Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.12.2008, 6:02   #1
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Šta kupiti... Miš + tastatura ili 5.1 slušalice, 4870 eventualno?

Daklem,sa sve m...Ovako,blizi se nju jr i moj brdej pa ce biti para,a vec ih imam u slamarici podosta...Medjutim,to,kao,cuvam za Maidene,ali velika je verovatnoca da necu ni otici,ebiga sve zajedno ce mi trebati 6-7k + 150+ km do BG-a i jos toliko nazad Pa ako ne odem da mozda utrosim koj dinar na PC

Opcije su sledece:
  1. Badass Reponja + tastatura
  2. 5.1 sluske
  3. Ili 4870,mada za ovo ne verujem,jos je prerano za upgrade...
Sto se prve opcije tice,razmiljam se oko G5,taj mis merkam vec 2 godine,nikako cena da mu padne
http://itsvet.com/proizvod/logitech-...p_mouse/31/176
Razmisljao sam se oko Deathaddera,ali mis je toliko ruzan da je i od mene ruzniji.Ako imate jos koji predlog,recite.I plus neka jeftinija Logitech tastatura,do 20e,nista preterano sa lampicama i tako time.Na primer ova
http://itsvet.com/proizvod/logitech-...eyboard/31/393
Cisto da se zna,sad imam matori A4Tech SPOW-3 i Made in da China Blueberry E160 Slim

Ako imate bolje predloge,recite...

Druga opcija,slusalice. Znaci,tu sam n00b,ne znam skoro nista o njima. Znaci neke oko 50e. Samo da se zna,ja imam ove vec 3-4 godine
Spoiler za slika:


Pa sad vi meni recite,koliko su te 5.1 bolje od ovih 'obicnih' ? Tj. da li se bas toliko oseti ta razlika u zvuku? Jos sto se tice slusalica,ne trebaju mi samo za gaming,vec i za muziku...

E sad treca opcija...Posto ce mi budzet biti oko 100e mislio sam prodati 4850 pa kupiti,je l' te,4870,ali ipak mislim da je za to prerano,moze 4850 jos da zari i pali Tako da ovu opciju i iskljucujem...

Bile su i misli o 5.1 zvucnicima,no ovi X-230 su mi odlicni...

Ovako gledajuci,najverovatnije da ce da padne mis i tastatura,pa kad se skupi para opet (sto neam rodjendan 2x godisnje ) onda da kupim sluske...
Mada,ima i ova mogucnost:ako budem imao 100e,a kupim G5 za 50e,ova tastatura neka je 15e,ostade mi jos 35e.I da li za te pare mogu kupiti kvalitetne 5.1 slusalice?

Poslednja ispravka: King James (15.12.2008 u 6:57)
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com