Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.8.2009, 0:32   #1
1Stefanel1
Član
 
Član od: 10.7.2009.
Poruke: 62
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom FSC Amilo Xa 3530 problemi i rešenja

Konfiguracija je sl.:
http://www.pakom.com/KatalogProizvod...?sifra=9016321

E sad ovako:
1. Uz lap mi je isla vista home ali sam cuo razne price kako je ocajna(home ed. posebno) pa sam ubacio neku vistu business royal edition(cuo sam da jedino business ed. nesto valja). 'Mislim' da mi radi bolje od prethodne viste ali opet nisam dovoljno kompententan da to tvrdim,tj. imao sam na zadnjem lapu xp i 1gb ram tako da ne vidim 'veliku' razliku. Jel moze neko da mi kaze da li mi je bolje da ubacim w7 ili xp(oba 64bit)?prvenstveno pitam zbog iskoriscenosti ram memorije s obirom da ima 4rama.

2.Problem zvuk: imam zvucnike 5.1 i kada sam ih spojio sa lapom radila su samo 2zv.,a posle par sati samo 1zv. Znam da treba u control panelu da nadjem to za stelovanje zvucnika,ali to nigde nema!Sve zivo sam pretrazio.Kasnije sam izasao na net i malo guglao i video da je to jedan od vistinih 'problema'. Nebitno,naisao sam na gomilu resenja,od gasenja wireless-a do ne koriscenja nekih aplikacija----koje gluposti! Ima li neki softwear za zvucnika da mi neko preporuci ili da cepam xp or w7?

3.bios: vista business sam samo doinstalirao na c disk(stara vista mi je se sama spakovala u folder windows.old i beskorisna je). Morao sam ovako da instaliram posto je bios malo za*****iji od proslog lapa. Na proslom sam samo treba da pogasim sve uredjaje,tj. da ostavim dvdrom ukljucen i tako bi boot-ovao sam diska,ali ovde je to ne moguce posto ima 8-9uredjaja i ja ostavim samo dvdrom,pocne instalacija,sve ok,kad odjednom mi stane i pise da je neki error nasao na hard disku??ako neko moze da pomogne...




Btw posto je ovo jedina tema o ovom lapu,slobodno pisite,dodajte itd. ako nekog nesto zanima,takodje nek slobodno pita...

Pozdrav i unapred,hvala za svaku pomoc.

p.s. ne obazirite se na pismene greske,ispravio bih nego nesto ne mogu da se vracam unazad,nemam pojma sto.
1Stefanel1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ASUS X59SR i Win XP problemi dule.j Prenosni računari 1 14.1.2009 20:33
Problemi, problemi i samo problemi dume Slobodni softver 24 28.12.2008 15:51
Problemi Quetzalcoatl Kvarovi 0 19.9.2008 16:44
MSI GX700PX-099EU ili FSC Amilo Xa 2528 dudule ŠDK - Prenosni računari 5 5.8.2008 13:52
FJS Amilo PA 1510 ili ACER Aspire 5633WLMi Projectlord ŠDK - Prenosni računari 15 25.2.2007 16:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com