Uh kad su isterali gomile AvsP sad su krenuli u minus :-) mozda neki -4 bude bolji, za sada 7/10
damson74 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 0:24   #4784
trut
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 78
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

dark shadows 7/10 +1 Eva Green njam, Depp standardno dobar da već postaje i malo dosadan
trut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 0:36   #4785
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledao Kelly's Heroes danas na TV-u, secam se da sam ga gledao kao klinac pre vise od 15 god, ali sad ponovo..... jednostavno sam se odusevio. Pravi klasik. Intersantno je kako su ti veliki filmovi sa kraja sezdesetih i pocetka sedamdesetih(Ben Hur, Spartacus, The Great Escape, The Magnificent Seven) snimani kao da su planirali da budi bezvremeni. Gledam film i nesto se razmisljam film je mogao da je bio snimljen i pre 5 god mislim da bi isto izgledao.
Ko slucajem nije gledao radi se o akcionoj komediji o odmetnutoj grupi vojnika za vreme drugog svetskog rata koja juri za 16 miliona vrednom posiljkom Nemackog zlata. A ekipu predvode Klint Istvud, Teri Salvas(Kodzak) i Donald Saterlend.
Sto se tice glume, Teri Salvas kao Veliki Dzo mi deluje vise kao glavni lik nego Istvudov Keli. Keli kao da je tu samo da bi bio kataliztor dogadjaja i onaj ko okuplja ekipu, dok sva naredjenja izdaje Veliki Dzo. Istvud je uradio dosta klasika ali ovde mislim da je samo odigrao ulogu tihog opakog momka kao i u nekim ranijim filmovima. Dok Donald Saterlend kao "Oddball" vodja tenkovske ekipe nekih proto-hipija je apsolutno genijalan, krade svaku scenu u kojoj se pojvi sa svojim "relax, baby" stavom i jedva sam cekao scene u kojima se on pojavljuje. Sve u svemu, lektira za filmofile.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Boondock Saint na korisnoj poruci:
Doomche (10.9.2012), galebns (11.9.2012), Ice-Man (11.9.2012), Iris (10.9.2012), JohnnyNT (10.9.2012), pentraksil (10.9.2012), zone2403 (10.9.2012)
Stara 10.9.2012, 6:38   #4786
Braveheart
Član
 
Član od: 14.7.2007.
Poruke: 261
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 49 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Braveheart
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah i ja danas Triangle i ono dosta je morbidan ,da se zacudis sto se tice nekih stvari... Sve u svemu dobar film stvarno te baci u razmisljanje.
Braveheart je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 10:10   #4787
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledala sam Brave, sad za vikend u Ušću...

Kvalitet bioskopa je užasno opao od poslednjeg puta kad sam tamo gledala film, od sedišta (moje je bilo polomljeno) do same projekcije (brži frejmovi ne mogu ni da se isprate, snimak je mutan i dekolorisan) tako da savetujem svima da lepo sačekaju BRRip kad se pojavi, i ne bacaju bezveze 400 dinara.

That being said, film je sjajan, i može se odgledati i više puta, kako bi ispratili sve detalje kojima obiluje. Sa gomilom referenci na Kelte, od muzike, preko stilizacije, karakterizacije, do sjajnih glasovnih bravura Billy Connolly-ja i Kelly Macdonald film nudi pregršt zabave ljubiteljima ovakvih filmova, a ono što je najbolje je što uopšte ne ide u pravcu u kojem očekujete da će se razvijati, znajući da je Dizni umešao prste. Sa druge strane, upravo zbog vidljivog uticaja Dizni produkcije se ne može reći da je ovo najbolji Piksarov film do sada - fali mu edge, plus smeta predvidivost u razvoju lika i ove "Diznijeve princeze" - ali svakako nudi dovoljno toga, da ostane čak i za reprizu. I prava je šteta što traje svega sat i po.

Ukoliko ipak odlučite da film gledate u bioskopu, izbegavajte Ušće, i svakako nemojte gledati sinhronizovanu verziju - previše atmosfere se time gubi.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
pentraksil (10.9.2012), Woof (10.9.2012)
Stara 10.9.2012, 11:44   #4788
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam hteo da odgledam Brave, ali su svi u Nisu mudro odlucili da napune bioskop samo sinhronizovanom verzijom (ovako ce nazalost biti i u buduce verovatno). Tako da cu i ja cekati kucnu verziju.
Dosta je kritika bilo na racun ovog filma (losih naravno) ne znam tacno zbog cega (mozda zbog drugacije formule) ali svakako zelim da odgledam.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 12:27   #4789
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Isto. Jednom sam se zeznuo i otisao da gledam Ice Age 2 sinhronizovan - nikad vise. Da se razumemo, odrastao sam uz glasove Nikole Simica, Nade Blam, Djuze Stojiljkovica, ali ovo danas nije ni za prineti.

Samo da se ne razgoropade pa pocnu da isto rade i sa filmovima i sa serijama (kao sto to umeju nemci, madjari i spanci da rade)... Ne smem ni da zamislim - Goran Jevtic i Nikola Djuricko kao Bill i Ted 3, Bojana Maljevic kao Cat-woman i Dragan Bjelogrlic kao Dzejms Bond, uz specijalno izdanje Hobita sa glasom Dragana Nikolica kao Gandalf.

Brrrr........
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
acaf (10.9.2012), Ice-Man (11.9.2012), pentraksil (10.9.2012), player1 (10.9.2012), Skenderevo (10.9.2012), Steva123 (11.9.2012)
Stara 10.9.2012, 14:28   #4790
Reshatnayak
Član
 
Član od: 28.4.2010.
Poruke: 94
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

19 djevojaka i mornar

"Koprodukcija sa francuzima, snimljena 1971 u Hercegovini, u okolini Gacka, igra čuveni francuski umjetnički par Serge Gainsbourg - Jane Birkin , režiser je Milan Kosovac, tematika je iz drugog rata, prevođen i kao Balada o Sarajevu?? i sada , najnoviji, francuski naziv Le Traitre (Izdajica)"

Spoiler za Kompletan film:

Poslednja ispravka: Reshatnayak (10.9.2012 u 14:36)
Reshatnayak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 23:27   #4791
TheDudeOfGaming
Novi član
 
Član od: 2.12.2011.
Lokacija: Србија
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Volim filmove koje Pixar pravi, i htedoh da pogledam taj Brave, ali onda se setim da sam ponosan Srbin i da prezirem multikulturalizam. Mislim, šta mi imamo zajedničko sa tim Keltima?
Čitam ovo što sam napisao i u sebi mislim ****te koji sam ja idiot
On topic though, juče, ili prekjuče (bem li ga) sam odgledao The Raven. I film je u suštini ok. John Cusack je bio dosta dobar.
Citat:
I drink to alleviate my shyness
As do I Mr. Po. Ali previše su se trudili da ovaj film pretvore u ovog novijeg Sherlock Holmes-a, I u tom poduhvatu nisu uspeli. Mislim sama ideja je dosta glupa, pa na osnovu toga odlučite da li ćete pogledati ovaj film ili ne. 6.5/10
TheDudeOfGaming je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 9:12   #4792
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

.....................

All About Steve (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0881891/
http://en.wikipedia.org/wiki/All_About_Steve

Sandra Bullock plays eccentric crossword puzzle constructor Mary Horowitz who, after one short but sweet blind date, falls for handsome cable news cameraman Steve (Bradley Cooper). Convinced they are soulmates, Mary follows Steve across the country...



Trejler @ HD: http://youtu.be/NnqowdktyLU

Heh, za ovaj film Sandra Bulok je dobila onu "malinu" za najlošiju glumicu*, mada, iskreno, ne razumem zašto. Iako film nije neko umetničko remek-delo, smatram da je odlična lagana komedija, sa sasvim pristojnim glumcima (meni se Sandra veoma dopala u ovom filmu!). Ona je sasvim dobro prikazala osobu neprilagođenu uobičajenim životnim i društvenim standardima, priča je relativno interesantna i (za komediju) dovoljno ubedljiva. U svakom slučaju, preporuka onima koji vole opuštene komedije.

Ocena: 7/10

___
* interesantno: jednog dana je za ovaj film dobila "malinu", sutradan za drugi film Oskara
PS. Sandra mi je bila super i na dodeli "maline" http://youtu.be/BcLeid8g3MU

Poslednja ispravka: GoranSTX (11.9.2012 u 12:20) Razlog: Mant'e se genetike...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 9:59   #4793
TheDudeOfGaming
Novi član
 
Član od: 2.12.2011.
Lokacija: Србија
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

........................

[/QUOTE]
Brate malo manje vremena provodi na stormfront-u, popiće ti mozak tamo s tim *****ima.
Da sam znao da ima ovoliko korisnika koji se slažu sa idejama mog ćaleta kad je pijan...
Citat:
Ćale kaže:
Sine, mi potičemo od starih kelta, u mom selu moj pra, pra, pra djed ima grob sa keltskim krstom etc. etc.
Anivej Brave izgleda kao ok film, ali pošto ga Pixar pravi ima da ga dočekam na zub pošto ću automatski morati da ga uporedim sa Up, WALL-e, Toy Story.

Poslednja ispravka: GoranSTX (11.9.2012 u 12:21) Razlog: Mant'e se genetike...
TheDudeOfGaming je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 12:18   #4794
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.474
Zahvalnice: 1.102
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

....................

Pogledah sinoć ‚‚Prometheus". Razočaran sam filmom, uprkos tome što sam bio pripremljen na to da je loš.Na skali od 1 do 10-ocenio bih ga sa 5. (Zašto sam ga onda gledao? Pa jednostavno sam morao, dugo sam ga čekao )

Poslednja ispravka: GoranSTX (11.9.2012 u 12:25) Razlog: Mant'e se genetike...
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 12:35   #4795
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 684
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Takođe 5/10 za dotični, nije ni do kolena Alienu 1 i 2.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 13:31   #4796
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je film bio OK iako sam Aliene odgledao bezbroj puta. Ako bih morao da ga ocenim dao bih mu 6-7 sto se uklapa sa nekom generalnom ocenom (7.5 na imdb, 73/100 na tomatosima)

Nisam ocekivao da ce spakovati odgovore na misterije univerzuma u 2 sata, ali par nebuloznih detalja u plot-u je malo srozalo utisak za mene.

Anyway, iscekujem nastavak
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2012, 18:03   #4797
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Prometheus - Baš sam ga dugo čekao pa možda i najisčekivaniji film godine za mene lično ali nije mi se dopao i ko očekuje Sci-Fi Akciju biće razočaran i to s pravom jer je ceo marketing uradjen kao da je u pitanju Sci-Fi,-Action-Horror. Kad kažem da mi se nije dopa ne mislim da je film sra*e ili da ga mrzi ali jednostavo ima mnogo loših stvari i grešaka što me po malo čudi kad je u pitanju Ridley Scott. Šta mi se dopalo? pa recimo da je vizuelno prelep film i meni možda i najlepši od svih Ridlijevih filmova, prva polovina filma je sasvim ook ali posle sve kreće naopako i nema mu spasa što nije ni čudno s obzirom a je scenario pisao Damon Lindelof glavni krivac što je Lost od obećavajuće serije postao ogromno razočarenje i slično je i sa ovim filmom sve lepo počinje postavljaju se pitanja kau Lostu i sve deluje kao ok je imamo odgovore ali na kraju ništa od toga, inače sem Losta pisao je i za još jedan jedini film a to je bio Cowboys & Aliens. Film je prepun subtexta i pitanja na koje ne daje odgovore ili na neke i daje ali delimično, tu su još stvari religija protiv nauke, Darvinizama kao i teorije iz tako zvane Ancient astronauts teorije. Omiljeni karakter mi je Kapetan koga glumi Idris Elba a takodje i već hvaljeni android kog sjajno glumi Michael Fassbender ali Alien je uvek imao odlične androide (Ian Holm, Lance Henriksen).
sad u spojleru ću šta mi se nije dopalo
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
pedjosav (11.9.2012)
Stara 11.9.2012, 18:04   #4798
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Prometheus - Baš sam ga dugo čekao pa možda i najisčekivaniji film godine za mene lično ali nije mi se dopao i ko očekuje Sci-Fi Akciju biće razočaran i to s pravom jer je ceo marketing uradjen kao da je u pitanju Sci-Fi,-Action-Horror. Kad kažem da mi se nije dopao ne mislim da je film sra*e ili da ga mrzim ali jednostavo ima mnogo loših stvari i grešaka što me po malo čudi kad je u pitanju Ridley Scott. Šta mi se dopalo? pa recimo da je vizuelno prelep film i meni možda i najlepši od svih Ridlijevih filmova, prva polovina filma je sasvim ok ali posle sve kreće naopako i nema mu spasa što nije ni čudo s obzirom da je scenario pisao Damon Lindelof glavni krivac što je Lost od obećavajuće serije postao ogromno razočarenje a slično je i sa ovim filmom sve lepo počinje postavljaju se pitanja kao u Lostu i sve deluje kao sve je ok imamo odgovore ali na kraju ništa od toga, inače sem Losta pisao je i za još jedan jedini film a to je bio Cowboys & Aliens. Film je prepun subtexta i pitanja na koje ne daje odgovore ili na neke i daje ali delimično, tu su još stvari tipa religija protiv nauke, paima dosta i Darvinizama kao i delova iz tako zvane Ancient astronauts teorije. Omiljeni karakter mi je Kapetan koga glumi Idris Elba a takodje i već hvaljeni android kog sjajno glumi Michael Fassbender ali Alien je uvek imao odlične androide (Ian Holm, Lance Henriksen).
sad u spojleru ću šta mi se nije dopalo
Spoiler za minus:
Pun je glupih scene poput one da dva lika koji su najviše želeli da izadju iz pećine a jedan od njih dvojice zadužen je da mapira tu pećinu ima neke svtarčice koje mu pokazuju svaki ugao e nekim čudom oni sa tom mapom se izgube dok ostatak bez toga lagano izadje, posle toga dog provode noć u pećini živi isprepadani jedan od njih od jednom se više ne plaši već je spreman da se sprijatelji sa vanzemaljskom zmijoj koja je opet simbolizam iz biblije i to bez ikakvog straha, takodje Charlie je jedva čekao da dodje na tu planetu samo da bi se posle 5 minuta strašno razočarao jer on kao naučnik je navikao na čuda a ne na duga istraživanja i brojne neuspele pokušaje pa je reši odma da se ušika koliko može a uz sve to po prilični je sero*a ali od jednom se reši da postane heroj i da se žrtvuje. Elizabeth kad izvrši operaciju gde joj je bukvalno ceo stomak otvoren odma posle toga kreće da trči i to bez problema aj možda se napucala onim injekcijama protiv bolova ali sutra dan ne bi mogla da mrde medjutim ona i dalje trči i ne samo da trči već skače i ima manji konflikt i sa space dzokejom a sam po sebi znam da za manji rez kad sam imao operaciju bruha pdve nedelje nisam mogo normalno da hodam a kamo li da trčim. Ma dosta je ne mogu više ima tih gluposti kroz ceo film tako da mi mogo da sutra da razvlačim ali samo ću reći da su sve vreme pričali kako ovo nije prequel za Alien da bi na kraju ispalo da je upravo to i da nas tek možda u drugom a verovatno i trećem delu očekuju odgovori na sva pitanja koja priželjkujemo (Lost anyone?)

Moram da dodam da mi je delovao kao da je film sastavljen iz delova od par drugih filmova a to su Contact, AVP, Mission to Mars, a tenutak kad po prvi put otvaraju vrata broda i kreću sa kamionom i motorima napolje odma mi je na pamet pala scena iz filma Moon kad Sam po prvi put kreće u vožnju po mesecu.
Inače puno hvaljena Noomi Rapace u ovom filmu mi baš nije ništa posebno a poprilično je i ružnjikava pa mi kvari vizuelni dojam filma , radije bih u toj ulozi video Evan Rachel Wood, Carice van Houten, Jennifer Connelly, Rosamund Pike ili Antje Traue
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Prometheus-2012.jpg
Viđeno:	52 puta
Veličina:	56,6 KB
ID:	44111  

Poslednja ispravka: Nestor (11.9.2012 u 19:32)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
pedjosav (11.9.2012)
Stara 11.9.2012, 18:23   #4799
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 684
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Po meni se odlični, da ne kažem i vrhunski efekti danas podrazumevaju, posle Avatara i sa svom savremenom snagom kompjutera.
Sve što si naveo stoji, da nisu govorili da je prequel Aliena makar bi fail bio manji, ali ko im je kriv.

Dodaću i

Spoiler za nebulozu:
Onaj alien koga je izvadila iz sebe i koji liči na mini hobotnicu je u roku od sat vremena ili koliko su se već jurili narastao jedno 150x, samo ne znam uz pomoć kojih vitamina.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
Nestor (11.9.2012), pedjosav (11.9.2012)
Stara 11.9.2012, 21:00   #4800
darkelf
Član
 
Član od: 2.10.2009.
Poruke: 376
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 165 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pošto se Ridli Skot smatra za "father of the director's cut", možda treba sačekati Blu-ray verziju.
darkelf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com